Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
5. aug 2009

Ranko parta 🙂

Caf Zuzik, dlho som ta tu nevidela. Boli ste aj niekde mimo PO?!

Jani, ja by som si asi tiez dala malu zapisat do pasu, ak tam idete kvazi na vylet, a ak "nedajboze" sa nieco stane aby ste nemali este aj problemy kvoli dokladom. 😖
U nas Domca ma svoj pas, ktory som jej dala robit sice este pred rokom, ale keby nema a ideme do Ciech, prip. niekde inde za hranice, urcite aj Boris by bol za to ju dat min. zapisat do pasu niektoremu z nas. 😕

zuzla2
5. aug 2009

nie Julci sme doma stale 🤐 😠 na buduci tyzden ma mm dovolenku,tak som zvedava,ze ci niekde aj pojdeme...
len nie vzdy mam chut na vypisovanie 😀

julca80
5. aug 2009

my dnes ideme do BA sestru vyzdvihnut na letisku a zaroven sa chcem zastavit v Ikei kupit ulozne dozy do kuchyne, maju dobry vyber. Uz davno to planujem, len sme nemali cestu do BA. 😉

julca80
5. aug 2009

jasne zuz, chapem. 😉
Ja tiez velakrat si vas len rada precitam, nemam co pisat, alebo sa mi nechce. Ale stale som s vami v obraze, aspon vacsinou. 😅 😵 😵

dadulik
5. aug 2009

jani, malu mam v pase zapisanu ja 🙂 to by som v ziadnom pripade neriskovala, ist do ciech bez toho !!! mozu ta zastavit hocikde u nich v meste, a potom budes mat riadne opletacky, a nedajboze ak by sa stala nehoda, ani domysliet 😔
ideme do obi, jaro sa chce pozriet na rebrik, ja potrebujem haciky na ten vesiak, co mi svagor urobil 😝 a plienky by sa zisli, ved teraz stacia hocijake lacne, ked iba na noc potrebujeme 😉 no a dnes sa u nasich laura zase po 3 dnoch pocikala 😠 😠 😠 uz som mala nervy 😠
teraz zazracne rychlo a hlavne bez problemov 😕 zaspala, ked sa zobudi, hodime ju k nasim a ideme 😉

sticker
autor
5. aug 2009

Idete bez nej? Tak to si riaaaaaaaaaaaaadne užite 😎 .
My sme sa boli prejsť do mesta a niekto na mňa kričí (kým mi došlo, že to na mňa 😅 ), otočím sa a to Lucia s rodinkou 😎 . Ja mám tak dlhé vedenie 😀 😝 . Po prvé som slep do diaľky a tak mi trvalo, kým som si uvedomila kto je to 😅 . Ale Luci super, že si sa ku mne priznala 😀 😉 🙂

dadulik
5. aug 2009

jani, my zasadne na taketo nakupy chodime bez malej, lebo je to predsa aj dlhsia cesta autom (viac ako 30 min) a s nou by som toho teda velmi nakupila 😖 takto si to vyslovene vychutnam a mam klud 😎
inak aj ja som slepa do dialky, tak na mna by si mohla kricaaaaaaaaaat 😀 az na dva kroky by si ku mne musela prist, aby som ta odzdravila 😀

sticker
autor
5. aug 2009

Dobré vedieť Dad 😀
Ja som sa práve rozhodla, že sa dám ostrihať na tak krátko, ako ma len bude kaderníčka chcieť 😠 . Umývala som podlahy a len som sa rozčuľovala, koľko vlasov 😠 😠 😠 . Ťahám handru a aj z nej vlasy!!! Strašne som nato alergická 😒 . A viem, že do večera zem bude aj tak plná vlasov.
Keď má niekto koberce to tak nevníma. Ani mne to u našich netrklo,koľko vlasov je na koberci. A potom podlahy...iný šok 😒

sticker
autor
5. aug 2009

Tak mi volala Lenča a že domček je úplne super. Počko tiež - 21 stupňov 🙂 Timka im v aute nespala, tak ju dali teraz a pôjdu sa prejsť 🙂 Tak potichúčku závidíme 😀 😎 ( v dobrom 😉 )

lusinda2000
5. aug 2009

čaute kočky,tak mňe malá zaspala až teraz...aj to som si musela ísť ľahnúť ja,lebo mi došla návšteva a divím sa svete,že ma z nej tak bolí bruško...to dávno nebolo🙂 takže som si ľahla nachvíľu a malá so mňou...po dvoch minútach už aj spala🙂

navečier si budeme grilovať kuriatko,tak aspoň bude pekne odpočinutá.

jani,samozrejme,že som ťa musela pozdraviť🙂 /s námahou,že prídem o hlasivky🙂,ale predsa zabralo🙂/

a pridávam sa k tichému závideniu lenke🙂

lusinda2000
5. aug 2009

nikde nikoho?
tak nás trolinka posuniem🙂

julca80
5. aug 2009

tu som 😉

Malu som vystrojila von s mamou a sestrou, takze mam na chvilku klud. 😝 😀

Lus, co ste boli v Meste? Ci len tak sa prejst?

julca80
5. aug 2009

mala uz je posteli a snad uz aj spi, zatial je tam ticho 😅

Inac dnes bolo celkom v pohode pocasie na to ako predpovedali. 😎 Dufam, ze zajtra to bude este lepsie a v piatok sa bude dat uz aj kupat, bo zajtra ideme opat k dedkovcom, nech sa tam nenudime. 🙂

sticker
autor
5. aug 2009

Ahojte 🙂 Dnes som behať nešla, ale sa obávam, že ani nebudem môcť. Neskutočne ma bolí pravá noha z toho, ako ju namáham viac, keďže tá ľavá nie je plne funkčná 😒 ☹ Budem musieť vymyslieť niečo iné.

julca80
5. aug 2009

Jani, plavanie je vyborne na udrziavanie kondicky a pri chudnuti. 😉

Tiez by som to praktizovala, keby bolo kde, ale nie je. 😝 😖

sticker
autor
5. aug 2009

No Jul keď v tom je problém. V meste v lete nula bodov a cez školský rok je plaváreň, ale je to časo náročné. Toto behanie mi moc nezaberalo a šla som až večer, keď bol doma Edo. To už je plaváreň zatvorená 😒 ☹ Preto som sa potešila, keď to baby navrhli, lebo mi to vyhovovalo.....

lusinda2000
5. aug 2009

jul,boli sme pozerať internet v orangi. takže sme boli len na otočku.

jani,len sa šetri🙂

no my sa ideme teraz okúpkať a tak..pomaly hádam aj spať,hoci malú sme zobudili dnes troška neskôr🙂

tak sa čaute a dobrú nôcku🙂

sticker
autor
5. aug 2009

Ja pozerám Housa 😅 😝 . Tiež som strašne unavená. To behanie ma štve, lebo to bol na jednej strane super relax. Budúci rok kupujem korčule, aj Jaje a aspoň tak budem športovať 🙂

julca80
5. aug 2009

aj ja som jednu dobu rozmyslala na korculami, ale postupne som si uvedomila, ze to by ma nadchlo len na chvilu a potom by mi zapadali prachom. 😅

sticker
autor
5. aug 2009

Julik ja som už mala korčule a neomrzelo ma to. Len keď sa narodila Jaja nemala som vôbec čas. Edo bol v robote viac ako teraz a ja som bola iba s Jajou. No a potom Jul......ale viem, že sa nato znovu dám 🙂

julca80
5. aug 2009

hmmm, keby mam partacku na korculovanie, tak by som sa na to aj dala nahovorit 😉

dadulik
5. aug 2009

ahojte, tak sme kupili co sme potrebovali, a mala este nespi 😠 ale isla az po osmej do postele, tak dufam, ze nejako za chvilu zalomi 😒 😉
kukam jednym okom hause, a umyvam v kuchyni, veceriam....
a caute zajtra 😅 😵

sticker
autor
6. aug 2009

Ale zanedbávame 😀
Čaute 🙂 My sme večer ešte pozerali komédiu na STV - jááááj to bol film 😀 😀
A ráno o pol šiestej musel Edo letieť do roboty kvôli poruchy, telefóny mu pípali, zvonili tak budíček bol riadny 😝 . Ale už pijem kávu tak bude dobre 😎

julca80
6. aug 2009

Ranko, aj ja si prave pijem kavicku. Zmyjem si rychlo vlasy a pojdem s malou vedla, lebo uz od 6.45 chce ist za sestrou, tak jej to natahujem ako sa len da, aby sa segra aspon trocha vyspala. 😅

sticker
autor
6. aug 2009

Inak to počko má byť také nijaké 😖 Dnes že ešte aj pršať tuším aj zajtra a víkend do 30. A Edo zase z roboty že majú ísť do Medera. Tak to idem mrk na net, ako to tam vyzerá. No typujem preplnené kupko, tak to ma neláka. Navyše to má byť tuším koncom mesiaca a to dostanem znovu "návštevu". Čo mi v podstate nevadí, lenže ja používam tampóny a potom sa mi na chvíľu zabrzdí menzes a trvá potom dlhšie 😠 😒

julca80
6. aug 2009

kedy idu do Medera?

sticker
autor
6. aug 2009

16. augusta. Ale sme sa teraz bavili, že radšej by sme šli do tých čiech 🙂

julca80
6. aug 2009

tak to mate super 😉 Mne sa velmi nepodarilo B. presvedcit, aby sme isli na kupko. 😠 😠 😠 ☹ On by najradsej chodil len na Vah, a to ja zase nemam rada, kedze som strachoprt. 😝 😅

sticker
autor
6. aug 2009

Neviem to by som sa aj kvôli deťom asi neodvážila. Do tých čiech keby ideme tak určite by sme šli pozrieť do Hradišťa... Nech deti vidia aj iné miesta 😅 . Premýšľam, že zajtra by som zbehla pozrieť na pasy a dala by som Jaje spraviť.
Nevieš Julik keď chcem dať Julku zapísať Edovi to musí ísť on, alebo stačí keď vezmem jeho pas?

julca80
6. aug 2009

Janik, teraz neviem na stopro, ale myslim, ze musim ist Edo, lebo je tam potrebny aj jeho podpis. 😕
Tusim.... 🤐