Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
8. aug 2009

Ahojte tak hlasim stastny navrat domov bolo perfektne 😵 😵 😵 😵 podrobnosti neskor 😀

julca80
8. aug 2009

lusi, nieeeee neboj, neodhovorila si ma 😉 nam si to len potvrdila, co sme si aj MY myslela. 😅
Akoze malu bavia zvieratka, ale potom po urcitej dobe ju to prestane bavit. Tak preto som sa zaujimala aj o nejake detske zabavky, proste nieco pre deti na odreagovanie. 🙂

Leni, tesim sa na podrobne info. 😵 Vitajte doma!

lusinda2000
8. aug 2009

julik🙂

leni ahoooooooooooj🙂 taktiež sa teším na podrobnosti a fotečky🙂

julca80
8. aug 2009

u nas sa este spi, lebo som bola s malou v centre TN. Ked sme sa vratili bolo asi pol druhej, takze spat isla az okolo 2hej.
Chcela som nech si aspon trocha pospi, lebo potom je vecer ako cert. 😝 😅

lusinda2000
8. aug 2009

mňe práve vstala...zatiaľ je "kľudná",som zvedavá dokedy.

lenca13
8. aug 2009

Ubytko bolo pekne take skromnejsie ale vsetko ciste,vonku bol krasny altanok kde sme kazdy vecer grilovali,dvor bol uzatvoreny baby mali kde behat a nemali kam ujst 😀 ale ved Timea prisla na to ako sa otvara branka tak sme ju radsej zamykali 😉
Aj sme trosku pochodili prvy den sme tak dorazili okolo jednej tak sme sa motali po dedine bol tam aj salas kde predavali vyborny ovci syr 🙂
Druhy den sme sa vybrali na turistiku na Sutovske vodopady oplatili sa Timka sedela pekne v krosnach a dolu isla polovicu cesty peso a poobede sme boli pozriet Dolny Kubin 🙂
Vcera sme boli pozriet Oravsku lesnu zeleznicu kde sme sa odviezli vlacikom Timke sa to hrozne pacilo 😉
Dnes po ceste domov sme boli pozriet na Strecne kde Timea vydrzali aj vyklad o hrade ktory trval vyse hodiny normalne ju to zaujalo a vsetko komentovala 😀 po ceste domov spala v aute tak u nas spanok nehrozi 😖 snad pojde vecer skor spat 🙂
Inak musim Timku pochvalit dnes po ceste domov nemala v aute plienku a normalne vydrzala a inak aj na dovolenke bola dobra a pekne spala hlavne tam vzdy prespala celu noc tak uvidim ako bude spavat doma 😕
Inak boli sme vsetci spokojny aj domaci boli velmi mily mozem odporucit ak ma niekdo rad hory 🙂 🙂 🙂
Teta nam vcera na ranajky podala cez okono kolace a poobede dalsie tak ozaj taka rodinna pohoda 😵

lenca13
8. aug 2009

Idem volaco navarit polievku sme uz zjedli spravila som taku rychlu vajickovu a spravit hranolky a vyprazit rybie prsty 🙂
Samo ze pracka uz ide 😀

dadulik
8. aug 2009

vitaj leni, tak ste si paradne uzili 😵
lusi, mne mala vydrzi aj s jednou aj s druhou babkou aj cely den, len babky ju nevedia cez obed uspat 😖 to je jedina nevyhoda, tak vzdy na ten jej spanok musim byt doma 😉 ona by ich kludne za mna vymenila 😀 😀 😀

zuzla2
8. aug 2009

jej Leni vitaj..a dufam,ze hodis dake fotecky 😉
my asi nakoniec uz tohto roku nepojdeme nikam..ale o tom potom 😔
teraz sme boli po nakupox..tak ma nohy bolia...a tiez uz aj ked ideme do obxodakov, xodime bez plienok 😵 na obed spala len hodku a 10min...lebo sa zobudila a povedala,ze xce curat..samo,ze uz nezaspala...ale plienka bola suxa..tak asi ideme tym spravnym smerom 😎

inac nasa tiez v pohode bude aj s jednou aj druhou babkou...vtedy jej ani mama nexyba...a aj uspat sa im v poho da,dokonca zaspi este skor ako pri mne alebo mm...

lusinda2000
8. aug 2009

teda zuzi,to si neviem predstaviť,že by mi malá zaspala pri babke. ona ani pri tatinovi,lebo je odmalička naučená,že len ja som ju uspávala.

a na lenkine fotečky sa taktiež veľmi tešííím🙂

zuzla2
8. aug 2009

lusi aj u nas to tak do roka,mozno aj dlhsie bolo...ale potom mi uz praskli nervy,lebo v podstate som si nemala kedy od malej oddyxnut,kedze sa aj v noci casto budila..tak ci sa jej pacilo alebo nie, isiel ju vecer vzdy uspavat tatino...aj on lezi blizsie k jej postielke..a pomohlo to...samo,ze sa teraz obcas stane,ze ked ju ide uspavat,tak mala vykrikuje mama mama..obcas povolim a obcas nie...
ale ked je pri babke alebo tete rozumej mojej sestre,tak mamu nechce...aj co tu bola naposledy segra,tak vacsinou ona malu uspavala,lebo si to mala zaziadala...

inac aj ja som dnes stihla navarit aj na zajtra..roladu z masa a hovadziu polievku (tu uvaril mm)..este som mu aj bublaninu upiekla...tak zajtra by aj tu uz mohlo byt pekne,nex sa doma nenudime 😀

sticker
autor
8. aug 2009

Ahojte 🙂 Sa hlásim a idem čítať. Bola som informovaná, že budem mať čo čítať 😀

dadulik
8. aug 2009

ahojte, my sme s malou prisli na bicykli od nasich, ulozila som ju, som osprsena a idem kuk tv 😎
zajtra neviem, kedy sa prihlasim, rano chcem ist do kostola a poobede asi pojdeme na to kupalisko, tak sa majte pekne 🙂

sticker
autor
8. aug 2009

No Leni ako inak ako dobre ste sa mohli mať 😎 . To je super, že domáci boli také "ľudský" - vzácny jav v dnešnej dobe 😒
My sme boli na Beckovskom hrade a neskutočne ma bolí noha 😔 . Začínam premýšľať, či by som sa nemala začať zaujímať, či by sa nedalo niečo s tou nohou spraviť. Takto je veľmi ťažké fungovať. Malá túra a členok opúcha a bolí tak, že mám chuť si dať nohu odrezať ☹ 😔 .
Potom sme zbehli do takej reštiky a to boli ceny 😝 . Ale krásne prostredie, malé sa vyšantili. No musel tam byť niekto pri nich, lebo šmýkľavka mala trochu horší výstup, ale väčšinou bol s nimi Edo, ja som naozaj nevládala. Jul už spí, Janku šiel Edo dať spať a my budeme vegetiť 🙂
Ale som veľmi unavená, veď sme toho veľa nenaspali...
Luc a Patrik kde robí, ak sa smiem opýtať? Keď si písala, že musel byť kvôli tomu v robote..... Keď chceš, tak do IP 🙂
Ale motorky boli fajn. Mne sa to páči.... 😉

denisse
8. aug 2009

caute ... tabor skoncil, sme u svokrovcov do zajtra .. tak som este ani necitala, ale hodila som fotky na FB, tak ked chcete, tak kuk ... ozvem sa asi az zajtra vecer z domu ... papa 😀

jarinosk
9. aug 2009

Ahojte!
Foto z dovolenky si mozete pozriet na:

http://jarino.wz.cz/webalbum/index.html

Nijako som ich netriedil,ani neupravoval,tak niektore podla toho aj vyzeraju 🙂

Jaro

sticker
autor
9. aug 2009

Ahojte 🙂 Idem si hneď mrk fotky Deni 🙂
Ja tiež pár hodím na FB keď postavím obed. Polievka je, len druhé spravím. Chcem pangasa. Len to mrknem na MMB. Leni ty to robíš s tými zemiakmi.... Tak to chcem spraviť. LEbo už som robila pangasa na "milión" spôsobou len nie takto 🙂

lenca13
9. aug 2009

ahojte 🙂 tak ja robim hrstkovu polievku a bravcove na hriboch a ryzu

Jani ano robim to s tymi zemiakmi ale ten recept je od Julcy ak si dobre pamatam 😕

sticker
autor
9. aug 2009

Už som našla niečo iné. Je to v trúbe, snáď to bude jedlé 😅 😝

dadulik
9. aug 2009

ahojte, my sme boli v kostole, tu moc teplo neni, takze z kupania nic nebude ☹ tak to vyzera, ked si clovek nieco naplanuje tyzden dopredu 😢 😢 😢
idem kuk vsetky fotky 🙂

sticker
autor
9. aug 2009

Dad ale dnes má byť ževraj veľmi horúci deň 😕 . No tiež sme sa bavili, že takto teplo nevyzerá 😝

dadulik
9. aug 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢

zuzla2
9. aug 2009

ahojky..
aj my boli v kostole..a teraz vylihujeme...netusim,ze co budeme porabat..lebo tu zas nic moc teplo..v tieni nam ukazuje 22stupnov 😖 na slnku je aj celkom teplo,ale ked zafuka vietor,tak nie..hlavna vec,ze vcera som si este jedny plavky kupila 🙄
idem aj ja kuken na photoze 😀

dadulik
9. aug 2009

leni, vyzeralo to tam velmi pekne 🙂 aj tie vodopady 😅 a tie rujiny hradu, to boli ake? kde to bolo, som to nezachytila 😲
deni, tabor parada, len tooooooolko moc deti 😲 ine jak v bojniciach co 😀 ako stare deturence tam boli ? vsetky museli byt vecer riadne unavene, po tolkych atrakciach a programoch 😉

zuzla2
9. aug 2009

no super fotecky...vidno,ze ste si to vsetci uzivali 😉

lusinda2000
9. aug 2009

čaute kočendy🙂

v prvom rade, všetky fotečky sú veľmi pekné, super,že ste si to užili🙂

dadulík,malá laurika je zlatučká v tom bazéniku🙂

ja pôjdem ešte len robiť nejaké mäso,polievku som robila včera,takže urobím len nejaké rýchle soté s ryžou. neskoro sme vstávali,takže dnes u malej asi spánok nehrozí.

teraz sa pokúšam napalovať madagaskar 2,ak to pôjde🙂

jani IP.

sticker
autor
9. aug 2009

Hodila som na FB fotky 🙂 Je tam aj tá naša "veľká" návšteva 🙂

lusinda2000
9. aug 2009

no jani,idem kuk🙂
dnes len fotečky pozeráme aj s malou,lebo chce vidieť "bábatká"🙂🙂

lenca13
9. aug 2009

Dadulik je to Strecno tiez odporucam ak pojde niekto okolo 🙂
My sme boli u susedov na kavu zobrat kluce varovali nam byt po kym sme boli prec 🙂
Timea isla spat nam este treba spravit ryzu a poobede pojdeme k nasim aspon na chvilu 😉
Snad zajtra by mohlo byt teplo tiez by som sa rada isla niekam okupat 😕

lusinda2000
9. aug 2009

ja sa ešte nemôžem kúpať,ale ak by nám vyšla dofča,tak tam sa budem môcť. aspoň že to dobre vyšlo.

leni,s vami bola tá tvoja naj kamoška,však?hrozne sa podobá s bratríkom.