Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
4. sep 2009

kuk, tu som 😀
Malu som pred chvilou ulozila, tak len v tichosti dufam, ze si trocha pospi, nie ako posledne dni.

Veru ja som este nezacala triedit veci, ale uz mi to lezi na rozume a musim sa do toho pustit aj ja. 😅

dadulik
4. sep 2009

ahojte, teda paradne pocasie 😠 prsalo celu noc a prsi furt 😠 ja som bola doobeda s maminou v lidli, co ma nasralo bolo, ze tam mali teraz tie vecicky pre deti, co v pondelok nie 😠 a to je po akcii, teda uz je nova 😠 ale sa mi nepacili tie vesticky s trickami, take kde nic tu nic to bolo, tak som nekupila 😖
mala uz spi hodinu, poriadky dokoncene, kolac malinovy upeceny 😀 jaro v robote, tak zbehneme autom k svagrinej, nech sa do vecera neunudime.
Jani, som sa aj ja narehotala na tych velkych cecikoch a usnickach 😀 😀 😀
Deni, drzim palce so svokrom. S bratom zacali vcera rehabilitovat, a davaju mu elektroliecbu, tak neviem, ci to zaberie,lebo ked tam bol vo stvrtok otec, tak povedal, ze katastrofa 😢 ani v ruke nic udrzat nemohol, ani na nohy sa postavit, ani hlavu dvihnut 😢 och, nemozem stale na to mysliet, lebo mi je velmi tazko 😔
Inak, tiez by som mala nejake male letne veci pretriedit a zatvorit do spacebagu a krabice, rano som jedno tricko malej vyradila, co ho mala uz nad pupok kratke, chuda 😀
a jani, ty kokso, ja som si tiez myslela, ze mas vodicak, a ty takto pokusas ? 😀 😅 ale vodicak je fakt super vec, ja si to ani vo sne nedokazem predstavit, ze by som nemohla soferovat 😒 ja sa bez toho nezaobidem, kedze byvame aj na konci dediny, vsetko mam daleko, aj s malou k lekarke, aj na nakupy.....

zuzla2
4. sep 2009

jaj Dani...tak nex sa Boba rychlo vylieci 😔
ja este veci netriedim...resp. este som to nikdy nerobila ani nam a ani malej...aj ked teda pre malu uz fakt nemam kde davat oblecko...mm zahlasil,ze musime kupit komodu...ale ja zatial odolavam 😀 teraz som nieco popredala,tak sa mi troxa uvolnilo miesto v skrini,kde davam len veci cisto na predaj...
a tie malinke veci co by boli a mala nenosila a samo,ze predat som ix nexcela,tak som supla do "spacebaku" a dala pod postel...
len keby pride druhe dieta,tak tiez to asi budem musiet tak robit ako vy 😝 😀

sticker
autor
4. sep 2009

Julik asi si to už spomínala, ale ty máš výšku strojársku v BA?

julca80
4. sep 2009

Jani, nie. Presne je to mechanizacia, t.j. Mechanizacna fakulta na Slov. polnoh. univ. v NR. 😉 Teraz po novom je to Technicka fakulta, ale su tam dost podobne predmety ako na strojarine, len to ma svoj nazov, kedze je to na "hnojarine". 😝 😀

julca80
4. sep 2009

hmmm, no moje dieta spalo az hodinu dnes, aspon to 😒 😅

lenca13
4. sep 2009

Julik aspon volaco,Timea dnes spala dve a pol hodiny 😉

denisse
4. sep 2009

ja som prisla len kuk a skoro som nas nenasla 😕 😕 😕

dadulik
4. sep 2009

😅 kde ste babule?
moje dieta dnes spalo 2 hodiny 😕 som bola z toho hotova, nevedela som, co s casom 😀
idem ju osprsit a ulozit a budem cakat jarka z roboty 🙂

sticker
autor
4. sep 2009

Ahojte 🙂 Teda Deni, ty sa takto snažíš a my tu nie sme 😠 😀 😉

sticker
autor
4. sep 2009

My sme sa doma hrali a potom sme sa presunuli k babine 😀 A zrazu počujem ako dedo kričí na Jaju, že ide Večerníček 😕 . Takže domov, spravila som vajíčkové chleby a potom celý ten večerný kolotoč. A už mám kvázy pokoj, len panvica ma čaká v kuchyni a ja ju tak nerada umývam 😝 . Asi počkám, či ju umyje Edo keď vstane (ale som hnusná 😀 )

sticker
autor
4. sep 2009

Tak som sa rozhodla, že to tu každú hodinku "oprášim" 😅 😀

zuzla2
4. sep 2009

ahojky..idem ti pomoct oprasovat- 😀
toto ste uz citali??? 🤐 🙄
http://www.cas.sk/clanok/129646/rodicovsky-pris...

lenca13
4. sep 2009

Takze nas sa to uz asi netyka 😖

Inak dobry vecer 😉

sticker
autor
4. sep 2009

Díky baby, ste zlaté 😀
Zuzi práve dnes som to v nejakej téme čítala 🙄 . A keď budeš mať druhé...ani tak nie?

sticker
autor
4. sep 2009

Teda mne sa to nechcelo čítať celé, len to naj som si prebehla, že sa nás to netýka 😠 😒 Tak preto som sa pýtala, či sa ťa to nebude týkať, keď budete mať druhé..... alebo to platí iba pri prvom 😅

zuzla2
4. sep 2009

joj som taka vytocena,ze az...
nie mna sa to ani pri druhom tykat nebude, lebo som bola pred tym nezamestnana..teda co sme sa vratili z Cr..akoze na jednej strane xapem to, pretoze keby to dali kazdemu, tak nasi cierni spoluobcania by to zneuzivali a rodili by uz ako macky 🙄 ale na druhej strane..preco by som na tom mala byt tak ako oni, ked som aj studoval vs, aj urcitu dobu robila..ja nemozem zato,ze som si nic nenasla 😠
ale este cosi tam pisali,ze staci,aby bol clovek dobrovolne nemocensky poisteny a tym padom,zeby mu vznikol narok na matersku, tak potom by mal narok aj na ten vacsi rodicovsky..
no ja teraz fakt netusim...lebo aj v tomto maju byt od noveho roka nejake zmeny a nie,ze sa pojdem nahlasit, budem platit a od noveho roka mi to zrusia 😒
uz som povedala mm,ze sa moze aj na hlavu postavit,ale ked tak pojdem na rok niekde do prace (to je jedno aka) a az potom materska...ta uz sa mu to nepozdavalo 😠

sticker
autor
5. sep 2009

No Zuzi tak to je naozaj svinstvo 😠 . Nerozumiem, prečo nemôže "normálny" človek dostať na dieťa viac peňazí! Dokelu veď aj tak by sa nedalo z toho vyskakovať, ale dalo by sa normálne žiť!

lusinda2000
5. sep 2009

čaute kočky🙂

ten článok sa mi už večer celý nechcel čítať,ale mám to chápať tak,že mi od januára budeme na tom tak isto ako teraz?
a pri druhom je to ako? keď žena pracovala,tak čo? a keď ide žena s materskej na materskú?
som z toho akosi mimo....

počasie teda vyzerá úchvatne....som zvedavá,čo budeme s malou celý deň robiť☹,bude unudená...

sticker
autor
5. sep 2009

Jéj Luci a Ty čo tu takto skoro ráno 😀 🙂
No, asi si to predsa len prečítame celé 😝
Inak, ja tiež netuším, čo budeme robiť. Navyše Edo zase bude po nočnej. Ešte stále nie je doma a že aj dnes ide na nočnú. 🙄 Takže zajtra bude znovu spať a v pondelok je síce doma, ale to bude dospávať, aby mohol ísť večer na tú párty 😖

lusinda2000
5. sep 2009

čo tu robím?malá mi ešte spinká,tak som skočila mrknúť na net🙂

aj my máme tatina v práci,tak netuším...kamoška ma volala na návštevu,ale ak bude pršať,tak budeme doma sedieť☹

sticker
autor
5. sep 2009

A veď choďte aj keď bude pršať, či nedá sa? Jul včera behala v gumákoch a "plášti" ako tomu ona hovorí a bola v raji 🙂

lusinda2000
5. sep 2009

je to síce kúsok od nás,ale s malou sa pod dážnikom nedá. lebo ona si zo začiatku zoberie svoj,ale po pár metroch chce môj veľký.a sama si ho chce niesť a ja mám mať podľa nej malý.... 😅 😅 😅

lusinda2000
5. sep 2009

a zabudla som sa v téme o škôlkároch...bože...normálne mám už strach☹

sticker
autor
5. sep 2009

Len si si to čítala, alebo aj prispievaš? Luci nestresuj sa ešte - to ti vraví tá pravá 😅 😀

sticker
autor
5. sep 2009

Si vezmi, že teraz ako dlho ti malá spí.....aj to ju budeš musieť odnaučiť, inak nebudete stíhať. A čo ty vieš, možno o pol roka sama zmení vstávanie. Ja keď si pozerám fotky Janky, keď mala dva a pol a potom tri roky....to je neskutočný rozdiel. Takže to radšej nečítaj 😝 🙂

lusinda2000
5. sep 2009

len som čítala,veľa detičiek plakalo prvý deň...ja som samozrejme zato,že bude v škôlke pekne celý deň,aby si zvykla hneď od začiatku...tak isto viem,že o rok bude iná,ale je to také čudné,akosi keď aj kamošky vravia,že im plakali a oni tiež,že nás to čaká o rok...ach jááááj,ale na druhej strane je v škôlke dobre,budú sa tam hrať a spinkať/to pre našu síce moc nie je,ale hádam si zvykne o rok aj nato🙂/ veď aj my sme tým všetkým prešli,no nie?

ozaj kočky,dávate niektorá od januára slniečko do škôlky?to mi akosi uniklo☹

sticker
autor
5. sep 2009

Možno Lenka 😉
Inak mňa trochu zaráža fakt, že pokiaľ nebudem mať robotu, tak nemôžem nechať malú celý deň v škôlke 😕 . Teda ak by som bola na predĺženom rodičovskom alebo nezamestnaná.... Neviem potom, ako si má dieťa zvyknúť a rodič v kľude nájsť zamestnanie.

dadulik
5. sep 2009

caute, to co je zase za senzaciu s tym rodicakom ??? 😠 😠 😠 😠 😠 ani to nejdem citat, lebo sa vytocim.....
tu konecne svieti aspon trochu slniecko, dnes nemame na plane nic, tak sa len pomotame doma a vonku

lusinda2000
5. sep 2009

jani,to akože ty nemôžeš nechať dieťa celý deň v škôlke ak nemáš prácu???