Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
1. okt 2009

dobre ranko 😉 no aj my pojdeme pozriet do Lidla tiez som zvedava co budu mat 😕

Julik drz sa 🙂

lusinda2000
1. okt 2009

čaute kočky🙂

julik-pripájam sa a myslím na teba,určite to aj s dominikou zvládnete super a malinká si zvykne,chce to čas🙂

baby-teda všetky sa chystáte do lidlu,normálne vám závidím,že bývate na meste🙂 aspoň v tejto jednej veci musím mestu závidieť🙂 máte to hneď v rámci prechádzky?to máte super,ja tu nemám kde ísť aby som spojila príjemné s užitočným🙂
ale tak vám teda poprajem,aby ste sa zbytočne nehnali a mali niečo,čo chcete slniečkam pokúpiť.nám letáky z lidla nechodia,takže som si to mrkla len na nete. no my pôjdeme na nákup tričiek a teplákov na výplatu do piešťan,tak dúfam,že budú niečo mať aj v tescu,nejaké to balenie tričiek s dlhými rukávmi🙂

počasie je nematné-neslané,ale aspoň neprší,aspoň zatiaľ🙂

my pôjdeme s malou asi na poštu a k babine pozrieť,včera napokon nedošli,asi sa im nechcelo,teraz je už aj dosť skoro tma a dedko už nerád šoféruje po tme,keď to musí aj zaviesť do bránky. takže asi preto a babka ako ju poznám sa určite s niečím "prplala"🙂 tak ich pôjdeme aspoň my pozrieť.

aby som nezabudla,vítam deni🙂

a ešte som chcela dadulík napísať,že si fakt obdivuhodná ohľadom tvojho brata,zvládla si to tam u vašich na jednotku🙂 už len aby mu bolo lepšie a lepšie,z celého srdiečka vám to prajem,lebo si to zaslúžite.

tak ja s aidem nachystať s malou kočendou a vyrazíme na tú poštu,i keď s ami moc nechce,je to ďaleko a malá ide v buginke,lebo by sme tam došli za hodinu,keďže cesta je popri potôčiku,ktorý rada obdivuje🙂

lusinda2000
1. okt 2009

tak som tu na skok,aspoň nás posuniem.
ako ste pochodili v lidli kočky,mali niečo?nakúpili ste?

sticker
autor
1. okt 2009

Zdravím 😎

sticker
autor
1. okt 2009

Tak bola som v Lidl niečo po ôsmej a "koniec sveta" sa asi blíži 😀 Vzala som posledné pančušky pre Janku, posledné pre Timku, súpravu nohavičky tielko na Janku nula bodovu, tak som vzala aspoň Julke, pyžamko Julke a ponožky 2páry také hrubšie s protišmykovou som vzala obom. A Radke podkolienky lebo boli perfektné 🙂 Ale teda o tie pančušky doslova bitka. Keby prídem o sekundu neskôr tak nemám ani tie 😠 .
Ušetrila som Lenke aspoň cestu do Lidl 😀. Potom sme konečne po "sto rokoch" šli na kávu a boli pozrieť v novom nábytku - teda kochali sme sa statočne 😀.
Domov sme prišli niečo po jedenástej a mám dosť 😝 . No keď vidím čo všetko musím ísť porobiť 🙄
Dad čo sa podarilo Tebe ukoristiť?

lusinda2000
1. okt 2009

teda jani-ľudia sa asi ozaj zbláznili☹ to sa vám teda moc toho neušlo,škoda,však? no ja sa teším normálne na výplatu a pôjdeme do piešťan do KIK a tesca.
a čo ideš jani robiť?upratovať?

my sa ideme najesť a spinkať dám malú.

sticker
autor
1. okt 2009

Luci včera sme boli v Kik a dá sa tam kúpiť na malé 🙂 Tiež sa ešte na výplatu chystáme čo to pobehať. A aj zimné topky babám kúpiť.
A veru upratovať by som mala, ale táááááák sa nechce 😅

lenca13
1. okt 2009

Ahojte 🙂 veru konecne sme boli s Jankou na kavu 😀 😀 😀
Timeu som ulozila bol u nas aj svagor tak sme trochu kecali
Ja idem tiez trochu pospratovat a urobit pangasia kedze sa ten vcerajsi zjedol

dadulik
1. okt 2009

caute, ja som toho ukuristila dost 😀 a lusi, my byvame na dedine, takz sme si museli do lidlu zajst cca 19 km. 😉
pancusky som zobrala posledne, troje balenia tych hrubsich protismykovych ponoziek -su suprove, kedze mala mi po dome chodi furt bosa 😒 a balenie triciek s dlhym rukavom, to bude mat aj do skolky, vacsie som zobrala 😀 a jaro si este balik tielok kupil 🙂
takze spokojnost 😎
nadlabla som sa vyprazanym kaprom, a nemozem sa ani pohnut 🙄

sticker
autor
1. okt 2009

Dad veru tie ponožky banujem, že som nevzala ešte jedny každej. Perfektné. A Jul si tiež dáva dolu papučky, takto budem aspoň kľudnejšia 🙂

zuzla2
1. okt 2009

ahojte...
huraaaa..dnes o 11stej sme sa dockali a konecne som si dopriala teple jedlo 😀
Jul myslim dnes na teba...
my dnes mame 4te vyrocie svadby... 😔 😔 ale sme sa rozhodli,ze na nejaky ten obed alebo veceru pojdeme az cez vikend..
Lusi ja byvam v meste...aj dost blizko Lidlu, ale dnes som tam nesla...my tam totiz xodime iba vynimocne..a ak nieco je dobre,co nam padne do oka..tak kupime...ale inac nie..akurat minule bola vynimka,ze mm uz hned ako siel do prace,tam zasiel,lebo sme sa bali,ze to potom uz nebude...ale kebyze dnes dojdem len ja s malou o 10tej,tak isto tam uz nic z toho neni... 😖

sticker
autor
1. okt 2009

Zuzi blahoželám 😵 . Len aj včera som si všimla tie smutné smajlíky pri tom výročí 😕 . Prečo? Veď ste spolu, ste zdraví, máte krásne slniečko a ľúbite sa 😉 🙂

zuzla2
1. okt 2009

no ja to beriem z toho hladiska,ze to neuveritelne leti 😖 vsak to ako keby sme sa len vcera brali 🤐

sticker
autor
1. okt 2009

Zuzi a koľko rokov máte ešte pred sebou 😵 . Zažiješ s tm kopec vecí - aj menej príjemných 😝 😅 Ale hlavne pekných 🙂

lenca13
1. okt 2009

Zuzi tak gratulejem k tomu vyrociu 🙂 my budeme mat za dva tyzdne 9.vyrocie 😉

lenca13
1. okt 2009

Inak umyvala som Timkinu stolicku na jedenie a ked som ju dala z kuchyne prec hned je tam viac miesta 😀

dadulik
1. okt 2009

zuzi, blahozelam k vyrociu 😉 naozaj ten cas velmi uteka 😒 hlavne na detoch je to vidno ☹
som zvedava, ako sa vecer julka ohlasi 😅
leni, my uz stolicku na jedenie nemame v dome pol roka, je na povale, mala tam ani za svet nechcela jedavat 🙄

zuzla2
1. okt 2009

no kto vie kolko mame pred sebou,ked sa s nim kazdy mesiac rozvadzam 😀 😀 sice minuly mesiac som sa mu nevyhrazala 😀 zeby sa lepsil??? 😀
inac najlepsie je,ze min. roku zabudol (co sa jemu taketo nestava), tak tento rok pre istotu uz tyzden ma o tom oboznamuje 😅

lenca13
1. okt 2009

Timea v nej nesedi uz asi dva tyzdne tak tiez ide k nasim na povalu alebo ju segra zase niekomu pozicia ved ta stolicka ma uz 16 rokov a stale je v dobrom stave 😉

zuzla2
1. okt 2009

my stolicku mame stale v hale...ale lenci mas pravdu...vela miesta zabera.... 😖 ale kym tam xce sediet a jest,tak je to ok...

a dakujem 😎

lenca13
1. okt 2009

Zuzi ze kazdy mesiac sa rozvadzas normalne sa tu rehocem 😀

sticker
autor
1. okt 2009

Leni veď žiadosť má v pc, čo si zabudla 😀
Julka ešte sedáva v stoličke na obed a na večeru. Ráno keď je jogurt to sedí už na normálnej. Ja ju totižto ešte stále kŕmim 😅 . Netrúfam si ju nechať jesť samú polievku. Keď je druhé napr. zemiaky a rezeň tak to papá sama, aj chlebík občas. Ale takto je to rýchlejšie a je menej upratovania 😀 😝

zuzla2
1. okt 2009

jj ziadost v pc...ale presnejsie bola...lebo ako sa pokaslal ten pc,tak aj ona asi zisla kade lahsie..jedine teda,ze bude niekde napalena 😀
Jani a to ti dovoli krmit ju??? lebo nasa nie...ona no nechcem trepnut,ale uz mozno aj tri svrte roka je sama...vsetko..ci uz s rukou alebo lyzicou 😎

lenca13
1. okt 2009

Timeu nechavam jedavat samu ked chce nech sa uci ale niekedy je leniva tak ju krmim a sedava za velkym stolom 😉 Radka bola v stolicke do 4 rokov

sticker
autor
1. okt 2009

No nechá sa. Naozaj sa desím predstavy, že bude jesť ryžu rukou 😀 - no som matka fajnovka, čo už 😎 Ale jogurty je sama, aj uhorky 😀

zuzla2
1. okt 2009

nasa obcas aj jogurt rukou....pripadne nie lyzickou, ale tou naberackou co bola v um 😀 😀
ale ved nech sa dieta uci 😀

lenca13
1. okt 2009

no tak ked je ryzu tak je po celej kuchuni ale ved sa pozameta 😀

lenca13
1. okt 2009

Kuchuni=kuchyni

zuzla2
1. okt 2009

pochopili sme 😀

lusinda2000
1. okt 2009

čaute kočky🙂 ale ste s atu rozpísali,teda🙂

dadu-ja som nejaká mimo,som celkom myslela,že bývate v meste. takže ste išli autom do lidlu,však? veď ty si s autom "dobre rozumieš"🙂

zuzi-my do lidlu vôbec nechodíme,takže ja ani netuším aké akcie tam bývajú,nakoľko nám ani letáky nechodia. my keď ideme na nákup, tak len do tesca a čo som sa veľmi potešila že v piešťanoch postavili KIK,hneď pri prvej návšteve ma zaujal a som rada,lebo sú tam fakt super veci a to nielen na detičky.

čo sa týka jedenia,tak malá taktiež akokedy,ale snaží sa poväčšine sama papať a ide jej to pekne.ale samozrejme,že sa jej niekedy nechce a musím ju kŕmiť🙂