Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
2. okt 2009

Ale mame uz babizne doma, ze?! 😀 Ziadne babetka. ☹ 😅
Tak sa mi zda, ze Dominika je najmladsia v skolke. 😕

lenca13
2. okt 2009

Julik no moze byt aj nasa Radka bola najmladsia 😉urcite sa tam najdu deti aj o cely rok starsie u nas to tak bolo

denisse
2. okt 2009

juli ... chapem tvoje pocity, ja som pred rokom bola tiez takto na skoleni, jednu noc mimo domov a to som nelu este kojila 😅
a ona potvorka to zvladla uplne bez problemov, ja som to znasala horsie ... ale nakoniec som bola na nas pysna na vsetkych vratane romana, ze sme to pekne zvladli ... neboooj, aj vy to zvladnete 😅

sticker
autor
3. okt 2009

Ahojte 🙂 Už sme hodinu hore a je mi neskutočná zima. Nemám rada prebudenia do chladného rána, bŕŕŕ. A to už spávam aj v tielku aj v ponožkách 😝 .
Teraz doobeda zbehnem s malými iba do mesta dať maminke okuliare opraviť a inak nemám žiadny plán. Možno by som mohla niečo pospratať. Jul má ešte tričká s krátkym v skrini a aj nám ich asi už dám preč.... Veď uvidím, či budem mať náladu nato 🙂

dadulik
3. okt 2009

dobre ranko, teda fakt brrrrrrrr 😠 riadna kosa, uz aj okna mame zarosene 😒
no co vam budem hovorit, jaro dosiel vecer z roboty s tym, ze na octavke zase blika ta kontrolka, hoci to uz bolo robene 😠 tak sa zase cely den bude riesit auto, mna uz z toho porazi 🙄
my nemame ziaden iny plan, periem, obed uvarim hned, je to rychle, a vybehneme len na ulicu doobeda 😉

dadulik
3. okt 2009

😅
trosku nas posuniem, boli sme vonku sa pohrat, dovaram ryzu a pred dvanastou pojdem ulozit dieta a konecne si umyt hlavu 😝

sticker
autor
3. okt 2009

Tak my sme boli v meste. Nemala som v pláne nič iba tie okuliare dať opraviť a nakoniec som s malými obehala všetky obchody a hľadala nejakú vestu pre mňa. Totižto ma mm vytočil - že zajtra ideme do 0ščadnice! Je tam bobová dráha, tak prečo by sme tam nemohli ísť. Podľa mňa je už dosť zima na niečo takéto pre deti. Navyše mi to príde zbytočné ísť tam doslova na otočku 😒 Tie peniaze čo nás to všetko vyjde - benzín, vstupné a určite nejaké jedlo - sme mohli dať malým na topánky a bundu pre Janku 😔 . Tak som si nakoniec kúpila vestu a jedno tričko s dlhým rukávom, ale teraz mi je zase ľúto peňazí čo som za to dala 😅 😀 Ale je pravda, že vestu som chcela už dobré dva roky. Mne sa nepáčia tie kožušinkové, tak som si zase klasickú športovú kúpila 😝

dadulik
3. okt 2009

jani, co ja by som za to dala, aby nas jaro takto necakane niekde vytiahol ☹
inak som riadne napalena 😠 predavam tu dvoje snehulky po malej za smiesnu cenu uz vratane postovneho, jedna topanocka je trosku suchnuta, vsetko som uviedla, a jedna kupujuca sa mi ozvala, ze ci neni derava 😲 ak nie, ze jej mam poslat cislo uctu, uviedla mi adresu, tak som jej odpisala, ze len vonkajsi sustiak je suchnuty, ze tam neni diera, poslala cislo uctu, topanky zabalila, napisala adresy...a ona mi teraz napise, ze tak nic, ona si myslela, ze su semisove !!!! preboha, jasne uvazdam nepremokave !!!! uz ste videli aby semisove topanky boli nepremokave ????? 🙄 tak taketo kupujuce mi vedia riadne zneprijemnit den 😠

lenca13
3. okt 2009

Ahojte tiez som sa s babami bola prejst 😉 na slnku je docelaprijemne ale inak je riadna kosa 😖
Polievku mame zo vcera a robim zapekane cestoviny co dum dal 😀 tak dufam ze sa budu dat jest
Dad tak take baby vedia nasrat 😕

lenca13
3. okt 2009

Timea si isla uz lahnut aj s tatinom 😉

Dad ani nam rano nenastarovalo auto tak uvidime kde je chyba 😖

sticker
autor
3. okt 2009

Dad som včera pozerala tie topky a potom že aha dadulik 🙂 No ja som sa tiež neskutočne presvedčila o blbosti niektorých ľudí na bazároch 🙄 😠 Ale máš pravdu, vie to aj tak znepríjemniť život 😖

dadulik
3. okt 2009

ved som mala chvilu pauzu s predavanim po blbych skusenostiach 😒 a teraz reku aspon tie topanky keby sa popredali, nemam to uz kam davat a tot somar sa vzdy najde 😖

denisse
3. okt 2009

caute ... tak ja som sa dnes zase priserne nastvala na umyvanie podlahy .. zmyla som to trikrat, bolo to horsie ako pred umyvanim, roman po mne este trikrat cistou vodou, tak sa to trosku zlepsilo, ale furt je to des ... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
mam vazne podozrenie, ze to sposobil "lesk na podlahy", ktorym som svoje dielo chcela vylepsit a ono sa to zhorsilo, idem ho vyhodit ... a budem dufat, ze najblizsie mesiace umyvania cistou vodou nas toho svinstva zbavia ... 😠 😒 ☹ ☹ 😎

dadulik
3. okt 2009

deni 😕 ja som tu uz raz spominala, ze umyvam podlahy s prontom na plavacky a nikdy mi to cmuhy neurobilo 😉 napustim polovicu kybla vodou a za vrchnak tam toho nalejem 😉 skus kupit, je to klasicky cistic na podlahy Pronto, nie lestic ! 😨

jaduska
3. okt 2009

Deniska - kúpili sme Felíciu Combi, takže nie nové, ale na premiestňovanie do školy mi stačí.... 😀

Čo sa týka pančušiek, tak ja už dávam, ale to iba preto, že Boba vonku väčšinou spí v kočiari...

Ozaj Julči, keď by ti náhodou trebalo s niečím helfnúť, tak písni IP - robila som aj JÚ aj PÚ aj mzdy, ešte dašto pamätám hádam 🙂

denisse
3. okt 2009

ten lestic, ci co som to mala, sa chova ako vosk ... lepi, nechava stopy aj ako po tom chodime .. je to nejaky hnus ...
mozno to je aj typom podlahy .. ja uz neviem, ale znova sa mi potvrdilo, ze toto je pre mna najhorsia praca 😝 bleeeee 😠 😝

denisse
3. okt 2009

dani, tak to je super, ze mate auticko ... a si sikulka, ja stake svoje soferovanie odkladam ...

lenca13
3. okt 2009

NIe si sama co to soferovanie stale odklada 😀

lusinda2000
3. okt 2009

čaute kočky,malá mi zaspala až teraz po hodinovom uspávaní,spí aj mm,lebo zajtra ráno ide do práce,tak onsi dopraje troška odpočinku aj cez deň.

pripájam sa kočky k tým,ktoré odkladajú šoférovanie,hoci ja sem-tam kúsok idem🙂
leni,deni,máte vodičák?ja ani neviem ktoré tu šoférujete a ktoré nie. okrem dadulík,to viem,že ona je skúsená šoférka🙂 🙂 🙂

ja zatiaľ nemám s nikým z bazáru zlé skúsenosti,ale dad,neoplatí sa ti nad takými ľudmi vôbec rozčulovať,hoci viem,že to dokáže riadne napáliť🙂

ja podlahy umývam len s čistou vodou,zatiaľ som ešte neskúšala nejaký čistič,nakoľko plávajúcu máme len v jednej izbe.

jani,a povedz mi prečo by si si nemohla kúpiť vestu,keď po nej túžiš dva roky? ja tiež som síce taká,že načo mňe,radšej dám malej a mužovi,ale keď je niečo treba,tak ma muž ukecá a musím si to kúpiť.veď aj my mamičky musíme vyzerať "in"🙂

jaduska
3. okt 2009

u nás mám vodičák iba ja a otec, ten už šoférovať nemôže, tak je to na mne.....ale našťastie s tým nemám problém, keďže som skôr technický typ.... 😝

denisse
3. okt 2009

dani, ved aj ja som praveze technicky typ a ovladanie auta mi nerobi ziadne problemy ... ja sa len bojim premavky 😒

denisse
3. okt 2009

nakoniec sme boli v cirkuse, deti do 3 rokov zdarma ... nela sa cele predstavenie bala, ze pride medved, tak sa pytala domov ... takze si to velmi neuzila, myslim, ze sa naozaj bala ... aj ked chvilami tlieskala, boli kone, zebry, tavy, slon, sasovia, tanecnice, akrobati, zongleri ... po asi hodine bola pauza, pocas ktorej sme (za poplatok samozrejme 😅 ) sa mohli ist pozriet na cely ich zverinec, tak to sa nele pacilo ... uz vobec nechcela ist na druhu cast programu, nakoniec sme ju nejak ukecali, ale furt sa uistovala, ze ci nepride ten medved a bolo to na nu hrozne dlhe .. celkovo dve hodiny ... tak sme ani nedockali konca a isli sme radsej na ihrisko ...

takze zaver: na cirkus su nase slnka este male 😀

jaduska
3. okt 2009

deni - tak v Prahe sa ti veru nedivím, tiež by som sa asi bála....mne robí najväčšie problémy úsek Lipníky-Lada, to je hrozná cesta, tiež ňou musíte ísť na Domašu, tak asi vieš.....

čo sa týka cirkusu, u nás bol minule taký malý, ale Boba sa tiež bála, tak v polovici odišla von ku mne a Oli a dnu ostala iba Sandra s Janym

lenca13
3. okt 2009

Ahojte my sme dnes boli na pizzu po dlhej dobe cela rodinka 🙂 baby sa vylietali este v parku tak snad buu dobre spat

Deni prvykrat bola Radka v cirkuse ked mala asi 4 roky 😉

denisse
3. okt 2009

leni, 4 roky su asi idealny vek .. skor to tie deti nebavi ... nevedia ocenit akrobatov, nerozumeju srande co robia sasovia a je to na nich dlheee ... ale aspon mne s romanom sa to pacilo 😀

lenca13
3. okt 2009

Lusi este som nemala ani 18 ked som uz mala urobeny vodicak 😀 😀 😀

denisse
3. okt 2009

leni, aj ja 🙂

lenca13
3. okt 2009

Tak aspon vymate zazitok 🙂

Keby ma otec do toho vodicaku nenuti tak ho dodnes nemam ale niekedy ma to aj stve ze nejazdim aspon u nas po meste ale ved snad sa odhodlam 😉 a keby to ma dnes clovek platit 😖 vtedy som ho mala za 4000Sk

dadulik
3. okt 2009

caute, boli sme s malou na bicykli u nasich, stretla som sa tam so segrou (my sa malo vydavame, tak 2x do mesiaca ☹ ) a malej kupila taky plastovy maly valcek a formicky na cesto, tak zajtra povinne mame nieco napiect 😀
jaro na nocnej, tak pojdem ulozit malu, a zapnut si v klude SS 😎
deni, my sme tiez chceli ist na zac. leta do cirkusu, uz som aj stala pri pokladni, no ked som videla, ako stare deti tam stoja, tak som to otocila a vidim, ze som dobre urobila 🙂
lusi, ja som tiez ani 18 nemala a uz som absolvovala skusky v autoskole 😀 😀

lenca13
3. okt 2009

Napr. aj zo skolky ked chodia na nejake predstavenie tak ty najmensi nechodia