Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
24. jún 2009

To nebol Jaro? Lebo sa mi to k Lenče moc nehodilo 😀

sticker
autor
24. jún 2009

Dad ja som vedela, že je ešte jeden názov, ale ani za ten svet som si nevedela spomenúť 😅 🙂

sticker
autor
24. jún 2009

Inak ja mám už baby osprchované 😅 . Jaja dobehla o pol šiestej povyzliekaná, že sa ide sprchovať.... Tak čo som mala robiť? 😀

dadulik
24. jún 2009

jani 😀
a tiez si myslim, ze to bol asi jarino 😀

sticker
autor
24. jún 2009

No veď musel nejako "pokrstiť" novú tému 😀

sticker
autor
24. jún 2009

Baby dialóg mojich malých:
Julka si utrela akože soplík, t.j. ústami fúkala do servítky a potom ju šla zahodiť. Utekala do izby za Jajou a hovorí jej - Uš nemám sopík. Jaja sa jej pýta: Máš soplík, Julka?. Jul: Nie. Jaja: To sa vôbec nečudujem, že si chorá, keď máš soplík! Julka si chorá?
Odpoveď Julky mi zanikla v jej ďalšom "sniakaní" ústami do servítky 😀

lenca13
24. jún 2009

zeny,
jasne, ze Jarino.

sticker
autor
24. jún 2009

Ale sme ťa odhalili, čóóóóóó? 😎 😎 😎 😎

lenca13
24. jún 2009

Mohol si to napisat aspon pod svojim nickom ☹ vtipalek
Inak Timea je dost upistana uz zacina aj soplit ☹

sticker
autor
24. jún 2009

Ďalšie choré slniečko ☹

lenca13
24. jún 2009

Jani ani sa necudujem take uzasne pocasie ☹

denisse
24. jún 2009

caute .. my sme boli chvilu von, v obchode kupit ten olynth ... nie je tam ziadna velka zima, ale poprcha a je neprijemne ...
a nela kasle ☹ zatial nija dramaticky, ale mam strach ci sa jej nevracia ten hnusny kasel ... no uvidime ako sa to vyvinie ... 😒

sticker
autor
24. jún 2009

Veď od zajtra by už malo byť lepšie aj celkom dosť stupňov.... Julke to strašne steká a potom tak kašle, že som čakala či sa vyvracia 😒 Takže v noci budem zase v strehu... Aj keď minule jej to pomohlo, keď sa z toho vyvrackala. Lenže to som bola hore...teraz sa budem báť, aby sa nedajbože nezadusila ☹
Baby aj vám ťahá tak pomaly stránku? Alebo to už mne odchádza NB ☹ Keď ho v kuse zapĺňam tými obrázkami.

lenca13
24. jún 2009

Jani inak vonku nie je zima len tie prehanky este ze sme boli vonku aspon doobeda 😉
Timea si aspon nos sama vyfuka a mame aj Olynth kvapky tie jej minule pomohli 😉 inak na noc dam aj ja do zasuvky Olynth

lenca13
24. jún 2009

Baby su uz okupane 😉

denisse
24. jún 2009

leni, aj ja som kupila olynth kvapky, ale nela si nenecha kvapnut, bo to treba zaklonit hlavu a to ona nechce .. myslis, ze by vadilo, keby som ich preliala do tej flasticky z rozprasovacom, co mam od vincentky a striekla by som jej to? strieknut si necha ..

lenca13
24. jún 2009

Deni podla mna by to vadit nemalo
Inak ja mam tie kvapky olynth uz s tym rozprasovacom su pre deti od 2 do 6 rokov

denisse
24. jún 2009

ved praveze som dnes kupila take od 2 do 6 a mali len kvapky ...

sticker
autor
24. jún 2009

Bože ďalší prípad tej chrípku. A obaja dotyční boli aj v Londýne 😒 ☹

sticker
autor
24. jún 2009

Inak teraz sa naša téma dobre hľadá. Hľadám podľa počtu príspevkov 🙂 Tam kde je najmenej to sme my 🙂

dadulik
24. jún 2009

uff, konecne porodila aj moja kolegyna, po 8 dnovom prenasani 😝 celu noc ju nechali trapit sa, a zevraj sa nemohla uplne otvorit, co mala uzku panvu, tak akutne cisarak ☹ chuda, viem, co musela prezivat, mna nechali tiez takto trapit, az s tym koncom, ze zo mna malu museli brutalne vytlacit ☹
ale teda dalsia laurinka je na svete a ma 4 kg 😵 😵 😵 inak, nemali by pri takychto velkych detoch robit cisaraky automaticky ? 😠

sticker
autor
24. jún 2009

Nuž, ak je taká tenučká a má úzku panvu, tak by mali. Ale napr. mňa by nechali rodiť, lebo máš širokú panvu 🙂
A úplne s ňou súcitím 😒 . Od prvých bolestí po vytlačenie Julky u mňa uplynulo vyše 13 hodín a tiež som do poslednej chvíle nebola poriadne otvorená 😖 ☹

sticker
autor
24. jún 2009

No ja sa idem "Housovať" 🙂 Tak sa teším na stredu 🙂 Len si musím zistiť, či to bude aj cez prázdniny. Ale silne pochybujem ☹ Ani kriminálky nebývali 😒

dadulik
24. jún 2009

jani, tak ja od prvych pravidelnych kontrakcii po vytlacenie laurinky 42 hodin ☹ ☹ ☹
v tej tv fakt nic nejde 😠

sticker
autor
24. jún 2009

Akože nič?! Veď je Hous 😀 😀 🙂 😉

dadulik
24. jún 2009

kde, na stv????

dadulik
24. jún 2009

idem to kukat, hoci ho moc nemusim 😒 😀 ale kedze tam nic ine nejde.... 😅

sticker
autor
24. jún 2009

Óóó Dadulik to je od Teba milé, že sa takto obetuješ 😀 🙂

sticker
autor
24. jún 2009

Ako dobre, že sa nudíš Dadulik.....aj si založila nový album 😵

sticker
autor
24. jún 2009

Bože House je fakt dobrý 😀 😀 Chcela by som stretnúť takého človeka "na živo" 😀