Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
17. okt 2009

a stve ma to hlavne koli tym plienkam, lebo potom nema sancu mat suchu plienku 🙄 🙄

sticker
autor
17. okt 2009

Počkám ešte chvíľu a keď nezaspí asi jej ho dám ☹ Naozaj mám obe baby úúúúplne iné 😝 🙂

lenca13
17. okt 2009

Dad Timea uz mava cely tyzden plienku suchu cez obed tak uvidim ako to bude pokracovat a prestanem jej ju davat 😉 a mlieko tiez pije aj pred obednajsim spankom a to spi tri hodiny

Jani aj moje baby su uplne ine 🙂

lusinda2000
17. okt 2009

jani,tak neviem čo poradiť...
ono keď jej ju dáš,zaspí,ale kedy sa odnaučí od dudky,že?ale na druhej strane u nás sú detičky čo mali vyše troch rokov keď si konečne zvykli bez dudky...to julka ešte nemá...
je to na tebe ako sa rozhodneš☹

naša malá pije pred spánkom večer maximálne tri glgy čaju,aby sa v noci nepocikala.plienky už nemáme vôbec.

denisse
17. okt 2009

caute .. tak som prave vybrala z rury prvu varku croissantov ... nie su ako z obchodu, ale su fajne ... 😅 najblizsie ich trosku viac posolim alebo pocukrim, nech maju lepsiu chut ... nemaju az taku listovu strukturu ako kupene, ale naznaky tam su 😀

dadulik
17. okt 2009

ahojte, my sme doma z pohrebu, boli sme aj u nasich, dosla segra, tak sme zase spominali a plakali 😢 😔
pojdem ulozit malu, lebo bola dnes jak sto certov 😠 a osprsim sa a vyvalim pred SS 😝
zajtra ide jaro do roboty, takze sa nebudeme moc zdrzovat doma, pojdeme aj k jednej aj k druhej babke a hlavne nevariiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 hoci netusim, co dam jarovi potom na veceru 😕 🙄

dadulik
17. okt 2009

jo, a mala dnes spala hodinu cez obed a mala suchu plienku 🙂 ale to bolo urcite tym, ze doobeda skoro nic nepila 😒

julca80
17. okt 2009

achojteee 😉
Vcera vecer sa mi absolutne nechcelo pisat, len tak na rychlo som si vas precitala a do pol10tej som bola v posteli. 😝
Dnes doobeda som sa konecne popasovala s ladnickou a este potriedila par veci, ktore som supla do pivnice a na obed som robila zemiakove placky.
Teraz som uz dala malu spat a mam volno. 😅 Asi si pozriem SS.

dadulik
17. okt 2009

ahoj juli, no dnes budeme asi vsetky vycapene pred telkou 😀

julca80
17. okt 2009

Pisete o plienkach, tak mne sa zatial nedari malu nejako oducit od nocnej plienky.
Inac od kedy jej davam pit z poharikov a salok, aj menej pije. Sice semtam cez den jej dam caj aj do flase, a to je schopna na posedenie ztiahnut aj viac ako 2dcl caju. Ale by som bola uz rada, keby uz pije len z pohara.
Mozno v blizkej buducnosti zacnem davat pit uz len z pohara a snad aj v noci menej nacura.
Sice si to neviem predstavit ako to bude so zaspavanim, ale dufam, ze sa nam to postupne podari.
Ved ked moze v skolke zaspat bez flase, tak musi vediet aj doma. Hmm, jasne, ze ona je na to zvyknuta, ze doma to do tej flase dostane, tak preto si ju pyta a pisti az do vtedy kym ju nedostane. 😒

sticker
autor
17. okt 2009

Bože tá prvá pesnička v SS - ááááááááách, nádhera 😵

dadulik
17. okt 2009

ze jani 😅 aj ta druha 😵
hovorim jarovi, ze favoriti uz odspievali, teraz ide spievat "spodina" 😅 sa tu rehotal 😀

lenca13
17. okt 2009

ahojte 😉 my sme sa poobede vybrali do lauga do TN kedze baby sa uz doma neskutocne nudili a dali sme ich do detskeho kutika a my sme brazdili s Jarinom obchody stihli sme aj kafco 😉
Timea tam v pohode vydrzala boli tam 2 hodiny my sme sa nemuseli po nikom obzerat 😀 😀 😀
Jani ako to dopadlo s tou dudkou 😕

dadulik
17. okt 2009

no leni 😕 ja len ziram, jak vy si dokazete uzit krasny den 😎

sticker
autor
17. okt 2009

No ja som jej dudku dala na obed - že vtáčik mi ju priniesol na balkón na chvíľu 😅 😀 , ale keďže nezaspala ani po hodine s dudkou, tak som jej ju vzala a zase nemáme 😀 Večer nemá vôbec žiadny problém, ani ju nepýta. Naozaj neviem, čo bude s našim obedným spánkom 😒

lenca13
18. okt 2009

Dobre ranko 🙂 ja hladam recept na dnesny obed

denisse
18. okt 2009

caute ... tak my sme sa vcera mali fajne, vsetko jedlo bolo vyborne .. na francuzsky styl az teda na tiramisu, ktore nie je francuzske ale zato velmi fajne 😀
nejake fotky som dala na FB ...

teraz varim ... zase kralika 😀 skusam zase trosku iny sposob ... a poobede ideme s nelou do babkoveho divadla na Kozliatka 😀

dadulik
18. okt 2009

caute, tak my sme boli rano v kostole, mala je tam cim dalej tym viacej neposlusna 😠 potom na obede u nasich, a teraz zaspava, ale uz ma tretie mlieko 😖 a vyfasovala aj jednu po zadku, lebo sa pytala do maminkinej postele spat 😲 🙄 ked sa zobudi, vyrazame k svokre, ta je dnes tiez sama, tak uz vyvolavala, kedy dojdeme 😀
no a den nam rychlo ubehne, na veceru som vytiahla z mrazaku take 4 filety uz obalene rybky plnenej spenatom a syrom 😨 a uvarim k tomu zemiaky, som zvedava ako to bude chutit 😅
leni, co si nakoniec varila?
deni, ty toho kralika casto robievas, co ? musis mi potom nejaky jednoduchy a chutny recept dat, lebo aj otec chova kraliky, a zrejme sa nam o par tyzdnov jeden ujde 😝 len mne sa to este nikdy nepodarilo spravit tak, aby nebol vysuseny 🙄

lenca13
18. okt 2009

test a posuvam

lenca13
18. okt 2009

Dad varila som kuracie sote a ryzu 😉

lenca13
18. okt 2009

Ja idem zavolat byvalu triednu zo SS na stretko aj so splouziackou tak snad nase pozvanie prijme 😕
Konecne vyslo slnko 🙂

lenca13
18. okt 2009

test2
moja managerka mi tvrdi,ze jej nejdu posielat prispevky
vy ste ako na tom?

dadulik
18. okt 2009

ahoj jarko aj lenci, mne dnes islo zatial vsetko odoslat 😀

dadulik
18. okt 2009

my sme sa vratili od svokry, mala dnes konecne normalne jedla a vsetko co sa jej predlozilo, tak mam radost 🙂
varim tie zemiaky a pojdem vyprazit tu "zazracnu" rybu, no ale ked som to vybalila, pripomina mi to vonou rybie prsty 😖 takze asi nic moc, uvidime este co to bude vo vnutri.....

lenca13
18. okt 2009

Nam blbne asi pocitac 😖

lenca13
18. okt 2009

Triednu sme doma nestihli,boli sme zajednat aspon jedlo v restke 😉

Dad daj vediet ako to chutilo 😕

Dnes je tu nejaka slaba ucast

sticker
autor
18. okt 2009

Celý deň mi nešlo poriadne načítať stránky a sem som doobeda posielala asi 10krát príspevok a potom som to vzdala 😠

denisse
18. okt 2009

baby, tak my sme boli v tom babkovom divadle a dopadlo to ako cirkus ☹ bala sa vlka, plakala, ze chce ist domov a tak sme na druhu polovicku po prestavke uz ani nesli ☹ ☹ ☹
normalne plakala zalostne, ze tam naspat uz nejde, ze sa toho vlka boji ... pritom miestami tlieskala a akoby tancovala, ked kozliatka spievali ... ale mala chuda asi obrovsky strach ... a cestou domov mi potom rozpravala, co videla .. normalne kusy toho deja ... asi som mala vybrat nejaku mierumilovnejsiu rozpravku nez Kozliatka .. nejaku taku, kde nie je vlk 😒

sticker
autor
18. okt 2009

Deni mohla sa zľaknúť...mne to príde normálne. drobček malý.
POzrela som si video na FB 😵 . Ale zjavne sa jej nepáčilo že si ju natáčala na konci, však?

denisse
18. okt 2009

uz to chcela pozerat ... a ja som chcela este natocit "original", aby aj nezasvatenym bolo jasne, co spieva 😉