Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
21. okt 2009

leni,ja som ten katalóg pozerala na nete,lebo nám nechodí domov,ale mňe nič také nespadlo do oka...a zasa nejakú kravinku jej nechcem kupovať,keď si toho napokon nevšimne☹
knižku chcem aj ja nejakú s veľa obrázkami,lebo to stále študuje🙂

lenca13
21. okt 2009
julca80
21. okt 2009

zdáreček 🙂
Leni, svätá pravda s tými deťmi. 😀

julca80
21. okt 2009

Lus, tu hodila do plena otazku, ze "aky darcek(y) na Vianoc pre male"?!
Tak ja veru absolutne este netusim co by som chcela pre malu. 😒 Veru uz by som mala pomalicky zacat pozerat a rozmyslat. 😝 😅

sticker
autor
21. okt 2009

Aj ja zdravím 😎

julca80
21. okt 2009

caf Janci, baby uz spia?

julca80
21. okt 2009

V poslednej dobe moja Domca vedie, chodi spavat uz okolo 19.15. Niekedy sa pyta buvat uz medzi 6tou a 7mou, co nebyvalo u nej zvykom. Jasne, ze ju nedavam spavat skor ako o 7mej, ale ju min. do vtedy natahujem, aby potom nebuntosila skoro rano. 😝
Tusim predbehla aj Julinku vo vecernom zaspavani. 😅 😉

dadulik
21. okt 2009

caute, my sme pred pol hodkou dosli z toho maxu 😝 ale mam cizmy, take sportovo elegantne, bundu som nekupila, nemali podla mojho gusta a podla mojej penazenky 🙄 a v draciku som nakupila kopec somarin na vianoce aj pre lauru aj pre krsna 😀 (napr. dazdniky, dreveneho macka na obliekanie, drevenu vkladacku s cislicami, taku textilnu babiku -po ktorej som mimochodom ja ako mala vzdy tuzila 😵 , pre krsna velky set licidiel...) 😀
idem ulozit dieta a asi aj seba 😝

lusinda2000
21. okt 2009

pekný večer prajem slniečkam a ich maminkám🙂

jo,juli,pýtala som sa to,lebo ja fakt zatiaľ netuším čo☹akási som vygumovaná🙂

a jul,to musíš ráno dominiku budiť?alebo sama vstane nejak v ten čas,kedy treba?
ja si neviem predstaviť,žeby malá chodila spať tak skoro.to u nej nehrozí.ona až o desiatej. či na obed spí,alebo nie,jej je to jedno.ale stalo sa už neraz,že zaspala večer o ôsmej,keď nespala cez deň.

dad,a vy ako?laurika je v pohode?poslúcha?spinká cez deň bez problémov?

na markíze ide modré z neba,asi sa pomaly poberieme do izby sa uložiť....to potrvá,kým zaspíme,ale aspoň si niečo "prečítame"🙂

sticker
autor
21. okt 2009

Julik malá chodí tiež spávať po Bambuľke - 19:15 a v momente spí. Hlavne keď nespáva na obed, potvorka.
A som nahnevaná, lebo nie je House 😠 ☹ . Asi už nebude bývať 😔
Dad no super 🙂 Juj ja by som potrebovala nejaké juráče a vedela by som sa vyšantiť v Dráčiku. Mne sa tam veľa vecí páčilo 🙂 Určite dostanú tie magnetické tabuľky na kreslenie, xylofón a pre Julku premýšľam taký detský počítač, ale ten menší. Kamarátka má taký super - nie ten 900 korunový a aj to rozpráva, hrá, učí to deti... Dnes sa s tým Julka pekne hrala 🙂 A nejaké plastelíny a Janke riadiky do kuchynky. A ak by boli neviem odkiaľ peniaze možno by som jej aj taký drahší domček buď pre Ponny alebo pre Litls Petshops či ako sa to píše 😀

julca80
21. okt 2009

Lus, neboj, nie si sama, co nema sajn, co kupit pre malu na Vianoce 😒 😉

Jani, ta plastelina je dobry napad. 🙂 Jednu dobu som na to myslela, zeby som to mohla malu uz kupit, ale vzdy som na to zabudla. Takze asi sa realizujem na Vianoc a kupim to pre Domcu pod stromcek. 😅

denisse
21. okt 2009

caute 😉

lusinda2000
21. okt 2009

deni......aká stručná🙂

denisse
21. okt 2009

tak my sme uz nele kupili tu postielku pre babiky z ikey ... mam tam este nejake knizky, co som kedysi kupila, ale este som jej ich nedala a neviem ... chcela by som, aby vo svojej izbicke mohla pocuvat CDcka ... tak mozno popozeram nejaky detsky CD prehravac ... idealny by bol, keby bol na baterky nieco ako discman a mohli sme ho nosit aj do auta a kdekolvek na cesty ..

denisse
21. okt 2009

inak dnes nela cez den tiez nespala, takze pred osmou zalomila asi za 5 minut 😉

sticker
autor
21. okt 2009

Jej Deni ten prehrávač je super 🙂 Hlavne keď vy stále chodíte mimo domu 🙂
Ja Janke kúpim ďalšiu časť rozprávok na počúvanie od Janka Krónera - mali v katalógu Dráčika 🙂

denisse
21. okt 2009

mne dnes kolega vypalil na CD mp3 slovenskych rozpravok .. je ich tam 31 a evidentne to su presne tie, co sme my ako deti mali na platniach ... Kral drozdia brada, Cervena ciapocka, Pernikova chalupka ... ale nela este nie je schopna sa na to sustredit ked nevidi, len ma pocuvat ... ale je to super 😀

lenca13
21. okt 2009

Timea isla prave spat 😉
Radka pozera so mnou Modre z neba 😉

zuzla2
21. okt 2009

ahojte...
nemam cas tu velmi xodit, lebo uz aj dieta mam xore 😒 tak mam doma dvoch marodov..ale aspon mam konecne vyupratovany byt, aj ked nie na dlho 😔
nam este letak z dracika neprisiel,ale uz som ho stihla pozriet na nete...zatial este neviem co budeme kupovat...
ale zopar tipov...nejake knihy, plastelinu, tiez riad do kuxynky, tabulu, kolobezku, pokladnu, pracku...nejake cd s pesnickami, prip. dvd s rozpravkami.....a co ja viem co este 😎
jednu knihu uz mame..tu kupil mm v praci,ked xodili nejaki dealeri ci co to...http://www.ramzes.sk/na-gazdovstve-p-41684.html zatial neviem co je zac,lebo je zabalena 😀

lenca13
21. okt 2009

Ahoj zuzi a co je malej 😕

lenca13
21. okt 2009

Tie knizky su pekne obzerala som ich v knihe 😉

zuzla2
21. okt 2009

ahojky...
no neviem,ze ci uz zacinala nieco xytat od mm,alebo co..ale v nedelu rano zacala teplotovat,tak sme v pondelok isli ku dr...dychanie sice mala este ciste,ale hrdlo uz zapalene 😒 takze znova atb ☹ brala jej aj vyter z hrdla,v utorok mame prist na kontrolu,tak budeme mudrejsi....
a mm ma byt do konca mesiaca doma,tak mu to dnes odporucila doktorka...tak musi robit z domu,lebo marodovat si nemoze dovolit 😖 no proste doma hotovy blazinec 😀

lenca13
21. okt 2009

To ti verim inak horsie je ked je chlap chory ako deti 😀

zuzla2
21. okt 2009

no to ti poviem..minuly tyzden mi tu umieral 😀
nastastie sa este ja drzim..lebo kebyze aj ja oxoriem,tak neviem kto sa o nas bude starat 😀

lenca13
21. okt 2009

Zuzi no predsa ty 😀

dadulik
21. okt 2009

presne tak leni, jasne ze zuzi ty 😀 😀 😀 mne dieta az teraz zaspalo 😝 lusi, cez den spava skoro 2 hodiny posledne tri dni 😕 ale jej to dlho trva, pokym zaspi 😒
a este som vam zabudla napisat, jaro dnes padol z rebrika z povaly 🤐 hlavne, ze sme kupili taky obrovsky vysuvaci rebrik, a on namiesto toho, aby si z toho urobil A-cko, tak si len jednu cast oprel o stenu, sa mu to smeklo, rana jak z dela, rebrik zdemolovany, jaro ma narazeny zadok 😅 a teda vyzera to skaredo, ale toci sa mu hlava, neviem, ci si namysla, lebo tvrdi, ze hlavu si neudrel 😖 och, fakt chory a este k tomu gramblavy chlap je horsi ako tri male deti 🙄

lenca13
21. okt 2009

dad no nahlas sa tu smejem 😀 ze gramblavy chlap

dadulik
21. okt 2009

sak teda ... 😠
chapes, a teraz mi tu vyplakava, ze ci nema otras mozgu, a podobne zvasty a pritom kuka futbal 🙄

lenca13
21. okt 2009

Dad a to kedy padol z toho rebrika vecer 😕

denisse
21. okt 2009

dadu a tebe sa ta hlava prestala tocit?