Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
14. dec 2009

tak nela spala asi 20 minut ☹ vobec sa jej neda spat, co tak kasle ... boooze, dufam, ze to zacne ustupovat, bo ma porazi ...

dadulik
14. dec 2009

posuniem nas 😎
a deni, aspon tebe je uz lepsie?

denisse
14. dec 2009

dad, je mi trosku lepsie .. teda este sa k veceru citim nie uplne dobre, mam zaludok trosku na vode a pobolieva ma hlava, ale myslim, ze je to uz trosku lepsie ...

sticker
autor
14. dec 2009

Ahojte 🙂 Chystám sa do sprchy, deti pozerajú s mm nejakú rozprávku na dvd. My sme ešte poobede zbehli narýchlo do Tesca. Kamarátka vravela, že tam mali lacné súpravy, ale nenašla som ich 😒 . Teda našla, ale neboli lacné, tak počkám na jar 😝 😀
A potom maminka robila punč - prvýkrát tak som sa zohriala trochu. Hneď ma aj pochytila upratovacia nálada 😀. No ale na rozhodnutie chcem byť pekne umytá, pod dekou pred telkou 🙂 Len Jaja ešte nie je umytá, čo chcela dopozerať. Aspoň Jul je už kompletná 🙂
Juj, veľmi som zvedavá na rozhodnutie.
Inak "teta" Julka sa tu už dlho neukázala 😕 ☹ Snáď je Domča už zdravá 🙂

dadulik
14. dec 2009

presne jani, uz dva dni myslim na julcu, co s nimi je 😕 ale zrejme nestiha chodit na net, aj robota, vianoce, dominicka, tak snad sa do sviatkov ozve 🙂
aj ja som straaaaaaaasne zvedava na rozhodnutie 😨

jarinosk
14. dec 2009

posuniem 😀

sticker
autor
15. dec 2009

Ktože nás to tu posúval? 😀 Chlap tu bol a nikto sa mu nevenoval, cccc 😀
Inak dobré ránko. Hore sme od pol šiestej. Jul začala kašľať, tak či som chcela alebo nechcela musela som vstať. To som si myslela, že je pol siedmej, lebo aj na chodbe bol dosť čulý ruch... a ono to bolo tak málo. No čo už.
Ale na obed pôjde spať. To neverím, že vydrží až do večera. Inak už soplíkuje minimálne a dokonca Jaja sa z toho asi vyspala.... V nedeľu poobede som na nej počula, že aj ona bude sopliť, včera huhňala riadne a teraz vstala a nič 😕 . Samozrejme ma to teší, ešte jej pre istotu dám sinupret.
A Jul vie konečne fúkať poriadne do servítky 🙂 Už len plienka na noc a je právoplatná veľkáčka 😀

lenca13
15. dec 2009

Dobre ranko 😉 tak my sme vstavali na budik 😉
Timea dnes prisla do spalne az nad ranom 😉
Dnes potrebujem ist do mesta,len ked si predstavim aka kosa je vonku 😖 ,ale dufam ze aspon pomrznu vsetky bacily

dadulik
15. dec 2009

ahojte, tak ja mam satok okolo hrdla, totalne ma boli ☹ nechapem z coho 😒
mrzne tu ako v mrazikovi 😲
pojdeme k nasim pre domace sliziky a poobede musim povysavat cely barak, tusim nam tu ten prach nejaky skriatok sype 😠 😠 😠

lenca13
15. dec 2009

My sme boli vonku,a je tam riadna zima 😖
Timea sa vypytal o 12.00 spat to som zvedava kedy zaspi 😕 ja pojdem zehlit a pozmyvat podlahy

dadulik
15. dec 2009

ja dopekam z listkoveho cesta slane tycinky a slimacikov od deni 🙂
a pre tento rok je vianocne pecenie ukoncene 😝

lenca13
15. dec 2009

Dad si sikulka,tak vianoce mozu zacat uz zajtra 😉
Jarino pecie vanilkove rozky a ma dve pomocnicky 😀 😀 😀

dadulik
15. dec 2009

leni 😀 😀 😀 sak odfot ich vsetkych spolu pri tom 😀 😀 😀

lenca13
15. dec 2009

Vyhnal ich hraju sa na skolu 😀 😀 😀

lenca13
15. dec 2009

Dnes doobeda som po celom meste zhanala Radke dvd,samo ze ich nikde nemali,ale maju ich na nete a ked zaplatime postovne aj tak este usetrime 😉 ,sice nepridu uz asi do vianoc ale da si to vysvetlit 😉 zajtra idu na exkurziu do hlohovca do hvezdarne 🙂 ,musim si nastavit budik musia byt v skole trochu skor

lenca13
15. dec 2009

Jarino mi dal okostovat va.rozky a hovorim ze maju dajaku divnu chut,a on zmiesal k vanilkovemu cukru aj jeden sacok prasku na pecenie 😖

zuzla2
15. dec 2009

😀 😀 😀 leni 😀 😀 😀
inac ahojte..
ja som sa uz tiez troxa pustila do pecenia....jo dadu a to nie je este skoro na tie slane??? resp. ako to skladujes???? 😕 😕 ja som minuleho roku urobila asi 2 dni dopredu a uz po tych dvoch dnoch mi nexutili 😖
a detto s tym metrovym rezom??? 😕 ved tam ida normal plnka co ja viem,tak sa nebojis,ze sa skazi???? 😨
ako ja to myslim v dobrom 😉 ,tak mi to vysvetli pls..lebo ja i tortu uz po 3 dnoch statia vyhadzujem a pritom mozno by este vydrzala dlhsie..teda ak neratam to,ze by som ju dala do mraznicky... 😀 rada sa niecomu inemu priucim 😎

jarinosk
15. dec 2009

haha 🙂 😎
trosku dost kysele boli tie vanilkove rozky
a ako som ich v tom "cukry" poobaloval,aby boli krasne biele
a potom,ze akesi su divne, Lenka pozerala v kosi papiere,ze ci som tam dal ozaj vanilinovy cukor a jeden sacok,ze prasok do peciva ☹
nic ine ako nova zubna kefka a ocistit ich ma nenapadlo
potom znova do uz vanilinoveho cukru obalit 🙂
stane sa...

sticker
autor
15. dec 2009

Ahojte 🙂 Mne sa ani moc nedalo cez deň. Tiež sme boli vymrznúť doobeda v meste, malé boli normálne v šoku, že čo im to tak štípe líca 😅 . Na obed som sa tešila, že Jul bude spať, keďže sme vstávali o pol šiestej...aj šla do postele pred dvanástou, no po pol hodine ju chytil zase záchvat kašľu, aj trochu vyvrackala, tak som ju odsala a dala do postieľky, no už nezaspala. Teraz už spí a som zvedavá, ako dlho 😒 .
Zajtra má byť cez deň -7 až -2 a už aj snežiť. Je to fajn, len by nemuselo tak fúkať... Som bola s kamoškou teraz tak narýchlo v meste a strašná zima. Zbehli sme na čaj a som si kúpila pulovrík za 19,60€ 😒 . Veľa, ale čo som pozerala aj u číňanov, tak okolo 13-15 ale materiál sa nedá porovnať, keďže toto bolo v "normálnom" obchode, nejaká holandská značka.
Ja chcem zajtra ešte medovníky robiť - mäkké hneď. Tamtie ešte nezmäkli čo mi nevadí, ale malé by to asi nezjedli 🙂
A to slané ma tiež zaujíma, lebo sa mi to zdá byť skoro...ale rada sa nechám poučiť 🙂

dadulik
15. dec 2009

jani, akoze ti este tie medovniky nezmakli ? 😕 ja som ich mala makka cca za 4 dni 😉
zuzi, no to slane sa poje asi este do vianoc, moc toho neni 😀 skladujem to v najchladnejsej miestnosti v baraku, v papierovych skatulach. Co sa tyka toho metroveho, mam ho pokrajany a zabedneny v plastovych nadobach a na dne ladnicky 😉 takto mi vydrzia v pohode tie 2 tyzdne, ak ich ovsem niekto dovtedy nezje 😀
Ved si zober, napr. u nas v potravinach dostali teraz x druhov vianocneho peciva, a nielen sucheho, ale aj rezy, normalne pobalene v krabiciach a maju to v regaloch vystavene, takze nejaka expiracka tam musi byt 😉
Mna boli priserne v tom hrdle, striekam si bioparox a modlim sa, aby z toho neprepukla choroba ☹
Idem ordinovat a potom hajdu spat 😅

julca80
15. dec 2009

ahojte kocendy moje 😉
Nemam sancu vas docitat, tak len mrkne na posledne stranky.
U nas vsetko po starom, len s tym, ze malu mam doma, lebo v piatok zacala opat pokasliavat a trocha chrapkat. Kedze prisla sestra domov na dofcu na par dni, tak aspon ju mam s kym nechat.
Dnes som uz konencne si urobila cesto na take cokolodavo-orechove kolaciky s cokoladovou polevou. Do zajtra to necham odlezat v ladnicke a upeciem. Na to este zarobim taku super cokoladu, mnam. Toto mam recept od svokry, su naozaj vyborne a dlho vydrizia. 🙂

lenca13
15. dec 2009

Ahoj Jul 😉 nech je Domca cim skor zdrava,ja len dufam ze ked zacalo mrznut tak prestanu aj tie choroby
MM vcera doniesol aj original taliansku babovku z roboty,ako vianocne 😉

julca80
15. dec 2009

Leni, ani nehovor, bo mi tieto choroby uz lezu na nervy. 😝 😒
Wau, ze "vianocne", tak to ja nepoznam. My sme nedostali absolutne nic, ani len cent na prilepsenie. 😖 😠

lenca13
15. dec 2009

A dostali aj dajake eurace,tak aj to potesilo 😉
Tu babovku sme kedysi dostavali,ale teraz uz 5 rokov sme ju nemali,tak sa na nu tesime 🙂 ale uz ju necham az na vianoce

julca80
15. dec 2009

Leni, IP 😉

dadulik
16. dec 2009

dobre ranko spachtosi 😅 😀
moje dieta si chcelo urobit rano uz pred stvrtou 😠 nakoniec som ju prehovorila, a potiahla az do pol siedmej 🙄 ale v nasej posteli 😒
idem rychlo urobit ranajky, tousty so sunkou a potom postavim rajcinovu polievku, a uvidime, aky bude program dna, tatino este chrni 😀

lenca13
16. dec 2009

Dobre ranko 😀 😀 😀 my sme hore od 6.30 dieta islo dnes na vylet 😉
Tiez neviem aku polievku varit,na veceru budu francuzske zemiaky 😉
Timea spal s nami od polnoci 😠

sasa80
16. dec 2009

Dobre ranko 🙂

Tak uz vas pomaly dobieham, okna umyte 😀 , vyzdoba hotova, a ako take upratovanie hotove velke a uz len pred vianocami, prezleciem, poperiem a upracem klasicky a mam hotovo. 😀 , juj tesiiiiiiiim sa, ale citim sa akoby ma niekto zbicoval, taka som unavena 😅

No my sme mali este aj doktorov, lebo maly zacal v pondelok horuckovat 😠 , tak sme si museli ist dat zobrat CRP a ma ho nizke a vcera sme boli na kontrole ORL po operacii, tak ze hrdlo ma cervene a ze nieco na neho ide ☹ , tak cakame co zase, ale do nemocky som povedala ze uz neeeeeeeeeeeeejdem, aj doktorovi, lebo ze mi hned moze objednat izbu na poschody pre blaznov 😅

Teraz maly este spi, bola bujara noc, joj ked na neho nieco leze to co je v noci je des, bol aj kasel, ale zatim sa drzime, nie taky zly ako byval 😖

sasa80
16. dec 2009

Baby nemate nejaky jednoduchy recept na maso na vode? s ryzou? hm? nieco nic tazke, respektive velmo lahke 😅

sasa80
16. dec 2009

Nic ma nenapada a hlavne nemam ani na nic chut, ale musim nieco urobit, len fakt neviem 😖