Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
8. jan 2010

babyyyyyyyyyyyyyyyyy, tu je kalamitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 😲 a stale pada 😝
mala bola po pas v snehu na dvore 😀
snehuliak uz stoji......ideme sa nadlabnut, vyhladovali sme vonku 🙂

jaduska
8. jan 2010

ahojte baby.....zase nestíham, ale už iba 3 skúšky a zas na chvíľu veget....
neviete náhodou niektorá ako sa robí niťová grafika? Na nete nič neviem nájsť.....

Dadulík - pošli sneh aj nám, moje dievky sa tu sánkujú pomaly na blate 😠

sticker
autor
8. jan 2010

Dani ja počujem prvýkrát o niťovej grafike 😅 . Ale typujem, že Deni bude vedieť 🙂 😉
Ja som dnes hore od štvrtej, ale spala som normálne 4 hodiny v kuse 😎 . A dokonca som sa zobudila úplne spotená 😕 . Tak neviem, či niečo na mňa lezie, alebo som tak dobre spala, alebo to z tých liekov.
O siedmej som už bola na ortopédii, aj som si knižku zobrala na čítanie, bo tá infúzka tečie cez pol hodiny. Ale aj tak sme väčšinu času prekecali so sestričkou 🙂 A poviem vám, ľudská drzosť nepozná hranice....Oni tam majú asi troje dverí a dvere do kabínky majú kľučku a normálne nejaká pani pekne cez kabínku až dovnútra, že sestrička ste tu? 😠 . Nie aby normálne zaklopala na dvere a počkala kým jej otvorí... práve mi dávala do žily ihlu a tá pani sa tam vtrepe a pritom nič súrne nepotrebovala!!!! A oficiálne robia do pol tretej, no ja som včera odchádala o 15:45 a to tam ešte boli ľudia 😒 . A doktor chodí z TN a ešte chodí operovať do BN...naozaj klobúk dolu pred ním. A v tomto počasí sa dnes trepal z TN 😝 .
My sme sa boli aj sánkovať, ale fúka vietor a tie vločky boli dosť nepríjemné. Ja chodím vystretá s tým korzetom, je to zmena. Hneď ako mi to dal ma to automaticky vystrelo 🙂
No a poobede ideme ku kamarátke tak si teraz trochu odpočiniem. 🙂
Inak ja som bola v tom, že dnes má pršať a nejaké oteplenie.... Ale na víkend sa asi oteplí 🙂 A keď pôjdu decká do školy, tak bude zase snežiť 😝

dadulik
8. jan 2010

jani, u nas ma prsat zajtra, a potom zase snezit 😲
dani ahoj, ani ja nemam tucha co to je za grafiku, a snehu ti poslem kolko len chces, len si po neho niekoho posli s mraziacim kamionom 😀 😀 😀 😀

julca80
8. jan 2010

ahojte, aj my sme dnes vyrazili von so sankami. Je to super ked je tolko snehu, ale mohlo byt takto aj cez vianoce. 😅

denisse
8. jan 2010

caute ...
dani, nebude to nieco take?
http://www.zsriegrova.svitavy.cz/krouzky/k-sik-...

a inak ani od teba nemam este kontaktne udaje do nase "slnieckovej kontaktnej tabulky" .. ak nam ich vsetkym chces dat, tak posli mi prosim IP ... dik 😉

dadulik
8. jan 2010

kokoooooooooos deni, tak toto co si dala link, sme ako decka robievali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teda clovek zabudne veci 😀

sticker
autor
8. jan 2010

Deni tak takéto veci ma nikdy nebavili 😅 😀 Krížikové vyšívanie som zbožňovala, to som krásne obrázky robila, ale takéto veci eee 🙂
Inak už snežiť prestalo, tak som zvedavá, či sa to trochu stihne roztopiť a potom k večeru aj pomrznúť.

denisse
8. jan 2010

dad, vidis, tak ked je to ono, co danka hlada, tak si spomen ako ste to robili a jej poradis 😀
ja som o tom nepocula a tiez neviem, len sa mi narychlo podarilo toto najst 😉

jaduska
8. jan 2010

deniska dík za typ, ale niťová grafika je buď taká, že namočím nitku do tušu, dám na papier, druhý priložím na to, niekto to drží a ja tú šnúrku potiahnem, alebo na fóliu nakydám farby a s tou šnurkou potom tak isto. Teda mi ide o to, či sa dáva farbená šnúrka na čistý papier, alebo čistá šnúrka na farbený papier 😕
Na nete som nenašla o tom absolútne nič.....

A o akú kontaktnú tabuľku ide? Ja som vás už dlho nečítala, tak mi to ušlo. Deniska napíš mi do IP, čo treba ....

lenca13
8. jan 2010

Ahojte 🙂 my sme doobeda boli na sankach,Radka sa isli s Romcou posankovat a Timea spi 😉
Mame som pomohla upratat stromcek,a robila lievance tak som sa zase napraskala 😖
U nasich uz zacina do toho prsat,no ale snad sa stihneme ist s Timkou posankovat do kanala 😀
Tiez sme to robievali v skole,u nas uz zacina vysivat Radka 😀

denisse
8. jan 2010

dani, tak potom som nasla toto:

Když položíte nabarvenou nit na papír a pak jej složíte a přitisknete papír k sobě a nit vytáhnete, nakreslí vám nečekané obrazce...

😀

dani, vymyslela som take, ze by bolo fajn mat na seba vzajomne aj iny kontakt nez MK a tak som vas poprosila, nech mi kazdy, kto sa chce zapojit, posle meno, postovu adresu, email a telefon, ja urobim tabulku a vsetkym vam ju rozposlem ... akcia je uplne dobrovolna 😉

denisse
8. jan 2010

my sme teraz boli asi hodinu vonku, mali sme aj boby, nela sa sice parkrat spustila z kopca, ale povacsine pouzivala boby ako lopatu a tvarila sa, ze odhrna sneh, alebo ich spustala dolu kopcom prazdne .. v podstate som rada, lebo aspon nesedela a cely cas bola v pohybe ...
idem sa pustit do toho trojhranku, drzte palce ... 😅

dadulik
9. jan 2010

baby, ja som zufala, vcera na tej navsteve mala laura uraz, o hranu skrine si nad celom roztala hlavicku, krvi ako zo zvierata, je to asi 1 cm dlhe, a do hlby odhadujem tak 1 mm, vyzera to hrozne, chceli sme to ist zasivat, no bola v soku, strasne revala, tak si neviem predstavit, akoby to zasivanie vydrzala, volali sme preto na pohotovost, a tam povedali, ze to len stiahnut leukoplastom, no ja neviem, ci som to dobre urobila, sme z toho s jarom hotovy, celu noc sme nespali ☹ co teraz, ked jej to odlepim, lebo jej to chcem umyt v harmanceku, a nemube to zcelene, ma vyznam to ist zasivat ? ☹

sticker
autor
9. jan 2010

Bože Dad 😕 A teraz je už malá v pohode? Teda či neplače, ale je taká ako vždy..... nechá si nato šiahnuť? Ak hej, asi by som jej ešte chvíľu nechala ten leukoplast a počas dňa ho skúsila dať dolu. Ak jej to netečie, tak by to už mohlo byť dobré. A keď to odlepíš a nebude sa ti to zdať - ako to vyzerá, tak choďte radšej na pohotovosť 😒 Normálne sa mi žalúdok stiahol, keď som si to predstavila ☹

sticker
autor
9. jan 2010

Jul včera tiež na návšteve vrazila do drevenej zárubne, keďže ich majú dosť široké - ako v rodinnom dome a mňa až mdloby obišli ako som to videla. Nad pravým okom to bolo, ale našťastie bez krvi, len modrina riadna a tiež revala ako tur. Tak si viem predstaviť ako bolo a je vám 😔

julca80
9. jan 2010

ahojte

Dad, normalne mi stupol adrenalin ako som si tvoj prispevok precitala (chudiatko Laurika). 😨
Neisla by som jej to dat zasivat, len jej to zlepuj tym leukoplastom (v tvarom malinkeho motylika) a tak jej to mozes trosku potierat tamponom namocenym v harmanceku. Zatial jej to ani neodlepuj, aby sa jej to zbytocne zase nerozdelilo. Ked je ten spojene tym tzv. motylikom, tak sa ranka pekne omyt z vacsiny casti aj ked je to prelepi. Hlavne jej to drzalo kozicku pokope.
Aspon nebudem mat ziaden stich.

julca80
9. jan 2010

*boze, pisem ako tatar 😝 😅
Chcela som napisat:
"Ked je to spojene tym tzv. motylikom, tak sa da ranka pekne omyt z vacsiny casti aj ked je to prelepene. Hlavne aby jej to drzalo kozicku pokope. Aspon nebude mat ziaden stich." 😉

dadulik
9. jan 2010

baby, museli sme jej to odlepit, lebo tam mala vela zrazenej krvi, uz to nekrvaca, vyzera to lepsie ako vecer, no vstrede je ta ranka dost siroka, ziadna mala ciarocka, ale tucna jazva, kratka ☹ zacalo sa to vyplnovat, tak uz nema vyznam to asi stahovat tym leukoplastom. Zalepili sme jej to len tym vankusikovym a vycistili harmancekom.

julca80
9. jan 2010

viem si predstavit, kolko revu ste mali doma aj teraz pri tom cisteni 😖

dadulik
9. jan 2010

juli, dala som ju spat, predtym sme jej to museli este raz prelepit, lebo jej to trochu krvaca, skusala som toho motylika, ale jej sa to neda vobec stiahnut k sebe, ma to asi tak 1 - 1,5 mm siroke v strede ☹ ale teraz uz nema vyznam to ist sit, ked je od toho viac ako 17 hodin 😢 a vnutorna vrstva tkaniva sa zacala zrejme uz regenerovat ☹

denisse
9. jan 2010

ahojte ... dad, chuda laurika, bobik malicky ... tak snad sa jej to co najlepsie zrastie ... stazuje sa stale, ze ju to boli?

ja som dnes doozdobila ten trojhran a cakame navstevu ... boli sme vonku, je tam brutalne snehu a vraj v noci bude padat dalsi 😕

dadulik
9. jan 2010

deni, praveze sa nestazuje 🙂
u nas leje ako z krhle, poladovica bude paradna 😒

sticker
autor
9. jan 2010

Dad prišla som si prečítať ako je Laurike, tak snáď je to lepšie. Ja teda môžem pozerať operácie, pichanie injekcie...ale ako si opisovala toto, zimomriavky som mala, bŕŕŕ. A to bolo asi pri hre, však?
My sme dnes celý deň doma, ale teda nenudila som sa 🙂 Doobeda kuchyňa + upratovanie a v podstate aj poobede, ale už som aj viac oddychovala. Lebo ako mám tie dve infúzie za sebou, tak ma to menej bolelo a som sa občas zabudla 😝 . A s tým korzetom je to tiež super, ale tak to mám tak na 6 hodín denne. A vlastne aj také je počko, že kam by sme chodili. Ráno som šla do obchodu a som čakala, kedy sa natiahnem...
Deni ten sneh v dobrom závidíme, ale veď on príde aj k nám, určite 🙂

denisse
9. jan 2010

jani pre deti je ten sneh raj, ale inak je to hroza .. velka kalamita, cesty nezjazdne ... a stale pada ... 😕

dadulik
9. jan 2010

ano jani, hrala sa tam s takymi dvomi pubertiakmi, 19 a 15 rocnymi, no fakt neviem, co v tej izbe stvarali, ja som len ranu pocula a laurin rev, tak som vedela ze je zle, ale ze az takto 😠 ☹ no rozhodne tam skoro na navstevu nepojdeme po vcerajsku 😖
deni, my sme takuto kalamitu mali par dni dozadu, ja to pocasie nechapem, nadherne nasnezi, a teraz do toho bude dva dni prsat 😠 😠 😠 na slak trafenie, my sme boli tiez cely den doma, rano len jaro isiel do obchodu a poobede prisla moja mama pozriet malu, a kedze sa tak moc rozprsalo, tak sme ju hodili autom domov, tot vsjo, co sme boli vonku 😒
laura zaspava, snad bude dobra noc, lebo spala predoslu s nami, a teda odvykla som si poriadne, vooobec som sa nevyspala, aj myslienky na to jej "bobo" aj sa furt vrtala ..... 🙄

denisse
10. jan 2010

dobre ranko ...
stale snezi 😕 😕 😕
ani neviem, co dnes podnikneme, mame tak nejak volnu nedelu 😀

dadulik
10. jan 2010

ahojte, no noc bola vselijaka, laure sa asi nieco snivalo, tak furt vzlikala z izby, o pol tretej som jej doniesla cajik,a o piatej sa pytala k nam 😒
ranu som jej od vcera obeda neodlepila, co sa na to bojim pozriet 😔
v rure mam novo vymyslenu specialitu 😀 zemiaky prekladane kyslou kapustou a krkovicou 😀 snad to bude jedle 😝
no a deni u nas stale prsi 😠 uz mi to lezie na nervy, mame tu vyhlaseny aj 1. povodnovy stupen na zapade 😖

lenca13
10. jan 2010

Ahojte 😉 dad nech sa to malej rychlo zahoji,az mi prislo zle ked som to citala 😔
My mame kapustu,knedlu a pecene rebra 😉
Pocasie o nicom a tiez mame akusi volnu nedelu,asi budeme sediet doma 😖

lenca13
10. jan 2010

Ja som sa moc nevyspala z piatka na sobotu Timea mala zachvat 😖