Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
12. jan 2010

Ach tieto nase zakony 😖 ja sa chystam dnes volat do skolky,ale tiez to nevidim s tou pracou ruzovo,maju prepustat dalsich ludi 😖

julca80
12. jan 2010

Leni, ved skus si to tam zistit (v byvalej praci) a zavolat im, ako to vyzera. 😕

lenca13
12. jan 2010

Julik ja viem presne info ked tam robi mm 😉

lenca13
12. jan 2010

Timea prave vstava 😀 😀 😀

sasa80
12. jan 2010

No vidim, ze aj tu je tema zamestnanie 😀 😀 ja sa chystam na jar ze co povedia 😅 , zatim kaslem na to,len zivotopis si davam dohromady, teda chcem dat, len musim ist k rodicom a pohladat papiere 😅 😅

sasa80
12. jan 2010

Tak uz aj spachtos je hore 🙂 ranajky podane a ranajkuje, som ho dnes predbehla s buzeraciou som si nachystala dopredu a uz sa len podavalo ako v restike 😀

lenca13
12. jan 2010

Sasi ze buzeracia 😀 😀 😀
Timea tiez posledne dni strajkuje s jedenim,ale ked spravim krik hned je to zjedene 😀 😀 😀

sasa80
12. jan 2010

Julik inac v skolke tu maju viac veci co takto organizuju ako skolka 😉

Teraz na jar musim ist do parndorfu pohladat ich kroj ze tam maju take krojove saty, ale musia byt cisto liele alebo kremove, proste ciste, budu vitat jar leto ani neviem proste urodu a zurka bude zase v dedine 😅 😅

Teraz nas caka 24teho fasiang, tak musim nieco na fasiang jej dat nejaku palicku ci co a flitre a blbosti 😀

sasa80
12. jan 2010

Leni no je to maly buzerant, vazne a ked nieco chce a poviem nie tak rychlo uteka do postele hodi na seba perinu a robi sa ze place a ked pridem tak sa odokrije a zacne sa rehotat ze ako so mnou zase ................ vybabral 😅

julca80
12. jan 2010

veru aj my mame posledne tyzdne strajky s jedlo. Casto si zacala pytat tie somarinky od Nestle tzv. celozrnne co sa zalievaju mliekom. Ale zial, davam jej to len raz za den a hotovo. Ved jej by nevadilo keby to ma na ranajky, obed aj veceru. 😖 😅

sasa80
12. jan 2010

Juliiiiiiiiiiiiiiiiik, ze rano obed a veceru ale mala bola takato, a som sa pytala na to dokiny a ze deti su take 😅, ale zevraj to treba nechat tak az kym sa neobjedia toho a potom si vypytaju nieco ine 😅 😅 u nas pri malej bol schnitzell rano obed vecera hihi, vazne ale to jej ostalo do dnes asi ze rada rezen, akurat ho chce s ryzou 😀 😀 a najradsej by ho kazdy den na obed 😅

sasa80
12. jan 2010

kafe uz neni, maly dojedol a ja sa idem asi nachystat a pojdeme sem na prechadzku, ale dnes je dost tuho vonku aj ked sviieti slnko, ale aspon na pol hodku ak nezamrzneme 😀

lenca13
12. jan 2010

aj u nas sa uz ranajkuje,aj to najskor chce rozok prekrojit a potom ze ho chce pokrajat na kolecka 😀 😀

sticker
autor
12. jan 2010

Saši ja som bola hore od štvrtej, ale tak to mi bolo blbé o takom času tu písať 😀 😀
Dnes sa sestrička so mnou riadne natrápila 😝 . Moje žily toho už majú po krk, aj pekne trafila, ale nešlo to tam. Tak som si ich natrela kalciovkou, ževraj to pomáha. A keď som šla odtiaľ normálne som mala chvíľu pocit, že hodím tyčku 😝 . A inak vonku je hnusná zima. Až čakám, kedy začne snežiť. A to som chcela ísť do mesta.
U nás začína Jaja štrajkovať a teda riadne. Ešte teraz je v pyžame!!! Som zvedavá, ako pôjde od budúceho týždňa do škôlky 🙄 😠 . Ale to sa začína aj prejavovať tatinkova výchova, keďže je dosť často doma teraz. Tak som jej vzala šaty a vrátim jej ich, keď bude poslúchať 😅 😝
A v škôlke im ževraj prerábajú zase záchody, tak neboli vo svojich triedach. Takže chaos tam ešte vládne 😒

sasa80
12. jan 2010

Ja som uz namalovana 🙂 ale napadla ma jedna vec, ze ma nieco tazi a neviem sa stym nejako vyrovnat, respektive ci jej to mam povedat alebo nie?????????

Taka mala anketa a vlastne ako to povedat aby sa jej to nedotlko?????????

Tak nasi znamy z muzovej strany maju dieta ktore chodi od septembra do skolky, vidime sa s nimi tak raz do mesiaca urcite alebo dva krat do mesiaca, zalezi casovo ako mame volno a choroby a jedno s druhym.

No a naposledy ked sme sa boli najest spolu tak sa zacala tema ze ma novu kabelku ale ta kabelka neni od jeziska, ale to je je teda malej najvacsi ulovok v skolke od velkacov, kedze maju doma uz asi celu zbierku kabeliek, babik ale tento posledny ulovok zo skolky si najviac cenni lebo ze je od velkacov, mala jej lopkuje proste v skolke a ona ju v tom kvazi podporuje.........., akoze poviem vam ze som ostala dost zaskocena, ani neviem z coho viac ci z malej alebo z mami, ze proste ja na jej mieste vratim prvu vec ucitelke ze neni nasa a urcite nedovolim zobrat domov a este jednemu ci druhemu budem mlet pri hlave ake je to skarede a ako sa hanbim...........

Tak co jej mam na to povedat alebo ci mam vobec nieco hovorit?????? 😖

sasa80
12. jan 2010

Proste ta debata bola dlha len som kukala a pocuvala, ale aspon v skratke som vam to napisala 😔

sasa80
12. jan 2010

No inac tuto noc som ja dobre nespala a bola som o 4tej tiez rano v kuchyni sa napit a ze ci spravim kafe a potom ze ved je 4ri a potom rano padnem na hubu, tak som zaliezla znova a rano som nemohla vstat, ale mala som zle sny tuto noc 😖

dadulik
12. jan 2010

ahojte, tu je -7 😲 😲 😲
ja robim dnes vyprazany syr, a chcem ist s malou von, no cakam, ci stupne teplota vonku alebo zacne snezit 😕

lenca13
12. jan 2010

Sasi no dobre som to pochopila ze mama jej na to nic nepovie,co bude robit ked zacne chodit do skoly 😕
Nikdy som svojim babam nedovolila zobrat si od niekoho dajaku hracku domov,mohli revat kolko chceli 😉

sticker
autor
12. jan 2010

Saši a to jej veľkáči dali, alebo to šlohla? 😕

sasa80
12. jan 2010

Leni nie nepovie, dokonca jej to dovoli zobrat domov a hovorila o tom akoby vyhrala lotto alebo nieco podobne, proste ako je asi sikovna, ze si to schova do ruksaku a tak ..........

No a teda baby mam jej nieco na to povedat alebo nie?

sasa80
12. jan 2010

Nie ze to ukradla zo skrinky od velkacov, nik jej to nedal a ze nech to nevybera tu v skolke ze doma jej to ukaze co ma nove. Vyslovene si to da to svojho ruksaku a az doma to vybali ale pochvali sa mame uz ked pride pre nu.

sasa80
12. jan 2010

Inac co sa tyka zobratia alebo pozicania tiiez nedovolim a to sa mozu zacat aj plieskat o zem, proste nie a hotovo.

julca80
12. jan 2010

Ty brdo, Sasi, tak z mojho pohladu je to svinstvo od matky. Ta jej dcera nema take nieco co robit, dost ma to zarazilo, este horsie je, keby si predstavim, zeby mojej malej nieco v skolke zmizne a to len vdaka takej vychove nejake cudzieho decka. Takze ona - ta zenska a jej dietat sa v podstate "obohacuju" na druhych.
Sorry Sasi, ale musela som napisat svoj nazor. 😅

sasa80
12. jan 2010

No ved Juli jasne aj mne je to sproste len neviem ako jej to povedat, a ze ci jej mam vobec nieco hovorit, lebo mna to zarazilo strasne len som pocuvala zvladla som len tolko ze to je ale skarede takto brat a nejako sa to ani nedohovorilo kedze decka aj vymyslali v restike, ved poznate, ale ostala som na tom dost mimo.

sasa80
12. jan 2010

Vcera tu bola este aj sestra doobeda a som jej to hovorila a tiez kukala na mna ze co 😲 😲 a ze to ked k vam pridu tak vam tiez zmizne vsetko kedze ju v tom podporuje. 😅

sticker
autor
12. jan 2010

Presne ako píše Jul - napr. Jaja si občas nosí do škôlky batôžtek Hello Kitty a poviem Ti, keby jej zmizne, taký bordel by som tam spravila, že až!!! 😠 Mi to príde ako nová zábavka - mám všetko, všetko mať môžem tak si nájdem nejaký adrenalín, prepáč 😔
Neviem aký máš s ňou vzťah, ale skús sa jej opýtať, či by jej nevadilo, keby jej malej miznú veci zo škôlky 😒

sasa80
12. jan 2010

Proste keby to bola moja kamoska taj jej viem povedat, ale kedze to je muzov kamarat a to je jeho zena, tak nemam s nou nejaky vazny vztah.......... o to je mi to horsie ze co teraz. 😔

julca80
12. jan 2010

to je tiez pravda, co poznamenala tvoja sestra. 😕
Tzn. ze kludne mozu mat aj nejaku vec od Vas, o com ty nevies zeby ste im to dali. 🤐
Sila! Ja by som sa neudrzala, rodina nerodina, to to spravenie nie je abslutne normalne v spolocnosti. Pre boha, keby takto robi kazdy druhy, kde by sme prisli?! Nechcem si predstavit co by bolo z tych deti neskor v skole. 😨

julca80
12. jan 2010

teda chcela som napisat "kamarat nekamarat" (nie rodina) 😉