Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
2. júl 2009

lusi, poznam, my sme toto mali cca pred 2 mesiacmi v pracovni, z druhej strany mame garaz a bola prasknuta trubka v stene, takze sa to muselo vyburat, opravit, zatriet 😒

lusinda2000
2. júl 2009

jani,ja len dúfam,že sa to nebude musieť rúcať,lebo najprv sa nám pokazilo to wc a teraz toto. no ale neni to najnovšia chalupa,takže niet sa čo diviť,len môj oco si myslí,že to asi vydrží večne🙂

dadulik
2. júl 2009

lusi, ja ta zaskrtim 😠 😀 😀 ale ved sa trosku vyprsi a bude zase pekne 😎

lusinda2000
2. júl 2009

pošlem ti aj to slniečko????? 😀 😀 😀

lusinda2000
2. júl 2009

idem robiť palacinky,zakiaľ malá spinkááá....
potom prídem,lebo budem zvedavá okolo druhej na julku.

sticker
autor
2. júl 2009

Skoro som zabudla zbaliť tie tanieriky a poháre 😅 😝 😀 Ale už je to v taške 😎
A večer torta! Len aby som ju nezjedla 😀

dadulik
2. júl 2009

inak, len tak zo srandy, bude nas tam 14 dospelych - 7 rodin, torta bude stat cca 700 sk, cize 100 na rodinu, myslite ze sa ujde kazdej rodinke aspon zo dva krajceky ??? 😲 😀 to budu riadne drahe krajceky, to ma len tak teraz napadlo, ja viem, ze nejde o to, kto kolko zozere,ale o princip a efekt 😎 budem ju aspon ryyyyyyychlo fotit aj s nasimi slnieckami, nez sa do nej pustime 😀 😅

dadulik
2. júl 2009

inak, ked takto bude prsat kazdy den, tak si zrejme pribalime s jarom aj nejaku sustiakovku 😖

dadulik
2. júl 2009

halooo jani, kde si 😲 😅
sa tu nudim, kedze neupratujem ani nevarim a jaro je v robote a mala spi....
ale uz by kazdu chvilu mohla byt hore 😒

dadulik
2. júl 2009

no som to zakrikla, uz vozi kocik po detskej 😖

sticker
autor
2. júl 2009

Tu som, len Jul je už hore 😀

sticker
autor
2. júl 2009

Dadulik veď večer napíšem, čo stála torta 🙂 😉

lenca13
2. júl 2009

Lusi ta stena potesi ☹
Julik tiez som zvedava na tie vysledky
Tak Timea este len o jednej zaspala a dufam ze nebude poobede prsat chceme ist na bicykloch na Zelenu vodu 😉

julca80
2. júl 2009

aj ja som tu, len som sa pri vas najedla a citala si vas 😅 😅 😅

lenca13
2. júl 2009

Ja idem este pozmyvat chodbu a kuchynu,peciem kuracie stehna nech nemusim zajtra doobeda varit

sticker
autor
2. júl 2009

Ja idem asi do Billy. V podstate je zbalené, už len kulmu na vlasy, ale to až ráno. A Edko ešte nejaké veci - len ho budem informovať, čo som ju zbalila 😀 . Malým dám zjesť výživu, aby som mala poháriky na kávu a kakao a hračky. A tiež spracem nech je pokoj. Ak budem vládať, tak spravím ešte službu na chodbe.
Leni kedy zajtra?

lenca13
2. júl 2009

No ja neviem mne Timea vydrzi v pohode do jednej 😉

dadulik
2. júl 2009

my vyrazame okolo dvanastej 😉 a ja pevne dufam, ze mala nam hned v aute zaspi a prespi celu cestu 😅

lenca13
2. júl 2009

Dadus to to verim aj ja 😉 ze zaspi

sticker
autor
2. júl 2009

Veď dobre.... Tiež si myslím, že Jul nebude protestovať, ak ju nedám spať 😀 😀 😀 . Len sa bojím, aby ju to natoľko neprebralo,že nezaspí vôbec 😝 😀 . Ale tak potom by spala večer, takže sa vôbec nejdem stresovať 😎

sticker
autor
2. júl 2009

A je to výlet hlavne pre moje malé, tak nech si to užíjú. Jajka už trochu pochopila, že to má darček k narodeninám 😝 😀

lenca13
2. júl 2009

Jani ved mozeme ist aj skor ved uvidime co povie este Juca

dadulik
2. júl 2009

baby, to vy ako kolona pojdete ? 😀 julca z turej, a vyzdvihne vas dve ? 😀
uz som jarovi navrhla, ze vyzdvihneme julcu, a potom vas, len sa rozculil, ze nerad jazdi takto v kolonach, ze je rad "sam" na ceste 😅 😀
no ale kedze mame navigaciu, tak sa na nu 100% spolieham, ale urcite sa po ceste niekde uvidime 😀

julca80
2. júl 2009

prave som volala do tej BA, a opat mi povedala, ze nikto im este z labakov nevolal. Ale absolutne sa nemusim obavat, lebo keby je to pozitivne, ze su oni tam tak dohodnuti, ze by hned volali. Takze mi ta pani tam povedala, ze to je negativne, bo by mi uz davno zavolali.
Mozem si vydychnut. 😝 😵 😵 😵

julca80
2. júl 2009

Ale tiez je to blbe od nich, ze to nedaju vediet aj tie "negativne" vysledky do ambulancie, ked vedia, ze ludia na tie vysledky cakaju a su v strese, a chcu pocut aj to potvrdenie, ze to je negat. 😒
Nie len to, ze sa ozyvaju len v prip. ak to je pozitivne. 🤐

lenca13
2. júl 2009

Julik ale hlavne ze je vsetko OK 😵
Inak je to ozaj od nich neferove 😕 inak viem ako to v takych labakoch chodi Jarinova sestranica robi tu v meste a ked zacne rozpravat tak tiez z toho niekedy nechapem 😖

denisse
2. júl 2009

juli, tak to poznam velmi dobre .. moj bracha chodi kazde tri mesiace na kontrolne odbery krvi a CT a vzdy po tom caka 10 dni ... ked mu do 10 dni nezavolaju, tak je vsetko ok ... hrozny stres 10 mame furt ...

tak hlavne, ze sa nic nepotvrdilo a mozes zacat balit 😉

denisse
2. júl 2009

a nela mi prave povedala, ze ked bude velka a bude chodit do prace, tak bude nosit velky kufor a v nom lentilky 😀 😀 😀

sticker
autor
2. júl 2009

Ahojte 🙂 Tak sme doma, ale sme leteli domov 😝 Taká čierňava a hrmí a hrmí....takže Leni Zelená voda asi "ništ" 😒
A Julik moc sa teším s vami, moc 😵

sticker
autor
2. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀