Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jarinosk
28. feb 2010
jarinosk
28. feb 2010

ten odkaz nejako blbo vlozilo,tak ho musis skopirovat cely a vlozit do prehliadaca
ten na to porovnanie

denisse
28. feb 2010

ja viem, ja som to porovnavala ... 😉

co hovoris na tu prvu s "pipnutim" ? mne sa celkom pozdava ...

jaduska
28. feb 2010

dadulík - možno im to na tú pásku takto hádže program automaticky. Ale zas pravda je, že ja tieto informácie už veľmi nesledujem, takže nezachytím všetky zmeny. Skús napísať IP na nick "gapa" tu na koňovi, ona je dosť zbehlá, alebo trošku polúskať na www.porada.sk.....a keď náhodou niečo zistíš, tak daj vedieť 😉

jaduska
28. feb 2010

Naša Boba má momentálne obdobie "JA VJEM" (viem 😀 ). Na niečo sa opýta, ja jej odpoviem a ona hneď: ja vjeeem... bohovská je

denisse
28. feb 2010

dani, nasa nela v poslednej dobe, ked jej nieco nedovolim, tak mi stale povie "ale ja budem smuuuuutnaaaa" 😅

dadulik
28. feb 2010

ahojte, dani, hej gapa mi potvrdila to co ty 😒
my nemame nic nove, dieta spi, ja mam nafarbene vlasy, pojdem si to zmyt 😀

jaduska
28. feb 2010

deni - u nás je: Ja budem plakať.... 😀

daduš - škoda, nie? Ale čo už len by sme s toľkou dovolenkou robili 😀

dadulik
28. feb 2010

no nechali si ju preplatit dani 😀 😀 😀

julca80
28. feb 2010

cafte 😉

dad, dobra uvaha ohladne dovolenky 😅 Skoda, ze to tak nefunguje.

My sme sa dnes poobede vratili od svokrovcov, malu som pred chvilou ulozila spat, bo uz bolo na nej vidiet, ze taha z posledneho. Cez obed nespala, tak to bolo na nej aj poznat.

denisse
28. feb 2010

caute .. tak my sme boli pozriet na tie umyvacky v obchode .. presne tu boschku, co sme vybrali, nemali .. ale mali ine dve a vyzerali velmi podobne, tak myslim, ze aj ta "nasa" bude nejaka taka ... tak mame asi vybrate .. este zistujem, ci nam ju objedna ten nabytok, kde si objednavame upravu linky, alebo si ju objedname sami cez net ... samozrejme zalezi od ceny ...

a potom sme boli v bazene, ja som plavala a roman blbol s nelou ... normalne dokazala v kruhu kopanim nohami a mavanim rukami "preplavat" celu dlzku bazena - 25m ... 😀 a mala velku radost, vobec nechcela ist von ... a domov prisla hladna ako vlk a pekne unavena ... 😉

a este som vam chcela napisat, ze pocitat do 10 vie uz davno ... teda najprv to vedela ako basnicku a netusila, co to znamena, ale uz davno vie aj spocitat nejake veci, ak ich je do 10 ... ale v poslednej dobe som si vsimla, ze ked je niecoho len dva alebo tri, tak nepotrebuje pocitat jedno po druhom ze jeden, dva, tri ... ale len pozrie a povie TRI ... 😕

julca80
28. feb 2010

Nel je jednoducho sikulka 🙂

lenca13
28. feb 2010

deni,
z toho co si tu dla je favorit tato:
http://www.bilezbozi.cz/vestavne-mycky-sire-60-...

denisse
28. feb 2010

jarino, diky .. aj podla mna .. tuto asi objedname 😉

denisse
28. feb 2010

kde je janka? dufam, ze jej nie je nejak horsie ... 😒

lenca13
1. mar 2010

Dobre ranko 😉u nas je krasne slnecno 😉 cakam dnes kamosku s malym aspon sa deti pohraju
Robim cesnakovu polievku,druhe mame este od vcera
Deni Nel je sikulka ved aj ma byt po kom 😵 😵 😵

denisse
1. mar 2010

ahoj leni .. nevies, co je s jankou? furt na nu myslim, ci sa jej nejak nepohorsilo ... az mam strach 😔

denisse
1. mar 2010

inak mne sa v noci zase zablokoval chrbat pod lavou lopatkou, tak nemozem otacat hlavou a aj ine dolezite pohyby mi robia problemy .. ale snad to prejde za par dni samo ... 😝

lenca13
1. mar 2010

Deni neviem,ale ved vecer bola na FC 😉

denisse
1. mar 2010

aha .. ja som si ju prave ani na FB nevsimla, tak som sa zlakla ... 🙂

denisse
1. mar 2010

ja mam nelu v jasliach, tak pracujem ... ale zle sa mi sedi, co ma boli ten chrbat, tak odbieham od pracovneho notebooku na "prechadzky" 😉

lenca13
1. mar 2010

Deni nie zi si ublizis 😕
My by sme mali ist v stredu do skolky,to som zvedava ako bude Timea reagovat aj ke hovori ze sa tesi 😉
Dnes jej idem kupit este papuce

lenca13
1. mar 2010

Timea tu pisti ze chce Julka,tak jej musim ukazovat fotky ze teta Janka nie je prihlasena 😀 😀 😀

jaduska
1. mar 2010

dad - ja mám vo firme ešte niekoľko dní starej dovolenky a vôbec nedúfam v to, že by mi ju preplatili 😝 Teda ak sa tam nevrátim, čo dúfam, že nie....Ale zas mi pomohli s materskou, tak tie peniaze ani nebudem žiadať....

Leni - to Timka už akože nastupuje do škôlky? Dáko mi to uniklo 😨

denisse
1. mar 2010

zase strajkujete?
nela je doma z jasli, maju tam zase novu tetu a na pocudovanie sa vraj aj hrala a vsetko pojedla .. aj polievku aj druhe jedlo 😉 tak dnes mam radost ...

inak k tej dovolenke .. mam dojem, ze aj v cechach je to tak, ze do odpracovaneho (a teda do naroku na dovcu) sa pocita tych 28 tyzdnov materskej, tj ked odidem na matersku na zaciatku juna, tak mam narok na celorocnu dovolenku ... a kedze v case odchodu na MD ju nebudem matz vycerpanu, tak na nu akoze formalne nastupim po skonceni tych 28 tyzdnov (to budem sucasne na RD a na dovolenke - teda dostatnem zaplatene zo socialky rodicovsky prispevok a z roboty za dovolenku) .. ale neviem, ci by som si tu dovolenku mohla docerpat hocikedy .. mne sa zda, ze keby som o tu dovcu nepoziadala hned po skonceni MD, tak mi prepadne 😕

sticker
autor
1. mar 2010

Zdravím vás 🙂
Leni dnes som premýšľala, či to dnes alebo až tretieho idete do škôlky... A prečo vlastne nie od dnes - prvého? Veľmi som zvedavá ako to Timka zvládne 🙂
My sme mali po piatku celkom fajn víkend. A to sa v piatok ešte dovalila sesternica s malými 😒 . Ešte o ôsmej tu boli, Jul už nervózna, tak mi ich prišla mamina umyť - či to sesternica pochopí a jej starší keď videl Janku o pol deviatej v pyžame sa ma pýta - a ony už idú spať? Mu vravím môj zlatý o takomto času už Julka dáááávno spí. Oni ešte šli dolu k našim a tam boli do desiatej 😲
Dnes klasika TN a spravil mi "moxovanie" 😅 . Na pupok mi dal niečo ako tie sviečky, ktoré zapálite a potom uhasíte a ono to iba dymí... Fuj, teraz cítim akoby mi do pupka niekto vysypal popol z cigarety 😀 Že to je nejaký bod na energiu 🙂 Konečne niekto chápe, že na materskej je žena v strehu 24 hodín 😀 .
Ideme pomaly pre Janku, ale teda fúka riadne. Chcem nech sa Jul trochu prejde 🙂

lenca13
1. mar 2010

Deni super ze je Nelka v jasliach zas ok 😉
Doobeda sme s kamoskou dobre pokecali,a deti sa pekne zahrali 😉 Timea uz spi aj ja som bola spravit v baraku sluzbu,cez vikend som akosi nestihala

Jadus ano ide do skolky,ja by som mali ist do prace len je to v tej nasej firme vselijake tak neviem co z toho bude 😖

Neviem ako je to s tou dovolenku,ked som ja odchadzala z prace na MD tak som si mohla vybrat vsetku dovolenku,teraz odchadza kamoska z prace na MD a jej to nedovolili asi sa menili zase zakony 😕

denisse
1. mar 2010

jani, huraaaa, zijes 😀

denisse
1. mar 2010

aj tu strasne fuka, ani neviem, ci pojdeme von .. cestou z jasli nas skoro odfuklo ... 😎

sticker
autor
1. mar 2010

Deni neboj, keby "nežijem" nejako dám vedieť 😅 😝 😀