Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
16. mar 2010

Julik ty si aktívna 🙂 Jasné, že budeme držať...a nepísala si, že ti je ľúto toho času, čo nebudeš s malou? 😀 😉
Inak prišla vám už almužna od štátu? Chodí 15teho a zatiaľ nič.... Nie že by mi chýbala, len tak zo zvyku sa pýtam 😀

julca80
16. mar 2010

Jani, veru bude mi luto za tym casom a dost☹ , ale cim skor zacnem pracovat, tym skor budem moct ist na dalsiu dofcu. 😉
Ani mne este neprisla ta "almuzna". 😖

jaduska
16. mar 2010

Juli - jasné, že držíme.....

Rodičovský nedošiel ešte ani mne, ani otcovi výsluhový dôchodok, asi všetky štátne dávky meškajú..... 🙄 🙄 🙄

Jani - teda ste mali parádny nakupovací deň, ja musím šetriť na letné gumy, autosedačku som ešte furt nekúpila, lebo kým so sa rozkývala, tak ich aj vypredali, Olívia bude mať o chvíľu rok, nemám šajn čo jej kúpiť....no proste stále niečo....šak to určite poznáte....

lenca13
16. mar 2010

Ahojte hned rano som sa isla dat ostrihat,a zaniest na urad papier ze mala chodi do skolky 😉 za april a maj dostanem preplatenu straviu a skolne zo skolky,a este aj 25 percent RP to je novinka od januara len sa musim zamestnat 😕
Zajtra sa chystam varit borsc podla Deni tak snad sa vydari len musim niekde zohnat cviklu 😉

Julik myslim na teba 🙂

jaduska
16. mar 2010

Ejha leni, zaujímavé info, takže zase niečo menili....

Inak RP je už na účte, došla mi práve SMS.... 😎

sticker
autor
16. mar 2010

Práve mi volali z RK - že mám prísť budúci piatok na lačno 😔 . Nevie na kedy je operácia, či na piatok alebo na pondelok, ale mám prísť... A ja nemám ešte ani predoperačné..takže musím tento týždeň, len vo štvrtok idem k zubárovi... Asi zajtra zbehnem k obvodnej a v piatok na interné. Bože tak sa trasiem...normálne mi vyrazila dych... Baby ja sa bojím 😔

lusinda2000
16. mar 2010

čafte kočendy🙂

dominike prajem taktiež skoré uzdravenie🙂aby bola veľmi skoro fit🙂

jani,nejak mi to tu pounikalo,to už máš ísť na tú operáciu? určite sa bojíš,no zvládneš to,najlepšie na tom bude,že ti bude už lepšie🙂 takto to je o ničom,byť v bolestiach☹

my sme boli v sobotu i napriak tomu zlému počasiu v piešťanoch v historickom vojenskom múzeu,bolo dobre,videli sme lietadlá a tanky a bolo to docela zaujímavé i pre baby🙂
v nedeľu sme boli len doma kvôli počasiu☹

dad-v dobrom ti závidím,že máš prácu v ktorej sa ti páči,je to super🙂

ja teraz zháňam niečo na nete,nejakú robotu,lenže čo by aj mohlo byť,tak nástup majú od apríla a ja môžem až od septembra,nemám s kým nechať malú☹
takže neviem čo spraviť...asi mám ešte chvíľu čas sa pozerať po nejakých prácach na nete,lebo nikde nebol nástup od septembra alebo takého neskoršieho mesiaca.-(

jo a na lenču som i ja zvedavá,aké má "páčo"🙂
kde je fotka,jarino???

lenca13
16. mar 2010

Ahojte 🙂 poobede sme boli dat konecne Radke spravit okuliare,len bol problem dajake vybrat ma hrozne uzku tvar a maly nos no ale nakoniec jej jedny sadli vo stvrtoksi ideme pre ne 😉 potom sme isli este do lidla na nakup,zajtra mozem varit borsc uz som zohnala aj cviklu
Jani mozno im odpadla dajaka operacia,a budes to mat rychlejsie za sebou neboj zvladnes to 😉

julca80
17. mar 2010

ahojte, kde ste kto? 😕

Ja som sa vcera vratila az okolo polnoci a pc som uz nezapinala. Dopadlo to celkom v pohode, vysledok uvidim koncom marca. 😉

Mala este stale kahrncuje. 😠 Vobec sa mi to nepaci, a to sme dnes mali poslednu davku atb. 😨 Stale ma taky ten chrchlavy kasel. Zajtra asi znova behnem k dr. nech ju popocuva.

Jani, nebooooooooooooooooj bude to dobre! Hlavne mysli na to, ze tam ides preto, aby ti bolo uz lepsie, snaz sa sa mysliet pozitivne a hned ti bude o trosku lahsie.
Ked si to tak vezmes, tak potom uz budes moct uz normalnejsie fungovat a ta bolest Ta nebude tolko ovladat. 😔
Budeme ti drzat paste, a verim ze ti to zvladnes. 😵 😵 😵

Luci, aj si si uz posielala niekde ziadosti ohladne roboty?

sticker
autor
17. mar 2010

Ahojte 🙂
Tak som bola na krv u svojej, potom na interné, tam mám prísť zajtra hneď ráno a to idem ešte zajtra na 9:30 k zubárovi 😝 . A na interné samozrejme nalačno, tak musím nejako stihnúť pred zubárom niečo zjesť, lebo po zubárovi zase dve hodiny nejesť 😒 . Aj dnes som šla nalačno a som myslela, že od bolesti tam steny doškriabem 🙄 . keďže lieky nemôžem brať nalačno, tak som si ich nedala... Takže zajtra zase bez liekov. No ale sa utešujem, že ak to všetko zajtra zvládnem, tak potom mám týždeň kľud a hlavne poobede idem ku kaderníčke konečne na melír 🙂
Ešte ma štve, že Jaja nemôže ísť do škôlky, lebo to mm by nestihol ráno obe vychystať. Ja som ju chcela nechať v škôlke a naobed ísť po ňu a šla by so mnou do mesta... Moooožno ju ešte nechám mm vychystať a teta Lenka by ju vzala ráno 😅 😝 . Že teta Lenka? 😀 🙂
Boli sme teraz spolu v meste na kávu. Síce varila boršč ale tak obetovala sa pre kamarátku 🙂 A malá Jul nás zo začiatku sledovala - raz Lenku, potom mňa a som hneď vedela čo pozerá - máme s Lenkou rovnaké bundy a Jul to nešlo nejako do hlavy, že ona má taký istý nápis na bunde ako ja 😀 😀.
Inak ešte som tie kiahne nemala 😝 😀 Bude sranda, ak ich dostanem tam 😝

lusinda2000
17. mar 2010

čaute kočky🙂

jani,plne súhlasím s jul🙂zvládneš to a potom bude už len lepšie🙂

juli,ešte som nikam neposielala,pretože čo by sa mi ako tak hodilo,tak s nástupom je to veľmi skoro,od apríla a ja nemám s kým nechať malú.ja môžem až od toho septebra a aj tak to budeme musieť s mm nejako "lepiť" so škôllkou☹

lenca13
17. mar 2010

ahojte no veru varim o sto sest som zvedava ci sa podari,len mam maly hrniec 😀 😀 😀
No ale ved treba ist aj na kavu,sice doma mam roboty dost ale ved ta neutecie 😀 😀 😀

Julik kasle trvaju dlho,aj u nas sem tam trval aj dva tyzdne 😕

Jani v pohode ju rano odvediem 😉

jaduska
17. mar 2010

joooj Januľka naša drž sa, neboj, dopadne to dobre, aspoň to budeš mať skôr za sebou a na Veľkú noc budeš doma - aspoň Edo ten korbáč využije....

sticker
autor
17. mar 2010

Dobrý večer 🙂 Tak konečne sedím a som uťahaná ako taký koník 😝 😀 . Zo škôlky sme sa šli prejsť. tak nejako bolo príjemne, nefúkalo a skončili sme v meste. Chcem si kúpiť crocsy do nemocnice, ale teda nezohnala som . Ešte skúsim zajtra. A stretli sme maminku z kolegyňou tak sme skončili v cukrárni. Leni v Považane.. Dnes sme tie ceny preberali...a mamina tam nechala 13€ 🙄 😠 😲 . Ja som tam nechcela ísť, jej vravím, že do takej drahej nepôjdem. Ale ona že sa s kolegyňou ešte v robote dohodli, že tam pôjdu... No pochybujem, určite to kvôli mne...Tiež jej nie je jedno tá operácia 😒 . No ale dala som si kávu a jeden trojuholník koláčika. Bol dobrý o to pokoj...no ale aj lacnejšie sa dalo 😲 . A potom doma klasický kolotoč okolo malých, ale už sme všetky tri umyté, aj zúbky 😀 Ešte jeden Večerníček, prečítať rozprávky a veget 😎
A zajtra že nepôjde konisko.... Tak snáď večer. Cez deň aj tak budem behať po lekároch...
A kde je Deni? Haló Deni, ste v poriadku? 🙂

sticker
autor
17. mar 2010

A ešte som zabudla, že Jul bude mať asi už v piatok doma izbičku 🙂 Bez matraca zatiaľ, ale aspoň veci tam dám, nech niečo je. aj tak tam spať nebude kým budem preč 🙂 takže musím ešte aj tú izbu dať trochu dopucu a dať prečo čo tam nebude, čiže samé hračky 🙂

dadulik
17. mar 2010

ahojte zeny 😎
tak v prvom rade, jani klud, operacia dobre dopadne, a uz budes konecne "plne funkcna" 😉
juli, drzim palce s robotou 🙂
lusi, to nezavidim, ked nemas kde dat malu, ja by som v takej situacii nemohla ist asi robit nikdy, kedze jaro robi na smeny, neviem, ako by sme to lepili 😒 tak som vdacna svojim rodicom, ze teraz pomahaju ako mozu, mala im naplno zabrala miesto po bratovi 😔 predsa len ten boh vie, ako ten osud nasmerovat, vsetko zle je na nieco dobre 😔 😔 😔 krute, ale je to tak, si nedokazem predstavit, ze bracho by bol medzi nami, uplne nevladny, odkazany na pomoc, a ja by som mala nastupit do prace, co s malou ? kde by som mala myslienky ? 😔
som leni zvedava, ako sa ti ten borsc podaril, daj info 😉 🙂

jarinosk
17. mar 2010

Ahojte!

Borsc je bodry,nalozil som si dvakrat.
Urcite bude co zlepsovat,ale na prvy krat je uper.

lenca13
17. mar 2010

Dadulik pekne si to napisala 😔
Ja borsc moc nemusim,zajtra chcem poslat aj nasim mam ho dost plny hrniec poslala sopm aj kamoskinmu bratovi tak som zvedava na reakcie 😕

Deni prosim recept na svieckovu,pretoze si ho celym napamatam a nemam ho ani ulozeny 😉

sticker
autor
17. mar 2010

Dad niečo na tom bude 😔 . Ja práve slzím pri Modrom z neba 😔

lenca13
17. mar 2010

Jani mam tu Jaju rano zobrat?

denisse
17. mar 2010

ahojte baby, ja len narychlo, nech viete, ze sme ok a ze som na vas nezaubdla 😉

leni, ja uz asi presne z hlavy tu svieckovu neviem - uz som zase dlho nerobila, budem musiet zavolat svokre, nech to nepopletiem 😉 alebo babenky, neulozili ste si to niektora, ked som to sem pisala???

jani, neboj, vsetko dobre dopadne a konecne budes bez bolesti ...

ja som dnes dost KO, od rana od 9.00 do 15.00 som mala vkuse nejake jednania, s jednou malou prestavkou, cez ktoru som bezala na stanicu kupit listok na vlak a ako som predpokladala, tak obsadene, musela som kupit o den neskor ... a to znamena, ze z vlaku budem musiet aspon na pol dna do prace, tomu som sa chcela vyhnut 😝
z prace som utekala na den otvorenych dveri do dalsich dvoch skoliek, potom na postu a do potravin ... a este som chcela ist plavat, aj som mala zbalenu tasku so sebou, ale som to vzdala 😝

tak zajtra sme bez kona, dufam, ze to neznamena, ze nam cela tato tema zmizne, nemam to este ulozene ... 😝

denisse
17. mar 2010

tak som to vsetko este pre istotu poukladala, keby im prave nasa tema pri prehadzovanie do novej verzie naaaahodou zmizla 😀

jarinosk
19. mar 2010

prvy v novej verzii 🙂

denisse
19. mar 2010

druhaaaaa 😀

sticker
autor
19. mar 2010

Teda Jarino! Že práve ty si to nemohol vydržať bez koníka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Deni ahojky 🙂

denisse
19. mar 2010

ahoj jani, ako ti je?

sticker
autor
19. mar 2010

No Deni normálne sa to akotak dá.... až sa čudujem... síce sa cítim akoby na mňa niečo liezlo, ale nesmie! Musím sa držať!!!! A operácia bude až v pondelok, takže tam budem celý víkend nervózne ležať a iba myslieť na deti a z toho všetkého bude depka 😒

jarinosk
19. mar 2010

Stick,
neboj,nieje to zavislost.
Len som bol mozno pri tom, ked sa otvaralo sampanske a odpocitavalo 3,2,1...start 😉 🙂

lusinda2000
19. mar 2010

čaute kočky,ak dobre rátam,tak som štvrtá v poradí v novej verzii🙂

jarino,čo si sedel pri koníkovi a skúšal,kedy ho spustia?aké zlaté,keď je prvý chlap🙂

no dad,veru ja nemám s kým nechať malú...otec ešte pracuje,svokrovci tiež...takže smola☹
mm robí zatiaľ len ranné,tak hádam aj bude🙂a skúsime to od septembra nejako lepiť,čo iné nám zostáva-teda ak nájdem nejakú prácu☹

deni-a nemala by si sa náhodou troška šetriť? ty si hrozne moc aktívne žieňa,a ešte aj počas tehotenstva,obdivujem ťa🙂

jani,po pravde,ja si neviem predstaviť čo i len cez deň byť bez malej,nie to v noci,ale zase musíš to brať tak,že ťa potrebujú zdravučkú🙂takže to zvládneš...a neboj sa,tvoj muž to zvládne🙂 možno budeš aj prekvapená🙂
napr.moja kamoška keď bola rodiť druhé,takl sa tiež obávala nechať malú iba s tatinom,že ako budú sami...ale zvládol to na jedničku...a naučil ju dokonca spať vo svojej izbe🙂

inak,kočky ja som vôbec ani nevedela,že nepôjde koník☹ ja rozbehnutá zapať ho a v tom mi len napísalo,že prehadzujú na novú verziu,že nejde,no zírala som jak puk🙂

sticker
autor
20. mar 2010

Dobré ránko. Nejako si neviem zvyknúť na túto novú verziu 😝 .
My s Jajou sme hore tak od piatej. Včera vstala Jul o piatej ráno, ako je svetlo tak sa budia. Ale teda večer už bola riadne "mimo" 😒 . A spala až doteraz. My sme postavili dve skrine a dnes ešte posteľ a skúsim ju dať tam spať. Aj keď začína vravieť, že si neprosí veľkú posteľ ani mať svoju izbičku...tak som zvedavá. No a mm bude musieť v tom vytrvať a neprestať aj keď tu nebudem. A ten matrac baby vyzerá teda super. Asi stál za tie peniaze. Bio s aloe vera 😅 😝 a taký mäkučký že až. Pekne na zips... Dnes pôjdeme kúpiť plachtu, aby ho neprečúrala. Maminka prababine takú aj s gumičkou dáva, tak niečo také 🙂
Takže víkend bude trochu pracovný. Chcem všetky veci jej už dať do izby. Edo bude musieť ísť na nočnú, keď budem v nemocnici, tak nech má maminka všetko pokope 🙂