Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
8. júl 2009

my sme boli v tom liptovskom jane presve v relax avena hoteli, bolo tam neskutocne krasne a vyborne sluzby, takze dalsie odporucanie odo mna 😉
len je to pre nas velmi daleko, takze my urcite zrealizujeme tu podhajsku, lebo po ceste tam pojdeme na navstevu k byvalej kolegyni pozriet ich dcerku malicku 🙂

julca80
8. júl 2009

dadi, kde najdem ten link na Podhajsku? Chcela by som si spomenut ako to tam vyzeram, lebo ten nazov mi nieco hovori, ale netusim si sme tam uz boli. 😨

zuzla2
8. júl 2009

julci ok...zbehneme este na nakup a potom ma mm vysadi u vas 😀
dadu som rada,ze aj ty nam to odprucas...takze uz nie je o com...teda jedine,zeby sme zas mali neocakavane vydavky....
ale vyxadza to super...polpenzia aj s ubytkom na 2noci 1100korun....teraz zistujem,ze to fakt tie Bojnice boli dost drahe 😒 ale neva...videli sme a to je zaklad.... 😎

jaduska
8. júl 2009

julči - ja som dala link na Podhájsku do stretka, ale daj si do googla podhajska a vyhodí ti tam kopec odkazov, je jedno na ktorý klikneš....

jaduska
8. júl 2009

daduš - vy ste toho asi pochodili, že?

lusinda2000
8. júl 2009

juli,dala som do googlu a napríklad:
www.obecpodhajska.sk
www.podhajska.sk
www.podhajska.net
www.podhajskakupko.szm.sk

a koooopec ďalších.

zuzi,tie bojnice boli drahšie?koľko to vlastne vyšlo takto na jednu rodinu?ak sa teda smiem opýtať,lebo už nemám o tých cenách prehľad,nakoľko my sme neboli☹

jaduska
8. júl 2009

lusi - napr.nás by to bolo vyšlo na nejakých +/- 5000 Sk

budúci rok dáme stretko niekde lacnejšie a dlhšie 😝

dadulik
8. júl 2009

julik, chod na oficialne stranky podhajskej a tam mas vsetko, aj ubytko 😉 my tam chodime do jedneho rodinneho domu, je to ale dost daleko od kupka, a su tam asi 3-4 izby, lenze to vzdy v predstihu musime objednavat, su vybookovani, takze netusim, kebyze im zavolam tyzden-dva pred, ci bude nieco volne 😒 ale ubytka je tam na mraky, aj priamo na mieste sa da dost lacno ubytovat, my sme tam boli za 250 sk na noc a osobu 😉
dani, ani nepochodili, teda my sme taki skorej zamerani na slovensko 😀 boli sme 2x v chorvatsku, 2x v podhajskej, 1x v kovacovej, 1x v mederi, 1x v liptovskom jane a teraz v bojniciach 😎 teda co sa pozname 😅
a jaro stale hovori, ze na slovensku je aj tak najkrajsie 😵

dadulik
8. júl 2009

dani, nas tie bojnice vysli ubytko, strava, aj co sme si extra kupovali, plus vstupne do zoo (bez benzinu) cca 5000, no na dva dni to bolo dost, ale nevadi, pre nas to urcite stalo za to 😅 😵

zuzla2
8. júl 2009

tak som si to spocitala...vyxadza to nakoniec na rovnako s Bojnicami..ale s tym,ze je tam ta masaz,virivka a vstup do bazena...
my sme boli v bojniciach na 3dni a vyslo nas to samozrejme este o nieco viac ako dadu 😔 ale nelutujem tie praxy...
ono Slovensko je sice krasne...ale aj dost drahe 😒 sa necudujem,ze kazdy ide radsej k moru alebo na lyzovacku do alp a podobne 🤐

julca80
8. júl 2009

ja som rozmyslala aj nad nejakym aquaparkom 😕 😒 Isla by som, len neviem kde? 😅

jaduska
8. júl 2009

no teda ja neviem, ale ja teraz kukám tie dovolenky aj v zahraničí aj na SK a furt mi Slovensko vychádza o polovicu lacnejšie....som blbá alebo neviem hľadať?

zuzla2
8. júl 2009

julci ja viemm len o aquaparku v Senci, Besenova, Tatralandia a hmm...zeby aj Poprad? 😕 netusim...
jadus no mylit sa az tak nemylis...lenze si ber,ze ja co pozeram po vacsine,tak je tam aj letenka a letiskove poplatky...preto to vyxadza drahsie...ale ked si zoberiem bez toho,tak napriklad mas all inclusive a ubytko v 3* hoteli a ta to vyjde na 10-12t na 11dni.... 😔
ked si zoberem,ze len za ubytko by som v Bojniciach dala 5500-6000korun...kde je este strava...a ked tam xcem ist na kupko kazdy den,tak si tiez treba priratat +150 na den....pricom kupat sa v mori mam uz v cene...

zuzla2
8. júl 2009

inac nam tu minuleho roku postavili taketo cosi http://www.bowlingcity.sk/galeria/plaza-beach/
vyzera to fakt uzasne...len pan majitel asi xce mat do 2rokov,vseetky vydavky spat....vstupne na den na osobu 10eur...s tym,ze si tam nemozete vziat vlastne jedlo nic...jedine si to objednat u nix....

jaduska
8. júl 2009

zuzi - ja som pozerala hlavne Taliansko a Bulharsko, nás 5-tich by to vyšlo 10 dní cca 25 - 30 tis. - doprava busom!!! a už teraz nepamätám, ale mám pocit, že dokonca bez stravy, alebo maximálne s polpenziou....

ak si zoberiem tú Podhájskú - tak aj s denným vstupom na kupko by to vyšlo na 7 dní na 9 tis. (bez stravy), a to som potom našla ešte aj lacnejšie ubytko, len bolo 2,5 km od kúpaliska.
No a napr. mama našla apartmán na Margita-Ilone - týždeň - 6 postelí (čiže môžu ísť 2 rodiny)- cca 12000 (bez stravy), vstupné už potom na kupko platiť netreba, lebo je to v areáli.

jaduska
8. júl 2009

ejha, ani som nevedela, že v Prešove také niečo je.....

jaduska
8. júl 2009

noooooo a už viem, prečo mne tie zájazdy vychádzajú tak draho - totižto za busovú dopravu musím počítať 5 osôb, bez ohľadu na vek....šak len doprava do Bulharska mi vychádza 550 € - pochybujem, že za benzín by sme toľko dali....hehe idem hľadať inak

dadulik
8. júl 2009

ako dani, ty si neskutocna optimistka 😀
ja by som do bulharska busom nesla, ani kebyze nemame malu, nie to este s nou 😕 ved to je otrasna cesta busom sa tak daleko trmacat, mne stacilo 14 hodin do chorvatska a poviem ti, ze uz nikdy viac 😖

jaduska
8. júl 2009

no ja som už do Bulharska raz busom išla....stráááááááášne dávno a ségra boli minulý rok - tiež s 3 deťmi (5, 3 a 1,5 ročné) pričom syna má hyperaktívneho a prežili to v pohode....dala im na cestu Kinedril 😀 😀 😀 😀
ale priznám sa, že mňa tiež láka viac dovolenka na Slovensku, more nemusím, ja by najradšej niekam do hôr išla, ale s malými by to bolo o ničom, vo vode sa aspoň vyčvachcú a chcem ísť na dovču teraz, kým mám odložené to pôrodné, lebo najbližšie 2-3 roky sa určite nikam nedostaneme, peniaze sa minú a nebude ništ....tak nech aspoň Sandra s Bobou majú niečo z toho, že máme Olivinku 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla2
8. júl 2009

jadus ja som to porovnavala s Bojnicami..
Taliansko som neobzerala, Bulharsko ano,ale letecky...zas je pravda,ze ja vacsinou sledujem last minute....
napr. kebyze nejdeme do Bojnic,tak by sme boli na isto isli na Kretu...v juni, all inclusive so vsetkymi poplatkami 35t...co je celkom ok...
a zas kebyze mate auto a idete autom do Chorvatska,tak to veruze velmi draho nevyxadza...viem,lebo kamoska ma tohto roku volala, samo,ze to bolo tiez v juni cize este mimo sezony...ale som to tiez odmietla kvoli Bojniciam 😉

a ja uz veruze vsade pozeram lietadlom...tiez som mala tu moznost zoparkrat cestovat aj 23h busom a to bolo na zakapanie..to uz fakt radsej doma ostat...

jaduska
8. júl 2009

no my sme premeškali príležitosť ísť mimo sezónu, lebo som sa chystala do Bojníc ( 😢 ) a v septembri už ísť nemôžeme, keďže budeme mať prváčku a bez nej by som nešla....
mne cesta busom osobne nevadí - som zvyknutá, lebo sa tak prepravujem väčšinu svojho života, dokonca mám busy radšej ako vlak....a tie lietadlá - no neviem, neviem, či by som doňho sadla, asi by som si musela najprv šupnúť voľačo 🤐 🤐 🤐 🤐

lenca13
8. júl 2009

Ahojte ale ste tu toho popisali ja som si trochu zdriemla s malou 😉
My sme boli busom aj v Chorvatsku a Taliansku a do pohody ale do Bulharska by som urcite nesla busom,raz mi stacilo Spanielsko busom a nikdy viac
Snad sa nam na rok podari dostat sa k moru kedze je to urcite prespesne aj na zdravie deti 🙂
Na Slovensku je tiez pekne a da sa najst urcite aj dobre ubytovanie zalezi od kazdeho naco je zvyknuty a hlavne nemoze ocakavat za malo penazi vela muziky 😕

lenca13
8. júl 2009

Urcite chceme cez Jarinovu dovolenku absolvovat dajaky predlzeny vikend mna dost laka Banska Bystrica alebo Stiavnica 😉
Jadus a ked budete v tej Podhajskej tak urcite dobehneme 😵 musime sa dohodnut s Dadulikom to je taka vesele kopa ked si na nu spomeniem tak sa musim smiat 😀 😀 😀

dadulik
8. júl 2009

leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenca13
8. júl 2009

Dadus normalne mi chybas 😖 a samo ze aj ostatne

jaduska
8. júl 2009

v Štiavnici je vraj pekne.....ja keby mala auto a sponzora na benzín, tak mám určite zbehané celé Slovensko 😀 Voľakedy tie podnikové zájazdy ROH aspoň mali a čo my, chúďatá.... ☹ ☹ ☹

daduš sa teda nezdá..... 🙂

lenca13
8. júl 2009

Jadus ale aj Zuzka je taka vesela kopa ale na Dadus nemal nikto stale sme sa rehotali 😀 😀 😀

jarinosk
8. júl 2009

Здравствуйте! 🙂

jarinosk
8. júl 2009

http://disk.jabbim.cz/jarinosk@njs.netlab.cz/20...

foto z Bojnic!
Kto ma zaujem moze tahat.

zuzla2
8. júl 2009

jadus dobra trefna poznamka....mat auto a sponzora...auto mame,len toho sponzora ne a ne najst 😀
leni ja vesela kopa??ta de...to bol ocny klam 😝 😀 ale veru,ze na dadu sa nikto nexyta....

ax jaj preco musite byvat na opacnom konci republiky?????? 😢 😢 😢
jarino uz aj idem tahat 😎