Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
10. júl 2009

A ako je malej? Uz je lepsie? 😕 Alebo uz je opat vo forme? 😉

dadulik
10. júl 2009

no tak sarinka ma dva tyzdne, tak to bude uplne drobucke krehucke 😅
baby, ja sa necitim dnes ok, tak si pojdem skorej lahnut, strasne ma bolia cely den nohy - slapy od spodu 😖 a svokra hned skonstatovala, ze to pride nejaka choroba 😲 😖
tak sa pre dnes lucim, dobru 😔

sticker
autor
10. júl 2009

Dadulik nestraš 😕 😕 😕 . Ale skúsim si to zapamätať.......ak to vyjde u Teba . Ale neprajem Ti to! Tak dobrú....ja sa natiahnem na gauč, lebo ma hnusne bolí tá gebula!!!

lenca13
10. júl 2009

Julik nie je to este ono ale uz sa to lepsi ved aj schudla 1kg 😖 a idu jej posledne tie dolne stolicky ma to az krvave tak sem tam boli velke place ze ju boli pusinka aj brusko tak sme si to tento tyzden riadne uzili

lenca13
10. júl 2009

Dadus dobru 😉

julca80
10. júl 2009

jooj, chudiatko ☹ Ja ze uz napise, ze je v pohode. 😒
Uz aby ste mali zubky vonku, na a brusko v poriadku. 😕

sticker
autor
10. júl 2009

Leni a jej nechutí papať? U vašich sa zväčša dopre najje..... Inak tie stoličky mala aj Jul dosť krvavé. To som si všimla aj ja a pri iných zuboch som si to veru nevšimla ☹

lenca13
10. júl 2009

Ved vrchne stolicky ani neviem ako jej vysli a teraz tieto spodne ma tiez uplne krvave aj nam dala doktorka taku vodicku na potieranie to su ine suboje ked jej to natieram 😖
Ked volaco zjedla tak to bolo len brusko boli a pusinka boli ☹ale dnes uz zjedla aj marhulu tak sa to vyrazne zlepsilo

sticker
autor
10. júl 2009

A ešte jej dávaš tie kvapky od doktorky? Na kontrolu pôjdeš, či netreba?

lenca13
10. júl 2009

Jani este davam ale len rano a vecer na konrolu nejdeme kedze nasa ma dva tyzdne dovolenku

lenca13
10. júl 2009

Asi jej budem musiet zacat kupovat tie probiotika aj teraz berieme okrem sirupu aj Nutrolin B

sticker
autor
10. júl 2009

tAk to by jej mohlo zabrať......veď už je to týždeň.. ☹

sticker
autor
10. júl 2009

Idem sa natiahnuť na gauč, strašne ma bolí krčná.... ☹

lenca13
10. júl 2009

Ved jej to uz zabera len sa bojim co sa stane ked jej prestanem davat ten sirup 😕

Dobru noc

jaduska
10. júl 2009

jaaaj babenky, dáke ste domordované všetky....ja mám nerf, lebo z nášho zajtrajšieho výletu asi nič....kurňajs, kebyže mám auto, naložím deti a idem....ale možno sa naserem a pôjdem busom aj sama, Bobu hodím do nosiča a bude... 😠

jaduska
11. júl 2009

breéééééééé ráno.....ta to što???? 😕 😕 😕 😕 jani, neotváraš????

sticker
autor
11. júl 2009

Ahojky. Dani no nejako neotváram 😀
Do pol ôsmej v postely a teraz som dovysávala a upratujem 😝 . To stále niekde nájdem nejakú hračku - tam kúsok, tam kúsok a bordelu je z toho 😠 . Takže to nosím všetko do hracích izieb, nech to nevidím. A keď upracem predok bytu, presuniem sa dozadu a budem sa jedovať zase tam 😀

sticker
autor
11. júl 2009

Baby neblbne vám kôň? 😕 Ja som si ho otvorila a na úvode stránky bol môj pôsledný príspevok ešte zo včera večer. Kliknem nato a vidím, že Danka tu už bola... napísala som príspevok vyššie, odoslalo ho a hodilo ma na stránku, že posledný príspevok bola Lenka včera večer ako napísala Ahojte.
Ty kokšo, to čo mu je?

sticker
autor
11. júl 2009

Dani pochytili ste sa s Janym? 😕 ☹ keď nehrozí spoločný výlet.

sticker
autor
11. júl 2009

Normálne keď si kliknem do spoločného termínu a vyhodí mi všetky tie témy, tak pri každej je napísané pri poslednom príspevku: dnes a čas...napr. Dnes 18:23 😀 😀 Tak mi to nejde do hlavy, či blbne môj NB alebo MK 😝

zuzla2
11. júl 2009

ahojte...
Jani mne toto robi dost casto..takze sa uz nad tym ani nepozastavujem...no najviac mi to robi pri firefoxe....

sticker
autor
11. júl 2009

No to som netušila Zuzi..... Mne to spravila dnes prvýkrát.... Tak v pohode, budem klikať dovtedy, kým nebude ten správny čas 😀

lenca13
11. júl 2009

Ahojte 🙂

zuzla2
11. júl 2009

tak mne prave volala jadus,takze budeme mat dnes ministretko 😵 😵 😵

dadulik
11. júl 2009

ahojte, super zuzi s tym ministretkom, tak si asi jedina, ktora konecne uvidi danku nazivo 😵 😀
u nas nuda, vonku zima, robim vyprazany syr 😝

lenca13
11. júl 2009

Tak u nasich sa vo velkom oberaju marhule 🙂
Zuzi tak super ze sa stretnete dufam ze nam ta Podhajska vyjde a uvidime Jadus aj my 😵

sticker
autor
11. júl 2009

Zuzi tak ju od nás moc pozdravuje 🙂 😉

sticker
autor
11. júl 2009

Leni nemohlo ísť vaše auto okolo? Som dávala do pucu balkón a sa mi zdalo... Dúfam, že nebude pršať, lebo som vydrhla aj zábradlie, dala koberce a stoličky.... A konečne mám uteráky zavesené na šnúre 😝 . Aj keď ľudia nie sú s tým spokojní. Je pravda, že sa mi zdajú byť tie šnúry moc blízko seba....no ale tak lepšie ako na sušič...

sticker
autor
11. júl 2009

Zuzi pozdravuje, nie pozdravuje 😅 😀

erika13
11. júl 2009

Jani nemohlo Jarino obera od rana marhule a auto je zaparkovane na dvore 😉