Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
15. júl 2009

Ja uz treti den pozeram na programe Zone Reality dokument o duchoch (chodi to o 20:15), alebo take nieco. Je to semtam niekedy take strasidelne, ale zaujimave. 😉 😅

lenca13
15. júl 2009

Julik doobeda som bola uplne neschopna potom sa si trochu pospala a poobede uz bolo trochu lepsie aj sme boli odprevadit mamu na autobus 😉 len ma stale boli pusa ale nie tak hrozne ako vcera 😖

lenca13
15. júl 2009

Idem ulozit Timeu

sticker
autor
15. júl 2009

Julik no dá sa aj v trúbe.....maminka robieva iba tak. No musím zajtra kúpiť poháre a víčka ach jaj....
Idem si dať marhuľový jogurt - aby nebolo málo tých marhúľ 😀

sticker
autor
15. júl 2009

Leni my sme videli Timku s babinou z okna, aj Jul kričala "Timkaaa" 😀 Ale sa mi páči, ako Timka krásne sedká pri tvojej maminke a oblečená bola ako anjelik 😵

lenca13
15. júl 2009

Ved babicka jej usila dvoje saty tak nech sa aj trochu pochvali 😀 😀 😀inak mama hovori ze ju viac poslucha ked je bez nas 😕

sticker
autor
15. júl 2009

No Leni keby je Jul v takej buginke - takej nízkej, tak by mi už dávno zdrhla 😀 . Dokonca aj keď chcela nakuknúť do kanála - išli odtiaľ asi zaujímavé zvyuky, tak ju babička dala ku kanálu, Timka iba z buginky nakukla do tej dieročky, babina jej vysvetlila niečo a šli pekne ďalej 😵

lenca13
15. júl 2009

Ved to mame tam pekne sedi a ked ide so mnou tak ju chce tlacit 😉

zuzla2
15. júl 2009

hojte...
no dadu a mozes hadat,kde sme zas boli ked dosiel mm z prace 😔 zas v sekaci...dnes som tam nexala 10e za 8veci 🤐 potom sme este zbehli do baumaxu,tesca a hypernovy..no Jani a my sme aj so sekacom dnes minuli raz tolko 🤐 🤐 🤐 uz je zakaz kupovania....
mala este nespi,ale o xvilu ju ide mm dat spat..a ked pride,tak idem tepovat koberec v obyvacke a este vyvesit zaclony treba,lebo som ix dala prat...

lenca13
15. júl 2009

Zuzi ty si dajaka akcna co mas v sebe vrtulu 😀 😀 😀

zuzla2
15. júl 2009

joj leni praveze sa mi uz baterky vybijaju..dnes uz fakt nevladzem 😔 ale inokedy nemam sancu to urobit,len ked je doma mm,lebo inac by mala xcela tepovat so mnou....
takze v sobotu dokoncim upratovanie celeho bytu a v pondelok budeme tam kde doteraz..ale aspon pre ten dobry pocit 😎 jo a kedze makam,makam..tak nemam xut jest...tak mozno i dake deko zide dole 😀 😀 😀 😀

lenca13
15. júl 2009

Ved to poznam take pomocnicky dnes mi pomahala vylievat vodu z bazena 😀

lenca13
15. júl 2009

Dobru noc 😔

julca80
15. júl 2009

dobru leni, veru pojdem za chvilu uz aj ja 😉

sticker
autor
15. júl 2009

No tu začalo riadne fúkať........ 😕

sticker
autor
16. júl 2009

Ahojte 🙂 Konečne sa schladilo. Bola som v obchode a je tam príjemne. Chcela by som ísť do Billy....ale na druhej strane sa mi nechce 😝

dadulik
16. júl 2009

dobre ranko, tak mala spala od tretej so mnou, co bol v baraku taky hic 😝 fuj, aj teraz som uz spotena ako kon, a to mam len tielko a nohavicky 😲
no jaro dosiel z roboty, tak idem vyzistit plany na dnes 🙂

jaduska
16. júl 2009

bré ránko.....

zuzi a s čím si čistila koberce? ja som skúšala Vanish, ale je o ničom, vôbec ich nevyčistilo....a som to musela zvládnuť aj s pomocníčkou, 3x som ju popritom sprchovala, lebo kým som ja čistila koberec, ona sa mi okúpala v lavóre....no asi si viete predstaviť...

A ešte zuzík som sa ťa chcela opýtať, majú v tom sekáči aj veci na väčšie slečny? Chcela by som niečo pre Sandru - keby tam bolo také schopné...lebo u nás buď číňan, alebo sekáče o ničom.... Mamka asi príde pre Bobu a zoberie ju tiež k ségre, tak možno budem sama s malou, to by som už aj niekam zašla na nákupy....

sticker
autor
16. júl 2009

Ja idem obliecť malé a ideme do tej Billy.... Inak Edo zase poznamenal - že poháre sú dosť drahé a keď priráta moju robotu (hahaha) a vodu a cukor, že či sa to oplatí robiť 😀 . Jáj, ja mám doma takého "pozorného" manžela - nechce aby som sa trápila 😀

jaduska
16. júl 2009

jani - preto ja ani nezaváram.... 🙂 🙂 🙂 radšej sem-tam dáky kompót kúpim....ale toho roku som pravidlo porušila a zavarili sme marhule, len my ich musíme kupovať 25 Sk/kg, tak fakt neviem, či sa to oplatilo a ešte mám pocit, že "nechytili" víčka, lebo zatiaľ mi ešte ani jedno pri otváraní nepuklo 😒

zuzla2
16. júl 2009

ahojte...
to je hic..ked zima nedobre...ked tak horuco,tiez ne...
jadus pouzila som vanish na koberce...ale tak ja zas nemam nejaky spinavy koberec,tak mit o v poho pusti..tam ide skor o ten prax co je v nom...ale vela ludi uz nanho nadavalo...este viacej si xvalili ten prasok vanish..tak neviem co je pravdy...
a v sekaci hej..najdu sa aj pre vacsie..len najviac je samo toho v stredu...akurat vcera som mala v ruke krasnu bielu vestu s kapucnou a kozusinou na nej za 1,50...az potom som si vsimla,ze velkost 5-6rokov....

Jani no Edo aj ma pravdu, aj nema...moj tiez povie,ze sa to neoplati...lenze ako Jadus napisala,my ked xceme,tak musime marhule kupit....cize ked ovocie,zeleninu nekupujes,tak sa to aj oplati...ale ked nemas,tak nie...
na druhej strane...ty aspon vies co si si tam dala....

lenca13
16. júl 2009

ahojte my sme boli v Bille na nakup a pojdem sa ukazat k dokine stale ma boli ta pusa 😖
Ja si myslim ze ked si to doma clovek zavari tak vie aspon co potom zje a my ozaj toho dost zavarame tento rok este urcite broskyne tie musime samozrejme kupit 😉

sticker
autor
16. júl 2009

Zuzi mohla si mi tú vestu vziať 😀 😉 Bola som tiež v Bille a potom pred barákom.... Jul spí a ja idem naložiť marhule a spravím aj nejaký koláčik 🙂
Leni to som veľmi zvedavá, čo ti povie 😒

lenca13
16. júl 2009

Tak nakoniec to mam v puse plesen z ANT. tak mi prepisala dve tabletky a ked to nepomoze tak v pondelok na vyter 😖 a este mi dala aj vodicku na potieranie
Inak ma riadne vytocili u nas v lekarni na sidlisku namiesto dvoch tabletiek mi dala len jednu a pre vodicku som si mala prist poobede tak jej hovorim ze mam mat dve tabletky a ona ze mi ich objedna a budu zajtra reku dakujem dajte mi recept naspat tak som isla do druhej lekarne kde mi hned zarobili aj tu vodicku a mali aj dve tabletky 🙂
Timea sa uz stihla kupat v bazene a teraz este s Jarino obeduju zase budu place ze sa chce ist kupat 😀

julca80
16. júl 2009

cafte, ja som dala malu pred chvilou spat, este dovaram polievku a potom sa natlacim. 😅 😝
Dnes som sa s malou veru kupat nebola, ale mozno s nou behnem ked sa zobudi. Lebo neviem co by som s nou robila do vecera. Takto nam aspon rychlo ujde cas.

Leni, ☹ joj, tak mi je Ta luto, boze, nech to mas uz vyliecene. ☹ 😖

zuzla2
16. júl 2009

ahojte..
tak tu sa totalne zamracilo, hrmi...som zvedava,ze ci aj z toho nieco bude...malu som uspavala a ona...vonku burka 😎
Leni nic moc teda..ale ber,ze ja som sa na anginu liecila 2tyzdne..mm este dlhsie 😖 hnusna to xoroba...
Jadus bola som pozriet v tom sekaci..tak maju aj pre take deti...len to tazko,lebo kazdy ma iny vkus a tiez ja velmi toho az nepoobzeram kedze mala je so mnou a musim jednym okom robit kuk na nu.. 😒 ...ale pacilo sa mi jedno triko s dlhym rukavom..zn. Tommy Hilfiger...ruzovej farby, v predu napis girls, na 6rokov a stalo 50centov...

sticker
autor
16. júl 2009

Zuzi ty by si mohla normálne zarábať...kúpiš tam niečo a potom na nete predáš 😎 . Sú baby, ktoré to tak robia 😝

zuzla2
16. júl 2009

nie zly napad..porozmyslam 😀 😀 😀

sticker
autor
16. júl 2009

Tak ja beriem potom tú vestu 😀 ale až po fotke 😎

sticker
autor
16. júl 2009

Inak ja tiež netuším čo poobede 😝 . Ešte malé poháriky musím zvariť a upečiem koláč. Volala som Edovi že nech kúpi ešte poháre tak do 20 a on či som sa zbláznila. Tak mu vravím, že Dadulikovci robili cca 70 😀 😀 A ja tam mám iba 20veľkých a 6 malých 😀 .