Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
27. júl 2009

Kde ste vsetky 😕 u nas sa uz spi asi si pojdem aj ja lahnut 🙂

dadulik
27. júl 2009

no ja som dnes nevarila, mamina mi rano este nabalila od vcera z hodov, kapustu, maso, kura, polievku 😝
uz sme to aj pojedli, takze jarovi na nocnu asi upeciem pizzu, a ja vydrzim aj pri melone alebo zavaranine 😀
mala zaspala, idem sa pomotkat, popolievat kvety....

sticker
autor
27. júl 2009

No ja som si veru pospala, ale nejako mi to nepomohlo. Ale dva dni pred menzesom ani od svojho tela neočakávam zázraky 🙄 .
Julka sa mi nejako nezdá. Keď sme prišli z vonku, bola taká uplakaná.... No snáď to je len únava.

lenca13
27. júl 2009

Ja som si tiez zdriemla 😉 Radka isla s kamoskou von

Jani snad ma Julka len dajaky blby den 😖

denisse
27. júl 2009

tak ja som sa dnes prekonala a povysavala som a vytrela podlahu, jasne, ze spokojna nie som, su tam smuhy, ale igorujem ich 😉
a ideme na postu ... a trosku von ...

dadulik
27. júl 2009

ahoj deni, aj u nas sa stihlo povysavat 😀
vonku je straaasne teplo 😝 tak sme na chvilu zaliezli do vnutra 🙂
asi pojdeme az o pol siestej tatinka vyprevadit na nocnu, on nas vzdy autom zvezie na zac. ulice, tam nas vysadi, hned vojdeme do lesa, mame tam taku velku ohradu s divym prasatom, tak mu pojdeme dat stary chleba 😀 a naspat si riadne mala zaslape pesi 😎

sticker
autor
27. júl 2009

Babenky teraz prosím o radu ja 😉 Keď robíte ryžový nákyp uvaríte s tou ryžou všetko (aj ovocie) a potom šup do misy a navrch sneh? Alebo iba ryžu s cukrom a neviem ešte s čím a ovocie vrstvíte? 😅

dadulik
27. júl 2009

jani, ryzu v mlieku uvarim, nakoniec pridam maslo a zltok, potom vylejem na plech, poukladam ovocie, zase vylejem zvysok a navrch sneh 😉

denisse
27. júl 2009

jani, tak s tym ti ja neporadim, v zivote som to nerobila ... toto ja fakt nemusim 😝 je malo jedal, ktore vyslovene nejem, ale ryzovy nakyp, dukatove buchticky a zemlovka su tri pre mna najhorsie jedla 😅

dadulik
27. júl 2009

deni, a moj jaro vyslovene miluje ryzovy nakyp a zemlovku 😀 😎 on to ma ako niekdo svieckou 😀

dadulik
27. júl 2009

"niekto" 😠

sticker
autor
27. júl 2009

Ďakujem Dad. Lebo som našla viac receptov, ale sa mi "marilo", že to ovocie bolo keď som to ja jedla medzi 🙂 Deni nezhnusilo sa ti to v školskej jedálni? 😀 Mňam dukátové buchtičky 😀

sticker
autor
27. júl 2009

My sme boli od štvrtej do pol siedmej pred barákom. Julka zobrala Janke kolobežku a vozila sa. Jaja sa veru nevedela v dvoch rokoch na nej voziť 😅 . No len teraz má Jaja smolu. Tak som ju zabávala ja 🙂 Ale hlava ma bolí.... No už to do večera nejako zvládnem 🙂

dadulik
27. júl 2009

tak kamoska so sarinkou su doma z nemocnice, ale bacila stale malicka ma v sebe ☹ krstiny sa sice v nedelu konaju, ale maju nariadenu prisnu hygienu, ziadne chytanie a bozkavanie malej ☹ no neviem si celkom dobre taketo krstiny predstavit 😒
laura zaspava, a ja tradicne sama doma, tak neviem co si pustit v tv 😕

sticker
autor
27. júl 2009

Ja sa chystám do sprchy a tiež sa zvalím pred telku. Pozriem Profesionálov a ako sa poznám zaspím 😝 😀

sticker
autor
27. júl 2009

No po Profesionáloch prepínam na Primu - Jak se staví sen 😝 . Veľmi rada to pozerám a snívam a predstavujem si náš byt 😀 Aj Debbie Travisovú na Spektre preto pozerávam, že naberiem nejakú inšpiráciu, ha ha ha 😅 😝 😀

sticker
autor
27. júl 2009

Dad ešte k tomu nákypu, prosím - šťavu z kompótu dávaš do tej ryže variť?

dadulik
27. júl 2009

nie jani, my si s tou stavou potom polejeme ten nakyp uz na tanieri 😉
bolo by to asi moc riedke spolu to varit 😒

sticker
autor
27. júl 2009

No vidíš a som našla recept kde keď to povaria s mliekom odstavia to a keď trochu vychladne pridajú tú šťavu, žĺtko, maslo a cukor ešte..... No uvidím, ako to bude vyzerať 🙂 ďakujem 🙂

denisse
27. júl 2009

jani, o kolkej je to na prime? my sme nakoniec isli na postu az s romanom na bicykloch a potom sme sa boli este trosku povozit a prisli sme zmordovani ... nela je vo vani, dufam, ze coskoro zaspi, ja sa okupem tiez a budem si citat ... ja ked mam rozcitanu dobru knizku, tak sa od nej neviem dostat 😉

lenca13
27. júl 2009

Dobry vecer my sme sa trochu previezli na bicykoloch boli sme u susedou na zahrade baby mali trosku zmenu mam tu aj neter tal este isli s Radkou von 🙂 aj sme grilovali 😵
Timea je uz vo vani tak dufam ze hnaed zaspi 😉

sticker
autor
27. júl 2009

Deni teraz 21:10 😉

lenca13
27. júl 2009

Ryzovy nakyp robim tak ako pisla Dadus 🙂

denisse
27. júl 2009

nela zaspala az teraz ....

lenca13
27. júl 2009

Timea este nespi 😖

sticker
autor
27. júl 2009

Leni aspoň sa vyspíš ráno 🙂 😉

lenca13
27. júl 2009

No neviem ked ona okolo pol osmej strasi ale dnes s nou spi Romca a ja si idem rozlozit sedacku v obyvke tak snad sa vyspim 🙂

sticker
autor
27. júl 2009

A Jaro bude kde spať?

lenca13
27. júl 2009

Ved v obyvke 🙂

dadulik
27. júl 2009

no ja som bola doteraz zase na MJ 😔 a uz aj letim do postele, dobru 😔