Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
12. aug 2009

Leni aj Romča je u vás? Pre Timku to bol asi šok - nebol ani tatino ani mamina 😝
Jááááj a ako Nedvedi.....Ja som zaťažená na Františka 😅 😀

denisse
12. aug 2009

caute ... tak ja som bola dnes v praci, potom mi priviezli nelu (ako z divych vajec - vobec neviem, co jej to bolo, za hodku mala dva hysteraky 😕 😕 , tak snad len vplyvom toho cestovania, ze uz potrebuje svoj klud 😔 a my jej ho nedoprajeme, zajtra poobede ideme za nasimi a za segrou na SK - ale len na zapad) ... no a doteraz som sa dzubkala s prihlasenim pohladavky voci skyeurope ... ako sme mali na vianoce letiet domov a oni nam zrusili let, tak by mi mali vratit prachy, ale kedze boliv nejakom konkurznom konani ci co a riesil to sud, tak aj vsetky pohladavky sa musia uplatnit cez sud .. milion papierov a aj tak neviem, ci som ten formular dobre vyplnila .. no ale 1200 Korun len tak na ulici nenajdem, chcem ich spat, tak som zvedava, ci som dolozila vsetko co som mala a kedy mi ich, ak vobec, vratia ... 😝

lenca13
12. aug 2009

Jani nie isli spat domov kedze zajtra musi ist Erika pre tu kamosku do PN 😖
Musim im nechavat Timku castejsie nech si zvyka 😉

denisse
12. aug 2009

leni, tak si mala pekny vecer 😉 super 😀

lenca13
12. aug 2009

Inak bolo neskutocne vela ludi normalne som nechapala 😉

Deni ahoj 🙂

sticker
autor
12. aug 2009

Deni to ideš skoro k nám 😅 😀 🙂 Čo by kameňom dohodil 😀
A to správanie malej....môže to byť aj miernym rozmaznávaním zo strany svokry? Zväčša to tak býva 😝

denisse
12. aug 2009

a co sa tyka dovolenky, tak pre mna existuju dva typy dovolenky a obidva mam svojim sposobom rada ... prvy je ako hovorite - pozriet sa niekam, kam bezne nechodime, alebo kde sme neboli - to je super ...

a druhy je tzv. odpocinkovy ... a to mi je jedno kde som, hlavne, ze oddychujem .. tym myslim kludne u nasich alebo u svokrovcov, alebo kludne aj doma ... ked nemusim varit, upratovat, chodit do prace a niekto sa stara o nelu 😀

lenca13
12. aug 2009

Ved po dlhej dobe este musim volaco toto leto vymysliet 😀

denisse
12. aug 2009

jani, moze byt, svokrovci jej urcite "dopriali" 😀 to ale nevadi, len dufam, ze pochopi, ze to co dovoli babicka a deda, nedovoli mama a tatik ... a bude to OK 😉

sticker
autor
12. aug 2009

Leni ty si najakčnejšia z nás 😀

lenca13
12. aug 2009

Jani 29.8. je este dajaky koncert na ZV a je tam pisane prekvapenie ale ved ja zistim co a kto tam bude 😀

Deni neboj Nel sa dostane do kolaji aj Timea bola ako odtrhnuta z retaze ked sme prisli v sobotu domov 😕

sticker
autor
12. aug 2009

No lúčim sa pre dnes. Už hodinu sa chystám do postele a nie a nie sa do nej dostať 😀 Ráno budem zase nadávať o šiestej, prečo tak skoro Jul vstáva 😝
A chcela som hviezdičky sledovať a ništ z toho 😠 😒

lenca13
12. aug 2009

dobru noc 😔

sticker
autor
13. aug 2009

K dnešným "20" narodeninkám prajeme Lenke všetko len to naj, naj, naj. Hlavne zdravie a to ostatné už príde aj samo 🙂

sticker
autor
13. aug 2009

A večer som skončila na balkóne nakoniec 🙂 Videla som padať 16 meteoritov 😵 Krása! Stála som tam od pása dolu zabalená vo veľkej deke a na vrchu paplón 😀 😀 😀

sticker
autor
13. aug 2009

A spať som šla niečo po pol jednej a o šiestej ma zobudilo klasické "Mamina daš mi kakauko?!" 🙄 Tak som ju ešte dvadsať minút presviedčala, že áno už idem a potom som to vzdala....

denisse
13. aug 2009

caute .... aj mne sa nase dnesne vstavanie zdalo strasne skore, 6:45 😝
a teraz lezi hola v bazene v izbe, namiesto vody v nom ma periny a je prikryta osuskou 😀 😀

sticker
autor
13. aug 2009

Deni dobrý nápad 😀 😀
Moji sa váľajú v obyvke na gauči. Julka čulá skáče po Jajke 😅 . Ona celkovo väčšinu dňa preskáče 😝

julca80
13. aug 2009

ahojte 🙂
Som si vas rychlo precitala, co ste stihla za noc natukat. 😉 😀

Leni, ked som si citala, ako ti vcera bolo super, len som v tichosti zavidela. 🙂

deni, vcera som na Vas myslela, ze ktovie aka bude Nelka, ked sa vrati od svokrovcov.
Lebo viem, aka je aj Dominika ked co i len par hodin stravi bud s nasimi al. svokrovcami. 😒

hmmm, Jani, coze Lenka ma dnes narodky?! 😲

lenca13
13. aug 2009

Dobre ranko 🙂 tak my sme vstavali volaco po siedmej ale v noci pytala dvakrat kakao 😖 co sa nam uz davno nestalo

Jani dik za gratulaciu 🙂

sticker
autor
13. aug 2009

Julik má 🙂 😉 Ale je to tajomstvo 😀

sticker
autor
13. aug 2009

Idem si vyfúkať vlasy a do obchodu. Spravím vianočnú kapustnicu 😝 . Všetci mi ju odhlasovali 😀

denisse
13. aug 2009

juli ... ja som robila tuto hmotu

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18714

denisse
13. aug 2009

tak aj my sa pridavame a k lenkinym "tajnym" narodeninkam prajeme vsetko naj naj naj 😉

dadulik
13. aug 2009

ahojte, jeeeeeeeminecky, tak vsetkym oslavenkyniam vsetko dobre zelame 😉
ja som sa stale este akosi neprebudila 😒
v pekarni mam uz cesto na cesnekace, a urobim rajcinovu polievku 😝

denisse
13. aug 2009

jani, aj julke chuti kapustnica?

my ideme pospratovat a balit, lebo ked pride tatik z prace (a slubil, ze dnes skoro), tak frcime ....

julca80
13. aug 2009

Lenusik, aj odo mna, vsetko len to DOBRE Ti prajem, zdravicko, stasticko a LASKU!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenca13
13. aug 2009

Dakujem Vam a vobec to nie je tajne 😀 😀 😀

My ideme dnes na cely den k nasim poobede my sme mali ist opekat na chatu pride aj segrina kamoska tak snad nebude prsat 😖

Deni to ide do tych Malaciek?

julca80
13. aug 2009

deni, diky za recept, uz som ho stihla aj nastudovat a tusim vyskusam a toto 😉 🙂

denisse
13. aug 2009

ano, Leni .. nie je to priamo v Malackach, ale v Solosnici pri Rohozniku ... ale do Malaciek je to na skok 😅