Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
19. aug 2009

no tak mne dnesny program ukoncila svokra 😠 neviem, ci poznate tu bylinku proti urieknutiu, cistec sa tomu ludovo hovori, ze tam a tam je toho vela, mali by sme pre to skocit, lebo zajtra uz budu zne na poliach, tak som rychlo zobrala auto, jebkala sa asi 10 km aj s malou a svokrou, potom cez zarastene pole asi 1 km do obrovskeho kopca, a natrhali sme dva mechy. Lenze cestou nazad sme si vybrali nejaku divnu cestu, tak mala aj ja mame riadne dodrapane nohy, mala si este k tomu u svokri obila poriadne obe kolena, a mohli sme ist s placom domov a rychlo do postele bez vecere, co tak revala ☹ super zaver krasneho dna 🙄
uz spinka, jaro dosiel z roboty, tak idem si nervy ukludnit ......

sticker
autor
19. aug 2009

Nech žijú svokry 😀 😝
Dad a Ty čo s tými bylinkami budeš vlastne robiť? 😅

julca80
19. aug 2009

dad, vam stava, ze byvate urieknuty? 😕
Ja to nastastie nepoznam a ani nikto z rodiny, takze to je pre mna len taka alchimia. 😅 😉

julca80
19. aug 2009

*vam sa stava ....

sticker
autor
20. aug 2009

Ahojte. Juj babenky dnes a zajtra má byť krásne teplo.... a my nejdeme k vode ☹ No čo už.... Skúsim sa nato pozerať pozitívne 😝
Julik vždy keď sa pozriem na tvoju fotku v pase sa mi zdá, že máš biely slnečník nad sebou 😀 Ako dámy v dobách dávnych 😅 😝

denisse
20. aug 2009

dobre ranko ... tak ja uz pijem kavu a nel este spi 😉
tak vidim, ze je snad posledna, kto este nevie slapat na bicykli 😔
vcera bola v jasliach super (vraj), teta povedala romanovi, ze odkedy ju videli naposledy pred tym co tam tak dlho nebola, tak sa velmi zmenila, je komunikativna, hraje sa, neplace .. asi dospela 😀 😀 😀
cestou jasne ze protestovala, ze nechce ist, povedala mi, ze tam nechce papat a ja jej hovorim "ved nemusis, ked nebudes mat chut" a ona na to "nechcem mat chut" 😀 😀
ale nakoniec ok ... tak som rada ... musim na september vymysliet nejaky vhodny striedaci harmonogram medzi jaslami a tetou, nech je kazdy spokojny ... a to od 20.9 pridu asi nasi, takze nepojde nikam 😀

denisse
20. aug 2009

ja dnes musim trosku upratatm asi nestihnem vsetko, bo aj obed navarit musim, aj vonku trosku zbehneme a poobede jej asi napustim bazen na balkone ...

denisse
20. aug 2009

inak vcera som dostala kramy, tak som sa sme vecer ani nedostala, roman si to dohadoval cez skype nejaky golf a mne bolo blbo 😝

denisse
20. aug 2009

a nasla som peknu stranku so vselijakymi tipmi pre deti ...
a je to pre celu CR, tak dadu, mozno najdete nejaky tip na vylet na kraji CR, kam chodievate ...

http://www.kamsdetmi.com/

dadulik
20. aug 2009

ahojte, urieknuty byva jedine jaro 😀 mala ani ja nie 🙂
ideme do kauflandu, a zbehnem aj do tej soc. poistovne, kde mi od toho februara ani cent neposlali 😠 😠 😠

sticker
autor
20. aug 2009

Dad ešte ste tam neboli 😕 No tak pevné nervy 😝 Inak baby nemáte nejakých divných smajlíkov? Ja ich mám okoby rozmazaných a takých viac čierných 😅 😀

denisse
20. aug 2009

jani, smajlici su u mna "normalni" 😀 nel furt spi 😕

lenca13
20. aug 2009

Dobre ranko 😉 ja mam tiez smalikov v norme
Tiez ideme varit a musim vybehnut s Timkou potom aspon pred barak 😉
Jarino ide s Radkou zubarke na Staru Turu ci bude potrebovat strojcek 😕

zuzla2
20. aug 2009

bre rano...
aj u mna smajlici ok...
a idem sa i ja pustit do varenia...lebo poobede musime ist do mesta...

sticker
autor
20. aug 2009

Tak ja neviem, ožratá nie som, oči umyté..... 😝 😀
Leni ak nepôjdeme preč, tak dobehnem aj ja von, dobre?

sticker
autor
20. aug 2009

Deni to ju jasličky tak zmohli? 😀

julca80
20. aug 2009

achojte 😉

My dnes nemame ziadny extra plan. 😕

sticker
autor
20. aug 2009

Leni kedy pôjdeš pred barák? Aspoň cca 🙂

sticker
autor
20. aug 2009

Škoda, že nebývaš v meste Julik. By sme vymysleli plán 🙂

julca80
20. aug 2009

Uz som aj rozmyslala, zeby som sadla do auta a prisla do NM, ale ked si predstavim to horko co ma byt dnes a zajtra, velmi sa mi nechce. 😅 😎

sticker
autor
20. aug 2009

No tak šup a čakáme ťa 🙂 😉 Pred barákom sa baby vybehajú ani o nich nebudeme vedieť 😝

lenca13
20. aug 2009

Jani asi tak po desiatej potrebujem uvarit este polievku zapekany pekac je uz v trube robim to prvykrat tak uvidim ake to bude 😕

lenca13
20. aug 2009

Julik pridi 🙂 🙂 🙂

julca80
20. aug 2009

Lenci, asi nie 😕 , bo na pol 10tu idem zubarovi (sice asi len na polhodku, co dufam) a potom sa mi to akosi moc neoplati, bo ani sa nenazdam bude pred 11tou kym sa dostavim do NM a za hodku by som musela masirovat domov. 😒 😅

denisse
20. aug 2009

leni, co zapekas?

denisse
20. aug 2009

ja som narychlo urobila "jaslickovu polievku" a neviem, ci vobec budem robit nejake druhe jedlo .. asi len vyprazim rybie prsty z mrazaku ... idem upratat aspon spalnu a detsku a pojdeme von ...

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=40303

lenca13
20. aug 2009

teta janka pre malu janku mam jednu stranku
www.myscene.com

lenca13
20. aug 2009

Ten prispevok je od Radky 🙂

sticker
autor
20. aug 2009

Že Radke ďakujem 🙂 Už sa asi k počítaču nedostanem, keď to Jaje ukážem 😀 😀

lenca13
20. aug 2009

Deni je to recept od kamosky 😉
Na spodok pekaca dat slaninku alebo klobasa potom zemiaky surove nakrajane na kolieska, dalsia vrstva obycajne parky a kusky kuracieho masa posypane korenim gyros,dalsia vrstva su zase zemiaky potom este tie obycajne parky alebo klobasa a na to varene vajicka a posledna vrstva zase zemiaky cele to zaliat slahackou do ktorej dame vajicka a dat to cele zapiect som zvedava ako nam to bude chutit 😕
Snad to pochopite ten postup 😀

Julik skoda ze neprides