Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
21. aug 2009

Jani, dobra je, len mi vytieklo dost plnky, tak je to take suchsie, ale chutovo vyborne. Na buduce si musim dat vacsi pozor pri prekladani.

sticker
autor
21. aug 2009

No to je problém to prekladanie 😝 To máš pravdu. Tiež som to pritláčala ako sa dalo 😅 😀 Je možné že sa mi zajtra nepodarí 😀 Ale už teraz sa teším na ňu 🙂

dadulik
21. aug 2009

mnam, chute mi robite 😀 mne dnes svagrina doniesla maliny, tak rozmyslam co s nimi 😕 mozno aj ja nieco upeciem, alebo ich hodim len do pudingu 😝
no mala mi spala dnes ledva hodinu 😖 a ja som tu hodinu vyuzila na kosenie travnika, takze som bola zhumplovana, az som sa osprsit musela, a je to take teplo, ze sa mozem ist znova, a to som vnutri 🙄
boze, kebyze ten moj trkvas nafuka ten bazen 🤐 🙄

denisse
21. aug 2009

ja som cele doobeda upratovala, potom sme boli v obchode, nela zaspala, ja som varila a robila daco do roboty, ked vstala, tak sa najedla a rychlo sme upratovali veci z balkona, bo zacalo fukat a ide burka ... a konecne mam kavu a sedim ... 😝

sticker
autor
21. aug 2009

Dad a nemal Jarino kosiť? Či už nestihol tak si vypomohla?
Vydrž do zajtra, už nebude také teplo 🙂
Ja dopíjam kávu, povysávala som a idem s malými von. Unaviť, aby som mala kľudný večer 🙂Edo príde až o pol jedenástej, tak si povegetím dovtedy 😝

lenca13
21. aug 2009

Tak ja som doobeda poupratovala a isli sme k nasim,Jarino pride za nami zajtra predsa je tu babam lepsie aspon mozu byt cely den vonku 🙂
Mama robi slivkove gule a cez vikend budeme oslavovat tiez ma dnes mama meniny 😉

A s tou plienkou tiez suhlasim s Deni a Jadus,Radka mala na noc do dva pol roka a pekne sa od nej odnaucila postupne 😉

dadulik
21. aug 2009

jani, jaro kosil velkou strunovou benzinovou kosackou tu nasu 15 arovu zahradu cize prales 😀 😀 😀 a ja normlanou malou elektrickou nasu "anglicku" vypestovana travicku okolo domu 😀

dadulik
21. aug 2009

ved ja tiez suhlasim s tymi plienkami na noc, len by som chcela malu aspon pocas toho obednajsieho spanku odnaucit 🙄 ved spava len hodinu, a aj tak ma mokru plienku 🙄

lenca13
21. aug 2009

Dadus Timea ci spi hodinu ale tri hodiny tak ci tak ju ma precikanu 😖
Radka isla do skolky a na obed jej davali este plienky mala 2 roky a 3 mesiace

jaduska
21. aug 2009

baby, škoda, že nebývame bližšie k vám - vy furt vypekáte, daduš má furt dáke dobre ovocie - milujem maliny 😀 😀 😀 😀 by som sa popri vás vystravovala 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jany už zajtra alebo pozajtra odchádza, lebo mu končí dovča, tak od pondelka bojujeme zase samé....ale zas na druhej strane - o jedno "dieťa" menej znamená menej práce 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

A ešte k tomu cikaniu - naša Barbora behá po byte väčšinou holá, ráno ju komplet oblečiem, ale najneskôr do 10 minút je holá a bosá. No a keď je takto, tak behá na nočník aj cikať aj kakať. Akonáhle ju prinútim obliecť si aspoň gaťky, tak sa väčšinou pociká. Ja neviem, či si myslí, že má plienku alebo čo.... 😠 No a už asi 3, alebo 4 dni nespí cez deň, zato o šiestej odpadne a spí až do rána - teda na "gusik" (=džúsik) sa občas zobudí....

zuzla2
21. aug 2009

fiha...tu je dnes pusto 😕 😕 😕
jadus u nas detto...do 10minut sa pozoblieka..a najradsej mam,ked takto hola vyjde na balkon 😠
len u nas je ten rozdiel (klop klop), ze ci ma oblecene gatusky alebo aj teplaky,tak pride k nocniku, da si ix dole a vycura sa...

dadulik
21. aug 2009

dani, ved zober vsetky deti, sadni na rychlik a dojdi na maliny 😀
to ti pekne spinka boba, no uz sa niektorym junovcatkam skratka cez den nechce spat 😒 uz maju svoju hlavu, aj laura robi niektore dni problemy, a je zopar dni v mesiaci, ze spi pol hodku, alebo vobec 😖
no nist babenky, ideme my s jarom k dvd, tak pekne pokecajte, rano docitam 😎

lenca13
21. aug 2009

vidim ze su vsetky deti rovnake aj Timea chodi najradsej len v nohavickach a samo ze bosa 😎
Timea chodi posledne dva tyzdne cikat na vecko a vsetko chce robit sama 😕 tak sa tam naucila aj vyliezat nocnik uplne ignoruje 😖

sticker
autor
21. aug 2009

Ahojte. Ja som gruntovala kuchyňu a potom seba v kúpelke 🙂 . Vonku ma Jaja úplne "odrovnala" 😝 Mne je to strašne zle, keď ma tá noha v kuse bolí....Navyše stále nie som úplne zdravá, hrdlo stále cítim. Hrali sme vybíjanú a som naozaj unavená. V telke nič nie je a pustiť dvd som lenivá 😅 😀 Tak ľahnem a počkám na Edka 🙂 😉

jaduska
21. aug 2009

Jani tebe sa voľajko "darí"..... možno by to chcelo nejaké vitamíny 😉 😉 😉 😉

Daduš - tak rada by som odtiaľ vypadla, že až.....tak ma veľmi nelákaj, bo hneď budete mať dvor stanom obsadený 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A ozik, stále sa ťa chcem opýtať, z tej stránky, ak ti Jaro stiahol Prison Break, nevie náhodou niekde stiahnuť aj seriál Nezvestní? Predtým som ho pozerala pravidelne, chodil na Jojke v nedeľu večer, ale novú sériu dali v sobotu doobeda (debilnejší čas ani nevedeli nájsť asi), tak som videla iba prvé dve časti a potom nič, minulú sobotu ešte bol písaný v programe, ale nešiel a nenašla som, na kedy ho presunuli....tak či náhodou niekde na nete nie je 😨 😨 😨 😨

Leni - Timka je šikovná, ja by som sa bála, že Boba spadne do toho záchoda, ona by sa tam aj celá zmestila, lebo je taká útla....

Zuzi - V. je šikovná, keď už nemáva "nehody", my ich ešte stále mávame dosť, ale to asi preto, že už bola bez plienky, ale na dovolenke som jej zase začala dávať, nechcela som, aby niečo ocikala u sestry alebo na priváte a asi je z toho ešte dopletená....

dadulik
22. aug 2009

ahojte, ja uz varim kel a idem robit z tych malin bublaninu 🙂
dani, urcite ten serial na nete je, ale ako som minule tu pisala, je to taka stranka, ze tam musis mat "vstupenku", aby si mohla nieco stahovat. Jaro sa tam ledva dostal cez nejakeho kamosa, a kedze tam vobec nicim neprispieva, uz mu doslo upozornenie, ze bude zo stranky vyradeny 😲 tak neviem, dokedy mu to bude fachcit...ale spytam sa ho, nech to kukne 😉

denisse
22. aug 2009

caute ... tak my sme dnes vsetci spali do 8:45 😕 😕 samozrejme s mliekom pred siedmou, ale super .. je pod mrakom, bude prsat, tak doobeda varim aj na zajtra, lebo zajtra ma byt lepsie, roman ide na golf a my s nelou tiez zajdeme na nejaky mensi vyletik ...

lenca13
22. aug 2009

Ahojte tak my sme vstavali o 7,30 😉 a posledne noci prespime v kuse nepyta ziadne kakao 😉 klop klop
Od rana uz lieta po dvore s dedkom 😀
Aj u nas je pod mrakom

jaduska
22. aug 2009

bré ránečko....

dadulík - tak nech sa posnaží, kým ho "nevyhodia" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (srandujem, samozrejme....)

Naša Ľuľu tiež dnes prespala celú noc, ani džúsik netrebalo....

U nás celkom svieti slnko, ja dávam dokopy oblečenie detí, stále to prevláčam hore-dole, akoby to bolo lepšie, ale tie skrine nie a nie sa nafúknuť, tak som sa nakoniec rozhodla, že malé veci po SAndre pošlem neteri, veď kým mi ten štupeľ Boba do toho vyrastie, tak sa to dovtedy aj rozpadne....to skôr Oli bude po Sandre veci nosiť 😀 😀 😀 😀

denisse
22. aug 2009

tak ja mam pauzu ... chyba mi cibula a roman s nelou vyrazili do lidlu na nakup a ja pijem kavu 😀

zuzla2
22. aug 2009

ahojte...
ja tiez som prisla na xvilu kuk 😎
mna rano moje deti nexali pospat a oni zatial vyupratovali cely byt..ale komplet 😵 😵 😵 teraz sa mi dovara obed, bude uz aj na zajtra....mm ide o xvilu pomahat kamosovi pri stahovani....a zajtra sme sa rozhodli ist znova do KE...musim si kupit nieco na seba na svadbu...

jadus aj u nas sa skrine nexcu nafuknut 😒 😠 😀 a ja tapa stale kupujem a kupujem 😀 vsak aj ked zehlim,tak 2/3 oblecka su malej a ostatne nase 😀 😀

dadulik
22. aug 2009

teda zuzi, zase mas dnes dokonaleho manzela 😵 😵 😵
ja som o pol desiatej dovarila ten kel, aj dopiekla kolacik, pojdem malej dat polievku zo vcera a snad aj ulozit spat 😕
no a ja budem jednoznacne oddychovat 😎

sticker
autor
22. aug 2009

Ahojte 🙂 Ja sa chystám piecť, ale neskutočne som ospalá 😅 😝 . Boli sme na trhu kúpiť kvietok a Edo nás "vozil" lebo kupoval niečo do roboty. Jul som už dala spať a keď vstane pôjdeme k našim.
Leni nevieš, či je v PB Kik? Vôbec netuším koho sa opýtať 😝 . Naposledy keď som tam bola tak pri Tescu nič nebolo. Ale keď v PN a v TN je, tak premýšľam, či je aj tam. Chceli by sme tak v polke septembra ísť do PB na deň a mrkla by som malým nejaké jesenné veci.

lenca13
22. aug 2009

Pokial viem tak v TN Kik nie je je len v PN a teda do PB nechodim tak neviem 😉

dadulik
22. aug 2009

tak mne dnes dieta akosi zazracne rychlo zaspalo 😕
pojdem sa naobedovat, a pomoct jarovi zhrabovat po koseni burinu 😝 nechcete prist na brigadu?? 😀 za maliny ??? teda vlastne uz za kolacik 😀 😀 😀 😀
a kedy sa lucia vracaju z tej dovolenky ?

dadulik
22. aug 2009

baby, vyzera to, ze druhy septembrovy tyzden zbehneme na 2-3 dni do tej podhajskej 🙂 asi sa ziadna nepridate, co ☹

zuzla2
22. aug 2009

no dadu dnes je fakt dokonaly 😎 ale to asi preto,ze som mu vcera v istej veci vycistila trocha zaludok 😀 len som mu slubila vecer odmenu,tak teraz musim nieco vymysliet 😀 😀 😀
a my sa k vam isto nepridame 😔 my uz toho roku isto nikde..ak neratam 1dnove vylety..to mame este nieco rozplanovane,tak uvidime,ze ci to vyjde alebo nie.... 😎

sticker
autor
22. aug 2009

Dadulik to je super, že vám to vyjde 😵 😉 🙂 Leni v TN nie je? Krupica!!!! No tak asi iba v Pn, ach jo ☹
Julik mám pocit, že dnes tá plnka vytečie aj mne 😀 😀 Minule som mala plnku hustejšiu. A pritom som to roztápala pri rovnakej teplote. No neva. A skúsila som do toho rozdrobiť aj škoricové mušličky okrem piškót. No štve ma, že to vytečie, ale hádam aspoň kúsok mamine odnesiem 😅 😝 😀
Dad ja by som prišla...inak tu začalo tak krásne poprchať. Super to vonia vonku 🙂

lusinda2000
22. aug 2009

čaute kočky,už sme doma,bolo super,neskôr si Vás dočítam,idem sa "udomácniť"🙂

sticker
autor
22. aug 2009

Jéj Luci vitajte 😵 😉