Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
26. aug 2009

moje dieta zaspala pred osmou 😲 😲 😲 😲 asi bola unavena z tej vychadzky, ved po ceste naspat v aute revala jak tur, rychlo som jej kupila zmrzlinu nech je klud, a doma pokracovala dalsimi vyvrtkami, ze som jej musela aj po riti uz capnut 😠
na zajtra mam tak nabity program, rano o pol osmej ideme so svagrinou do lidla do susedneho mesta, maju tam znova akciu na veci pre deti 🙂 snad tam nieco bude, ked uz rano tam narukujeme 😎 poobede som s kamoskou dohodnuta, ze ideme s deckami navstivit jednoho 50rocneho kamosa 😀 co sme spolu cestovavali do prace, medzi casom by som nieco chcela upratat a uvarit, ale to asi nestihnem, tak premyslam nad superrychlym obedom a vecerou na zajtra 😕

lusinda2000
26. aug 2009

dadulík,tak ten superrýchly obed šupni ďalej,daj tip.
a potom,ty si hrozná šikula,stále upratuješ!!!

lenca13
26. aug 2009

ahojte dad tak snad sa Laurike bude nadalej darit bez plienky 😉
Timka sa dnes pocikala co sa nam uz velmi davno nestalo 😖

lusinda2000
26. aug 2009

leni,bolo to v "zápale" hry?

lenca13
26. aug 2009

Dad a tie veci v Lidli su az od pondelka 😕

dadulik
26. aug 2009

lusi, to sa ti iba zda, ze stale upratujem, uz som tu pisala, ze v stredu zvyknem upratovat podkrovie, a stvrtok a piatok po kuskoch prizemie 😉 lebo naraz by som z toho zosalela 😲
no na ten obed ma napada jedina pizza 🙄 no na veceru netusim 🤐 jaro je zajtra v robote, takze ja nejako do vecera s jednou malou pizzou vydrzim, malej som odlozila este sulanky (alebo ako tomu my hovorime curacky 😀 ) z dneska, takze zostava vyriesit veceru 😨

dadulik
26. aug 2009

coze leni????

lenca13
26. aug 2009

Lusi bolo hrala sa sama v detskej

dadulik
26. aug 2009

leni, kurna, mas pravdu 😠 😠 toto neznasam, na letaku stvrtok, do polky letaka stvrtok, od polky letaka ze plati od pondelka 😠 😠 😠 to si ma kto vsimnut ?????? kokos, este ze som sa tu o tom zmienila, a ze si nas usmernila 😝
no nist, uz som svagrinej volala, tak sme sa dobre pobavili 😀 a vylet odlozili na pondelok 😅
leni velke dakujeeeeeeeeeeeem 😵

lenca13
26. aug 2009

Nemas za co 🙂

lusinda2000
26. aug 2009

takže daduš,môžeš v pohode "nerobiť" rýchloobed a večeru.

sticker
autor
26. aug 2009

Dad aj ja som to pozerala, že na pondelok to je 🙂 A gratulujem k spánku bez plienky 😵 Naozaj máš výhodu, že malá spí už sama v postieľke a jednoducho zlezie, keď sa jej chce... Krupica, Jul sa ani nepreberie a z postieľky by som ju ja musela "ťahať" 😒
Letím do sprchy, lebo ide House a nejako nestíham... Teda aspoň dúfam, že ide. Inak sme o pol ôsmej prišli od susedy. Ale baby už spia. Ja som si dala dva "štamprle" a je mi fajn 😝

lusinda2000
26. aug 2009

leni,tak to sa stalo aj našej malej,ale teraz už nie,ešte zo začiatku.

dadulik
26. aug 2009

no lusi, ja som sa tak tesila, ze zajtra nebudem nejako moc vyvarat ☹ a teraz som zase tam, kde som nechcela byt 😖 urobim asi tarhonu a udusim maso na hribikoch a hotovo 🙂 a malej vajickovu polievku z toho jedneho vajicka, co mam v chladnicke 😀
jani, ja som housa nekukala ani nepamatam, ked mi teraz ficime na tom dvd prison breaku 😅
ale tusim si ho idem chvilu kuk 😉
no a vidis, stamperle su lepsie ako tabletky 😀

lusinda2000
26. aug 2009

dadu,súhlas🙂 o tej štamperle🙂

jani,malá julinka ti ale spáva v postieľke,nie?

lusinda2000
26. aug 2009

ozaj ste kočky ušli k tým telkáčom???

sticker
autor
26. aug 2009

Neviem, či sú štamprle lepšie ako tabletky, ale tak sme "oslavovali" 😀. Ale tak mám krámy a neviem, či mi práve štamprle urobia dobre, ale čo už 😀
Luci hej, Julka je ešte s nami v spálni a vyzerá to, že aj dlho bude 😒 . Ale ona aj na obed má normálne plnú plienku 😖

lusinda2000
26. aug 2009

a pred obedom moc pije? veď aj naša je s nami v spálni,len či spinká v postielke alebo s vami?.

sticker
autor
26. aug 2009

Ja ju pred obedným spánkom dám vždy vycikať, ale aj tak má plnú plienku. A nepije vôbec veľa. A má postieľku stále 🙂

sticker
autor
26. aug 2009

Krupica dnes bola iba jedna časť Housa 😠 Čo s načatým večerom? Edko šiel do roboty...
Ajajaj práve prišla Jaja, potvorka... Zase nejaký problém rieši - že ju bolí hlavička. Pred chvíľou ju bolelo na očkom, že ju asi niekto udrel... A teraz nevie zaspať... No idem to riešiť 😝

julca80
26. aug 2009

cafte 😉
dad, gratuliren s obednym spankom (bez plienky) u malej 😉

Dominika ma skoro vzdy rano v plienke nacurane, ved aj toho dost vypije. 😝 😅

denisse
26. aug 2009

ahojte dievcata ... tak som sa sem konecne dostala ... vcera aj dnes som bola v praci a vcera vecer prisiel kamarat s manzelkou z kosic, dnes uz odisli do melnika za jeho sestrou a este pridu ku mne v piatok na obed ...
vcera potreboval nieco napisat po anglicky, tak sme si davali gintonic a tvorili anglicky sloh 😀 😀

dad, drzim silno presilno palce, nech to s braskom co najlepsie dopadne ... chapem, ako sa citis, nasmu bratovi zistili rakovinu semennika v case, ked sme obidve so segrou boli tehotne ... nastastie to dobre dopadlo a teraz je ok ...

inak ten moj kamos maju kubka, ktory je o 4 mesiace starsi ako nela, tentokrat s nimi neprisiel ... a jeho manzelka mi zase hovori, ze mam skusit nechat neluv noci bez plienky, ze ked cez den uz je v pohode, tak v noci mozno do plienky cura len preto, ze v podvedomi vie, ze ju ma a moze a kebyze jej prestanem davat, tak asi sa zo zaciatku pocura, ale po par dnoch sa jej to zafixuje a bude to ... tak neviem, ci to skusit ... 😝

julca80
26. aug 2009

deni, aj ja som uz rozmyslala nad takou verziou, ze jej nedam na noc plienku. Len dam pod plachtu taku tu detsku podlozku ak by sa pocurala. Nech si pomaly uz zvyka, ze ani v noci nemoze cikat do plienky.

denisse
26. aug 2009

juli, no presne to mi radila, ze jej tam mam dat tu podlozku a skusit to ... mne sa sice do toho velmi nechce, ale mozno skusime, ale s tym ze nic nasilu, ked to nepojde tak sa v pohode vratim ku plienkam ...

sticker
autor
26. aug 2009

Deni už som premýšľala, čo je s vami 🙂

julca80
26. aug 2009

presne 🙂 nejako ju nebudem do toho silit 😒 Ked sa bude casto pocikavat, tak to necham tak a bude s plienkou, ved maju este casu. Trapit sa budeme az ked budu mat napr. 4-5 rokov, ak to do vtedy nezvladneme. 😉

sticker
autor
26. aug 2009

Ja si pamätám od Janky, že je vadili tie podložky 😒 . Lebo dosť šušťali a keď dám ten igelit, tak sa dosť krčí pod plachtou. Ja teda hlavne počkám, kedy bude mať aspoň 2krát po sebe na obed suchú plienku 🙂
Zuzi, Lenka, ako je malým?

julca80
26. aug 2009

ozaj baby, ako je malym babam? 😕

denisse
26. aug 2009

zuzi, chudatko vaneska ... a co su to vlastne za afty, ze z nich mala taku teplotu 😕 😕 to som este ani nepocula ... a vzdy, ked pisete o tom diazepame, tak sa vydesim, bo nasa doktorka mi o tom este nikdy nehovorila, doma ho nemam a len od vas viem, ze sa take moze stat a treba ho mat ... 😕