Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
31. aug 2009

Dobre ranko 🙂 pracka perie,umyvacka umyva a este treba povysavat 😀 len sa mi nechce

Ale zavidis tym spachtosom 😀 😀 😀 😝

lusinda2000
31. aug 2009

dobré ránko...

jani super uvítanie,aké roztomilé🙂

mňe malá ešte spinká,ale pôjdem ju zobudiť.
včera sme boli u sestry v meste,mala narodky,tak sme boli gratulovať,došli sme odtiať voľačo po siedmej.

čo sa týka plienok,neplienkujeme vôbec. malá sa už v noci buď vypýta,ale teraz už dve noci vôbec nebola cikať,a to sa aj prebudila,som sa jej pýtala a že nechce,tak spinkala až do rána a potom sa vycikala.takže super,ani to nebolo vôbec ťažké.

dnes asi vybehneme niekam von,veď v poslednej dobe sme poriadno vonku neboli. tak musím niečo vymyslieť a pôjdeme sa prejsť...
škoda,že tu nemáme nič podobné,ako má deniska na fotečkách. my tu síce máme ževraj "detské ihrisko",také malé,je tam šmykľavka, dva kolotoče detské a pieskovisko v ktorom je sklo,pretože od rána sedia pri tom ihrisku /ono to vlastne ani ihrisko nie je,je to pred reštikou na takom place,kde boli prv stromy a kríky,a ešte je to pri potoku,takže malé detičky tam kľudne môžu spadnúť!/ ľudia,ktorý popíjajú hneď z rána a potom keď sú podgurážený,tak tam robia neplechu. a choj tam potom s malým dieťaťom. a poobede je to stále odsadené jednou a tou istou rodinou,ktorá má "dobrý"počet detí,takže zase neni šanca.takže u nás je to takto,bohužiaľ...

čo sa týka topánok,na jari sme jej kupovali s vierou,že jej budú aj na jeseň,tak som veľmi zvedavá..musíme skúsiť,aby neboleli pršteky v predu☹ a čižmičky samozrejme kupovať budeme,minulý rok mala veľmi dobré,vôbec nepremokali.som zvedavá na tohtoročnú zimu,či bude aspoň nejaký ten sneh pre deti🙂

lusinda2000
31. aug 2009

jo a daduš,kúpili ste niečo?

leni,tak podľa teba čistá závisť od janky,však???

lusinda2000
31. aug 2009

ešte som zabudla napísať,že včera čo dal jarino link,tak mi to vôbec nezobrazilo žiadnu fotečku☹
a taká som bola zvedavá...

sticker
autor
31. aug 2009

Ale tak nezávidím, čobýýýýýýý 😠 😀 😀 😀

dadulik
31. aug 2009

ahojte, nemam chut ani pisat, bratovi sa velmi, velmi pritazilo, mamina so segrou boli vcera za nim, a ze to vyzera velmi zle 😢 😢 😢 tak som cely vecer prerevala, a snazim sa nejako pozbierat ☹
topanocky sme malej kupili presne tie, co som si vyhliadla v ich letaku, a nakoniec som si aj ja kupila jesenne topanky a dokonca aj jaro, tak sa cesta vyplatila...
dnes chcem ist kuk do toho lidla, len cakam, ci sa mi ozve svagrina, alebo pojdem sama...

denisse
31. aug 2009

caute ... tak my sme vcera boli podvecer na trosku iny vylet (aj ked na dvoch ihriskach sme sa museli zastavit) ... sli sme normalne do centra, pozreli orloj, na staromestkom namesti boli stanky a hrala ziva dobova hudba ... potom sme presli po karlovom moste, videli sme tam lietajuci balon a isli po nabrezi az k takej mestkej plazi, kde bol brazilsky karneval, tak sme zhora pozerali a prisli sme domov pred deviatou vecer .... 😝
dnes nikam nejdem ... az poobede do jasli, doobeda musi staci hojda na balkone ...

dadulik
31. aug 2009

jo a za tie topanky sme vytrebali vsetky prachy, co som chcela odlozit na tu podhajsku ☹
takze som sa uz zmierila s myslienkou, ze k tej kamoske do vrabel ideme len na otocku rano a vecer spat, i ked jaro hovori, ze mozno by sme tu jednu noc tam zostali, lenze v polke septembra bude uz riadna kosa, ked sa uz teraz ochladilo...

denisse
31. aug 2009

ach dadu, drzte sa ... budeme vsetci duuufat, ze zhorsenie je prechodne a nakoniec to dobre dopadne ... 😔

lusinda2000
31. aug 2009

dadulík☹ mrzí ma to,čo sa stalo bratovi,musíš to nejak zvládnuť a nemyslieť na najhoršie.i keď je to určite veľmi ťažké.

deni,videla som fotečky na FB,vyzerá to tam pekfektne,normálne vám v dobrom závidím,že tam máte kde chodiť. keby sme išli do prahy,tak určite máme čo vidieť,však? ja mám v prahe tetu,ešte som u nich nikdy nebola,tak možno raz,ale samozrejme až keď bude malá väčšia🙂

jani,tak ten príspevok,že nezávidíš-čisté klamstvo,len sa priznaj,ja to "na tebe vidím"🙂

sticker
autor
31. aug 2009

Bože Dad 😔 . To ani nie je možné ☹ Veď si písala, že pomaly bude zlepšenie 😔 . Budem moc držať palce nech sa to nakoniec predsa len zlepší 😔

sticker
autor
31. aug 2009

Luci ja by som práveže chcela do Prahy teraz, keď sú baby malé.Aby si mohli užiť všetky tie ihriská. To by bol potom výlet pre ne a nie pre nás - pamiatky a tak. Ale keď vidím Nel aká je tam šťastná a koľko tam má možností.....tiež v dobrom závidím 🙂

jaduska
31. aug 2009

dadulík - to mi je ľúto s tvojím bratom.....ale neboj, kolieska sa otáčajú, raz si hore, raz dole, občas musí prísť aj niečo také, aby si človek potom vedel vážiť, keď je dobre.....držte sa, nech to bráško zvládne a vy ostatní tiež, teraz vás potrebuje hlavne po psychickej stránke....

Jani - Sandra sa do školy veľmi teší, už si odpočítava dni, ona chcela chodiť do školy už po zápise. Tak pevne verím, že jej ten elán vydrží najbližších 20 rokov... Ale som strašne zvedavá, ako bude s Barborkou. Lebo ja som jej škôlku nespomínala, ani som ju nepripravovala, že pôjde, ale asi tak pred týždňom som sa jej pýtala, či bude chodiť do škôlky, tam, kde chodila Sandra, hrať sa s detičkami atď....No ona najprv, že nie a keď sme sa s riaditeľkou dohodli, že ju ešte nedám, tak ona začala rozprávať, že pôjde do škôlky....Tak jej vravím, že ja budem plakať, keď tam pôjde a ona len zahlási: "Lily do školky, mama plakať bude, mama kúpi" (som jej sľúbila čelenku, keď pôjde do škôlky). No tak som so sebou parádne vybabrala, lebo keď uvidí San odchádzať do školy, tak bude chcieť ísť do škôlky 😕 asi....

lenca13
31. aug 2009

Dad tiez mi je to luto s tym bratom 😕

Jadus peknu budu si si na seba usila ja verim ze aj u nas budu place tiez som Timke spomenula ze radka uz pojde do skoly a ona ze ju nepusti leo bude za nu plakat 😉
Teraz sa tiez spolu hraju aj ked niekedy sa vedia riadne pistat 😖

sticker
autor
31. aug 2009

Teraz ma napadlo Deni vy nemáte zajtra sviatok, však? U vás sa normálne ide do roboty a do školy zajtra?

jaduska
31. aug 2009

leni - to poznáme, chvíľu obrovská láska a o 5 sekúnd pomaly zápas v ringu....dúfam, že to dáko ustojíme, ja si myslím, žeby bo Boba aj tak škôlku ešte nezvládla, alebo možno by ma prekvapila a chodila by tam rada

denisse
31. aug 2009

tak u nas hned zrana jedna dobra a jedna zla sprava .... nel ma uplne v poriadku krvne testy ... to je super ...

a svokor je v nemocnici, uz asi dva tyzdne mu liecia zilnu trombozu v nohe, ale bol doma, dnes mal ist na kontrolu, ale v poslednych dnoch sa mu k tomu pridalo tocenie hlavy, tak si ho tam hned nechali ... 😒

denisse
31. aug 2009

ano, jani, deti nastpuju zajtra ... a ostatni do prace, teda aj ja 😀

jaduska
31. aug 2009

baby, minule aký "hrozný" sen som mala - snívalo sa mi, že som mala 7!!!! detí, 4 s prvým manželom a 3 s ďalším, ale neviem, kto boli tí muži, len som išla v buse s Janym a hovorím mu, že si ani nepamätám, ako sa tie deti volajú, že prvý je určite Martin a on že nie, že prvý sa volá Peter....no dobrý horor, nie? 😲 😲 😲 😲

lenca13
31. aug 2009

Jadus ze 7 deti 😕

Deni snad sa svokrovi polepsi 😉

Jadus len u nas je vacsi rypak Timea 😖 ja si tiez myslim ze Timka by skolku zvladla ved uvidim kedy vlastne nastupi ale asi az v januari

julca80
31. aug 2009

Ranko prajem 😉
huraaaaa, konecne nam ide net!!! .....normalne, ze abstak.... 😝 😀 😀

Dobre sa nam noci ochladili, ze?! Veru uz nenechavam ventilacku priotvorenu, brrr. 😖

Dani, boze, to co za sen si mala? No ozaj, ako horor. 😅 😅

jaduska
31. aug 2009

Julči - my sme boli včera s janym na futbale a normálne som prechladla, už o siedmej bola riadna kosa a ja kočka iba v tričku....aspoň že ma napadlo zobrať babám mikinky....

Lenči - to aj u nás začína bitku Boba, Sandru by to nikdy nenapadlo, ona je kľuďas (po maminke 😀 😀 😀 )

lenca13
31. aug 2009

vitaj Julik 😉

Teraz som bola vyniest smeti a je ozaj kosa 😖 no co uz leto za nami a jesen pred nami

Musim ist do meste kamoska ma dnes meniny aj narodeniny tak idem daku somarinku kupit a poobede si ideme spolu sadnut a Jarinovi nechavam deti 🙂 🙂 🙂

lenca13
31. aug 2009

Julca a ako si dopadla s tou skolkou?

dadulik
31. aug 2009

baby, u nas sa ukazuje celkom pekne pocasie, my sme uz oblecene, malej som dala trojstvrtaky a tricko, snad jej nebude zima a cakama na svagrovu a vyrazame do toho lidla, potom dam vediet, ci tam vobec este nieco mali 😒

jaduska
31. aug 2009

my sme došli z nákupu a vonku je pekne teplo....

Daduš - držím palce, moja mamka bola v Lidli ráno o deviatej a už to tam bolo prebraté ako sa patrí, ale to, čo som chcela, asi kúpila...

denisse
31. aug 2009

my sme boli pre zmenu v kauflande, je tam doslova horuco ... 😕 😕
uz sme po polievke, idem dat nel spat ...

sticker
autor
31. aug 2009

No teda neviem, ale mne bolo veru chladno ešte o desiatej 😅 . Už vidím tie rána, keď pôjdeme do škôlky. A poobede pôjdem zase nabalená, čo jej budem veci niesť 😒

jaduska
31. aug 2009

inak keby ste nás videli, ako sme išli dnes na nákup - ľudia sa z nás smiali.... Jany mal kočík s Oli a Sandra s Lili mali kočiare s bábikami, no a aj som išla okolo nich ako dozor.... 😀 😀 😀 😀

A minule ma ma Lily normálne odtisla od Olívie, že ona ju na nakojí. Normálne si vyhrnula tričko a "kojila"....

lenca13
31. aug 2009

My sme prisli domov okolo obeda je tam ozaj teplo 😉
Timeu som ulozila spat a stale vyspevuje,Radka isla von za kamoskami 😉
Jadus no podarena rodinka 😵