Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
14. sep 2009

mne sa tiez velmi nedari nahravat video ... preto pouzivam youtube a na FB davam len odkazy ... a to si myslim, ze som mala este povolenu dlzku ... ale nejako sa to zaseklo tak v polovici a dalej proste neslo ...

sticker
autor
14. sep 2009

A na youtube treba normálne sa zaregistrovať, však?

lenca13
14. sep 2009

dobre ranko

sticker
autor
14. sep 2009

Zdravíme? Kedy ste vstávali? Zase na budík? 🙂

denisse
14. sep 2009

ano, jani musis sa zaregistrovat ...

sticker
autor
14. sep 2009

Jáj Deni. Kým sa ja zase zorientujem na youtube 😒 . Ach angličtina moja slabá 😠 ☹

sticker
autor
14. sep 2009

Už som registrovaná, ale to video skúsim na obed. Musela by som zapínať aj druhý NB a to sa mi teraz nechce 😅 😝 . Lebo videá mám tam a by som si to iba po sieti stiahla.... A ak nezabudnem vezmem aj foťák von. Nech máme aj nejaké jesenné fotky.

denisse
14. sep 2009

jani, ono to je cesky 😀

sticker
autor
14. sep 2009

Hej? 😕 😀 😀 😀 Krupica kde? 😀

sticker
autor
14. sep 2009

Mám toooooooooo 😀 😀 😀 😀 😅

sticker
autor
14. sep 2009

A funguje to tam trochu na princípe FB? Som si všimla nejaké ponuky na priateľstvo..... Skúsim ťa tam nájsť? 😅

denisse
14. sep 2009

jani, to vobec neviem, ja sa tam nekamaratim, len davam videa .. ale som tam ako denisse75 ked chces skusit 😀

sticker
autor
14. sep 2009

Už som niečo odoslala 😀 Neviem ako, dúfam, že Tebe, tak uvidíme 😅 😝

denisse
14. sep 2009

uz to prislo, aj som potvrdila 😀 ja tam tiez nie som zorientovana ... 😅

lenca13
14. sep 2009

Samo ze sme vstavali az na budik 🙂

sticker
autor
14. sep 2009

No Deni akurát ja neviem čo robiť, bo sa mi nič nezmenilo 😀
Mamina sa vrátila z reumatológie, spravili jej sedimentáciu o hodinu výsledky. Ale sa mi zdá, že jej ruky už trochu odpuchli. Dokonca šla na aute teraz k prababine 😠 😠 😠

sticker
autor
14. sep 2009

Tuším som ti to znovu odoslala 😀 Ignoruj to prosím 😀

denisse
14. sep 2009

nikde nikto?? 😕 😕
my sme boli hodku von, ale prsiii ... sice len tak pokropkuje, ale neda sa tam dlho byt ... nela si vymyslela, ze ideme na prechadzku, tak sme boli s jej babikovskym kociarom a ona v prsiplasti ...

denisse
14. sep 2009

moje dieta uz spi a ja som zapla pracovny notebook ... pocasie je hnusne, clovek by len spal ...

sticker
autor
14. sep 2009

Ahojky 🙂 Aj tu sa nejako zmráka, aj ma hlava začala pobolievať. Jul už pol hodinu odfukuje a Jaja šla k babine. Tiež by som si najradšej ľahla, ale tak nejako sa premotám 😝

sticker
autor
14. sep 2009

Lenča má dnes trochu viac robotky, ale keď sa ukáže, čakám na receptík 🙂

denisse
14. sep 2009

vari nejaku specialitu?
jani, ma uz mamka tie vysledky zo sedimentacie? ktovie ako sa ma julcin otec ...

sticker
autor
14. sep 2009

Tiež som práve myslela na Julču, ako pochodili.
A maminka mala sedimentáciu 22 a mne sa zdá, že normálna je okolo 5 😲 . Ale predpísala jej tie isté injekcie ako jej dali včera na pohotovosti. A ešte budúci pondelok budú výsledky ďalšie. Tá injekcia jej naozaj pomáha proti bolesti. Lenže ja sa poteším až keď jej začnú odpúchať ruky a nohy. Ale v pohode nás zviezla autom 🙂
A Lenča robí plnenú papriku, ale na studeno. Vy to asi poznáte, ale tak ja som taký kuchár.... 😅 😀

sticker
autor
14. sep 2009

A nahrávam videá na "tube" tak skúsim potom nejako hodiť link na FB. Je to jednoduché? Zvládnem to aj ja? 😅

lenca13
14. sep 2009

Ahojte dnes ozaj akosi nestiham 😀
Timeu som konecne ulozila,robim tiez zelenonove fasirky len sa mi rozpadaju 😖 a idem spravit este studenu plnenu papriku

dadulik
14. sep 2009

ahojte, ja som vas ledva docitala 😝 juli, snad tatino bude ok 😉 aj jani tvoja mamina 😉
nasi boli vcera za brachom, a lekar im narovinu povedal, ze mu dava par mesiacov zivot 😢 .....takze u nas je teraz takato atmosfera 😔 v stredu ideme vsetci za nim, drzte mi palce, nech to psychicky zvladnem, bo mi az cela prava strana tvare trpne od vcera, co som v takom strese ☹
mala este zaspava, ja som rano rychlo navarila rajcinovku a tvarhove gulky s marhulami, tak sa idem trocha najest 🙂

sticker
autor
14. sep 2009

Bože Dad 😕 ☹ 😔 Naozaj to najmenej čo môžme pre teba urobiť je, že budeme na Teba mysliesť a posielať veľa energie ☹

denisse
14. sep 2009

dadu, to je mi naozaj luto ... budete vsetci potrebovat vela sily 😔 😔 😔

denisse
14. sep 2009

jani zvladnes to urcite aj ty ... na FB je okrem fotiek a videa aj samostatne "odkazy" a tam nakopirujes link na to video z tube 🙂

lenca13
14. sep 2009

Dadus tiez mi to je luto ☹ snad to vsetci zvladnete