Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
15. sep 2009

Jani, super foto 😵

sticker
autor
15. sep 2009

😅 Ďakujem Julik

sticker
autor
15. sep 2009

Uložila som obe baby a mám dosť. Nie je to moc dobré, keď je aj Julka na tej atletike.... Väčšinu času musím dávať pozor na ňu. Je tam dosť menších detí a tie veru robia čo chcú a tak napr. pri skákaní do piesku do seba vrážali jedna radosť. A sypali piesok kade-tade 😖
Dnes bola nová trénerka a Jaja plakala 😅 . Ona chcela "svoju" Darinku. Ale potom bolo dobre. Budú bývať dve a menšie deti bude mať Darinka, tak je to v pohode.
A maminke to vôbec neustupuje. A to chodí každé ráno na injekcie ☹ Napr. teraz k večeru jej opuchli dva prsty a tie kosti tam pri prstoch a v zápästí má pocit, akoby ho mala zlomené. Vyzerá to divne, keď má opuchnutú ruku iba od dvoch prstov 😒 . A to ide až v utorok na reumatológiu. Naozaj by som chcela vedieť, čo jej je...
A Dad.... 😔 Naozaj to musí byť pre vás ťažké ☹ Čo je pre rodiča horšie ako vidieť trpieť svoje dieťa...a "odchádzať ho" 😔

sticker
autor
15. sep 2009

Julik aj ste to stihli dnes všetko vymalovať a dať "do pucu"? 🙂

lusinda2000
15. sep 2009

no kočky,mňe ide ordinácia,tak si ju dúfam,že pozriem. zajtra budem musieť niečo variť,len neviem čo. aj plánujem niečo upiecť,tak uvidíme ako mi výde čas,lebo mám ešte bedničku jabĺk-na presnidávku. inak som dnes zavarila 27pohárov,tak to nám stačííí🙂

poradťe mi akú polievočku zajtra urobííím☹ nič mi nenapadá,z polievok mám depku už. vôbec už neviem aké robiť,aby to zjedla aj malá...

jani,dúfam,že sa maminke polepší.
dad-vôbec neviem,čo ti napísať v tejto chvíli.boli ste oboznámení so zlou správou,ale možno sa ešte niečo stane a bude tu dlhšie,kiež by ma Boh vyslyšal.viem čo to je prísť o tak blízkeho človeka. mňe maminka zomrela zo dňa na deň,a bez toho aby sme boli na to pripravený☹hlavne musíte byť silný,hoci je to veľmi veľmi ťažké☹

sticker
autor
15. sep 2009

Luci ja som práve dnes riešila polievky 😝 😀 . Už som aj maminke vravela, že som skúsila už neskutočné množstvo polievok a neviem akú už variť. A tak zajtra spravím z čerstvej kapusty.... Keby mám doma pretlak tak by som tam švacla aj ten. Ale tuším nemám. Tak iba zemiaky a kapusta 🙂
Ráno idem do škôlky aj s Jul, keďže Edo ide preč a hneď zo škôlky pôjdeme na poštu a niečo kúpiť do mesta.
Leni potom by som ti mohla tie veci priniesť, ak teda ešte stále nič nemáš 🙂

julca80
15. sep 2009

Jani, stihli sme to dorobit do poobedia. 🙂

sticker
autor
15. sep 2009

Vy ste teda šikovní 😎

lusinda2000
15. sep 2009

veru jani,je to tak,ja tiež som na nervy z toho varenia...ufff,je to sila,stále niečo variť a ešte vyberať,či to bude niekto jesť alebo nie.snáď niečo vymyslím...

jul,ste ozaj šikovný🙂

denisse
15. sep 2009

caute ... tak konecne sedim aj ja ... nela si o siedmej vecer pytala na veceru 'makovane sulance' .... dadu, este raz dik, sama si na nich spomenula 😀 takze vecerala o stvrt na devat ... 😀

u vas sviatok, ja dnes v praci ... nela v jasliach, na kruzku spievacom, rano plac, ked som po nu prisla plac, medzitym vraj super 😀

dadu, myslim na vas a prajem vela vela sil ...

denisse
15. sep 2009

inak v nedelu mi nela povedala, ze chce tiez hrat tenis (ked sme isli okolo kurtu, kde prave chlapci hrali) a ked som sa jej potom spytala, ci by nechcela hrat aj na nejaky nastroj, tak povedala, ze na bubon ... 😅

denisse
15. sep 2009

a zajtra vam hodim do albumu odfoteny tyzdenny jedalny listok z nasho letneho tabora, mozno bude pre vas inspiraciou ... fotku mam v pracovnom notebooku a dnes som si ho z prace nepriniesla domov ...

sticker
autor
16. sep 2009

Ahojte 🙂 Polievka sa varí, tak má ešte hodinu aby to stihla 😝 . A čo je zázrak, deti mi ešte spia 😕 . Najväčšie dieťa odišlo o šiestej a príde zajtra večer, tak bačujem sama 🙂
Deni musím aj ja skúsiť tie šúlance, keď mali taký úspech 🙂 Chcela by som tie zeleninové fašírky skúsiť, len keď sa Lenke rozpadali tak sa bojím čo budú robiť mne 😅
A potom bacha na susedov, keď začne Nel trénovať na ten bubon 😝 😀

sticker
autor
16. sep 2009

Inak včera večer som ostala nejaká smutná....ako písala Dad, potom Lucia o maminke. Ani som sa nerozľúčila, ľahla som do postele, pustila si MJ a pri jednej pesničke som na to všetko myslela. V sobotu sme stretli maminkinu spolužiačku zo ZŠ a moju prof. a ona prekonala rakovinu, vlasy úplne krátke, žena plná optimizmu aspoň takto navonok.... To tak príde človeku všetko ľúto 😒

zuzla2
16. sep 2009

bre rano...
baby ja viem,ze po tolkych poharikoch je predstava byt pod stolom 😀 ,ale ja som bola uplne v pohode, vsetko si pamatam.... 😝 😝 ono jak mojho manzela kamosi vravia..neni palenka ako palenka 😝 😎 tato bola z kvalitnejsich, preto sa z nej nedalo poriadne opit..teda ak clovek nemiesal 😀
dadu vyzera ako normalna nevesta...v sobotu to este velmi nemala,tak to zamaskovali make-upom...v nedelu uz mala po celej tvari biele bodky....asi to musela xytit niekde v skole medzi ziakmi...ale je to fakt zhoda nahod 🙂

vcera sme boli doma...teda prvotny plan bol ist do zoo,ale dako z toho vzislo...tak sme sa sli prejst do mesta..tam sme stretli kamosa,tak sadli este na xvilu na terasu (1 a posledny krat v tomto roku 😀 )..a potom sme sli do tesca na mensi nakup...teda mensi ako pre koho...zas som sa tam vyburila na malej...mali perfektne zlavy az 70percent..takze odporucam 😀 😀 teda aspon co sa tyka oblecka,lebo inac nic moc tesco 😖

dnes ideme na kontrolu s malou...ale vysledky mocu maju byt az o 9tej...tak az potom...

zuzla2
16. sep 2009

sulance musim zaradit aj ja do tohto tyzdnoveho jedalnicka..hadam sa mi to este niekde vojde 😝
a tie fasirky...prve sa rozpadali aj mne...ale jednak som pridala viacej struhanky..a jednak ked som ix isla vyprazat,tak som ix este znova obalila v struhanke...potom boli ok 😉

denisse
16. sep 2009

dobre rano ...
tak u nas uz fici bambulka a ja pijem kavu ... a pojdem povrchovo poupratovat, lebo o pol 12 pride Jirina a ja idem do prace ...
nela vcera vecer pred kupanim sa nejak posmykla v kupelne, ja som tam nebola, roman to nevidel, ale ma dlllhy skrabanec na bruchu ... revala strasne a trvala na tom, ze na to chce naplast ... tak sme zalepili, ale teraz jej to nemozem odlepit 😕 😕 tak to asi bude mat az do kupania a vo vode vecer to snad samo odpadne ...

denisse
16. sep 2009

zuzi, ja som zeleninu na tie fasirky nakoniec ani nestruhala, len som ju roztlacila medzi prstami ... a pridala som trosku ovsenych vlociek ... a boli fajne 😉

sticker
autor
16. sep 2009

Deni a to si ju uvarila? Lebo podľa receptu ide surová, nie?

denisse
16. sep 2009

uvarila .. vsetko som pokrajala na kusy a v osolenej vode uvarila ...

zuzla2
16. sep 2009

ja som robila surovu...ale da sa i takto 😉

lenca13
16. sep 2009

dobre ranko 😉
Tak k tym fasirkam tiez sa mi uz potom nerozpadavali ale jem si ich sama mam ich este aj na dnes Jarinovi nechutili tak som mu vcera robila kuracie sote a ryzu tak dnes nevarim 😉
A netecie nam ani voda vymienaju nam ventily

denisse
16. sep 2009

ja som sa velmi nedrzala receptu, lebo som ho citala, az ked zelenina uz bola uvarena 😀
moja mama vzdy robila z uvarenej, tak preto aj ja ... nabuduce skusim surovu 😀

julca80
16. sep 2009

ahojte, aj my uz fici na rozpravke, a to Macko Pooh v cestine, tatino jej to vcera stiahol a napalil. Takze pocitam, ze v najblizsej dobe sa "umackujem". 😅
Spenatovu polievku uz varim a zemiacky na sulance tiez. 😉

julca80
16. sep 2009

Dnes v noci okolo 4tej som sa zobudila na zvuk otvarajuceho sucheho zipsu (plienka) 😅 Ledva co som sa aspon prebrala a pozrela do postielky, tak moje dieta bolo komplet vyzlecene a bez plienky. 😀
Pytalal som sa jej preco je vyzlecena, tak mi povedala, ze neni zima. 😅 😅 😅 Neviem ci sa jej nieco prisnilo alebo co, ale ona si zmyslela, ze sa komplet vyzlecie. 😀 😀

dadulik
16. sep 2009

ahojte, tak my sme mali krusnu noc, mala horuckovala asi do jednej, az 39 st. ☹ a kukam jej teraz do pusy, spodne stolicky sa belaju 😒 este cakame na telefonat od otca, ci brata dnes pustaju domov, alebo ci tam mame za nim ist ....

sticker
autor
16. sep 2009

Dad také vysoké teploty pri zúbkoch ☹ Chúďa Laurika. Nech rýchlo vylezú, aspoň o jednu starosť menej nech máš 😒 ☹
Ja som si dala Kinedryl, lebo sme dosť behali na aute a sedela som vzadu a to mi je vždy zle a normálne mám strašne spomalené reakcie 😅 😝 😀 . Julka niečo zakričala na mňa a tak ma myklo a cítila som, ako spomalene reagujem. Najradšej by som si ľahla, ale to by som určite aj škôlku zaspala 😀
A to chcem tie fašírky ísť robiť 😝

denisse
16. sep 2009

ja idem o chvilu do prace .... idem si urobit nejaku bagetu asi, sa mi nechce nikam do restiky ... dostala som kramy, je mi zle, najradsej by som nikam nesla .. este stastie, ze dnes v praci mam viac menej veget, robim si len svoju robotku, ziadne prezentacie ani jednania 😝

sticker
autor
16. sep 2009

Tak fašírkky hotové, ešte upratať ten výbuch v kuchyni 🙂 Sú dobré, aj keď sa musím priznať, že sa mi zdajú trochu akoby surové vo vnútri... Ale mňamkové 🙂 Som zvedavá, čo povedia baby nato 😝 (viem si predstaviť 😅 )

lenca13
16. sep 2009

My sme boli pozriet kolotoce a prihlasit Radke este na plavanie 😉
Timeu som ulozila dufam ze za chvilu zaspi a ja pojdem asi triedit veci

Dad nech vas uz tie zuby tolko netrapia ved ja ani poriadne neviem ako jej tie posledne zuby vyliezli