Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
24. sep 2009

Inak ako som teraz doma s Julkou tak sa vôbec neteším, keď budem mať doma obe baby ☹ Nemá to nič s tým, že by som ich nemala rada, ale Julka sa teraz hrá a ja som si upratovala trochu a keď tu bude aj Jaja tak budú len behať po byte a vymýšľať a nebude tu také ticho. 😒 No neteším sa veru 😖

lenca13
24. sep 2009

Tak kupelna umyta,povysavane a este dorobim perkelt a pojdeme sa pomotat po sidlisku 😉

No ved dufam ze sa konecne stretneme 🙂

sticker
autor
24. sep 2009

Julka je už tá stará Julka 🙂 Skáče, behá..... Tak snáď to je už za nami 🙂
Akurát som sa v škôlke ráno znovu rozčúlila, lebo stále tam chodí to dievčatko, ktoré tak strašne kašlalo. Na rodičku bolo a to bolo neskutočné ako kašlala. Myslela som, že je doma a iba na rodičku ju vzala. No nie. Stále chodí do škôlky. A už dve deti ochoreli na laringitídu...a čo keď to má aj ona. A chytí to aj Janka, napr. 😠 Rodičia sú naozaj nepoučiteľní 🙄

dadulik
24. sep 2009

ahojte, my sme boli doobeda po obchodoch, kupila som si konecne velke pizza taniere 😀 , doteraz som davala do poriadku podkrovie 😝 peciem zemiaky a idem vyprazit syr 🙂 mala spi, jarovi je zase zle ☹ pred tyzdnom si vytiahol dolu na nohe kliesta, a mysli si, ze to ma z toho taku vycerpanost, tak ze rano pojde na krv k doktorovi ☹
juli, s pracou gratulujem, je to uzasne ako rychlo si si nasla v case krizy, kiezby sme aj my ostatne mali stastie 😅
a co budes robit ? mozes pisnut aj do IP 🙂

julca80
24. sep 2009

cafte, ja este dovaram obed a mala uz oddychuje 😉

dad, IP 😉

julca80
24. sep 2009

som nadsena 😠 , moje dieta spalo az necelu pol hodku 🙄 A teraz mi tu bezdovodne place, lebo jej nechcem ist zobrat hracku do izby, kde moze aj ona kludne prejst a vziat si. Jednoducho je nevyspana a upistana. 😝 🤐

lenca13
24. sep 2009

Julik a co ju volaco zobudilo?

lenca13
24. sep 2009

Tak ja uz som pozmyvala aj podlahy dnes uz nic nerobim 😀

sticker
autor
24. sep 2009

Dad veru radšej nech ide na tú krv 😕 . A nemá niekde na tele aj červený fľak?
Ja čakám, kedy sa Jul zobudí a musím ísť do škôlky. Asi ju dám ešte dnes babine a zajtra by som už skúsila ísť s ňou 🙂

lusinda2000
24. sep 2009

posúúúvam nááás🙂

denisse
24. sep 2009

ahojte ... my sme dnes boli na vylete v Slanom, moj otec tam bol na vojne a dnes po 40 rokoch sa tam kuknut ... tak mal nostalgicky den 😀

cestou sme sa zastavili v ikei a unaveni dorazili domov ...

juli, aj ja chcem ip o praci 😀 a este ta chcem poprosit, ci mi nehodis znova link na ten kolacik, co si naposledy piekla ... idem skusit klikat dozadu, kde si to davala, ale neviem, ci to najdem ...

denisse
24. sep 2009

juli, uz som naslaaaaa 😀

dadulik
24. sep 2009

ahojte, my sme mali vycerpavajuce popoludnie, boli sme u svagrinej, potom u svokri 😝 teraz ladujeme vyprazany syr 🤐
jani, ved hej, cerveny flak ma na tom mieste, kde ho kliest postipal, tak uvidime, ci bude nieco v krvi ☹

sticker
autor
24. sep 2009

Dad kamarátkin manžel tiež tak mal a dali mu atb a pomohlo. Tak snáď to bude aj Jarinovi stačiť.

dadulik
24. sep 2009

hej jani, jaro mal uz pred par rokmi tento problem s kliestami, musel brat ATB, a potom bol ok, tak snad to teraz nebude horsie 😉
ja idem kuk ordinacion a hajde spat 😅

sticker
autor
24. sep 2009

Ja som začala hrať farmu na fB 😅 😝 😀 Zábavka jak.... len ma nebaví čakať, kým dozrie úroda 😀

lusinda2000
24. sep 2009

jani,ako sa to má hrať? všetci to tam hrajú a ja netuším o čo tam vlastne ide☹

idem kuk ordináciu🙂

sticker
autor
24. sep 2009

Luci veď ja to hrám teraz prvýkrát 😝 Podľa peňazí hore si robím políčka a tam sadím zatiaľ iba základ - jahody a tak. A čakám kedy to narastie. Vždy keď dáš nato myš ukáže ti na koľko % to už je a potom pozberám úrodu, pripudnú korunky. A tiež som len tak klikala a zrazu som niekomu pomohla na farme, mne potom nejako aj peniaze pribudli - netuším začo 😀 A tak skúšam 🙂

julca80
24. sep 2009

cafte, uz aj ja tu oxidujem 😀

Baby, mna ta farma na FB vobec nelaka 😝 😅

deni, odporucam spravit ten "Viedensky zakusok" 😉

sticker
autor
24. sep 2009

Julik veď ja som doteraz tiež nejavila záujem a dnes som len tak z nudy klikla a že čo to je, skúsim niekde kliknúť a bolo 😀. Ale keby vidíš Zuzkinu farmu 😎 Ja som naozaj začiatočník 😝

julca80
24. sep 2009

Jani 😀
tak sa pekne tam bavkajte, mna to vobec nechyta a dufam, ze ani nechyti 😝 😀

sticker
autor
24. sep 2009

No veď ty pôjdeš do robotky, tak je jasné, že nebudeš mať čas 🙂 😉 . A ja keď budem mať doma obe baby tak tiež pochybujem. Ale Janku to chytilo tiež 😀 Chodí mi sem nakúkať a že čo som vynovila na svojej farme 😀. A ona si na svoj zelený koberec v izbe zasadila gaštany 😀. Len škoda, že je nevykvitnú - to mi povedala 😀

julca80
24. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
25. sep 2009

Dobré ráno 🙂 Tak sa mi dobre spalo, že som až o pol siedmej otvorila oči, aj to preto, lebo som počula že ide Jaja 😝 Ale zase pred šiestou som musela hľadať Julke dudku 😠 . Aj pre toto som bola rada, že už nemá dudku. Ona jej hocikedy vypadne z postieľky a ja v tej tme, ospalá hľadám 🙄 .
Tak až teraz pijem café, uterák na hlave a neviem sa rozbehnúť. Chcela by som dnes aspoň na chvíľu ísť s Jul von. Aj keby má len sedieť v kočári, len nech vidím nové veci 🙂

lenca13
25. sep 2009

dobre ranko tak my sme hore od 6.00 😖
Ja idem dnes k nasim a pojdeme so segrou na nakupy do PN a budeme oslavovat neterine narodky 😉
Jarino ide zajtra do prace 😉

sticker
autor
25. sep 2009

A čože tak skoro vstávate? 😝 Žeby príprava na škôlku? 😀

sticker
autor
25. sep 2009

Nejde mi farma 😠 ☹ 😀 Za noc mi aj zhnili jahody, krupica! 😀 Mi mal niekto povedať, že nemôžem ísť spať 😀

lenca13
25. sep 2009

Nie ona vcera spala cez den vyse troch hodin tak asi bola prespana 😀 😀 😀

lenca13
25. sep 2009

Jani no asi dobry farmar by z teba nebol 😅 😅 😅 😝

sticker
autor
25. sep 2009

😀 😀 😀 A tak kto mal vedieť, že nevydržia do rána 😅 😀