Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
29. jún 2009

Hej, hej ja som to pochopila, len Jaje to nešlo do hlavy 😀

sticker
autor
29. jún 2009
sticker
autor
29. jún 2009

Tak sme boli v obchode, kvietky máme. Uvidím, kedy pôjdeme do škôlky 🙂

lenca13
29. jún 2009

My pojdeme asi na chvilu von 😉

sticker
autor
29. jún 2009

Julik....čo máš nové? 😕 😒

lenca13
29. jún 2009

Tak my sme boli chvilu vonku najskor Timka mlaky ignorovala a ked vedela ze ju nevidim tak clup do nej 😀 potom sme este isli k Jarinovej sestranici nech nie sme zatvorene len doma 😉
Teraz su uz obidve vo vani 😉

sticker
autor
29. jún 2009

Ja idem rýchlo požehliť a trochu sa pohýbať 🙂
A mrknem Panelák pri tom 🙂

julca80
29. jún 2009

achoje, ja som prave s mensimi problemami ulozila Domcu, lebo teraz ako je taka upistana, resp. sa casto pyta na ruky, tak zacala nariekat, ze nechce buvat, atd. Tak sme sa prehovarali, kym nepovolila. 😒

Takze poobede bola u nas dr. a pozrela malu, a ze ma ciste hrdielko, aj dychanie. Ale aj tak, zajtra rano frcime do BA na Kramare na Infekcnu kliniku, presne do infekcnej amb. na odber. Lebo ze su to nejake specialne odbery, ktore robia len tam.
Aj ked dr. si mysli, ze sa nam to nepotvrdi, aby sme si boli isty a vylucili to.
Preto som bola hned kupit ruska na usta, aby sme tam v cakarni "nekupili" aj to co snad nemame. 😖 Kedze len tam su posielani ludia s takymto podozrenim.

julca80
29. jún 2009

Dokonca poobede bola mala aj dost cula a ziva, a vymyslala. Teda ani teplotu nemala, som zvedava aka bude noc. 🤐 tuk tuk tuk

jaduska
29. jún 2009

julči budeme na vás zajtra myslieť a silno, silno držať palce, nech to dobre dopadne

lenca13
29. jún 2009

Julik a do kolkych dni budu vysledky?
Chuda Dominika ze az do Blavy ale neboj nebude to mat potvrdene a snad v noci uz bude lepsie.

denisse
29. jún 2009

juli, drzte sa .. uz samotny odber nie je nic prijemne, ale veriiiiim, ze sa len vyvratia obavy a dominicka ma len cestovnu horucku ... mna tak napadlo, ze deti obcas mavaju teplotu, ked su pretazene a taka cesta je pre deti urcite isty druh zataze ... tak snad uz v noci a zajtra bude lepsie a odbery len potvrdia, ze je to ok ...

dadulik
29. jún 2009

juli, neboj, aj moju kolegynu tam poslali na kramare na odbery, ked sa vratila ...(kdeze to ma byt ta lochneska prisera ??? 😅 😕 ) svedsko, svajciarsko??? prevazali ju dokonca od obvodacky cez celu BA sanitkou s ruskou na ustach, sa tomu rehotala, ze ako trestanca ju prevazaju 😀 nastastie sa tiez nic nepotrvdilo

dadulik
29. jún 2009

a tu nakoniec lialo az do siestej, potom sme vybehli v gumakoch von, a prisli sme zmacani zase az po nohavicky 😠
dokonca aj tie gumaky boli vnutri uplne mokre, spolu s ponozkami a nohami 😠
mala akosi nevie zaspat, pojdem ju kuknut 😕

sticker
autor
29. jún 2009

Julik a ako vidíš Bojnice.......? 😅 ☹

sticker
autor
29. jún 2009

Požehlila som a natiahla som sa po ďalší kus a nič tam nebolo 😅 . Nejako som čakala že toho bude viac 😀
Baby, stačia 2 tričká + čo budem mať na sebe + dve tielka? 😅

dadulik
29. jún 2009

jeeeeeeeemine, jani, ja si balim 2 tricka pre seba plus jedno na cestu a mikinu, kratke nohavice a rifle, tot vsjo 😉 a detto pre jara
malej chcem toho vziat viacej, lebo neviem, ake bude pocasie, a ako sa uspini 😒

sticker
autor
29. jún 2009

Tak to si ma ukľudnila Dadulik 🙂 😉

sticker
autor
29. jún 2009

Akurát ja teda krátke nohavice pre seba eeeeeeee 😝

lenca13
29. jún 2009

Dadus ja pre nas tak isto balim a pre baby samozrejme viac 😉

lenca13
29. jún 2009

Timeu som uz ulozila len este vykrikuje ze chce druhu babiku co sa vola Domonika 😵

dadulik
29. jún 2009

jani, nemyslela som kratasy, fuuuj, sak kto by sa na moje nohy chcel kukat 😀 😝 ja myslim kratkymi nohavicami trojstvrtove, cize kapri 😀 😎

julca80
29. jún 2009

zenusky moje, moc dik za podporu. Boze, len nech to je pravda a nic sa nepotvrdi.
Vobec neviem kedy budu vysledky, ani dr. mi nevedela povedat. Vravela, ze oni mi zajtra povedia.
Len siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno budem dufat, ze max. 2-3dni, lebo kym nebudeme vediet vysledky, nikam nemozeme ist. 😖
Tzn. ze do vtedy musim zostat v izolacii. ☹
A to je pre Dominicku totalne utrpenie. Ona az plakala dnes, co chcela ist von. ☹

dadulik
29. jún 2009

leni, no tak ja som laure musela do postele nanosit okrem staleho plysovaho zajaca a macika este babiku, privesok na kluce v tvare babiky, male plastove auticko 😝 potom konecne zaspala 😨 a ja som to vsetko "prebytocne" odlozila, to zase bude vykrikovat, ked sa v noci zobudi, kde to ma 😒
len dufam, ze sa nebude budit tak casto, ako predoslu noc ☹

dadulik
29. jún 2009

juli, pisla som tej kolegyni sms, ze za kolko jej povedali vysledky, dam ti vediet 😉 ☹

sticker
autor
29. jún 2009

Julik moc, moc budeme na vás zajtra myslieť 😵 😵 😵 a držať palce 🙂

sticker
autor
29. jún 2009

Teda normálne som slzila pri konci Paneláku.....dali pesničku od Jacksona a do toho také momenty... ☹

dadulik
29. jún 2009

jani, ja mam dnes tiez taky den, ze furt len videa a clanky hladam o nom na nete, mne to akosi stale nedochadza, ze zomrel 😔 normalne ma niekolkokrat uz napadla myslienka, ze je to len kamuflaz, a ze o chvilu sa ohlasi z tv, ze sa tesi na snuru koncertov 😨 😅 ale asi si to len nahovaram, aby som to lepsie prekusla ☹

lenca13
29. jún 2009

Dadus minule si Timea vypytala taku velku lopatu a potom v noci ju hladala 😀 ved aj kacku este teraz chcela a flasu kakaa som zvedava kedy zase zaspi 😕

dadulik
29. jún 2009

leni, tak s lopatou sme este nezaspavali 😀 😀 😀