Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
6. okt 2009

konečne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pekný deň kočky prajem🙂

jaduska
6. okt 2009

asi ani vám necválal kôň..... 😠

jaduska
6. okt 2009

Jani - hoď potom aj ty kód na tú kinder čokoládu, pošleme dáku SMS 😉

jaduska
6. okt 2009

tvar SMS: KINDER HLAS XPQ33Y7 na tel. číslo 7036 - ak by sa vám nechcelo registrovať na stránkach 😉

denisse
6. okt 2009

caute ... jeeej, ono to dnes nefungovalo??? ja vas obcas, ked mam cas, spehujem aj z prace, ale neprispievam, bo ktovie, co vsetko tam kto sleduje ... a dnes mi to neslo, tak som myslela, ze tu stranku zablokovali a ona naozaj nefungovala 😉

nela dnes v jasliach vraj v pohode ... jedla, spala, spievala, tancovala, kreslila sarkana ... cestou domov sme este boli na 2 ihriskach, tak sme dorazilo o 18.00, uvarila som rychlo spagety, nela ich este papa rukami, ale prehliadam to, lebo ich ma len take same bez omacky, takze sa nezaspini a je pri tom spokojna a ticho 😅

dadulik
6. okt 2009

ahojte, teda dnes mi dobre padlo, ze kon nesiel, doobeda som tu mala kamosku so synom, tak mi decka zdemolovali celu obyvacku 😀 a poobede sme boli s malou na bicykli u nasich, po ceste nazad sme stretli dalsiu kamosku, takze celkom prijemny den 😎 a teda tu bolo tak krasne teplo, ze sa mi ani verit nechce,ze je uz oktober 😒

lusinda2000
6. okt 2009

čaute kočky, mešťanky,kde je v meste VÚB?

no vidíš deni,nám všetkým dnes "necváľal"kôň☹

sticker
autor
6. okt 2009

Luci vo Váhu 🙂

sticker
autor
6. okt 2009

Dani poslané 🙂 A môžem z jedného čísla aj viackrát?

lusinda2000
6. okt 2009

jani tu som🙂 dodatočne ďakujem,snáď to mm nájde🙂

lusinda2000
6. okt 2009

jo a krásna fotečka🙂

sticker
autor
6. okt 2009

Ale jasné 🙂 Veď je to hneď dolu 🙂 A ďakujem 😉

lusinda2000
6. okt 2009

tak hádam trafí🙂

a čože je tu tak pusto takto večer?

julca80
6. okt 2009

zdravim vas 🙂
Aj ja som dnes cez den chcela ist na Kona, ale bol zdochnuty. Chcela som to vyuzit, kedze som bola doma od obeda. 😀
Mala je zatial bez teploty, tuk tuk tuk, ale zacina byt zachripnuta, takze jej to ide na hrdlo. Uz mam aj napisany recept na sirup, kt. jej zajtra zacnem davat, tak snad zaberia. 😒
Pojde do skolky a uvidime aky to bude mat priebeh, lebo uz viem, ze deti v triede zacinaju chorlaviet, takze je to ako retazovka. 😖

lusinda2000
6. okt 2009

ahoooj julik🙂

tak nech sa dominika rýchlo vylieči,aby bola fit,chúďatko malinké. ono je pravda,že deti po nástupe do škôlky sú častejšie choré☹

julca80
6. okt 2009

Lus, zial, asi si tym fakt musi kazde dieta prejst ☹

julca80
6. okt 2009

ja len dufam, ze nebudem musiet vela vymeskavat z prace. 🤐
Zajtra sa ma konecne vratiti otec z nemocnice, tak aj ten bude snad po ruke v pripade nudze-varovania. 😅

lusinda2000
6. okt 2009

tak aspoň že tak,že máš s kým slniečko nechať🙂

no ja idem pozerať tú ordináciu.

dobrú nôcku🙂

jani a ty nefarmárči stále a podporuj aj koňa🙂

sticker
autor
6. okt 2009

Rozkaz šéfka 😎

sticker
autor
6. okt 2009

Julik a je ocinovi už lepšie?

julca80
6. okt 2009

Jani, uz by mu malo byt lepsie. Ved uvidime co povie zajtra.

sticker
autor
6. okt 2009

Ale teda slušne bol v nemocnici 😒 . Ale keď už bude doma, tak to bude aj pre neho lepšie 🙂 A Domča bude tiež rada 🙂 A to nehovorím o vás 🙂

dadulik
6. okt 2009

jani, krasna fotecka 😎
ahoj juli, tak nech je domca coskoro fit 😉
ja dokukam ordinacionen a idem drichmat, lebo od obeda sa mi tak kruti hlava, az mam miestami pocit na odpadnutie ☹

julca80
6. okt 2009

Janci, supis foto!!! 😵

dad, to z coho sa ti moze tak krutit hlava? 😕

sticker
autor
6. okt 2009

Dad z čoho? To nie je sranda? Máš "návštevu"? Inak ja som včera tak mala ako som sedela som myslela, že sa zvalím zo stoličky. Ale ja mám v poslednej dobe nejaké problémy s pravou nohou. Neviem sa normálne postaviť a stále mi tŕpne noha. TAk neviem či to spolu súvisí 😖

sticker
autor
7. okt 2009

Dobré ránko 🙂 Tak včera som bola hore o piatej a dnes až o pol šieste 😝 😀 . Do soboty to snáď upravím 🙂
A vonku prší 😕 . To ma dosť šoklo, keďže na dnes a zajtra hlásili až 26 stupňov. Nejako som dážď v správach nepostrehla 😝
A Janka spí zase v spálni. Ja neviem ako ju to odnaučiť 🙄 . Ona buď príde keď je ešte Edo hore a on ju tam nechá, alebo napr. minule prišla o pol noci to som ju odniesla a ráno tam bola aj tak 😅 .
A Leni nafotené to už je, ešte to musím pomerať a vymyslieť text 🙂

denisse
7. okt 2009

dobre ranko ... jani, ty si super, ze mas silu tak skoro vstavat ... to ja som typicka sova, vydrzim do noci, dokonca dokazem aj cokolvek robit vecer, nemam problem sa o 22.00 pustit napriklad do varenia, pecenia alebo upratovania ... len nech ma rano nikto nebudi 😅 ale to je len taky pocit v momente prebudenia, potom mi naskoci biorytmus a ficim ... mne staci naozaj malo spanku, len sa mi rano nechce vstavat, ale ked uz vstanem tak je to OK aj po kratkom spanku 🙂

ja dnes idem na poobedie do prace, idem este urobit nejakeho rychleho pangasa na obed a trosku poupratovat, k nele pride jirina ...

lenca13
7. okt 2009

Dobre ranko 😉 keby nemusim tiez rano nevstavam a moje dieta este spi 🙂
Dala som varit polievku a druhe spravim asi ryzu a kuracie pecienky

denisse
7. okt 2009

dani, tak ta kinder sutaz je naozaj spolocna ... deti zo SR aj CR su v jednom "baliku" a kazdy moze hlasovat za deti z obidvoch krajin, ale v kazdej krajine na ine telefonne cislo .. takze ja som z ceskeho mobilu poslala snadre hlas na cislo 9000903 ... a hned som skontrolovala, ze sa pripocital 😀

sticker
autor
7. okt 2009

Ahojte 🙂Ja skúsim ešte poslať hlas 🙂 Veď tri korunky ma nezabijú 🙂 Ale obávam sa, že to je tiež o ani nie pretekcii ale určite sú tam mamičky,ktoré majú nato aj peniaze aj kopu priateľov a budú posielať o dušu. 😝