Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
8. okt 2009

Daduš, bože, nechce sa mi veriť....aj od nás úprimnú sústrasť....
...mne v takýchto situáciach pomáha predstava, že ten človek iba niekam odišiel a ja ho len jednoducho nemôžem ísť navštíviť....držkajte sa.... ☹

denisse
8. okt 2009

caute ... dadu, furt na teba, na vas myslim ... ani som s nelou nebola poobede vonku, len sme pomalovali farbami listy, co sme doobeda nazbierali a otlacali sme ich na papier ... s romanom sme zbalili koberec z balkona, asi je definitivny koniec tepla, tak nech nam tam nezhnije ... nela smrka, ale zatial jej nic ine nie je ...
idem cvicit ...

a dali sme 5,5 tisic za prehliadku auta ... 😝

sticker
autor
8. okt 2009

Ahojte. Tiež stále musím myslieť na to všetko ☹ Ja som šla zo škôlky iba s Jajou do mesta, len som ju počúvala ako džavotala. Nutne som si potrebovala kúpiť spodné prádlo. A Janke som kúpila jedno tričko s dlhým rukávom do škôlky.
Deni to je nejaká povinná prehliadka? A tých päť je veľa, málo, akurát.... Vôbec netuším. A desím sa, koľko toho bude zase treba vraziť do auta. Hlavne keď je nové, tak musí chodiť na prehliadky a všetko treba dať robiť priamo tam, keď je v záruke. A oni si určite zapýtajú nenormálne peniaze, keďže vedia že ľudia sú odkázaní ísť za nimi 😒

jaduska
8. okt 2009

a mne dnes prdla v aute baterka, nikto nevie prečo, tak nabíjame 😠 ráno musím ísť urobiť ten prepis, no neviem, dúfam, že to bude OK

zuzla2
8. okt 2009

no jadus hadam bude v baterke iba skrat...nam sa to stalo pred dvomi rokmi..akurat ked sme sa mali stahovat...len uz sme ju nerozbehali..takze sme vtedy museli kupovat takto v novembri novu baterku a aj zimne gumy..dobra palka to bola 😒

Deni a to preco az tolko??? to ste boli v autorizovanom servise alebo len v nejakom "obycajnom" ????

Jani no asi ta nepotesim...ale samo,ze zalezi od servisu, ale taka kia si za rocnu prehliadku berie 250eur 😔 🤐 no a ked treba menit napr. olej, tak si to cvakas este samostatne...
svagor kupoval tohto roku tiez nove auto a potreboval si teraz dat vymenit olej,kedze on najazdi dost km...inde stoji liter olej 300korun..jeho stal 800 😕 🤐 no prosto zdieraci 😖

lenca13
8. okt 2009

Ahojte tak my sme dnes s Jarinom vypratavali izbu aby ju mohol v sobotu omalovat 😉
Radka si zobrala Timku pred barak a pekne sa spolu hrali 🙂vidno ze uz trochu starsie a Timea ju aj vonku posluchala

julca80
8. okt 2009

ahojte.
dadusik, normalne mi je do placu z toho co som si precitala. 😢 😢 😢 Uprimnu sustrast Tebe a rodine prajem. 😔
To snad neni mozne, ved uz bol na tom uz lepsie. ☹ 😢
Drz sa moja, najma kvoli Laurinke. ☹

julca80
8. okt 2009

mala uz spi 10min, v poslednej dobe sa pyta spat uz okolo 7mej. Stale je zachripnuta a do toho ma skaredy, chrchlavy kaslik, takze sirup to isti. 😒 😒
Zajtra je konecne piatok, v skolke bude do 11tej a potom ju povaruje dedo, kym pridem z roboty.

sticker
autor
8. okt 2009

Julik mne Janka po škôlke vždy bývala dosť unavená. Hlavne prvý rok - kopec zmien na ňu. Teraz už viac vydrží, ale ten prvý rok chodila krásne spávať. Možno aj Dominika je tak. Navyše keď kašle, tak aj z toho je unavená.
A Zuzi teda nepotešila si ma 😒 . Ale viem, že Edo spomínal, že majú všetko drahšie a inde ísť nemôžme s novým autom 😠

julca80
8. okt 2009

ako to tak sledujem, tusim v tejto dobe mame viacero z nas v poslednej dobe vacsie naklady na auta. ☹ 😠
Lebo ani nas to neobislo, tiez sme ho mali dnes v servise, bolo treba tam nieco vymenit a to este ho musime dat vymenit v blizkej buducnosti rozvodovy remen, kt. stoji okolo 3.500tis. 😖 🙄

julca80
8. okt 2009

Jani, tiez si myslim, ze ta Domcina unava je najma kvoli nabehu na "novy" rezim a dotoho jej prihorsuje aj to nachladnutie 😖

denisse
8. okt 2009

tak som doma z cvicenia, supeeeer sa citim, osprchovana, idem dat nelu spat ...

boli sme na vymenu oleja plus prehliadka pri 150 tis najazdenych km, bo uz tolko mame 😀 holt, stare auto ... ale je ok, tak este musi vydrzat ... 😀
a servis je to obycajny, taky mlady chalan s otcom to maju tu nedaleko nas, roman tam chodi odkedy sme v prahe a je uplne spokojny ...

zuzla2
8. okt 2009

heh...tak aspon servisy maju pracu 😀 ale zas pstttt...u nas co sa da tak meni mm alebo jeho svokor a suciastky nekupujeme priamo u autorizovaneho predajcu...s predxadzajucim autom sa tak robilo, lebo si mm myslel,ze ho vyhodnejsie preda a figu borovu 🤐
deni a kolko to auto mate??lebo to sa mi nezda az tak vela najazdenych...ved my sme pred 2rokmi kupovali a malo vtedy 119tis...teraz netusim 😔

zuzla2
8. okt 2009

a nas tiez este caka daka ta oprava..ved to som uz minule pisala..len to co bolo treba,tak uz mm vymenil a dako to nepomohlo..kedze stale ma problem rano nastartovat 😨 ale to odkedy zacali byt taketo xladnejsie rano...
my uz mame asi sudene take auta..lebo aj predxadzajuce nam to robilo 😀 a mm bol niekolko krat v renaulte,ze co s tym a nikdy nic nenasli 😒 teraz zatial nebol..lebo najnovsie prisiel s tym,ze to budu asi zhavice..hlavna vec,ze ix menil pred 2rokmi..a sa ho pytam,ze kolko by mali vydrzat..tak 100tis km..a nase zatial "maju" asi tak 30tis... 😀 😀 ale ja si i tak myslim,ze v tom problem nebude

dadulik
8. okt 2009

ahojte, tak mala mi dnes vobec nespala, ja som tak vycerpana, este ma boli aj v hrdle, hlava, usi, skratka vsetko, a ta hlava sa mi furt toci ☹
pozrem chvilu tv a pojdem si lahnut, hoci fakt neviem, ci vobec zaspim 😢
a jaro bol dnes zase s octavkou u opravara, nastastie ho to stalo len 10€

lusinda2000
8. okt 2009

ahojte kočky...

no,to som sa teda dozvedela zlú správu☹ dadu...úprimnú sústrasť aj od nás prijmite☹ je mi to ľúto a myslím na Vás...

k autu sa nemusím hádam ani rozpisovať,nám treba nový tlmič výfuku "len" za 60 alebo 100eur☹

idem kuk ordináciu a spať.

ahojte

sticker
autor
8. okt 2009

Luci ty si dnes nejaká stručná 😕 .
Dad je to ťažké, ale skús nezanedbať seba a svoje zdravie. Tá hlava to nie je len tak 😔

julca80
8. okt 2009

dadulik, ak by sa ti len troska chcelo, uvar si caj z medovky s medom, ak teda doma mas. Je to velmi dobry caj na nervy a ukludnenie. 😔 Stale na Teba myslim a rozmylam ako ti pomoct resp. poradit v tejto tazkej situacii, aspon psychicky. 😔

jaduska
8. okt 2009

daduš - hlavne sa poriadne vyspi, teda v rámci možností 😒

julca80
8. okt 2009

stick, az teraz som si vsimla tvoje motto v pase, dobreeeee!!! 😉 😀 😀

sticker
autor
8. okt 2009

Aj mne sa páči a veľmi 😀 😉

jaduska
8. okt 2009

to jankine heslo je fakt supriš

denisse
8. okt 2009

je to rok vyroby 97 a my ho mame od 2003 .. je to starousek 🙂

denisse
8. okt 2009

ten moj prispevok patril zuzke 😉

julca80
8. okt 2009

joj baby, tak ma teraz napadlo, ze zajtra poobede ma caka prezliekanie perin 😝 . Kedze to uz nemam kedy doobeda robit, tak to musim spravit v piatok, bo na vikend ideme zase do TN. 😒
Cez tyzden ked sa vratim poobede z prace, tak sa mi uz moc nechce upratovat, ledva upracom spalnu a hracky v obyvke. 😅
Takze nejako si to musim rozplanovat na poobedia. 😒
V nedelu ked sa vratime, este si budem musiet veci nachystat na pondelok atd., prip. malej pochystat veci na tri dni, hlavne aby mala dost cistych veci, nech ju ma do coho tatik obliekat ason do skolky. 😅 😀

julca80
8. okt 2009

no idem doordinovat a do hajan, papa 🙂

sticker
autor
8. okt 2009

Julik a budete chodiť do Tn každý víkend aj keď už robíš? Nebudeš si potrebovať doma oddýchnuť? No klobúk dolu pred tvojou energiou 😎

denisse
8. okt 2009

juli, na kolko hodin denne chodis do prace? a ako sa ti tam vlastne paci ... kludne ip, ale zaujima ma to 😅

lusinda2000
9. okt 2009

dobré ránko🙂

jani,že stručná🙂 ja som vždy🙂

dadu,ako si sa vyspala? ☹ janka má pravdu,musíš sa držať so svojím zdravím,musíš byť ok,takže sa začni šetriť, akákoľvek práca v dome nie je tak dôležitá ako Vaše zdravie.

julik,no fakt..to budete chodiť každý víkend ešte do TN?

my sme boli včera v PN na nákup. vravím mm:"kedy pôjdeme do tesca?" a on že:"môžeme ísť aj teraz,ale šoféruješ,dopil som to šampanské!"🙂 bolo tam len troška🙂
takže som si pekne odšoférovala do PN aj z PN🙂
malej sme kúpili v tescu jednofarebné tričká s dlhým rukávom-je na nich len taká kvetinka malá vyšitá,ale sú veľmi pekné.potom dvoje tepláčky a ponožky🙂
už len čižmičky a zimný overal na zimu a mali by sme mať všetko.
bundičku som zistila že jej je dobrá z minulého roka,takže ešte ju vynosí,veď čo s ňou?a bola som s ňou spokojná,je taká teplučká🙂 a má aj kabátik,čo dostala od babiny🙂

pozerám,že cesta mokrá,tak zasa v noci asi pekne pršalo☹
na víkend nemáme žiadne plány,mm ide zajtra do práce,takže asi tak...budeme pekne doma☹

jo a julik,aby som nezabudla,taktiež som zvedavá ako je v práci?aj ip môžeš🙂

lusinda2000
9. okt 2009

predsa prvá???

jani,kde si sa zabudla?tipujem že na 100% na farme🙂