Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
21. okt 2009

nie, praveze poobede, este predtym, nez sme isli na tie nakupy 😖 sak v pohode soferoval, len v tom nakupnom centre sa mu roztocila hlava, podla mna si to namysla, on sa strasne sleduju, ma o seba strach, jak o nejaky klenot 🤐 😅 a poziera tu zmrzlinu pri telke 😠 tak co ti mam na to este povedat ? 😅
idem si radsej lahnut 🙂 dobru 😔

dadulik
21. okt 2009

ano deni, prestala 😉

denisse
21. okt 2009

tak chvalabohu, asponze tebe je lepsie ... a jaro to moze mat od krcnej chrbtice, nemusel sa buchnut do hlavy .. nech pokruti krkom a popraska si to ... 😉

jaduska
21. okt 2009

dadulík ty ma furt vieš tak rozosmiať....kde chodíš na tie hlášky....moji "chlapci" (manžel a Boba) tiež pozerali futbal, ale už asi išli ľahnúť, len tú krpaňu stále počujem rozprávať.... ja si robím seminárku na zdravotnú TV, ale už sa mi voľajako oči zliepaju....
dnes sme boli v Prešove, tak som išla pozrieť do Rena nejaké čižmy pre Bobu, ale nič nemali, zato na Sandru mali krásne, len tá s nami nebola a bez skúšania jej čižmy kúpiť nemôžem....
čo sa týka Vianoc - ja ešte ani nerozmýšľam komu čo, dnes sa mi zadarilo kúpiť babám adventné kalendáre Barbie v kauflande, ešte nejaký aj Olívii musím kúpiť, keďže to nosí Mikuláš všetkým dobrým deťom, tak aby tie dve nepovedali, že Oli bola zlá, lebo Oli by si zaslúžila 10 takých kalendárov 😀 😀 😀 😀
Barborke asi kúpime pod konár vankúš a paplón, lebo hračky už netreba, knihy ona trhá alebo píše po nich, puzzle máme večne niekde roztratené a nič iné ma nenapadá....SAndre najskôr nejaké oblečenie a Olívii nemám šajnu. chúďatko, tak dopadne, keď je najmladšia v rodine

jaduska
21. okt 2009

tak nás ešte posuniem a idem hajať, aj keď sa mi už vôbec nechce....ale ráno nemusím skoro vstávať, lebo Sandra je nachladená, tak neide do školy...hádam aj baby potiahnu aspoň do deviatej 😀 😀 😀 😀 o pol desiatej idem zaviesť susedu k lekárovi....asi si otvorím taxislužbu a budem voziť starších ľudí po lekároch, u nás je totiž poliklinika na takom kopci, že ja keď tam vyšľapem, tak som zadýchaná... 😝 😠

jaduska
22. okt 2009

😕 😕 😕 😕 bré ránko 😀 😀 😀

lenca13
22. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Jadus kde beries tu energiu 😕

denisse
22. okt 2009

caute ... dani 😅 😕 😅

denisse
22. okt 2009

my sme dnes krasne pospali do 8 😉
musim daco navarit a chcela by som s nelou ist na plavaren .. normalne do velkeho bazena, ze sa trosku posalime vo vode .. len neviem, ci v tomto pocasi je to dobry napad, sa bojim, ze prechladne ... 😒

lenca13
22. okt 2009

Deni no neviem ale ved ked ju dobre oblecies tak snad neprechladne 😕

denisse
22. okt 2009

leni, to az poobede by sme isli, ked sa zobudi .. mozno to skusime ... aspon na chvilku do bazena a potom sa poriadne obliect a domov 😉

denisse
22. okt 2009

stal sa zazrak ... nela uuuuplne sama zaspala .. prvykrat 😀
som s nou isla do postele, chvilku sme tam spolu lezali a potom som isla do kuchyne skontrolovat obed, som jej povedala, ze za chvilu pridem pozriet ci uz spi ... bola tam ticho, tak som sa hned nevracala a ked som tam asi za 5 minut sla, tak uz spala 😀

sticker
autor
22. okt 2009

Deni to blahoželám 🙂 Ale aj moje dieťa spí, tak dnes je asi dobrá konštelácia hviezd 😀 😀

denisse
22. okt 2009

no dnes je tu naozaj mizerna ucast 😕 😅 ☹
aj ja idem na pracovny notebook .... 😝

lenca13
22. okt 2009

Ahojte 😉
Timeu som ulozila tak snad zaspi hned 🙂

sticker
autor
22. okt 2009

Ja stále odbieham. Mám taký rozhádzaný deň 😝 . Periny chcem prezliecť, aj poprať nech nemusím cez víkend. A konečne som sa objednala na gyndu, tak v utorok idem. Nie som si istá, či tam Jul vydrží, prinajhoršom ju pošlem s Edom pobehať si po dedine 😅 😝

jaduska
22. okt 2009

deni - na tú plaváreň kľudne choďte, len treba poriadne vysušiť vlásky a nezabudnúť na čiapku.... Ja som bola so San a Oli u dr.,tak obe berú ATB.... ☹

lenca13
22. okt 2009

Jadus a co mate 😕

lenca13
22. okt 2009

My sme boli doobeda u bratranca,Timea so pohrala s ich malou 😉 a dobre sa vyskakali vyhrali v Nescafe taky velikansky vankus naplneny gulickami 🙂

dadulik
22. okt 2009

ahojte, my sme boli doobeda u nasich, a dieta zase nechce spat 😠
dani, ja ta obdivujem, ved zo mna by uz pri troch detoch a VS bola totalna matoha 🙄 a nie svieza zena o jednej rano 😀
deni, kludne chod na plavaren, juuuj ale by som isla aj ja 😅 len nelke vysus vlasky a poobliekaj ju do teplucka 😉
na poobedie sa mi prihlasila mila navsteva, kamoska s pol rocnym chlapcekom 😵
a moje dieta reve jak pavian a pyta tretie mlieko 😠 nedam ani za boha 😠 😠 😠

zuzla2
22. okt 2009

ahojte...
aj mne uz dieta spi...dnes trocha neskor....a cakam,kym dojde mm,lebo musel cosi odbehnut do roboty (btw. je tam od 10tej 🙄 ), aby mi pripravil robota,nex mozem dat nastruhat zemiaky a urobit placky...
jadus tak aj vy ste xori??? to bude asi tym pocasim...alebo neviem teda 😒
deni ja sa bojim malu pustit na plavaren..totizto mm stale omiela,zeby ju zobral,lebo ma z prace zadarmo vstup..ale hadam,ked ju dobre poobliekas, vysusis vlasky,tak by nemal byt problem..a najlepsie by bolo,keby ste isli autom 😔

denisse
22. okt 2009

my ideme skusit tu plavaren, dam jej zimnu bundu, ciapku, sal, beriem fen ... tak snad to bude ok 🙂

dadulik
22. okt 2009

no laura nakoniec po 10 minutach hysterickeho revu za mliekom zaspala aj bez dalsej flase 😉 chce to asi len silne nervy 🙄
jasne deni, neboj, urcite to bude v pohodke 😉 ved ja som s malou chodila takto v zime na plavaren, ked mala sotva pol roka a do velkeho studeneho bazena 🙂 vzdy som ju zabalila ako snehuliaka 😀 fen nam nebol treba, vlasov nikde 😀

dadulik
22. okt 2009

prave som si vytvorila profesijny zivotopis na profesii 😝
to bola robota 😝 🙄 este som tam zabudla podotknut, ze som na rodicovskej dovolenke 😅 ale vobec sa tam nepytali na rodinny stav ani pocet deti 😕 zaujimave...

dadulik
22. okt 2009

no tak ked samomluva, tak uz nech 😀 😀 😀 😀
dieta spalo hodinu a pol, pojdeme asi von, lebo navsteva nedorazila 😒 mozno sa zdrazali a stretneme ich po ceste 😎

lenca13
22. okt 2009

K nam prisla neter tak si zobrala Timeu von ,Jarino isiel s Radkou do kniznice a na nakup 🙂
A ja som sama doma 😀 😀 😀 ale za chvilu idem s kamoskou nieco vybavit a snad nam vyjde cas sadnut si aj na poharik vinka 🙂

lenca13
22. okt 2009

Dadulik podla noveho zakona sa uz nepytaju na deti 😕

denisse
22. okt 2009

tak sme boli 🙂 a super ... v bazene sa jej pacilo, boli sme asi 40 minut, potom jej uz drkotali zuby, tak sme sa isli obliekat ... ked neochorie, tak pojdeme o tyzden znova 😉

denisse
22. okt 2009

a ja idem za hodku cvicit ...

dadulik
22. okt 2009

tak my sme dosli az teraz z vonka, aj navstevu sme absolvovali vonku 😀 malinky cely cas spinkal a tak sa muselo vozit 😀 😀 😀
no vidis deni, z nelinky bude maly plavec 😉