Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
18. nov 2009

cafte, u nas uz viac ako hodku spi, ale Domca tak fuci ako krtko. 😖 😅 Cez jej nic nie je, ani nadcha ani sople, zato teraz ked zaspala riadne funi. Vcera v noci detto, normalne som nemohla zaspat co tak chrapala, mp ked si isiel lahnut tiez. 😀 Ved mame aj odparovac na radiatore, aj davam eukaliptovy olej do toho, ale nejako jej to nezabera. Teraz dala zovriet vodu, naliala do nadoby s tym olejom a dala vedla postielky.
Chudiatko tak fuci, ze je to az cez vysielacku pocut. 😖

deni, citam, ze sa ides uz balit, tak ti prajem hlavne rychlu a pohodovu cestu. Ked sa ti bude dat, potom sa ozvi na Koni. 😉

Leni, a coze, vy marodite s Radkou?! 😕

lenca13
18. nov 2009

Ahoj Julik veru je chora len dufam ze ant.zaberu,ma hrozny kasel a mala vysoke teploty do 39.5 na co nie som vobec zvyknuta ☹

Julik skus sa poradit s doktorkou o tom chrapani,my sm to iste mali pri Radke nespi nahodou s otvorenou pusou 😕

sticker
autor
18. nov 2009

Julik čauko 🙂 Veru, aby to nebolo na nosnú 😒 Ja som s tým viac-menej zmierená, že asi pôjdeme. Doberiem tie tabletky na imunitu a pôjdeme na výter. A silne pochybujem, že bude negatívny.
Leni aj dnes mala ešte teplotu? 😕 Či už "len" ten kašlisko.

lenca13
18. nov 2009

Rano este mala dakych 38.4 a poobede 37.6

sticker
autor
18. nov 2009

To sa jej teda riadne dlho držala tá teplota. Verím Ti, že si bola z toho nervózna 😒 .
Bola som prebaliť Jul - smrad ako v Carihrade 😝 😅 .

lenca13
18. nov 2009

Jani ona sa pokaka ked spi 😕

denisse
18. nov 2009

do prace hotovo, zbalene nemam nic 😠
musim stihnut nejak zajtra, ked dorazim z roboty ... 😝

jani, tak ja si uz ani neviem predstavit pokakanu plienku 😀 ale zase vam zavidim tu dudku ... kazdy mame nieco .. 😉

jaduska
19. nov 2009

Bré ránko dievčatá.....nedá sa mi spať už asi od štvrtej, Sandra riadne kašle, aj maličká je asi prechladená, lebo dosť zle spinkala a mala plný noštek, mňa zase bolí ten kĺb alebo zuby, neviem....už to bolo dobré, včera som vyšla trochu von a bolesti naspäť.... Keby som aspoň vedela, k akému lekárovi ísť 😒 😒 😒 😒

sticker
autor
19. nov 2009

Ahojte 🙂
Leni - áno. Nemá žiadny problém sa pokadiť a sladko spať 😀 😅
Nie, aby na mňa zavolala....no ale tak aspoň sa nenudím 🙂
Dani a tvoj obvodný lekár Ti nevie poradiť? Bolesť dokáže neskutočne znepríjemniť život. Ako máš fungovať okolo troch detí, keď nie si v pohode? ☹
Alebo ak by si šla s malými k doktorke skús len tak medzi rečou jej to spomenúť, či nevie... No alebo ísť k zubárovi... 😒

lusinda2000
19. nov 2009

dobré ránko prajem🙂

drobček mi ešte spinká.....ja sedím trocha pri nete a čumákujem doňho🙂

včera sme boli v meste,potrebovala som ísť do banky,tak som s malou prišla autobusom o dvanástej do mesta a išli sme k sestre...tam mala chiara 5minút pred odchodom úraz...prevrátila sa zo sedačky a spadla do kvetináča,teda hlavičkou na ten kvetináč,má hrču na hlave,chúďatko moje,ešte takýto úraz nemala,plačenkala,normálne mi zle prišlo....

inak ani nemáme nič nového,našťastie malej už kašlík ustúpil a soplík tiež,takže sme zdravučké.

leni,nech sa radke rýchlo polepší,aby bola fit,hádam tie tabletky len zaberú...

taktiež si neviem už predstaviť,čo je pokakaná plienka,ale zasa na druhej strane ako píše deniska,celkom v pohode ste sa zbavili dudky a na plienku má ešte čas,veď ju má len na spánok...aj tak je šikulka z nej🙂

jaduš,na tvojom mieste pri tých bolestiach a troch ďetoch by si sa mohla spýtať doktora,že kam s takou bolesťou ísť,aby si niečo nezanedbala,za opýtanie nič nedáš a bude ti lepšie.

a aby som nezabudla,už včera som to chcela písať,ale zabudla som......dadulík-krááásna fotečka🙂
normálne to oživilo stránky MK,keď som zbadala vašu novú krásnu fotečku.ste tam rozkošné,obidve🙂

sticker
autor
19. nov 2009

Uf Luci..... verím že Ti bolo zle z toho.... Ešte že je to "iba" hrča. Vy máte zase šťastie, že sa vám takéto veci nedejú 😝 . Jul sa v kuse narazí do čela. Niekedy sa až bojím aby jej neostalo také hrčové 😅 😝
Ja idem s mojim otcom teraz ten bicykel pozrieť. Janka ešte spí, lebo o šiestej bola na wcko a som ju poslala ešte spať, aj tato ešte spí, ale pôjdem ho pomaly zobudiť, aby sa prebral kým odídem.
No a na jedenástu ct...nech som už naspäť. Takú nervozitu mám v sebe že až 🙄

lenca13
19. nov 2009

Dobre ranko 😉 my sme hore od 7.00 😉 Radka spala dlhsie v noci uz nekasle ale rano este hej,no uvidim co bude cez den a hlavne uz nema teplotu 😉
Lusi no este ze sa nestalo horsie
Nasa Timea si zase u segry narazilo oko ale mala to len cervene takze pohoda 😉
Ja pojdem s Timeu trochu von este stastie ze Radka je taka velka a mozem ju nechat samu doma
Jadus chod radsej k lekarovi

zuzla2
19. nov 2009

ahojte...
my sme dnes tiez skor vstali,lebo sme isli k zubarke..tak uz aj mala ma prvu prehliadku za sebou 😎
plienky na spanie este stale mame a zjavne aj dlho budeme..ale som vravela,ze do 2,5roka tomu nexavam cas...aj ked uz je to len mesiac 😀
dadu krasna fotecka...
jadus mala by si ist k lekarovi...

a zas som zabudla,ze co som xcela 😝 😀

sticker
autor
19. nov 2009

Zuzi teda super, že malá zvládla zubára. Veru Julku by som nemala odvahu tam vziať 😝 . Aj keď pri umývaní pekne drží. Typujem, že má v poriadku zúbky 🙂
My sme bicykel kúpili, ešte aj zľavu dali 😅 😝 Ešte premýšľame, že kúpime tú autopumpu. Lebo s tými malými pumpami je to des. Navyše treba nádstavce. Tak som chcela, že to dám Edovi pod stromček 😀 Veď je to aj na auto. A teraz keď máme bicykle všetci sa to zíde 🙂
A nervózna som neskutočne...

lenca13
19. nov 2009

Ahojte ja som bola s Timeu v meste je tam nenormalne teplo a ze za mesiac Vianoce,bola som pozriet jednu knihu no ale ked som zbadala tu cenu aj ma presla chut 😖
Jani to aby bolo cez Vianoce teplo ked dostane Jaja bicykel 😀 😀 😀 a ako velky ste na koniec kupili,som zvedava ako dopadnes na CT 😕
Radka sa uz nudi,tak sme zacali robit ulohy 😉

dadulik
19. nov 2009

caute zeny moje 😎 ja mam od rana riadnu migrenu, hlavu mi ide rozhodit 🙄 mam to druhykrat v zivote, fuuuj 😝
dakujem za chvalospevy na moju foto, ale ja ju vobec nepovazujem za extremne vydarenu, ci peknu, je to len ranna momentka, ved tam neni som ani ucesana 😀
marodi, rychlo sa uzdravit, slniecko svieti, vianoce za dverami 😀
moje dieta dnes zaspalo, sice po kriku, ale chrni 😝
jani, som zvedava, ako si vybavila, cakam na info 😕 a tu pumpu urcite kup, ak myslis, taku, ze na nu nohou stupnes a pumpujes, ta je perfektna, mame ju, fukame tym auta, aj bicykle aj bazen a lopty 😀
o tretej sa ohlasila svagrina s malou ze pridu, tak snad to nejako s tou migrenou zvladnme 😨

denisse
19. nov 2009

ahojte ... tak som doma z prace a mam tak nejak zbalene, uz len premyslam, co som zabudla ...

inak vcera prisla jirinka a hovori mi, ze ide k zubarke a nelu berie so sebou ... a zhodou okolnosti k tej, kde mi povedali, ze uz nove deti neberu ... tak jej hovorim, nech kuknu aj nele zuby a nech sa prihovori, aby nas vzali ... a si predstavte, ze jirina sedela cca pol hodku v kresle a nela sa rozpravala so sestrickou a ked ta musela ist miesat plombu, tak pekne sedela, pozerala a cakala 😀
a zuby ma ok, po novom sa mame ozvat, tak snad nas vezmu ... 😅

denisse
19. nov 2009

nela je este na spievani, roman po nu ide o chvilu a uz budeme len sediet na kufri a spekulovat, ci este daco zbalit ...

lenca13
19. nov 2009

Deni tak si mala dobre pokecala a kedy vyrazate na noc alebo cez den?Stastnu cestu 😉

denisse
19. nov 2009

leni, ideme nocnym, zajtra rano tam budeme ... cez den by sme to nezvladli, to by sa nela vo vlaku nudila a mna by porazilo 😅

dadulik
19. nov 2009

my sme navstevu zvladli 😉 aj sme sa poriadne presli vonku, aj potme uz 😝
dala som varit zemiaky a upeciem domace jaternice od svokra, nech ma jaro mnam veceru, ked dojde z roboty 😅
a svagrina mi od nejakej kamosky doniesla pre malu troje teplakov, tak som stastna, lebo som jej uz nemala co ani obliekat 😀 tu u nas kupit na nu kvalitne teplaky neexistuje, a co som objednala cez net, tak su jej 98 obroooovske 😀 no skratka super cislovanie 😒

dadulik
19. nov 2009

deni, stastnu cestu 😉

denisse
19. nov 2009

jani, ako si dopadla na ct?

dadulik
19. nov 2009

fakt jani, haloooo kde si 😕 😕 😕 zas hnojis a pod. 😀

denisse
19. nov 2009

baby, vyrazame ... papa 😉

sticker
autor
19. nov 2009

Juj Deni som ťa nestihla....ale aj tak šťastnú cestu 🙂 Nech v poriadku dorazíte 😵

sticker
autor
19. nov 2009

A čoby som sadila 😀 Bola som s babami vonku, prišli sme o piatej a to potom do večera som v jednom kole a teraz som si sadla. Ale sa cítim dolámaná.... Už dlho sa cítim unavená a ako mám tú obličku a v kuse ma bolí noha viac ako chrbát tak nevládzem a som vyčerpaná. A hrdlo ma zase začína bolieť...otravné to už je.
A výsledky budú tak o týždeň, pošlú ich na ortopédiu a potom si ma zavolajú. Tak musím vydržať. Ale super to bolo. Ako vždy keď mám strach, tak to bolo v pohode 🙂

lusinda2000
20. nov 2009

dobré ránko kočendy🙂

tak nás posuniem....

u nás je krásna hmla,to sa nedá so včerajším počasím ani porovnať,aj je chladno... ☹

takže jani,musíš týždeň vydržať ohľadom výsledkov...no pekne teda,ale dúfam,že bude všetko ok.

kočky poradťe čo variť.....

sticker
autor
20. nov 2009

Aha, ďalšia zmenená fotka 🙂 😉 Pekné oživenie 🙂
Luci u nás je ešte paradajková a pečienka s ryžou. Premýšľanie ma čaká na zajtra 😒
A tu svieti slniečko... 🙂 Ja som dnes potiahla do pol ôsmej a neviem sa nejao rozbehnúť... Zajtra má prísť sesternica s malými tak musím to tu trochu dať do pucu... Aj keď jej malý po sebe neupratujú, tak to mám jedno 🙄

lenca13
20. nov 2009

Ahojte tak ja som bola s Radkou na kontrole,v stredu ide do skoly
Potom som este behla s Timeu do mesta,dnes je tam zima aj ked svieti slnko
Baby som obidve dala spat len Radke sa moc nechce 😀 ja pojdem trochu upratovat

Lusi pekne foto,ja robim dnes cestoviny a tuniakovu omacku,a cez vikend spravim kuracie prsicka s broskynou 😉