Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
11. dec 2009

Tak sa budeš musieť prinútiť nepremýšľať 😅 😝 😀

sasa80
11. dec 2009

Ahojte baby, dakujeme za podporu a hlavne konecne vieme co nam je a co mame, respektive v nemocke robit a uz nam nebudu robit ziadne testy na nejake divne choroby, lebo vsetko nam vyslo negativne, takze aspon v niecom je to pozitivum.

Dnes som bola este u primara s malym, tak dosadil naspat jeden sprej a ked pojdeme o tyzden na kontrolu ORL, tak chce od nich kontrolu kazdeho pol roka, aspon taku preventivnu, nech ho poriadne prezeraju a mame dufat ze vyrastie z toho a jeziskovi mame napisat, tak pojdem dokupit flautu, balony a proste fukacie veci, aby aspon pluca boli ztiahnute a netlacili na hrtan 😒

No ja som v jednom kolotoci, vcera som 4 hodiny zehlila co manzel napral a ja som prala 8 praciek a ked som prisla od lekara tak som musela pozehlit aspon co bolo suche lebo rano ked som odchadzala tak som pustila poslednu pracku a nemala som ju kde vyvesat, este aj to pradlo schne zle kedze tu mame vlhko z toho pradla, ale potrebovala som vsetko poprat este aj koberceky v kupelkach, lebo buduci tt chcem uz robit aj ja vianocne upratovanie a vyzdobu, lebo tento rok to nejako nestiham, tak budem trosku pomenej tu a ked sa dostanem aspon si sadnut ku kave tak vas pozdravim a hlavne vsetky chorym skore uzdravenie 😉

dadulik
11. dec 2009

ahojte zeny 😎
ja som bola doobeda u nasich, mamine som tam napiekla tie moje dvojfarebne keksy, lebo otcovi moc chutili 😀 teraz zase netrpezlivo cakam, ci mala zalomi, uz lezi cez pol hodinu 😒 jaro spi po nocnej, chudak, rano dosiel taky vykolajeny, ze ho na dialnici chytal mikrospanok 😲 boze 😔 tak nech radsej spi cely den, aj zajtra poobede pred dalsou nocnou, ono to je riadny zahul, takto natesno 3 nocne po sebe a este k tomu ked ma sam ist autom 😒
deni, tak nepremyslaj 😀 ved to nevies, ze sa hovori, ze premyslanie boli 😀 😀 😀

denisse
11. dec 2009

dad, ja som tie tvoje keksy piekla vcera 😀 fajne su ...

jaduska
11. dec 2009

ahojte, ja len pozdravujem a posúvam...... 😀

sticker
autor
11. dec 2009

Ahojte 🙂 Dani odpíšem na správu, ale to sa musím opýtať mm, snáď bude vedieť 🙂 A tá druhá vec sa hanbím 😔 Včera som to Jaje práve vravela, že som hrozná, že som zase zabudla 😔
My sme prišli po siedmej domov a som "déééd" 😝 . A to sme boli bez detí. Ale aj tak som stále na ne myslela, že či sa nenudia u babiny a tak. Navyše Jul má hnusnú tú nádchu, tak čakám "divokú" noc.
No ale kúpili sme aspoň malým darčeky, už nič im nebudeme, teda aspoň dúfam. Majú bábiky - obidve rovnaké, drevennú stavebnicu v krabici, vĺčka som im kúpila - to som premýšľala, že dvoch, ale dosť to stojí 😒 .
A boli sme v Kenvele, lebo ocino mi dal 50 juráčov nech si kúpim niečo pod stromček, tak čo si viem...nič ma nenapadalo, tak vravím poďme do Kenvela. Mali tam také slušné nohavice - nízky sed a dolu tak pekne vyhrnuté - vzala som XL a že to určite neoblečiem, veľké. Tak som sa tam hrabala a našla L a normálne mi sadli. Za 18,90€.A už sme odchádzali a mm sa pristavil pri takých drahších detských veciach, som tam zbadala rifle - krásne slimky, hneď som aj mala v rukách Jankine číslo, mm sa usmieval ako slniečko na hnoji, lebo to bol presne jeho štýl - vyšúchané a že vezmime jej ich pod stromček. Tak sme vzali. Ešte pozeral nejakú "frajerskú" bundu iba do pása, ale to som ho schladila, že to nepotrebuje. A potom sme zbadali ešte C&A a Lenka mi vravela, že tam vždy dobre kúpi tak šup aj tam. Chytila som prvé rifle a boli mi dobré 🙂 Vyšúchané, nízky sed ešte aj s opaskom za 34,90€. Tak som trochu prešvihla tých 50 juráčov, ale konečne som si aj na seba kúpila. Lebo som zase stála pri detských a mm ma ťahal, že si mám sebe kúpiť a nie malým 😀. A on si nič nekúpil, čo mi je aj ľúto. Ale pozrie si rifle tu v meste, lebo tu aj vždy kúpi. Tak sme pomíňali. V Tescu sme nechali 100 € a to ešte nemáme ovocie, rybu... a našim nemám ešte nič, iba ten kalendár bude 😒 ☹

sticker
autor
11. dec 2009

Dad a to šoférovanie Jarovi vôbec nezávidím. My sme teraz šli iba z TN a ja som bola normálne v strese. Nič nebolo vidieť, poprchalo.....dve búračky sme videli, až mi zle bolo. A on keď má 80kg jazdiť nevyspatý... To je iná záťaž 😔

dadulik
11. dec 2009

80 kg jazdit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja viem, ze si sa pomylila, ale dobre ma to rozosmialo 😀 😀 😀
my sme absolvovali neplanovanu navstevu u starsieho krsnata, tak sa decka pohrali, mala mi po obede ani po dvoch hodinach uspavania nezaspala 😒 takze dufam, ze je teraz dostatocne unavena a prespi celu noc 😉
no a my sme dnes nic nevarili, na obed sme si dali udenaca a teraz jaro ze supnime si pizzu do rury 😀 boze, to bude zase obzerstvo v noci 😝

sticker
autor
11. dec 2009

Jéj Dad 😀 😀 😝 Až teraz som si to všimla 😀 😀 😀
No unavená som, čo už 😅 😝 😀 😀 😀 😀 😀
Ja si idem dať Colu a chipsy tak mi hovor o obžerstve 😀

dadulik
12. dec 2009

dobre ranko 😎 teda poviem vam, ze obzerstvu odzvonilo, chytil ma nad ranom zlcnik z tej pizze, este aj tatarsku som si na to gebzla 😝 🙄
pojdeme dnes kupit nejaku zakrslu tuju pred vchod, aby som si ju mohla ozdobit (kedze vianocna gula furt neni zavesena 😲 😠 ) no a kedze nemam ozdoby navyse, pojdem k mamine, ta si tento roku kupila iba taky maly stromcek uz ozdobeny, tak ostatne ozdoby pojdu asi so mnou 😀 😀

sticker
autor
12. dec 2009

Dad mňa večer prehnalo - no cola, kapustnica...bodaj by nie. MM si robil srandu, že si udržiavam postavu do tých nových nohavíc 😝 😀
Spať sme šli o jednej,budíček o pol siedmej 🙄 ... No ale káva to spravila 🙂
Dnes chcem ten tvoj koláč robiť, tak snáď to aj dodržím a hlavne sa podarí 🙂
Inak aj my sme "zdedili" ozdoby od našich, tiež majú malý stromček a maminka ho zdobila hlavne stužkami 🙂 Ale tento rok asi nebudú dva stromčeky 😝 😀
Idem do mesta, dať vyvolať ten kalendár. Staršie dieťa nechce ísť so mnou, malé hej, ale to nevezmem. Je tam dosť zima a nechcem aby dýchala ústami. V noci to bolo celkom fajn, čakala som horšie. Občas zaplakala a štípe ju pod noštekom, tak krémujem 🙂

dadulik
12. dec 2009

tu sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 len trosku, ale predsa 😀
a vianocna gula visiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀
no a tuju sme kupili taku malicku, ze sa mi tam ziadne ozdoby nezmestia 😅
dieta som ulozila, tot otazka ci zaspi 😕
urobila som si caj na ten zlcnik a na obed mame jaternice a varene zemiaky 😒 no rozmyslam, ci to mam vobec jest, ale zase su od svokra, take jemnejsie, on to moc nesoli ani nekoreni, tiez musi dodrziavat zdravu stravu, tak mozno kusok si dam 😅

dadulik
12. dec 2009

a dieta spiiiii 😀 😀 😀
uz len nezakriknut tento "uspesny" den 😀

sticker
autor
12. dec 2009

Dad práve som premýšľala, že je taká tma, že by aj snežiť mohlo. A maminka bola v meste a že veľmi slabulinko niečo poletuje 🙂 A prajem ti aj ďalej úspešný deň 😀 🙂
Ja som Jul aj dala, aj nespala 😅 😝 . Ale tak bola asi hodinu v postieľke a potom kričala, že už sa vybuvala 😀 A pýtala sa ma, či má upratanú postieľku - lebo ona v tej malej postieľke má kopu plyšákov, tri podušky...tak som ju aspoň pochválila, že to nerozhádzala 😀

lenca13
12. dec 2009

Ahojte 🙂 my sme u nasich,vecer ideme na firemnu akciu 😉
Timea spi aj s mm 😉
Jani no tvoja Jul to ma v postielke,ale Timea si brala k nasim 3 podusky,plysaka aby jej nebolo smutno 😀 😀 😀

dadulik
12. dec 2009

no mojemu dietati staci zatial jeden plysovy zajo na spanie 😀 😀 😀
mala si potiahla skoro dve hodky, potom sme sli von, no dlho sme sa nezdrzali, tak taka zima, mrzne ako besne 😒 takze zajtra pekne krasne overal nasadime, hoci teda minule sa v nom moc nemohla hybat 😖 neviem, snad je to len o zvyku, na dlzku jej je dobry, len trochu sirsi, ako mala minuly rok ☹
tatino nam zase odisiel do roboty, to ze nespal pred nocnou snad ani nemusim spominat ☹ bol menit olej do octavky u jedneho pana, a tak uz nestihol spat ☹

sticker
autor
12. dec 2009

Dad prosím ťa, koľko si ty piekla tie dvojfarebné koláče? Alebo Deni. Ja som to asi urobila moc hrubé, aj keď v surovom stave to vôbec nebolo veľké. A vyšli mi tým pádom iba dva plechy. Tak neviem, čo som zle urobila ☹ Ale chuťovo je to dobré. Pripomína mi to minulý rok čo som robila také kakaové hniezda a na vrchu farebné ozdoby. To som tuším tiež mala odtiaľto recept 🙂

dadulik
12. dec 2009

jani, dobre si to piekla, mne tiez vysli necele dva plechy 😉 krajala som asi centimetrove platky a rukou formovala do akeho takeho gulateho tvaru 😀 a piekla som to prvu varku 15 min, druhu uz len 10 min, kedze truba bola rozohriata, ono to vyzera ked to vyberies, este ako surove zvrchu,ale ked to ochladne, tak je to okurat, ani makke ani tvrde 😉

sticker
autor
12. dec 2009

No ja som to netvarovala, taký ovál to bol 🙂 Tak som rada. Ja som dala 150 a takých 15-20 minút. Mne dosť od spodu pečie trúba jedna 😝 😀

dadulik
12. dec 2009

jasne 😉 to poznam, mne sice truba pecie uplne perfektne, ale mamine tiez pripeka od spodu, tak vcera ako som jej to tam piekla, tak boli trosku chrumkavejsie ako tie moje z mojej rury 😀

dadulik
12. dec 2009

jo a piekla som to na 180 😉

dadulik
12. dec 2009

tak nas posuniem, a idem spinusat, dobru 😅

dadulik
13. dec 2009

😕 dobre ranko 😅
moje dieta ma uz stve 😠 zacala sa pravidelne v noci budit na caj (uz dlhsiu dobu spavala celu noc) a to sa niekedy zobudi az o piatej, no niekedy uz aj o polnoci 😠 no a potom cca za hodku, dve reve ako tur, ze chce ist do maminkinej postele 😠 takze znovu si zvyka spavat s nami, slak ma trafi 🙄 a do toho este budicek medzi siestou a pol siedmou 🙄
ja som vecer navarila na dnes masovu polievku, naklepala som si rezne a pripravila cesticko na cernohor, takze pojdeme asi do kostola, potom len ryzu dorobim 🙂

sticker
autor
13. dec 2009

Dobré ránko 🙂 Dad, naše dieťa malo budíček o pol piatej - v kuse kašlala, aj sme soplík utreli, čaj dali, ale v kuse kašlala. Hrôza!!!! Našťastie vstala potom o siedmej, no mne to bolo aj tak skoro, keďže sme zaspali o piatej.
A inak:
Všetko najlepšie k dnešným meninkám Lucii prajem 😵 🙂 Hlavne veľa zdravia, lásky, pohodu a nech sa Ti splnia tvoje tajné želania 🙂

dadulik
13. dec 2009

jej, jasne, lucke vsetko naj 🙂

denisse
13. dec 2009

caute ...
tak aj nela kasle ... teda, este uplne nekasle, ale je zachripnuta a pocujem, ze ma nieco na prieduskach .. takze tento tyzden do jasli nejde, nejak to pokombinujeme s jirinou ... teplota jej ustupila v podstate po 24 hodinach a vyklul sa z toho kasel ... a to este vo stvrtok rano, ked s nou roman bol u dr, tak mala uplne ciste dychanie ... 😝

dala som je mucosolvan, lebo nic ine nemam ... jani,co davas jul na ten kasel?

denisse
13. dec 2009

luci, vsetko najlepsie, hlavne nech ste zdravi a nech sa ti vsetko dari 😉

dadulik
13. dec 2009

ludia, tam je nenormaaaaaaaaaaaaaaaaaaalna zima, brrrrrrrrrrrrrrrr 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😅 😅 😅 😅
ked sme sli z kostola, skoro sme umrzli, tam nas jaro hodil autom, ale nazad kocikom ☹

sticker
autor
13. dec 2009

Deni ja dávam Stoptusin - ten je dobrý na záchvat. Ale dávala som aj Stodal. Len Jul to má vyslovene zo soplíkov, tak mi aj MUDr. vtedy povedala, že Stoptusin.
Dad tu aj trochu poletuje sneh, tak verím, že je tam zima. A už keď mm vytiahol zimnú bundu, tak určite je 😀 Bo on doteraz iba tak v pulovri vybehol do auta a v robote z auta. No dnes zháňal bundu 😝

dadulik
13. dec 2009

no tak to jaro napr. v auguste, ked je na slnku 40 stupnov, my mame v spalni cca 32, tak on si pyta zimny paplon, a az po usi sa v noci zakryva 😀 😀 😀 takze si vies predstavit, ako chodi teraz obleceny 😀 😀 😀 😀