Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
18. dec 2009

Timea sa posledne dni pyta aj sama spat 😉 a dnes zaspala behom 10 minut
Ja som vypla chladnicku a pojdem ju umyt uz sa nedalo na nu ani pozerat 😀

sticker
autor
18. dec 2009

Tak moje dieťa jasné že nespalo, zato sa už hodinu vyzlieka, že sa ide sprchovať 😅 😝 . A tak sa zase oblieka a samozrejme sama....
Inak Deni dnes som premýšľala, že vy na Vianoce idete darovať dudku Ježiškovi 🙂 . Keď sme sa o tom kedysi bavili mi to pripadalo neskutočne ďaleko a už je to tu. Som zvedavá, čo nato povie Nelinka 🙂
Ja sa idem pomaly chystať, tak o hodinu vyrazím, ak dorazí samozrejme mm - to mal mať dnes voľno 😒
A objavila som v skrini ešte nejaké veci pre baby - pre Jul návlečky, pančušky také telplé ponožky, tričká a ešte niečo z Jarmoku. Tak už naozaj nič. Akurát pre ocina nemám a segru,no tam netuším, netuším, netuším...

denisse
18. dec 2009

jani, tak to som zvedava aj ja ... zatial tvrdi, ze da 😀

mne je dnes zase nejak nevolno .. uz sa mi zdalo, ze je to lepsie a dnes zase .. bleeee ... 😝

denisse
18. dec 2009

baby, tu je -13 stupnov 😕

lenca13
18. dec 2009

Deni u nas je -7 😉

lenca13
18. dec 2009

Inak Timea bude este tvrdsi oriesok ako Nelka s tym cumlom,ked poviem ze ho dame prec tak spusti neskutocny rev 😀 😀 😀

dadulik
18. dec 2009

tak som tu, ale na chvilu, lebo unava ma premaha 😅 svagrova sa dost zdrzala aj s malou, tak ma to celkom vycerpalo 😝 lauru som ulozila, uz bola taka otapena, ze sa pytala aj sama spat 🙂
a taky rev ako timea pri brani cumla, spusta laura, ak jej poviem, ze ideme spat bez plienky 😒
dnes sa cez obedne spanie samozrejme pocikala (ale ved dala som zase podlozku), ale ked som prisla za nou do izby, mala aj nakakane v nocniku 🙂 tak aspon takto 😀

dadulik
19. dec 2009

😢 😢 😢
dobre ranko 😅

sticker
autor
19. dec 2009

Dad čo sa deje? 😕

sticker
autor
19. dec 2009

Inak ránko 🙂

dadulik
19. dec 2009

nic jani, len som bola smutna, ze nikde nikoho 😀 😀 😀
sosovicka sa uz vari, bude dnes privarok 😉 zajtra ideme do ba pre svagrinu, doleti z anglicka, takze zajtra varit nebudem 🙂

sticker
autor
19. dec 2009

No to mi odľahlo 😀
Ja nevarím dnes 😀 Som myslela, že sa včera večer moc spoločensky unavím, tak aby som mala dnes pokoj, ale neunavila som sa no aj tak dobre 😀 Pôjdem asi ešte do mesta - už posledný krát a budúci týždeň budem iba chystať, čiže upratovať 😝
Inak včera večer v meste samé firemné vianočné večierky a zväčša chlapi 😀 Sme si robili srandu s kamoškou, že kde sú všetky ženské.... Aj z bývalej roboty boli a teda poniektorí chlapi sa potom iba vonku opierali o reštiku a neboli schopní spraviť krok 🙄 😠
Ja som tiež nebola schopná spraviť krok, ale nebolo to spôsobené pitím, ale tým, že sme sedeli tri hodiny a teda noha ma odmietala poslúchať. Takú bolesť som ešte nemala...asi sa začnem aj tešiť na tú operáciu 😒

dadulik
19. dec 2009

a tak zase dnes robim posuvaca 😅

dadulik
19. dec 2009

😢 😢 😢 kde ste 😢 😢 😢
ja som stihla kuknut uz aj dvd z beneficneho koncertu MJ, dieta spi uz cez hodinu, a zase tu poriadne snezi 😨

dadulik
19. dec 2009

vy asi robite dnes poriadky vsetky, co 😀
no ja som sa na to totalne vyflakla a dala si zavazok, ze urobim v pondelok cely dom 😕 😅 😲 😨 🤐

jaduska
19. dec 2009

ahojte....
teda ja poriadky nerobím - včera som ukážkovo upratala detskú izbu a dnes to tam vyzerá....ani nechcem povedať ako....

K tým mojím zubom - ja ich mám menej, lebo mám malú sánku, tak som si musela dať vytrhnúť aj zdravý, lebo bol mimo radu. No a tú osmičku, čo mi treba vybrať - tá mi leží pod kosťou a tlačí na sedmičku zo spodu. V nemocnici sa im s tým nechce babrať, tak jednoducho vytrhnú sedmičku a osmičku už potom ľahšie vytlačia von. Môj zubár by mi to urobil tak, že kúsok z osmičky odreže, potom ju posunie, zase kúsok odreže atď. Len problém je v tom, že môj zubár je síce perfektný odborník, ale ako človek nic - moc a mne ten jeho prístup dosť vadí, hlavne, keď na mňa začne kričať.... ☹

sticker
autor
19. dec 2009

Dad ani som neupratovala 😀 Len kúpeľňu som dala do pucu a bola by som rada, keby vydrží do Vianoc. Lebo presne ako píše Danka - upracem detskú, Jaja mi pomôže a do hodiny je to zase hrôza. Ale Jul má na tom väčšinový podiel 😠 😝 .
Ja som doobeda bola ešte s maminkou v meste. Ešte som Jul kúpila knižku - miesto niektorých slov sú obrázky tak to by ju mohlo baviť 🙂.
A tu začína snežiť - mohlo by celú noc a zajtra by sme šli doobeda von 🙂
Dad aké je to dvd? Ja kým som sa spamätala, tak už nie je ☹

dadulik
19. dec 2009

jani, thank you michael jackson, vyslo to extra ak priloha k plus jeden den, predvali to v novinovych stankoch cely tyzden za 1,99€, je to vlastne zaznam toho beneficneho koncertu z pasienkov v ba 😉 ale ved si precitaj v teme MJ, co som k tomu napisala 😖

dadulik
19. dec 2009

co uz s vami zeny 😖
tak vas naposledy dnes posuniem 😉

lusinda2000
19. dec 2009

ahojte kočky,konečne som sa dostala ku kompu,dnes sme boli na nákup darčekov,teším sa na balenie, od pondelka začínam vypekať: výborné vanilkové rožky, lunexky, metrový koláč, kysnuté záviny a ježe. robila som už tie dvojfarebné kekse,čo si dadulík dala recept,ale mám ich troška tvrdšie,zmäknú?alebo som urobila niekde chybu?

malá mi dnes vstávala o 6:15hod. a cez deň nechcela vôbec spinkať,išla až predchvíľou,ale mala toho dosť...

dadulik
19. dec 2009

lusi, mali by zmaknut 😉
ale ja som ich moc nepiekla, boli este take maksie pri vyberani z plechu, potom ked vychladli, stvrdli 🙂
teraz ich mam take ako keksiky z obchodu 😀

dadulik
20. dec 2009

baby 😠 😠 😠 😠 😠
dobre ranko inak 😅
no my odchadzame pre tu svagrinu do ba, celu noc tu snezilo, je tu kalamita, takze super cesta 😒 malu nechame varovat svokre a skocime aj do ikei, ak nam to casovo vyjde 🙂

sticker
autor
20. dec 2009

Ahojte 🙂 Dad dávajte si pozor 🙂 A ja tie medovníky mám stále tvrdé ☹ Ale dajú sa normálne jesť, len nie sú mäkké. Ja som bola hore pred piatou, tak ma to bolelo že mi nešlo spať. Musela som sa prejsť po byte a potom som si ľahla. A o pol siedmej Jul kričala, že je pocikaná. Tak sa precikala.... Najradšej by som si na obed ľahla, ale tak chcela by som do Lidl zbehnúť pozrieť lososa ak vôbec ešte bude. Inak okrem ovocia a pitiva už nič netreba. Akurát pozerám na baliaci papier, či ho mám dosť. Ale tak mm ide do roboty aj 24teho tak by kúpil.
Julik čo je s vami? A Saši malý ako? Lenkovci sú na zabíjačke a Deni teraz nemá asi moc chuť vysedávať pri pc, keď jej je viac zle ako dobre ☹

dadulik
20. dec 2009

ja ze si vas ani nedocitam za cely den 😀 😀 😀 😀 😀
cesta sa dala zvladnut, bolo to relativne odhrnute, ale teda mrzne riadne, brrr, pred par hodinami bolo -15 😲
zbehli sme aj do tej ikei, ale sme sa nahanali, tak som nestihla vsetko pokukat ☹ ale kupili sme malej este k vianociam malu stolicku do obyvacky, stupienok na wc, aby dociahla a box na hracky - tieto dve veci uz naplno pouziva 😀 😀 😀 len ta stolicka bude prekvapko 🙂
jani, nechapem, ze mas tie medovniky stale tvrde 😕 asi si ich nechala dlho piect ☹ tomu staci fakt malo, ja ich mam makkucke jedna basen 😅

sticker
autor
20. dec 2009

Dad tiež si myslím, že som ich asi piekla dlho...aj keď to bol krátky čas. Lenže keby ich vyberiem skôr tak sú bledé... Ale na chuti im to neuberá 🙂
Na mňa niečo lezie, poobede som si normálne tri hodiny pospala. Tak sa nalievam čajom, sprej do nosa a paralen na noc to istia. A to budem sama doma s malými až do štvrtka. Snáď to nejako prežijem 😝

dadulik
20. dec 2009

jani, ved aj tie moje su bledsie 😀 ale su upecene, skratka musis vystihnut ich cas 😉
ja som dostala kramy, to potesi, ide ma roztrhnut, ako ma brucho boli ☹ a to zajtra mam robit generalne poriadky 😖

sticker
autor
20. dec 2009

Dad aspoň na sviatky budeš mať do nich pokoj 🙂 😉 Idem do vane, lebo chcem SS pozerať úplne od prvej sekundy 😅 . A ráno príde suseda mi pichnúť prvú injekciu - o ôsmej ráno...tak chcem vstať a aby to tu aj trochu normálne vyzeralo, aj keď ja som ráno úplne nepoužiteľná 😝

dadulik
20. dec 2009

aj ja idem kuken SS 🙂

dadulik
20. dec 2009

no netrufam si tipnut, kto vyhra 😒

sticker
autor
21. dec 2009

Teda baby ale to tu zanedbávame 😝 Dad my sme včera do poslednej sekundy netušili, ktorí z nich vyhrá, ale som spokojná 🙂 Len väčšina tu fandila tomu druhému tak som už radšej ticho 😅 😀
Spať som šla po SS a od druhej som hore 🙄 😔 Strašne ma to bolí...čakám či zaberú injekcie. Neviem ako budem dnes fungovať - mm v robote... Teraz periem, ešte chcem uteráky a potom vo štvrtok iba prezlečiem postele a medzi sviatkami operiem.