Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
15. jan 2010

ahojte ... ja idem za chvilu na gyndu, len za sestrickou po pokyny k dalsim poradniam a vysetreniam .. ku nele pride na tu chvilu jirina ...
a ked pride roman z prace, tak ideme ku svokrovcom na vikend ...

julca80
15. jan 2010

cafte, ja som prave dala malu spat a obedovala huspeninu 😀
Co sa tyka tej vyzdoby, tak sme rozhodnuti pre tu bledunko modru v kombinacii s bielou a tmavo-modrou. 😉
Lenci, presne viem, ktoru tyrkysovu myslis, aj ja som ju najprv pozerala, ale postupne ako som ju videla na viacerych obrazkoch, a porovnala s tou bledsou modrou, som si uvedomila, ze ta tyrkysova je strasne vyrazna. A my by sme chceli radsej nejaky taky jemny odtien modrej doplneny zopar kuskami tmavo-modrej, ci uz len kvetmi alebo lupenmi, atd.

dadulik
15. jan 2010

ahojte, ja som robila doobeda poriadky, varila som rajcinovu polievku a vyprazane sojove maso 😲 prvykrat v zivote, ale je to v celku jedle 😀 a k tomu zemiakovu kasu. No na veceru musim este nieco,asi spagety, lebo jarko dojde po dvoch dnoch z prace, uz sa ho nevieme s malou dockat 🙂
juli, my sme mali bleducko ruzovu vyzdobu 😉 a velmi jednoduchu, len srdiecka na stene, ruzove obrusy, obrusky a sviecky, tot vsjo, jo a este polnocne saty som mala ruzove. Niekedy je menej viacej, vies ako to myslim 😉

julca80
15. jan 2010

jasne Dad, tiez chcem len taku light vyzdobu, snad sa podari. Ved potom uvidite a zhodnotite. 😅

lenca13
15. jan 2010

Tak hviezda dnes zaspala dost rychlo,tvalo jej to len 30 minut 😉
Ja zmyvam este podlahy,a a vecer ideme s kamoskou trochu von 🙂
Julik urcite tu vyzdobu zvladnes,a ako pise Dad niekedy je menej viac 😉

denisse
15. jan 2010

ahojte ... tak som doma, uz sme sa aj naobedovali a konecne mam tehu knizku 😀

zuzla2
15. jan 2010

ahojte...
nestiham..teda presnejsie kona uz nie...ak aj som na nete,tak nieco hladam,pripadne este troxa pooxidujem na fb...
mame sa ok..len mala ma od utorka troxa sopliky,ale kym sme bez teploty,tak je to ok...asi to xytila odomna,lebo ja som bola minuly tyzden xora...tento tyzden sme boli pozriet v skolke a dnes som aj rovno zaniesla prihlasku..je to sice cirkevna,ale mne nevadi,kedze sme veriaci a navyse mame ju hned pri bloku 😎 takze to mozem kedykolvek aj v papuciach prebehnut 😀 su otvoreni od 7-17stej,takze kebyze najdem nejaku pracu,tak ju mozem vodit aj po nu chodit mm 🙂 su otvoreni od septembra,takze este nie su plni, dokonca planuju otvorit aj druhu triedu,ale to zavisi podla zaujmu...len u nas to bude tazsie s malou..lebo ked sme jej vraveli,aby sa isla pohrat s detmi...tak,ze pojde,ale aj so mnou 😀 😀 😀 no doma o tom rozpravala,tak hadam to bude ok...
ja teraz beham aj stale k zubarke..nastastie mam uz ten bolavy zub vylieceny, aj zaplombovany..teraz ma caka este na druhej strane to iste..len je to zatial nastastie maly kaz,tak ze radsej v predstihu...a mala neustale nam doma rozprava,ze bude teta zubarka 😀 😀 😀 teraz v pondelok som ju nevzala dovnutra,tak mala revala jedna radost,lebo aj ona xcela ist 😀 hrdinka..to preto,ze jej zatial nic nerobila 😀
inac len co som preletela posledne 2strany....tak plienku aj my este mame...sice uz len na noc..posledne dni je suchsia..ale este stale ju potrebuje, lebo cez noc co to popije..vecer pred spanim jej pit nedavame nic,dokonca sa ide 2x vycurat..no i tak..ale nesilim..to ma zatial cas...na buduci mesiac jej xceme ist objednat aj detsku,tak budem ju skusat tam davat spat aspon cez obed,nex si pomaly zvyka...
julci ja s vyzdobou velmi neporadim,pretoze my sme si zajednali pani,ktora nam tam vsetko ozdobila..akurat farbu sme si vybrali biela+bordova...ale predsa len to bolo skoro pred 4,5rokmi,takze ono sa to stale meni...vtedy sa napr. velmi nedavali navleky na stolicky,teraz je to uz v mode...my co sme boli na svadbe,tak mali bielo-zlatu a aj ta sa mi lubila...ale podstata je,aby sa to pacilo hlavne novomanzelom..ono sa vzdy najdu ludia,ktori skritizuju to alebo ono 😔 🤐 😖 a popolnocne saty som podobne ako dadu mala tiez bordovej farby..mm mal tej farby zas koselu 😀 ale ako som pisala..ono sa to stale meni..aj svadobne saty su teraz zas krajsie...no,ale tak to,aby sa clovek kazdy rok vydaval 😀 😀 😀 😀 😀
deni tebe to teda leti..myslim tie tt 😎 😉 😵

my dnes ideme znova na vikend prec,takze potrebujem ist balit...tak zatim....

julca80
15. jan 2010

baby, tiez som uvazovala nad tym, zeby bolo pekne mat popolnocne saty takej istej farby ako je vyzdoba saly, len si tiez uvedomujem, ze na druhej strane si chcem kupit take saty, ktore budem moct vyuzit aj v buducnosti. Takze preto rozmyslam nad ciernymi-prevazne cele cierne s doplnenou mozno bielou alebo bledunko modrou farbou.
Vobec nechcem nejake honosnejsie saty, skor take koktejlove. Aj uz mam jedny vyhliadnute na nete, je to taky ten "oriental styl". Asi si tie objednam, len staaaaaaale vaham - typicka ja. 😅 😅

julca80
15. jan 2010

deni, a ja som si doteraz myslela, ze ty uz tehu knizku mas 😨 😅
.....ale dost neskoro ti ju dali..... 😕

lenca13
15. jan 2010

Zuzi ze si aj ozvala 🙂 ,ale nie problemy zo zubami nezavidim 😖
Neboj mala si urcite v skolke zvykne,no uvidim ako si bude nasa zvykat

dadulik
15. jan 2010

moje dieta nespalo 😠
ideme sa prejst aspon do obchodu

sticker
autor
15. jan 2010

Leni aj ti vymenili toho pangasa? Ja veľmi nerada kupujem v tom mäsiarstve, ako je to "nové" 😒

sticker
autor
15. jan 2010

Ja som dnes prišla domov o jedenástej. A v pondelok ideme do TN na kaudálny blok...netuším čo to je...ale tuším nejaká injekcia na uvoľnenie toho nervu, len som to tak pochopila, že to budem mať akoby umŕtvené celú tú časť tela.... Aj mi doktor vravel, nech si vezmem šoféra... mu vravím, že ja aj tak musím mať šoféra, keďže nemám vodičák 😅 😀 . Tak Jaju dáme do škôlky no a Jul bude musieť ísť s nami. Snáď to zvládne. Len je možnosť, že budem chodiť na infúzie do TN ak to tam doktor povie 😖 😒 .
Neskutočne som unavená z tých infúzií a z toho vstávania o štvrtej...
Deni šťastnú cestu a odpočiň si 🙂

jarinosk
15. jan 2010

Ahojte!
Nase baby idu zajtra na karneval,tak babicka sa cinila a robila Timke masku.
fotky som dal na "fejsbúk".
Lenka chcela, aby som ich tam dal este v stredu,ale dostal som sa po to az dnes.

lenca13
15. jan 2010

Tak aspon to posuniem 😀 😀 😀
Jani vratili mi prachy za toho pangasia,sice mi tvrdili ze to vcera dostali cerstve a smrdi to len rybacinou 😠 😠 😠

dnes som si dobre posedela,pridala sa este jedna kamoska 🙂 🙂 🙂

sticker
autor
16. jan 2010

Teda to je iná "flákanda" 😉
Asi sa vám ani nechce prispievať - vonku je tak pekne, teda aspoň tu, len ísť von 🙂
Ja som sa doobeda motala po byte - prala, varila, ešte som zbehla do obchodu a už je jedna hodina. Poobede pôjdeme k našim, tatino mal narodky, tak mu potrasieme rukou.
Baby sa teraz jašia s tatinom, zajtra už ide do roboty, tak nech si ho ešte užijú... 🙂

dadulik
16. jan 2010

ahojte, my sme boli doobeda na nakupoch, tesco, kaufland, inak tesco ma paradne nastvalo 😠 normalne ma na niektore vyrobky zdvihnute ceny aj viac ako o 50% 😠 😠 😠 mala este zaspava 😒
vecer ideme gratulovat mojej mamine, zajtra ma narodky, pride aj segra tak sa tesim 😎

lusinda2000
16. jan 2010

kočky posúvam....

a inak ahojte,zabudla som pozdrviť☹

lusinda2000
16. jan 2010

*pozdraviť!!!

dadulik
17. jan 2010

dobre ranko, u nas mame kvalitnu vichricu 😕 😨

sticker
autor
17. jan 2010

Ahojky Dad 🙂 Tu neskutočne mrzlo v noci a tiež je trochu silnejší vietor. Veď v ČR má byť tuším tiež víchrica a zajtra že snežiť, tak som zvedavá. Mohlo by tak normálne 😅 . Ja sa bojím jazdiť, keď je sneh a musíme ísť do toho TN.

julca80
17. jan 2010

ranko 😉
Tu tiez celkom slusne fuci vetrisko a mrkla som na teplomer, je -5st.

julca80
17. jan 2010

Jani, to ides zajtra na tu infuzku? Na kolku tam mas byt? 😕

julca80
17. jan 2010

Mne zase vcera praskla polovica plomby v stolicke, potom aj vypadla, no a mam taky dojem, ze mam zlomenu tu stolicku. Takze zajtra rano musim naklusat k zubarovi, bo ma to aj boli. 😨
To asi aby som nevysla z cviku co sa zubara tyka, a nemam kde inde peniaze vyhadzovat, tak zajtra tam mozem ist znova. 😠

sticker
autor
17. jan 2010

Julik práveže ideme do TN na oddelenie chronickej bolesti. Ak bude súhlasiť doktor s tým čo navrhol ortopéd, tak mi pichne kaudálny blok - to je nejaká špec. injekcia. Ale začínam sa báť, že mne pomôže jedine operácia 😒 . Lebo už po poslednej ifnúzke som cítila, že aj tak mi to tŕpne a teraz cez víkend ma to tiež bolí a to mi bola sestrička večer o šiestej pichnúť injekciu od bolesti. Iba sa to zbytočne predlžuje.
A zuby tiež začínam cítiť, len nemám kedy tam ísť. A ani neviem, či by som vydržala toľko sedieť 😝
Na jednej strane aspoň, že si doma a nemusíš si kvôli tomu brať voľno 😅

dadulik
17. jan 2010

baby, zevraj od noveho roka je povinna preventivna prehliadka u zubara pre vsetky deti nad 1 rok ??? 😲 😲 😲
je to riadna kravina, ked si pomyslim, ze laura v roku mala sotva dva zuby 😒 a teraz tam s nou chuderkou mam naklusat, ked jej uz dva chybaju ? 😖

sticker
autor
17. jan 2010

Dad tiež som o tom počula a neteší ma to 😒 . Janka je prispôsobivejšia a v piatich rokoch to bol trochu horor a nie tam ťahať Jul. Ona sa zatne a koniec. Navyše môj zubár nie je detský a má kopec ľudí a nie tam pol hodinu nútiť dieťa otvoriť ústa 😒

julca80
17. jan 2010

boze, baby, ja si to velmi neviem predstavit, keby mam ist s malou k zubarovi. Joj to bude revu. ☹

Jani, presne ako pises, veru som aj rada, ze si to volno nemusim brat. 😅 Preto som sa rozhodla, ze pokial nerobim, musim si uz konecne dat vybrat jedno znamienko (co planujem cele 2.5roka co som na materskej), nech nemusim potom, ak by som chodila uz do roboty.

lenca13
17. jan 2010

Ahojte 😉 vidim ze preberate zaujimavu temu,ja som uz bola s Timeu u zubarky a zvladli sme to bez problemov tiez sa musime objednat kedze uz ubehlo odvtedy pol roka 😉

dadulik
17. jan 2010

😀 😀 😀