Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
25. jan 2010

daduš - ja som pri Bobe musela použiť tvoju výchovnú metódu - bola som jej opláchnuť tvár studenou vodou, zatiaľ iba tak nad umývadlom (jemne) a zabralo....tiež je to s ňou niekedy na draka, mne by tie jej záchvaty nevadili, ja by som si ju nevšímala, ale môjho otca to rozčuľuje, on síce nič nepovie, ale už na ňom vidím, že je zle...

Deni - uplietla som voľačo z toho papiera, len to neviem zakončiť, nenašla som zatiaľ poriadny návod, ako to zavrieť. Nafarbila som to akrylovou farbou - ukradla som chudere Sandre zo súpravy na maľovanie, ale aj tak vidno písmenká - akú akrylovú farbu používaš?

dadulik
25. jan 2010

tak laura po hodine a pol nezaspala, len co mam z nej nervy, a zase nachcala do plienky 😠 ja uz nevladzem......

sticker
autor
25. jan 2010

Ahojte 🙂 Dad ja teda neviem aký je pomer spania a nespania na obed u Lauriky, ale skús ju jeden, dva dni nedať... Možno ten tretí sa vypýta sama 😅
My sme boli dnes poslednýkrát v TN, aj sa teším, aj nie. Teším, že už nebudú ráno zhony a neteším lebo ešte ma to neprestalo bolieť 😒 . Povedal, že teraz mám rehabilitovať a keby zase moc bolí prísť na infúziu. A chce vidieť výsledok magnetickej. Aj keď ma on na ňu neposlal, že ak by som bola tak dobrá a chcelo sa mi, nech mu to prinesiem ukázať...no neskutočne zlatý doktor 😵
Tak teraz vybavím nejaké cvičenie a zase budem Jul vláčiť tam 😝
Teraz poobede som sa s ňou šla prejsť - ona tlačila detskú buginku a ja som mrzla 😝 . Neskutočná zima, ale ešte že nefúkalo. Keby tak nasneží...júj to by sa mi páčilo 🙂
Zajtra ide Jaja zo škôlky pozrieť do školy - tak som zvedavá na jej dojmy....či si vôbec niečo aj zapamätá z toho 😅

denisse
25. jan 2010

dani, tu je navod na jednoduche ukoncenie .. ja pouzivam to "pred-za"

http://www.rucnivyrobky.eu/jednoduche-uzavirky....

a skusala som balakryl ... urcite dve vrstvy ... ono zalezi aj od materialu novin ci letakov, od farebnosti .. obcas pismenka presvitaju ... ale niekedy to prave robi pekny vzor ...

dadulik
25. jan 2010

baby, tak ja neviem, ale laura sa pokadila do nohaviciek 😒 uz sa to sem normalne hambim pisat 😔 dosla ze kakam a zaroven ohmatavala gate, ze uz tam ma 😒 mozno to je tym, ze je unavena, zhukana, nevie co so sebou... 😖 jaro ju zobral pred pol hodinou von na sane, uz je tma, este ich neni 😕 no nech len poriadne vymrzne a unavi sa, lebo dnes mam ja ten den, ze sa citim uplne na dne z toho materstva 😔

denisse
25. jan 2010

dad, ja sa nelu uz ani nepokusam davat spat .. nema to absolutne cenu .. a ked nahodou poobede spi (napriklad v jasliach) tak vecer je to hotova katastrofa a zaspi az medzi pol desiatou a desiatou .. tak to radsej nech nespi poobede a vecer ide najneskor o osmej ...

dadulik
25. jan 2010

a hladam nejake lacne letenky do londyna, o dva mesiace by sme chceli letiet za svagrinou na predlzeny vikend, boze ale tie ceny, pytaju za dvoch dospelych aj viac ako 1000€ 😲 😲 😲 😲 😲

dadulik
25. jan 2010

deni, ale na laure je vidiet, ze je unavena, ma cervene oci, pretiera si ich, tak ju vzdy davam, no a cca 2x do tyzdna nezaspi 😖 ja to nechcem prerusovat, lebo na nej vidim, ze to naozaj potrebuje. A u nas v skolke vyzaduju, aby deti cez obed spali 😲 tak ja neviem, ako to bude do septembra 😝

denisse
25. jan 2010

dad, nestresuj, kazda mame take dni ...
ja napriklad v poslednej dobe zistujem, ze casto nemam sily sa nele intenzivne venovat .. myslim hrat sa s nou, citat si, kreslit ... som radsej kes sa zahraje sama alebo sa len tak motame ... 😒

a s curanim a kakanim sa netrap, ma este cas, neboj ...

dadulik
25. jan 2010

ja viem deni, ale dnes je fakt strasny den 😖 uz som si aj poplakala od beznadeje 😔 ja nutne potrebujem uz vypadnut do prace, lezie mi to na mozog, len stale sa akosi nedari si nieco najst 😒

denisse
25. jan 2010

dad, skolky by som sa nebala ... nela doma ani za svet a v jasliach v pohode, zakazdym, bez problemov hned po obede zaspi ... a poznam viac takych deti ...

denisse
25. jan 2010

dnes sa jej pytam "spinkala si v jaslickach?" a ona na to "ano, uplne super" 😉

dadulik
25. jan 2010

u nas su strasne ucitelky v skolkach, normalne su ti schopne zavolat na obed, ze pridte si po dieta, nechce tu spat, narusa inym rytmus 😲 😲 😲 kamoske sa takto stalo, prisla vdaka tomu o pracu a maly jej tam chodi len na pol dna 😒 je to des tu na dedine 😖 ale nech, ak tam budu problemy, babky budu varovat, ved ich mame tu obidve 🙂

dadulik
25. jan 2010

deni 😀

lusinda2000
25. jan 2010

čaute kočky🙂

dad,nič si z toho nerob,aj si občas myslím,že som už na nervy,ale v zápätí,keď malá príde za mňou a "vtierka sa a boškáva ma",tak je ten hnev fuč🙂
a tiež mi nespí cez deň,ale škôlky sa nebojím,pretože keď tam bude vidieť ostatné detičky spať,tak si snáď aspoň poleží🙂 a keď nie,snáď nevadí,nakoľko sú tam aj strašie deti,ktoré už nespávajú,lebo tu máme len jednu triedu ževraj☹

a dnes mala naša slečinka na noc plienku,pretože keď je takto zima,tak sa počúravala v noci....ale plienka bola suchá🙂
ona sa vkuse v noci odokrýva a potom sa pociká.....keď nebola taká zima,tak sa jej to nestalo....už aby bola jar...

dad a ak sa smiem spýtať......na akých všeliakých stránkach sipozeráš prácu?lebo ja poznám len profesiu....

zuzla2
25. jan 2010

ahojte...
mm mi odisiel na firemne stretnutie,ci aky fras,tak mam cas 😀 sice som sa o tom dozvedela na poslednu xvilu,ale neva 😎
jadus ty si sikulka...
dadu...skusala si pozerat cez pelikan.sk?? alebo skus nizkonakladovu let. spolocnost Ryanair...
inac nexapem,co si to ucitelky v skolkach u vas dovoluju 😠 😠 vsak najnovsie je..myslim,ze aj podla zakona,ale to nexcem trepat dane,ze pokial dieta na obed spat nexce,tak ho nutit nemozu...bud ho nexaju,aby ticho lezalo alebo sa moze ist hrat..teda pokial nebude vyrusovat ostatne deti...tak mi to aj vravela v skolke...
my klop klop nastastie este cez obed spavame kazdy den..kedy ako..niekedy len hodku, niekedy viacej..sice obcas vystraja pri zaspavani,ale vzdy zaspi...akurat vcera spala 3hodky a sa jej podarilo trocha pocurat...ale to sa asi nato zobudila,lebo postel velmi mokra nebola, iba ona...
ja pracu pozeram na profesii,ale je to tu bieda 😒 kebyze viem programovat,tak mozem ist pracovat k mm..oni tam stale niekoho hladaju 😀 😀 😀 😀 😀

denisse
25. jan 2010

zuzi a aky typ prace hladas?

zuzla2
25. jan 2010

nieco v administrative...na viacej si netrufam 😀
ale najviac by mi bodlo v poistovni,kedze tam mam uz nejaku tu prax...no samo,ze ziadne to xodenie po ludoch a nukanie im uzatvaranie vyhodnych poistiek 🤐 🤐 na toto nemam povahu..

jaduska
25. jan 2010

deniska vďaka za typ....na dnes som to zbalila, lebo sa mi už nedarilo, tak možno zajtra...

dad - naša Boba cez deň tiež nespí, jedine keď idem s ňou von, tak zaspí v kočiari, alebo ju uspáva babka v kočíku doma a spieva jej....
čo sa týka MŠ - učiteľky NEMôŽU!!!! nútiť dieťa spať, kebyže mi dáka učiteľka zavolá, že si mám prísť pre dieťa, tak si po to dieťa prídem a poviem jej, že si zavolám na školskú inšpekciu, či je tento jej postup v súlade so zákonom. Mám spolužiačky, ktoré to majú v MŠ tak, že pre deti, ktoré nechcú spať majú pripravený náhradný program - samozrejme nejaká pokojná činnosť, aby nerušili spiace deti. Ono je ťažké sa ozvať, keď je v okolí iba jedna MŠ, ale si myslím, že keď budú všetci ticho, tak si tie učiteľky budú robiť čo chcú a ženy dopadnú tak, ako dopadla tvoja kámoška.... Takže škôlky sa neboj, buď sa Laurika prispôsobí "davu" a bude robiť to, čo ostatné deti, alebo prinútiš učiteľky, aby sa prebrali zo sna ony a uvedomili si, že časy dogmatickej výchove sú už dávno preč.... 😀
Zuzka - najvyšší čas začať sa učiť programovať 😀

dadulik
25. jan 2010

baby, toto ja vsetko viem o tych skolkach, ved ma to riadne rozculuje, co si tu dovoluju 😠 mame v plane sa tam ist zac. februara pozriet, ako to tam vobec chodi, nez podame prihlasku.....
mala bola totalne nepricetna, tak sme ju o pol siedmej ulozili spat aj bez kupania 😖 uz chrni, som zvedava, co bude v noci 🤐
lusi, profesia je najvacsia a najznamejsia stranka o zamestnani, ale ak si zadas do google pojem ponuka prace, tak ti to vyhodi x stranok 😝

lenca13
25. jan 2010

Dad nic so z toho nerob,ze sa mala sem tam pocika alebo pokaka,ved su to este male slniecka 😉
My tiez mame stale plienku na spanie,a ked sem tam citas tak maju aj starsie deti
Mozno budes prekvapena ako bude pohodova noc,a tiez si Timeu neviem predstavit bez obedneho spanku
A to ti verim,ze uz mas doma toho plne zuby aj ja robim krik a hlavne ked mam teraz svoje dni 😀 😀 😀

lenca13
26. jan 2010

Ahojte ,co zase strajkujete 😀 😀 😀 😝
My sme boli u dokiny,mame trochu zapalene hrdlo,spravila vytery v piatok budu vysledky 😕

lenca13
26. jan 2010

Dadulik,aka bola noc?

denisse
26. jan 2010

ahojte ... ja som dnes smutna ☹ ☹
bola som po nelu v jasliach a teta, ze mi musi nieco povedat ... nela vraj cely den (s vynimkou jedla a spanku - to je v pohode) sedi na schodiku, pozera na hodiny, co su tam na stene a caka kedy pridem 😢 😢 😢
za celucky den nevezme do ruky jedinu hracku okrem svojho macika ... ked niekto zazvoni alebo pride a zisti, ze to este nie som ja, tak place ... ked som si ju predstavila, ze tam tak sedi cely den a kuka na hodiny, ktorym vobec nerozumie, len vie, ze su to oni, co ukazuju, kedy pridem, tak mi je do revu ☹ 😒 😔
vedela som, ze tam nie je stastna, ale ze je to az tak, to som nevedela ☹

myslim, ze to uz bolo lepsie a zase sa to nejak pohorsilo, ked sa jej na to pytam, tak hovori len, ze jej tam je smutno ...
neviem, ci to nejak suvisi s tym jej obdobim strachu ci co to ma .. ze sa aj v noci budi a place ... fakt neviem ... 😔

lenca13
26. jan 2010

Deni,normalne mi ta prislo luto a samo ze aj Nelinky 😔 ,skus sa s nou pozhovarat ved ona je rozumne dievcatko

dadulik
26. jan 2010

ahojte, ja som az teraz zapla pc, dnes sme stravili pohodovo oproti vcerajsku, boli sme aj u kamosky sa pohrat 🙂
deni, chudatko nelinka ☹ ja som myslela, ze je tam uz ok 😢
leni, noc bola dobra, spala do rana 😀

sticker
autor
27. jan 2010

Bože Deni 😢 . Tiež som si myslela, že si tam už zvykla, keď tam aj na obed spávala a bez problémov ☹ . Verím Ti, že je Ti z toho do plaču 😔 A nechce ti nič viac k tomu povedať? Alebo uč.... či si nevšimli na nej, že by sa niečoho konkrétneho bála.... Budeš k nej volať teraz Jiřinku, alebo to ešte skúsiš?

sticker
autor
27. jan 2010

My dnes budeme doma, neskutočne mrzne 😖 Tak idem prať a druhé spraviť a trochu spratať. Včera sme o desiatej šli k prababine a boli sme vonku až do škôlky 🙂 Bola som kúpiť Jaje pančušky, silónky, Julke dvoje nohavičky a ešte dvoje pukačky pre Janku a 10 € som tam nechala 😠 A dnes ráno Jul tie nohavičky pekne pokrstila 😀

lenca13
27. jan 2010

Dobre ranko,tak my pojdeme az trochu neskor von,tiez musim varit druhe spravim kuracie pecienky a ryzu 😉
Jarino je az do vecera v praci,tak budeme cely den same 😖
Timea ma novu zabavku,objavila caro puzzli 😀 😀 😀

Jani ako sa pacilo Jaje v skole,Radka ze ju videla 😉

dadulik
27. jan 2010

ahojte, mame tu -20 😲 😲 😲 😲 normalne mi primrzla klucka k mokrej ruke, ako som isla vylievat kybel s vodou, co som hore zmyvala podlahy 😕 😕 😝 😀
ja dnes robim novinku, kuracie prsia nakladane v acidofilnom mlieku, cesnaku, vegete a majoranke, hodim to este do struhanky a vyprazim, uvidim, ake to bude. My sa budeme motat asi doma, ked tak mrzne. 🙄