Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
25. jún 2009

jani, vcera som kupila tu krabicku, kde ich je 5 za 98 Kč.

denisse
25. jún 2009

nel strasne zo spanku kasle ... ☹ az mi jej je luto, ze sa poriadne nevyspi ...

lusinda2000
25. jún 2009

jani,prečo v dobrom závidíš?veď ja mať tvoju "kostru" tak si určite nekúpim mašinu za 90eur.načo by mi bola? ale som aká som a preto ju potrebujem.aj pre dobrý pocit🙂 a potom hodím foto🙂 už ho mám doma,len mm mi to musí zložiť,je to ťažké jak "kôň". 😅 😅 😅

deni,to sa nelinka moc dobre nevyspí☹

lenca13
25. jún 2009

Uz som vytepovala koberec a vecer este sedacku 😉

dadulik
25. jún 2009

ahojte, tak sme sa doobede vyhrali u kamosky na dvore v gumakoch, decka prelievali vodu z velkeho bazena do celej zahrady, mokre boli do nitky 😀 rychlo som malu prezliekala, aby mi do bojnic neochorela 😲
uz spi dve a pol hodiny, ale po pol hodine som ju musela "umravnit" 😎
konecne sme sa s kamoskou dokopali a poslali fotky na vyvolanie do happy fota, vzdy takto spolocne to posielame koli postovnemu, a teraz maju akciu za 0,06€ format 10x15 cm 😉
ked sa mala zobudi, asi vybehneme na bicykli von 🙂

dadulik
25. jún 2009

no luci, tak ja si nemozem dovolit, len koli dobremu pocitu vyhodit 90€ za cviciaci stroj ☹ a to nehovorim o tom, ze ja by som ho potrebovala nie koli tomu pocitu, ale skutocne koli chudnutiu 😖

dadulik
25. jún 2009

ja si radsej kazdy den slapnem na mojom milovanom bicykliku von do prirody 😉
to ja mozem, hned po soferovani auta 😀 😀 😀

sticker
autor
25. jún 2009

Dadulik aby vám zase dážď neprekazil pekné plány na poobedie 😒
Luci, naozaj netuším prečo si myslíš, že mi netreba zhadzovať 😕 😅 . Ja mám od prírody zadok a boky a viem, že inak ako cvičením to nepôjde... Jasné, keby sa idem porovnávať napr. s Dadulik a to bez urážky, tak si môžem povedať, že mi netreba cvičiť a chudnúť.... No od určitého času to moc neriešim. Aj dnes som si dala rifle a jednoducho som si povedala, že ich oblečiem a to je hlavné 😀 😀
A Dadulik - ja si ťa neviem predstaviť že vyzeráš inak. Spoznala som ťa takú aká si a vôbec neriešim, či ti treba alebo netreba niečo zhodiť 🙂
To isté aj o ostatných 😵
No, snáď som to napísala aspoň trochu zrozumiteľne 😅 😀

dadulik
25. jún 2009

jani 😀 jasne 😉

lenca13
25. jún 2009

Dadulik no my dve by sme si mali zobrat bicykle aj do Bojnic ja sa tiez chystam niekam poobede na nom vybehnut ak nam pocasie dovoli 😉

sticker
autor
25. jún 2009

No nechcem byť hnusná, ale hrmí 😅

sticker
autor
25. jún 2009

Ani mi nejde načítať mamaaja stránka. A asi to bude kvôli búrke. To nám ani telka nepôjde a možno ani net 😝 . To tu máme také "úžasné" 😠 😒

lusinda2000
25. jún 2009

dadulík,tak ja som tiež vždy rada chodila na bicykli všelikde,ale teraz je to ťažké. ja nemám jednoducho s kým nechať malú.maminu nemám,tato má iné záujmy,mm by aj s malou bol,ale ona len mňa a mňa,tak je to ťažké.preto sa mi nedá chodiť ani behať ako voľakedy,tak som to riskla na domáce cvičenie🙂

a keby čosi,baby,každá jedna z nás je pekná taká aká je,či silnejšia,či chudšia🙂 mňe dnes babinka povedala,aby som nechudla,lebo keď som bola po pôrode schudnutá,tak som vraj nevyzerala dobre,to isté mi povedal aj švagor,ale hlavné je,aby som sa ja cítila dobre. nechcem zase schudnúť na 50kíl.to určite nie,len troška do dobrej kondičky mi postačí,hlavne aspoň spevniť postavu. mňe osobne sa "vychrtlé" baby nepáčia,nie je to za čo chytiť 😀 😀 😀 , preto my môžeme byť radi,že sme aké sme,jednoducho kočky🙂

lusinda2000
25. jún 2009

a mama a ja nejde načítať ani mňe 😀 😀 😀

sticker
autor
25. jún 2009

Luci ten orbitrek Ti pekne pomôže, spevníš sa...Jáááááj, vyhrať tak "športku" 😀

lenca13
25. jún 2009

Lusi ved kup malej sedacku na bicykel a mozes je bravat so sebou 😉 ked ma Jarino poobednu tak Timeu posadim do sedacky,Radku ideme na svojom bicykli a ide sa 😀

zuzla2
25. jún 2009

tak mne uz nepomoze nic...ledaboze byt tak Christova a ist na ten pobyt do Indie.... 😀 ale tak 100t by som teda vedela aj inac minut...no,ale ako som napisala..byt Christova a mat jej prachy 😝 😀 😀 a ja tiez nepotrebujem vela sxudnut..len dakyx 25kil 😔 😔 😔
teraz som od nasich okrem ineho dostale aloe vera gel na precistenie organizmu..segra aj mama si to xvalia,tak uvidime,co to spravi so mnou 🤐 😎

lusinda2000
25. jún 2009

jani,keby si vyhrala všetky prachy čo sú v lote,tak by si mohla ešte kľudne porodiť 10 detí a aj tak by si nemusela nikdy v živote pracovať aj s tým,že deti by si zabezpečila 😎 😎 😎 /ovšem,ak to už nikto nevyhral 😖 😖 😖 ,nemám dnes pojem o tom 🙄 🙄 🙄 /

bože,mňe sa tak tí smajlíci páčia 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😵 😵 😵

lusinda2000
25. jún 2009

zuzi,25 kíl? určite menej,podľa mňa sme ty,ja a dadulík asi približne rovnaké.alebo sa pletiem?

leni,tiež som myslela,že kúpim tú sedačku,ale neviem či sa mi to oplatí,malá pekne šľape na svojom bicykli a keď len tak niekam ideme,tak ideme peši alebo ona na bicykli a ja peši,nechodíme nejak extra ďaleko,tak neviem dokedy sa dá využiť tá sedačka za bicykel.

lenca13
25. jún 2009

Zuzu no to som zvedava na tych 25 kil na vyse 😕

zuzla2
25. jún 2009

lusi nie...presne tolko,aby som sa dostala na vahu,ktoru som mala pred svadbou.... 😔

lenca13
25. jún 2009

Lusi Radku sme v tom vozili do 5 rokov 😉

lusinda2000
25. jún 2009

do 5 rokov???to vážne?ja že ale do troch rokov sa to oplatí🙂 jáj,som ja motanka,čo?

zuzi,tak ty si musela byť štíhla pred svadbou🙂 ja som nikdy nebola štíhla,len normálna🙂

sticker
autor
25. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lusinda2000
25. jún 2009

janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
25. jún 2009

To bolo pre Luciu 🙂 😉

lusinda2000
25. jún 2009

sori kočky,za toľkých smajlíkov 😉 😉 😉

sticker
autor
25. jún 2009

Všimla si si, ako sa ti tam smajlíci "zlievajú" k sebe? Pripadajú mi ako ožratí 😀 😀 😀

zuzla2
25. jún 2009

no teraz ked pozeram na fotky,tak si pripadam,ze som bola stihla...ale vtedy som si veru pripadala dost pri sebe 😝 a to som ja veru nikdy pod 60kg nemala 😀
prosto to co som pocas tehotenstva nabrala,mam stale na sebe...donedavna som sa nad tym trapila...teraz nato kaslem....skusala som 90dnovku,ale zeby som ja nevladala nic robit,co mi bolo tak zle, hlava ma nesktuocne bolela..nie dakujem neprosim...
kto ma ma rad,bude ma mat taku aka som..a kto nie,nex si svihne 😝 😀 😀

lusinda2000
25. jún 2009

ja viem jani 😀 😀 😀