Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
11. júl 2009

jani, ale ved tebe to vadilo, ze to bolo trosku drahsie ? 😕
mne sa tam velmi pacilo, deti mali super vybeh, my tiez, a paradne prechadzka do centra 😎 skrakta vravim, my sme boli uuuuuuuuuplne spokojni, uz lepsie byt nemohlo 😎

jaduska
11. júl 2009

jani až som vyhladla, keď som tie fotky z osláv pokuken.....tie koláčiky či čo tiež výborne vyzerajú.... 🙂

zuzik - opakujem sa, ale malá bola fakt v pohode, Boba má teraz obdobie "bojím", tak preto bola ako prilepenec, inak by sa správala presne tak isto

sticker
autor
11. júl 2009

Dad nie preto som to písala 😕 . Ja som veľmi šťastná, že sme tam boli. Malé boli tiež šťastné, ja neľutujem!!!! Ale viem, že to bolo dosť a my naozaj pri dvoch, keď ja som doma už skoro 6 rokov tak ideme od výplaty k výplate 😔 . Preto chcem začať už teraz odkladať, aj keby len centíky 😅

zuzla2
11. júl 2009

my sme boli tiez uplne spokojni....vsak sme uz 3roky neboli nikde,takze mi to velmi dobre padlo..byt medzi inymi.... 😉 preto som uz doma zavelila...ziadne prerabky nic,ide sa tvrdo sporit na buducorocnu dovolenku...ci to vyjde neviem....ale tak aspon snivat mozem 😵
a myslim,ze tu sme sa nasli vsetky take,ktore si nemozu dovolit len tak vyhadzovat praxy 😎 ...ale ja som zas taka,ze radsej sa zrieknem inych veci len,aby som mohla niekde ist 😔
a to som dnes vravela aj jadus,ze ja sa bojim co bude o rok...lebo nam teraz aj tyx ubohych 5t pomoze...preto ak nebudem mat pracu,ci sa mi xce alebo nie,budem to musiet asi riesit druhou materskou 🤐

sticker
autor
11. júl 2009

Zuzi veď tak isto som to myslela aj ja... Navyše materská nám končí pred prázdninami a ja si neviem predstaviť, kde sa zamestnám na leto, keď ani malé nemám kam dať ☹ . Zuzi veď to by bolo super, keby ideš z materskej na materskú...a navyše ak by zvýšili ten rodičovský....to by veľmi pomohlo.

jaduska
11. júl 2009

Zuzi - ak budete plánovať druhé bábo, tak si začni ešte predtým platiť dobrovoľné nemocenské poistenie, nech máš nárok na materskú, nie iba na rodičovský.... teda, ak to DNP tá naša "sociálna" vláda nezruší....

zuzla2
11. júl 2009

tak ci super neviem....stale nad tym rozmyslam...aj ked som prednedavnom este tvrdila,ze najprv aspon sa na rok zamestnat a potom druhe...lenze prisla kriza...na vychode je to s pracou najhorsie...clovek moze mat vysku....a tak radsej mat prijem aspon tych 5t ako nemat nic 😔 kedze ani podpora mi nevyjde...

ja stale denno denne nad tym premyslam...velmi sa toho obavam...xcela by som mat mm povahu..alebo Lenkinu..ona tiez vravela,ze vsetko riesi az za pochodu..a ja blba uz rok vopred sa stresujem 😝

a ja veeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi poxybujem,zeby ten rodicak zvysili...to su len predvolebne sluby.... 😖

zuzla2
11. júl 2009

Dani no dobre,ze si mi to teraz pripomenula...ja som sa ta to xcela spytat osobne,kedze mam v tom urcite nezrovnalosti...tak niekedy ked pojdeme k svokrovcom tak sa stavime a mi o tom povies...lebo uz aj nad tymto som rozmyslala....kedze pri malej som az ked sa narodila poberala rovno rodicak...tak teraz by som to xcela vyuzit...
len prave toho sa bojim,ze ci to nasa vlada nezrusi...kedze uz nejake chyry o tom kolovali 😖

sticker
autor
11. júl 2009

Zuzi najlepšie ako to bolo u nás. Síce sme sa bavili, že čo druhé, kedy a stále sme nevedeli, čo je lepšie....a Julka to vyriešila sama 😅 😝 😀 . A ešte nám to aj pekne vyšlo bez mesiaca presne tri roky 🙂

zuzla2
11. júl 2009

vsak aj ja by som to tak najradsej brala.... 😀
ale zatial sme sa zhodli,ze este nie 😝 😎

dadulik
11. júl 2009

zuzi, presne takto rozmyslam aj ja 😒 lenze tie mam velke obavy, kde ma potom zamestnaju ako matku dvoch deti ??? ved vieme svoje o slovenku 😖

lenca13
11. júl 2009

Ja tiez stale rozmyslam co s robotou ved uvidim co bude ale od januara by dom chcela ist do prace co ma prist tak pride 😵

dadulik
11. júl 2009

leni, a tebe drzia robotu ? alebo budes zacinat niekde nanovo ?
mne sice drzia robotu, ale miesto nie, tzn. ze ma mozu hocikde preradit, co mi vsak uz nebude vyhovovat, a tiez do BA cestovat od nas neni realne pri dietati 😖
tak vobec netusim, ako nakoniec skoncim....

lenca13
11. júl 2009

Dadulik tam kde som robila tak tu linku rusia takze ma zoberu na inu len tiez si neviem predstavit ako to budeme riesit s detmi 😕 a mozno ten zavod zrusia celkom ved dnes nemas nic iste 😖

sticker
autor
11. júl 2009

Jáj čo budete pozerať? Veď tam nič nie je 🙄 . Asi idem pozrieť nejaké dvd. Skúsim Pokoj v duši
Už si nepamätám ktorá ste to videli a že nič moc, tak aspoň porovnám 😝

dadulik
11. júl 2009

jani, ja zasadne dvd nekukam, nijako ma to nebere 😒
ja si idem pustit stv1, posta pre teba, jaro je na nocnej, tak si konecne mozem kuknut nieco "babske " 😀

sticker
autor
11. júl 2009

No tak to zase nebaví mňa 😅 . Ale aj preto, že by som určite bulila pri tom 😔 .
No Edo pozerá Jojku a ja som tu 😀

dadulik
11. júl 2009

tak som dopozerala, idem spinusat
dobru 😔

dadulik
12. júl 2009

😲 😲 😲
dobre ranko, ideme po dlhej dobe s malou do kostola, pomodlim sa aj za MJ 😔 sice to robim kazdy vecer, ale v kostole je to o inom .....

jaduska
12. júl 2009

bré ránko žienky.....

zuzi - kľudne sa stav, ale neviem, či ti až tak dobre poradím, lebo to už veľmi nesledujem, tu na koníkovi je jedna holka - má nick "gapa" - tá sa v tom vyzná a je veľmi milá a ochotná....

A pre denisku: VŠETKO LEN TO NAJ, NAJ, NAJ k dnešným narodeninkám, veľa zdravia, šťastia, lásky, nech máš radosť zo svojej rodinky a nech sa ti splnia všetky aj tie najtajnejšie priania 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sticker
autor
12. júl 2009

Dani si ma predbehla 😀
Aj my prajeme Deniske k narodeninám veľa, veľa zdravia, lásky, pohody s rodinkou a úspechy v práci 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 😉

sticker
autor
12. júl 2009

Inak Dani, mne sa aj San aj Boba podobajú na Teba 🙂 San tam nie je o čom a pri Bobe keď sme spolu na fotke tak podľa mňa si to Ty 😵

dadulik
12. júl 2009

Deniska, aj od nas prijmi blahozelanie, hlavne vela zdravicka, stastie, rodinnej pohody a usmevu 😵

julca80
12. júl 2009

achojte, my sme opat doma, veci som uz z tasiek vylozila. Tak o chvilu ma caka urobit ocistu. Mala je este s nasimi vonku, ked pride pustime sa do toho. 😅
Ked ju ulozim pridem za vami a zaroven si vas aj precitam. 😉

Deni, vsetucko najlepsie Ti prajem. Najma nech si zdrava a stastna, no a to ostatne uz same pride. 😵 😵 😵

lenca13
12. júl 2009

Ahojte tak my uz doma 🙂 Jarino kupe baby 😉

denisse
12. júl 2009

ahojte .... dakujem za vsetky blahozelania, ako vzdy ked som u nasich tak nic nestiham, necitam ani nepisem, ale slubujem ze vsetko dobehnem ... boli sme na chate a este zase pojdeme, nech si to uzijeme, kym sme tu .. tak zatial sa mi tu majte a ked budem mat chvilku, tak sa zastavim .... papaaaa 😀 😀 😀 😀

lenca13
12. júl 2009

Deni inak vsetko naj k narodeninam 😵 prepac uplne som zabudla tak si to este uzite 🙂

julca80
12. júl 2009

uz som tu 🙂 Dieta uspane a silno rozmyslam co dnes ide v telke. Pocitam s tym, ze nic moc. 😒
Normalne sa mi zyva, dnes asi zalomim skorsie.

sticker
autor
12. júl 2009

Tak ja som už vydrhnutá a môžem sa ísť vyvaľovať 😝
Julik aj ste niekde boli v TN, či iba u svokrovcov?

lusinda2000
12. júl 2009

pekný večer kočendy🙂

tak mňe obvykle malá cez deň nespala,teraz sa sprchuje s tatinkom,potom sa pôjdem ja.

v telke je niečo na markíze,mm to chce pozerať,dve časti nejako do polnoci to tuším trvá,tak pochybujem,že to on dopozerá,ako ho poznám,zalomí skôr,ako pôjde druhá reklama v prvej 😎 😎 😎

a aby som nezabudla,deniska všetko najlepšie ti prajeme,veľa zdravíčka,šťastíčka,lásočky a posluchu🙂
máš presne dnes narodeninky?moja segranka má tiež dnes.

no kočky budem končiť,zajtra sa ozvem,idem do sprchy,majte sa pekne🙂

dobrú nôcku🙂