Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
19. júl 2009

a ja som zase skoncila pri michaelovi, a uz sa mi chce zase plakat, som velmi smutna ☹ 😔
tak idem radsej spinkat, dobru 😔

sticker
autor
19. júl 2009

Dobrú nôcku tým, ktoré už idú spať 😔

sticker
autor
19. júl 2009

Inak teraz som našla na MMB kopec crossiek na Julkinu nožičku 😠 Ale nebudem ich už kupovať. Leto prežijeme aj bez nich... Len to vie "potešiť" 😝

lusinda2000
20. júl 2009

dobré ránko,dobré ránko,dobré ránko🙂

ja a prvá????????tak to asi poriadne dnes oslávim🙂

malá mi ešte spinká od večera od tej šiestej,ale idem ju už aj zobudiť,lebo treba mi ísť do obchodu,dnes má prísť kamoška na kávu,tak idem niečo kúpiť na ponúknutie🙂 a obchodík je len do 10"00hod.tak aby sme to vôbec stihli🙂

pozerám,že ste tu všetky veľké fanynky jacksona🙂 ja o ňom teda nič moc neviem,len tie klebety všeliaké keď sa o ňom vraveli....no ja som ho moc nemusela,ale nemala som ani nič proti,proste taký "neutrál"🙂 ale pesničky si rada vypočujem,tie sa mu teda "vydarili"🙂

tak ja fičííííím🙂

sticker
autor
20. júl 2009

Teda Luci 🙂 😉 Ja že už ja malá hore.... To Ti teda pekne potiahla 🙂 Janka teraz vstala, tak sa vychystáme a ideme na "tútu" po doktoroch 🙄

lenca13
20. júl 2009

Dobre ranko 😉 tak my sme hore od 7.15 😉 a vyzera ze dnes bude prijemne pocasie

Lusi teda ta tvoja mala dobre taha ten spanok potom sa necuduj ze cez den nespi 😉

zuzla2
20. júl 2009

bre rano...
no Lusi tak takyto spanok nam teda nehrozi..aj ked nebudeme spat cely den 😔

ja som nevyspata...isla som spat pred polnocou...som pozerala ten film na markize...asi si budem musiet poobede lahnut s malou...
a my tu dnes mame hnusne..este horsie ako vcera....len 15stupnov ukazuje 😖

lenca13
20. júl 2009

Ahoj Zuzi tak u nas svieti slniecko a tiez je trochu chladnejsie ma byt do 25 stupnov ved nemusia byt zase tie horucavy 😕

zuzla2
20. júl 2009

tak horucavy nie..ale nech je nad tych 20stupnov..to mi uplne postaci 😵

lenca13
20. júl 2009

Neboj bude 😵

denisse
20. júl 2009

ahojte .. hlasim sa opat z prahy ... cestovali sme v v nedelu od 3 rana, boli sme tu vcera na obed, ale uplne KO, tak som sa vcera ani neozvala ... musim ist na nakup, lebo doma nic nie je ....
ani som vas necitala, takze neviem, co je nove, snad dnes ked nel zaspi, tak to aspon preebehnem ... dovolenka bola super, maximlane sme si to uzili, dokonca sa nam ani nezdalo ze to rychlo zbehlo, proste parada ... 😀
tak prajem pekny den, najneskor okolo obeda sa ozvem ... 😉

julca80
20. júl 2009

ranko 😉

Deni, vitaj spat 🙂

My sme vstali pred siedmou a teraz si Domca pozera co mame "home videa" 😅

dadulik
20. júl 2009

dobre ranko, ahoj deni 😵 tesime sa na zazitky a fotky 😵
my sme spali do pol osmej s jednym prebudenim 😉 rychlo zbucham malej vajickovu polievku, obalim syr na obed, a pojdeme sa prejst na bicykli, je tu sice chladnejsie ako vcera, ale vykukuje slniecko 😎

lenca13
20. júl 2009

Vitaj Deni 😵

My sme uz povysavali a pockam pokym pride neter a pojdeme do mesta 😉

lusinda2000
20. júl 2009

kočky mňe malá v noci pekne spinkáva. ona dokáže potiahnuť teda....a ráno ju musím ešte budiť...ale má to po kom mať,aj ja aj mm si ľúbime pospať. ja väčšinou ráno,on skôr cez deň.

deni,ahooooj🙂

dadulik
20. júl 2009

a mne sa na ziadny bicykel nechce 😝
mala tu rozhadzuje hracky po celej obyvacke, kuka pri tom bambulku a ja brazdim po nete 😎

lusinda2000
20. júl 2009

no pekne daduš...

mňa volá malá do bazénu,chce sa ísť kúpať...nejak nechce pochopiť,že je chladno na kúpanie...obžvlášť teraz po dažďi voda...bože jak sa jeduje,že chce ísť do bazéna a to sme ani pri ňom neni...

sticker
autor
20. júl 2009

Čaute 🙂 Deni vítam ťa medzi nami konečne 😵

sticker
autor
20. júl 2009

Teda moc teplo tam nie je. Mne bolo normálne už ku koncu chladno a to som mala 3/4 rifle a tričko. Nakoniec sme neboli moc dlho u MUDr. iba hodinu a pol. Povedala, že má trochu zväčšenú tú mandľu a nech jej kúpim zatiaľ cmúľacie cukríky. Tak som v lekárni vypýtala niečo nie štiplavé pre 5ročné deti, dala mi Septolete čerešňové a..... Jaja to nezje, pretože štípu 😠 . A ešte jej mám striekať do nosa Mar preventívne, aby sa jej nič neukladalo v nose..... A bola aj celkom naklonená vybratiu 🙄 . Ale tak ja moc nie som zato 😒

dadulik
20. júl 2009

tak sme vybehli aspon na hodinku von, tu je celkom teplo 🙂
jani, ja mam vybrane mandle, brali mi ich cca pred 6 rokmi, koli tej mojej koznej chorobe sclerodermii ☹
chceli vylucit akykolvek zapal v tele ☹ no sice anginy odvtedy nemavam, ale zase ked i len trosku prechlanem, ked ma trosku vonku ofukne, vsetko mi hned ide na priedusky, a mam tuberacky kasel 😒
neviem, ci je ozaj vhodne to takto malym detom brat, ja by som asi bola proti ...

lenca13
20. júl 2009

Ahojte tak my sme boli v meste je tam prijemne 😉
Timeu som ulozila spat 😉
Dadus Radka nemala este tri roky a uz vybrane mandle 😖 ale zatial nebanujem

lenca13
20. júl 2009

Po dlhej dobe som bola v sekaci a Radke som kupila za 1.70€ riflove kratasy 😉

zuzla2
20. júl 2009

ahojte..
tak u nas sa nakoniec vycasilo 😵 je dakych 23stupnov....
boli sme na poste, aj samo pozriet v sekacoch 😀 😀 teraz uz mala spi a ja asi ide pofotit dake oblecko a hodit na predaj,pretoze uz ma mala toho fakt hromadu 😔

lenca13
20. júl 2009

Zuzi aj si volaco kupila?

zuzla2
20. júl 2009

tak vies,ze som zas naprazdno neobisla 😎 ale uz som si povedala dost,lebo fakt je toho vela...tie veci co mala zoparkrat na sebe, musim zacat rozpredavat...

lenca13
20. júl 2009

Ja viem len tazko sa odolame 😀

zuzla2
20. júl 2009

vsak to...a najhorsie je,ze este aj mm sa ma kazdy den pyta,ze ci som bola popozerat po obchodoch 😀

denisse
20. júl 2009

tak aj ja konecne sedim ... som dala nelu spat a este som spracovala marhule, ktore sa pocas nasej nepritomnosti objavili v chladnicke (teta jirinka chodila polievat kvety 😀 )
tak som urobila tvarohovo jogurtovo pudingovo piskotovu ovocnu tortu ... snad mi to stuhne ... 🙂

denisse
20. júl 2009

a k tej nasej dovolenke ... myslim, ze sme si to uzili hlavne preto, ze nela bola cely cas zdrava (klop, klop), bolo fajne pocasie a nela sa nejak osmelila a uzivala si tiez ... skakala na trampoline, viezla sa na lodi, aj na malom retiazkovom kolotoci, kupala sa v Domasi vo velkej vode, bola s nami v lese na hubach ... a vsetko sa jej ohromne pacilo .. jasne, ze najprv nikam nechcela ist, ale nakoniec az vyskala od radosti a nemohli sme ju dostat domov ... 😀
musim sa nejak prehrabat tym mnozstvom fotiek a potom hodim nejake na FB ...

denisse
20. júl 2009

a co mate nove vy? asi to nestihnem vsetko precitat co ste za dva tyzdne popisali, tak mi najvacsie novinky prosim zopakujte 😅 😅 😅 😔 😔 😔 😅 😅 😅