Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
21. júl 2009
julca80
21. júl 2009

ahojte, aj my sme uz v posteli. Sice sme prisli az o jednej, ale do desiatich min. bola v posteli.
No ja sa idem asi pustit do tych placiek, ale taaaaaaaaaaaak sa mi nechce. 😝 😅

dadulik
21. júl 2009

tak mala sice pospala dlhsie, ale medzitym prisla svagrina, tak som pri nej dovarala obed 😒
a sedime tu s jarom, a nariekame, ze sa nam nic nechce robit 😝
ale rozhodol sa, ze ide postriekat burinu von a nas poslal do obchodu pre zmrzlinovu tortu 😀
tak idem
jo a zuzi, to je ozaj kokot.ka tema 🙄

mukky
21. júl 2009

tak dakujem za odpoved....

lenca13
21. júl 2009

No dadus sama sa tu rehocem na tych tvojich hlaskach ako sa vam nic nechce robit 😀 😀 😀

Inak je to fakt tema o nicom 😕

sticker
autor
21. júl 2009

Dad ty si to zase pekne zhrnula 😀 😀 😀
Ja sa ešte cítim na ...... tak sa iba poflakujem, aj som si zdriemla, no mám plný nos a nič z neho nejde 🙄 😠 😒 . Idem dať malým večeru a pomaly ich "odpratať" 😝 Hnusne mi duní v hlave...
Leni Jul bola v postieľke od dvanástej, potvorka. Potom zaspala do 15:15. 🙂

denisse
21. júl 2009

caute 🙂
jani, aj mne duni v hlave a mam uplne plny nos ... ale u mna je to stopro alergickeho povodu, v noci to bolo najhorsie, som si musela dokonca strieknut kvapky do nosa a to ja neznasam, ale vobec som preto nemohla spat ... vobec netusim, z coho to mam 🙄

sticker
autor
21. júl 2009

Deni a teraz je na čo alergia? Či to jednoducho keď je niekto alergik tak celý rok?
Mňa včera bolelo hnusne hrdlo, dnes už prehĺtam, ale pri ušiach cítim taký divný pocit. Snáď sa do zajtra z toho aspoň trochu vyspím 😖

denisse
21. júl 2009

ja neviem presne na co mam teraz, ale su roky ked sa mi to skoro vobec neprejavi, alebo len velmi mierne a su roky, ked je to hroza ... a od jari do jesene v podstate furt daco kvitne a lieta vo vzduchu 😀 ale na pocudovanie mi je teraz lepsie vonku ako doma 😕 😕 😕

sticker
autor
21. júl 2009

A Nelinka ako reagovala na Jiřinku 😵

denisse
21. júl 2009

uplne v pohode ... 🙂
leni, vcera vecer, ked som nelu uspavala, tak uz sa mi zdalo, ze skoro spi a ona si zrazu sadla na posteli a hovori: "kde je radka?" a ja, ze aka radka? a ona, ze ta jak hadzala loptu do kosa 😀

denisse
21. júl 2009

tak som jej povedala, ze radka je v tabore ... sice netusi, co je tabor, ale odpoved ju uspokojila a povedala "ano" 😀

dadulik
21. júl 2009

teda nelca, ty si fakt cislo 😀 😀 😀 😀
no mala este zaspava, boli sme na neplanovanej navsteve 😅 a ja mam nervy na jara, tak asi tiez pojdem zalahnut 🙄

julca80
21. júl 2009

ahojte, aj ja som malu uz uspala okolo 8mej a teraz sa serenkam este so stylizaciou zivotopisu a prekladom 😝 😖

Dnes som nakoniec spravila aj dynove placky aj cuketovy kolac, takze mame navarene 😅 😀

Deni, ja nevladzem z Nelky 😀

Jani, ako je vam? Je Julke uz lepsie? 😕

sticker
autor
21. júl 2009

No mne je naprd a Jul pokašliava. Ale začínam byť presvedčená, že to má zo soplíkov. Doteraz sa odsávala ona sama, ale podľa mňa to bolo málo. Tak som ju začala zase ja. A ona je už tak vycvičená, že keď poviem "Idem ťa odsať." Tak Jul povie Idem pipaviť (idem pripraviť) a ľahne si v obývačke na koberec 😀

julca80
21. júl 2009

stick 😀 😀 😀 ze pipavit 😉 😀 😀 😀 Normalne si ju viem predstavit. 😀
Aj tak je to super, ze vobec uz neprotestuje. 🙂

sticker
autor
21. júl 2009

No ľahla si k nej aj Janka, tak som akože aj Janke odsala 😀 Takže spokojnosť na všetkých stranách 😝 😀
Akurát ja by som asi potrebovala odsať 🙄 . Nevládzem vôbec dýchať, ale ani nič mi nejde. Idem sa natiahnuť na gauč pred telku, streknem si Muconasal a snáď to pomôže 😒 . Veľmi by som chcela ísť zajtra na tú grilovačku. Viac menej som rozhodnutá ísť, no ale človek nikdy nevie....
Inak my papáme ešte guláš, toľko som ho spravila 😅 Edo bude mať aj na zajtra aj babám by ešte vyšlo, no spravím kelovicu. Janka sa teší ako bude hovoriť "Do kelu!" a konečne to bude aj "s témou" 😀

julca80
21. júl 2009

Jani 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
21. júl 2009

Julik a čo prst? Už sa dalo dnes fungovať?

denisse
21. júl 2009

jani, podarene su tie tvoje deti ... 😀 😀
baby, dnes som sa dozvedela, ze na ten tabor ide 25 deti a 20 dospelych ... deti su vacsinou od 1,5 do 3 rokov ... 😀 😀 😀

sticker
autor
21. júl 2009

Deni tak to tam bude naozaj veselo 🙂

julca80
21. júl 2009

deni, to budete mat o zabavu postarane 😉

julca80
21. júl 2009

Jani, fungujem troska ako kripel 😝 😀 Hlavne dotknut sa toho este nemozem a ked sa mi to viac namoci, tak mam radost. 😝 😒 😅

denisse
21. júl 2009

fotky su na FB ... kto by chcel kuk ku rannej kave 😉
dobru noc ...

lenca13
21. júl 2009

Dobry vecer 😉 my sme boli na navsteve Timea este len pred chvilou isla spat 😖

Deni tak Nelinka je ozaj podarena 😉

Radka mi dnes volala ze boli na Oravskom podzamku viem ze je tam krasne tak ma zatial super zazitky 🙂 len pre tu jej spoluziacku ze prisla dnes maminu bolo jej smutno 😖 tak dufam ze Radka vydrzi len pozna tych ludi co isli s nimi kedze navstevu CVC 😉

sticker
autor
22. júl 2009

Dobré ránko 🙂 Raňajkujem, pijem kávu tak idem na FB 🙂 Vďaka Deni 😉

lenca13
22. júl 2009

Dobre ranko 🙂

julca80
22. júl 2009

Ranko mancaft 🙂
Ja som sa pred chvilou dopotila pri prezliekani perin a konecne pijem kaficko aj ja. 😉 Idem kuken fotos.

zuzla2
22. júl 2009

baby aspon to tu posuniem 😀 😀 😀 😀

dadulik
22. júl 2009

ahojte, ja len tolko, ze som mala dnes nehodu so starou skodovkou ☹
mame urobeny taky provizorny pristresok z lesenarskych trubiek, a strasne tazko sa tam vchadza, ked idete parkovat, no a dnes mi to nejako nevyslo, a oskrela som riadne zadne dvere od spolujazdca, myslim, ze je to aj trochu prevalene, jaro je v robote, volala som mu to s placom (islo ma porazit, vzdy si davam taky pozor, na jednotku tam vchadzam, ale dnes som sa vyhybala zahradnej hadici, a nekukala som dopredu ☹ ) a k pocudovaniu bol jaro uplne kludny, ze neplac, mam taku farbu, budeme zatierat 🙄 no ale ten klud ho prejde, ked to uvidi...