Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
20. júl 2009

jasne Lenci, to si zase nerob z toho starosti. 😉 Proste ked mi to napises, tak vtedy to budem robit, ved ta dyna mi nikam z ladnicky neutecie. 😝 😀 Ja len preto som napisala, ze doobeda, aby som to do poobedia stihla urobit. 😅

denisse
20. júl 2009

leni, aj ja by som chcela take recepty, to znie super ... takze ich sem potom hodte, nielen do IP, prosiiiim ...

denisse
20. júl 2009

doteraz som sa prehrabavala fotkami, aj to este nie je koniec .. raz nas tie fotky zavalia 😝
dobru noc, rano idem do prace, poobede som tu jak na koni ...

sticker
autor
21. júl 2009

Ahojte 🙂 Deni klasika večer, keď tu už nikto nie je 😀 A nezávidím Ti, že ideš do roboty 😝 .

sticker
autor
21. júl 2009

Ja mám pocit, že toto leto sme viac choré ako zdravé 😒 . Janke asi začína nádcha - možno aj preto sa včera na tom krčnom zdalo MUDr. že má zväčšenú mandľu - blížila sa jej nádcha. A Julka začala aj kašľať. Od piatku má nádchu a dnes v kuse kašle. Aj sa povysávala, aj tak kašle ☹ Tak asi pôjdeme opäť k doktorke 🙄 . Len mi je to už trápne, stále sme tam. A to má dovolenku od budúce týždňa a doktora čo ju zastupuje nemám v láske. Už ma raz poslal s Jankou do nemocnice a tam na nás pozerali, že načo sme tam 😒

julca80
21. júl 2009

dobre ranko, my mame riadne zamracene, a tusim bude aj prsat. 😖 Nespominam si, zeby hlasili dazd. Len dufam, ze nebudeme musiet byt zatvorene doma. 😝

Jani, mala Julka aj teplotu? 😕

sticker
autor
21. júl 2009

Julik teplotu nemá. Od piatku má soplíky - to dávam klasika sinupret, fenistil. Soplíky som si myslela, že sú už na ústupe, no dnes začala aj kašľať. Netuším, či to kašle z nádchy.... Stále neviem, či ísť k MUDr..... Edo ide k zubárovi tak keď sa vráti by nás prípadne tam hodil....

julca80
21. júl 2009

Ja by som neisla k dr. ak to nema akutne. Aby zbytocne nechodila do takeho prostredia, a aby sa jej organizmus s tym vysporiadal sam (samo, ak to nebude take velmi hlienovite, ci kasel alebo soplik), nech si jej telicko nezvyka zbytocne na vselijake kvapky, spreje a lieky.
Ale Janik, ber ma s rezervou 😉 ,tod moj nazor, urob to co ty uznas za vhodne.

lenca13
21. júl 2009

Ahojte tak uz som doma 🙂 nakoniec mi ani krv nebrala hlavne ze som tam hodinu a pol cakala 😖

Julik tak cuketove alebo dynove placky zaraba mama tak ist ako zemiakove ale ich nevypraza na oleji ale da ich upiect necha v pekaci rozohriat olej a potom rozleje to cesto na pekac a da upiect 😉

Segra sem potom napise ten recept na cuketovy kolac uz som jej volala 😉

Jani pokial to nemaju dajake akutne tak by som este dva dni pockala 😉 to je tiez len moj nazor 😉

lenca13
21. júl 2009

A idem si konecne vypit kavu rano som isla na lacno

julca80
21. júl 2009

diky Leni, 🙂

Kedy budes mat vysledky?

zuzla2
21. júl 2009

ahojte..
tak dnes tu mame krasne teplucko 😵
Jani ja suhlasim s Julcou..ja by som tiez nesla...teda ja idem,az ked vidim,ze to neprexadza...uz len kvoli tomu,aby nieco v ordinacii nexytila 😔

erika13
21. júl 2009

Ahojte baby,tu mate recept na slany cuketovy kolac 🙂

70 dg cukety,15 dg eidamu,15 dg dietnej salamy - vsetko na hrubo postruhat,
30 dg hrubej muky, 2 CL soli,1 CL vegety,1/2 CL korenia,6 vajec,1 dl oleja,1 prasok do peciva,
1 cibula nakrajat
Vsetko dobre vymiesat a dat piect na vymasteny,mukou vysypany plech.
1 CL-cajova lyzicka

Tak dobru chut.

lenca13
21. júl 2009

Romca isla s Timkou von a ja idem varit a upratovat 🙂

Erika dik 😉

julca80
21. júl 2009

Erika, mooooooooc dakujem! 😉 😵 😵

julca80
21. júl 2009

Ten kolac, nie je tam postup, tzn., ze vsetko spolu zmiesat a dat na plech? 😕 😅

julca80
21. júl 2009

a nie tak, ze najprv zarobit cesto, na to nakrajat cibulu a na to cuketu, dietnu salamu a eidam? 😕

erika13
21. júl 2009

Juli,vsetko dokopy zmiesat a dat na plech upiect.
Ja to struham na struhadle na take sirsie slize.Mozes vyskusat aj nakrajat na male kocky.

mukky
21. júl 2009

ahojte dievcata,ako sa mate?Dlllllho som tu nebola a rada by som si od Vas poprosila radu.Kedy ste zacali ucit svoje deti na nocnik?Vraj je este skoro,.....dnes som skusila a nechce tam byt,viem ze to ani nema mat ako stolicku,vydrzal tam asi 30 sekund....a akym sposobom ste ich ucili?Povedali ste im napr ze ideme cikat ci kakat? 😎

Budem rada ak oprasite svoje spomienky 😀

sticker
autor
21. júl 2009

No mukky v roku je to podľa mňa ešte skoro 😉 Pokiaľ vieš aspoň zhruba kedy napr. kaká, tak ho posaď na nočník. Ale napr. Julka do nočníka zásadne nekakala. A cikanie som tiež skúšala neskôr. Jednoducho som ju skoro každú chvíľu dávala na nočník a keď nič nespravila tak sa nič nedialo....
Moja je skoro posledné slniečko s plienkou 😅 😀 Ale už iba na spanie 😉 Ona nočník mala iba zo začiatku, inak chodí na wcko odkedy ju odúčam od plienky 🙂
Ja by som ešte počkala, pokiaľ sa sám nepýta. A to sa vraví, že u chlapcov to trvá dlhšie - asi sú pohodlnejší 😀

sticker
autor
21. júl 2009

Nakoniec sme nikam nešli. Lebo ja tiež váham a nechcem hneď utekať k MUDr. Navyše ešte sa necítim ani ja úplne fit. Prechádza mi to zase do nosa, ale tak liečim - kloktám, cmúľam a do nosa striekam, zábava 😝
A prinajhoršom zbehnem zajtra. Ale sme pozvaní na grilovačku ku kamarátke, tak veľmi sa tam tešíme 😒

dadulik
21. júl 2009

ahojte, dnes tradicne nestiham, varim cervenu kapustu, polievku, idem vyvesit pradlo a vecer vas snad docitam 😝

sticker
autor
21. júl 2009

Juj Dad ty si teda rozbehnutá 😝 Tak nech ti malá aspoň pospí, aby si stihla čo chceš 🙂 😉

lenca13
21. júl 2009

Tak ja mam navarene ,poupratovane aka vyhoda ked mi ma kto sem tam pomoct s Timkou 😉
A idem si vypit v klude kavu,Timea uz spi 🙂
Poobede sa mi ma ozvat byvala kolegyna tak snad s nou pojdem niekam na kavu 🙂

lenca13
21. júl 2009

Jani mohla dnes vidiet Timka tvojho Eda ked isla s Romcou ze vykrikovala Julkin tato 😀

sticker
autor
21. júl 2009

To vážne? 😀 😀 No on šiel na bicykli na deviatu k zubárovi a pred desiatou sa vracal 🙂 To je sila 😀 Musela byť zlatá 😀

sticker
autor
21. júl 2009

Jul zase nechce spať 🙄 . Len kričí a kričí. To nie je práve najlepšie pre jej hrdlo 😒 . A kričí tatinóóó...lebo vie, že on by ju už vybral 😠

lenca13
21. júl 2009

Jani tak to bol potom on 😀

lenca13
21. júl 2009

Jani a od kolkej je Julka v postielke?

zuzla2
21. júl 2009

aj my uz spime...dnes nam to dlhsie trvalo..ale kvoli tomu,ze okolo lietala mucha 😠 😠