Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
9. aug 2009

ahoj Dani 🙂

lusinda2000
9. aug 2009

😀 😀 😀

zuzla2
9. aug 2009

ja cely vecer hladam,kde by sme mohli zajtra ist, no este ma nic rozumneho nenapadlo..pripadne ak aj hej,bojim sa to navrhnut mm... 🤐

lusinda2000
9. aug 2009

zuzi,aké bátie?zaveľ a hotovo!!! si predsa nejaká osobnosť,tak nech ťa sem tam tvoj muž poslúchne🙂

kočky na dnes sa lúčim,idem do hajan.

dobrú noc a dobre sa mi s vami popísalo-ako vždy🙂

julca80
9. aug 2009

zuzi, co tm ma este dovolenku? 😕

julca80
9. aug 2009

dobru Luci 😉

zuzla2
9. aug 2009

julci ake este??? az tento tyzden ju ma....
joj lusi...keby to bolo len take jednoduche...moje vsetky navrhy su v poslednej dobe zavrhnute 😠 to je daleko..tam sa ist neoplati...a bla bla bla...
bru noc 🙂

julca80
9. aug 2009

zuzi, a ja som si myslela, ze mal tento tyzden 😅 Neviem kde som k tomu prisla?! 😀
dobru....

jaduska
9. aug 2009

zuzi, ani neviem, či sa je s čím chváliť....škoda, že až predposledný večer môj drahý pochopil, ako si predstavujem rodinnú dovolenku, no neva....možno nabudúce...ale kupko v Podhájskej je fajn, síce strašne drahé vstupné, ale Sandra s Bobou si to užili, lebo tam je teplučká voda, ani nechceli ísť von, Olívia si síce občas vytrpela horúčavy, ale nejako sme to zvládli....idem dať fotečky na FB, tak zajtra môžte pokuken.... 😉

Zuzi a nepôjdete niekedy do ZOO do Stropkova? My tu máme sestrinho syna na prázdninách, tak by som chcela ísť, ale my skôr cez týždeň....cez víkend sú blbé spojenia

zuzla2
9. aug 2009

este nespim 😀 😀
do SP asi nie...to je pidi Zoo pre nas...teda presnejsie nam sa tam nelubilo..urcite sa xystame toto leto este na kupko do SK,ked tam uz maju tak ospevovane s umelymi vlnami..len by muselo byt pekne...

no a typicky xlap...ja mam dni,ze uz normalne premyslam,ci by mi samej nebolo lepsie 😀 ale tak zas otec je skvely...no a vstupne na takyxto kupaliskax je povacsinou vsade na rovnako 😖

zuzla2
9. aug 2009

heh,...a to mi este oznamil,ze rano musi zbehnut do prace vyplnit doxadzku.... 🤐

lenca13
9. aug 2009

Dobry vecer 🙂
Zuzi ved aj Jarino bol minuly tyzden robit dochadzku a v piatok ide zase do prace rozbiehat masiny 😖

Jadus vitaj doma 🙂

Aj ja o mori tento rok len snivam 😖

a s tymi detmi mate pravdu ved Radka uz teraz odmieta s nami chodit na prechadzky

jaduska
9. aug 2009

Leni a vy ste sa ako mali na Orave? Škoda, že ste do tej Podhájskej nemohli prísť....ale neva, aspoň cez telefón som ťa počula.... 😉

Zuzi - ani mne sa v SP na prvý pohľad nepáčilo, ale keď sme sa tam rozkukali, tak to nie je až také hrozné a je tam fajn ihrisko a Bobe stačí aj také ZOO zatiaľ... Inak som rozmýšľala aj nad tým kupkom v SK, treba mi ísť do Svidníka pre Sandrin pas, tak by sme možno spojili príjemné s užitočným...tie morské vlny vraj púšťajú v bazéne v určitných časových intervaloch a kámoška vravela, že keď ich pustia, tak sa tam ľudia hrnú ako šialený.... 😨

denisse
9. aug 2009

my sme pozerali film na ct1 a teraz som vyliezla z vane ... 😉
a zajtra ma caka kuchynska linka, vsetko, co sme rok a viac nepouzili, pojde von ... 😒

zuzla2
9. aug 2009

reklaaaaaaaaam...uz dopozerame film...
jj pustaju ich myslim kazdych 20 ci 30minut...zapiskaju a ludia beh 😎 akurat som pozerala fotky..no cakala som,ze je to premakanejsie,ked to kazdy tak vyxvaluje..ale zas lepsie taketo nieco ako nemat tu nic poriadne 🤐 ten vnutorny bazen sa mi celkom lubi 😀

jaduska
9. aug 2009

Zuzi, my sme tam boli, keď mala Sandra asi 3 roky a ona si to tam dokonale užila....

jaduska
9. aug 2009

Deniska - nechce sa mi spätne čítať všetko, čo ste popísali, tak mi prosím ťa prezraď, v akom tábore ste to boli s Nelinkou?

jaduska
9. aug 2009

No som dnes riadne potiahla, dúfam, že baby ráno pospia....

julca80
10. aug 2009

Dobre ranko, tak my dnes fungujeme od 6tej. 😝 Uz sa prebudzam kavickou a pojdem spratat co treba.

Jadus, to ozaj si dlho potiahla. 😲 😉 Dufam, ze o takejto dobe este odfukujes a deti s tebou. 😅

denisse
10. aug 2009

dobre rano ...

jani, to sa ti naozaj len zda, ze som schudla, aj ked ten tabor bol pre mna skoro ako cvicenie ... vsade som nelu vlacila so sebou, byvali sme na prvom poschodi, furt sme sa museli prezuvat a tisickrat za den sme si nieco v izbe zabudli 😀

dani, boli sme na ozdravnom pobyte v krkonosiach, organizovalo to jedno materske centrum, takze dve mamicky, co tam mali aj svoje deti ako my ostatne, zaistovali program ... klobuk dole pred nimi ...
a bolo uzasne, myslim, ze aj nasa introvertna nela si tam prisla na svoje ...

denisse
10. aug 2009

a ja pijem kavu a idem sa dat do upratovania ... 😝 😝 😝

sticker
autor
10. aug 2009

Ahojteeeee. Pijem kávu, raňajkujem a ešte som pozerala fotky na FB. Musím si zrušiť nastavenie smsky....každý komentár mám v maily 🙂 😀

sticker
autor
10. aug 2009

Tak som vás dočitala a vítam Danku 😵 . Aj keď na FB mi už dalo vedieť, že si "späť" 🙂
Zuzi ten tm je niekedy ako Edo... Ale je pravda, že čo máme auto tak ja som tá, ktorá viac premýšľa, lebo on by chodil v kuse niekam, len to auto nejde na dobré slovo 😒 😝
A už je v robote a to pôjde aj v stredu.... Takže taká dovolenka. No čakám na výplatu a poobede sa pôjde nakupovať, ale iba do Tesca. Aj tak netuším aké bude počasie, zatiaľ nič moc....

sticker
autor
10. aug 2009

Deni a ty nemáš doma Nel a už aj ideš makať, čo? 🙂 Treba si to vychutnať 🙂
A Nel nemá problém vydržať u svokry?

denisse
10. aug 2009

jani, ved prave toho som sa bala, ze bude plakat a hlavne vecer pred spanim hladat mna alebo romana .. ved sme ju takto nechali prvykrat ... ale vraj uuuuplne v pohode, zaspala este skor ako zvykne so mnou 😅
a ked sme odchadzali, tak dala pusu mne, romanovi , zakyvala a isla sa hrat 😀

sticker
autor
10. aug 2009

Šikovné dieťa 😎 😵

zuzla2
10. aug 2009

bre ranko.. 😎
no jadus ty si potiahla...aj ked my sme tiez sli spat niekedy pred polnocou..a ja som zaspala asi az o pol 2ej 😒
nexali ma polezat len do pol 8ej..ale zato mm aspon vyupratoval kuxynu...zatial to tu vyzera celkom ok..t.j. ze velmi nefuka,tak mozno pojdeme na kupko..a na zajtra som mu uz dala jeden navrh..cosi zasomral,tak uvidim,ze kde nakoniec skoncime....
ako ja nexapem,ze co je s nim..vsak stale mi vykrikuje,ze ja nikde nexcem xodit 😕 a,ze staci,aby som nieco nasla a tam pojdeme...ale ked to navrhnem,tak vzdy nieco na to najde a mna uz potom tam nebavi ist...
napr. som xcela ist aj do Madarska..kazdy si to tam xvali..lenze ked som mu spomenula Balaton...tak,ze je spinava voda..a ked som povedala,ze podme na kupko...tak sa tam nedorozumieme..a sme doma 🤐

my uz robili velke nakupy a zasoby cez vikend....

denisse
10. aug 2009

tak som jej volala, vraj sa po zobudeni na mna pytala, ale uz maju naplanovanu cestu do obchodu, tak snad ked bdue mat program a nebude mat cas premyslat, ze tam nie som, tak bude ok 😀

zuzla2
10. aug 2009

no moj navrh bol prijaty 😵
inac mame problem..tak ako mala doteraz pila tolko mlieka...teraz dako do nej tazko ide...a ani jogurty velmi do nej nejdu 😖 otvori, zje jednu lyzicku a koniec...dufam,ze je to len prexodny jav..

a Ilko prave zahlasil,ze tropicke teploty sa uz neocakavaju...

dadulik
10. aug 2009

ahojte, teda vy ste snivali vecer 😀 to ja sa teda nepridam ☹ ked mi jaro oznamil, kolko sme v minuse na ucte, tak aj chut na tu podhajsku ma uz presla 😖
dani, krasne fotecky, deti ako smeti 😀
neviem, co budeme dnes porabat, postavila som prvu pracku, navarene mam ..... 😒