Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
26. jún 2009

ja sa pre dnes lucim, dobru 😅 😔

julca80
26. jún 2009

caute zenusky moje 🙂
Aspon na rychlo som sa prisla za vami pozdravit, kedze sme prisli az o 7mej vecer. Este ani nemam vsetko vybalene, a pritom na zajtra musim opat nachystat zopat veci, bo ideme k dedkovcom. 😅

Zatial len v skratke, bolo supeeeeeeeeeeer, ale malooooo!! ☹ 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Cely den v stredu a vo stvrtok sme behali po obchodoch, lebo tam prave zacali vypredaje, takze sa dalo celkom dobre nakupit. 😉 Uz len aby bolo dostatok kesoveho. 😝 😅
Mala sa drazala vcelku dobre, ale po par hodinkach bolo uz aj na nej vidno, ze ma toho dost a ze jej chyba obednajsi spanok, takze ho mala tieto posledne dni trocha naruseny.
Ved to bolo dnes vecer aj na nej poznat, este o 8mej nechcela spat, tak sme to posunuli az o hodinku. Snad sa od zajtra dostaneme uz do normalu. 😝

lenca13
26. jún 2009

Julik vitaj doma 🙂

dadulik
27. jún 2009

dobre ranko, tak si ani neprajte vediet, ako dosiel jaro zriadeny z tej zapijacky 🙄
o pol druhej rano, obite kolena, roztrhane nohavice 😠 ovracane wc, ja som spala na matracoch v druhej izbe, aby som ho nemusela pocuvat, ako fuci, trha so sebou, skratka dokonalo najebkany 😔
teraz lezi v posteli a nadava si do debilov, ze toto mu bolo treba, ze uz v zivote alkohol do huby neda 🤐
a ja ze, tak ti treba, ked nevies kedy dost 😠

sticker
autor
27. jún 2009

Ahojte 🙂 Uf Dadulik 😝 tak takéto veci ja nemusím a zabila by som Eda keby taký príde. 🙄 . Ale na druhej strane on dnes bude trpieť dostatočne 😅 😝

julca80
27. jún 2009

jooooj, dadus, teraz neviem ci ho lutovat alebo sa smiat na Jarom 😅 Chudak, bude mat riadnu kocovinu.
Tzn. ze v Bojniciach si neda ani kvapku alkoh., aby si si aspon ti mohla troska srknut. 😉 😉 😉

sticker
autor
27. jún 2009

Julik vitaj doma a asi aj hneď čau 😀 . Ty si iná cestovateľka. Mne by sa veru nechcelo po takomto výlete ísť ešte k svokrovcom 😝
Teším sa keď nám naživo porozprávaš ako tam bolo 😉

dadulik
27. jún 2009

juli, aj som ta zabudla privitat, ahoooj 😅
no baby, takyto este v zivote neprisiel, on ani nechodi opity, snad 1x rocne pri nejakej prilezitosti, ale to je uuuuplne normalny,komunikuje, a hlavne vsetky tieto "prasacie aktivity" neabsolvuje !!!
no teraz sa fakt zriadil ukazkovo, este stale si nadava v posteli 😀 😝

sticker
autor
27. jún 2009

Dadulik ja som sa včera pozerala večer na dve tínedžerky ako komunikovali na autobusovej zastávke 😀 . Jedna zrazu zistila, že nemá mobil a tá druhá (tá teda mala riadne vypité) hneď začala: "Do pi..e, k...a, ja teda viem, čo to je stratiť mobil! K...a to teda nie! Ako ja som stratila už dva telefóny. Ja Ti rozumiem moja! Teda do p..e!" A pri tom sa tackala a snažila sa vytočiť nejakú kamarátku, či nemá mobil tej druhej kamarátky. Potom vstali a išli na inú lavičku pozrieť, či tam nie je. Ale teda skoro sa zvalila, ako sa pohla do predu a pri tom stále bľabotala.... Teda mobil nie, do p..e to je hrozné. Radšej kľúče len nie mobil! 😀 😀 😀

sticker
autor
27. jún 2009

Julik čo vravíš na tú tortu? Zmestila by sa vám do auta? A tie veci čo som kúpila, môže byť? Bude stačiť? 🙂 😉

julca80
27. jún 2009

Jani, idem hned kuk na to. 😕 😉 😉 🙂

julca80
27. jún 2009

ach, ja som myslela, ze ju mas odfotenu v albume 😀
Jasne, ze sa nam vmesti do auta. Ak chces my ju zoberieme. 😉
P.S. Janka, musis ma troska dostat do obrazu, bo som vobec necitala prispevky do zadu, takze moc neviem o com je rec. 😕 😅
Ake veci si kupila?

zuzla2
27. jún 2009

ahojky...
julci vitajte na rodnej hrudi 😀
dadulik no ja som sa narehotala 😀 😀 😀 ale viem,ake to je...mne prisiel mm iba raz taky domov,ked kolega odxadzal z prace...vsak vtedy som to tu aj pisala...bolo to pred rokom.... 😝 ja sa priznam,ze v afekte odo mna i jednu dostal,aj ked si nic nepamata...ja si to teraz sice vycitam,ale ja som sa od nervov az triasla...a na druhy den som mu povedala,ze prisiel takyto prvy a poslednykrat 😎 a zatial sa teda drzi 🙂

sticker
autor
27. jún 2009

Zuzi a obávam sa, že ja by som tiež môjmu jednu dala zato 😔 . Ja nevravím, veď keď je čo piť tak dobre, ale zase s mierou. 🙂
Julik kúpila som nejaké taniere papierové - také okrúhle, aby sa tam aj špekáčik, chlebík a horčica zmestili 😝 . Poháre 500ml, poháre 200ml a malé likérky 😎 .
Podľa mňa to bude stačiť...prinajhoršim by sme hádam mohli z kuchynky niečo aj von zobrať 🙂

sticker
autor
27. jún 2009

Suseda mi bola práve oznámiť, že idú robiť dlažbu na balkóne, tak nech sa nehnevám že bude rachot a možno trochu prachu 🙂 Zlatá je. Veď kedy to má robiť? Jasné, že cez deň, prečo by som sa mala hnevať 🙂
A Edo hneď že dorobí aj on z dlažby lišty na balkóne. Tak si budeme rezať a klepkať navzájom 😀

dadulik
27. jún 2009

baby, tak jaro normalne odvolal betonovanie u svokra, neni schopny nic, a to chcel soferovat 😲 dokonca aj kavu vyvratil ☹ a stale si hnusne nadava, a zaprisahava sa, ze nikdy viac 😝
nuz ale, komu neni rady, tomu neni ani pomoci .....
idem skusit uspat malu, dufam, ze to nedopadne ako vcera 😒

dadulik
27. jún 2009

tak mala zaspala bleskovo 😲 asi ju unavil doobednajsi nakup 🙂
ja varim nejaku maggi specialitu, oprazam brav. rezne, a potom zo sacku urobim k tomu omacku, uvidim, ake to bude, este sme to nemali 😅
no ale zostane aj na zajtra, kedze jaro sa vyjadril, ze dnes mu zaludok nic neprijme 😒
poobede tu mame MDD co odlozili, takze skakaci hrad a poniky 🙂 mozno pojdeme pozret, uvidime, ako dlho mala pospi, lebo o stvrtej ideme nahliadnut kamosom maleho dvojmesacneho 😅

sticker
autor
27. jún 2009

Dadulik tak to musel teda Jarino riadne popiť 😝 . Až mi ho je ľúto...

sticker
autor
27. jún 2009

Ja som spravila stehná s ryžou, palacinky a polievka je od včera. Ale teda strašne som unavená. To sa už ani nedá fungovať ☹ Ešte počkám, či to náhodou nie je pred menzesom nejaké obdobie, ale musím ísť k MUDr. potom.
My pôjdeme keď sa Jul zobudí k prababe si nazbierať ríbezle a egreše krížené s čiernymi ríbezľami 😅 . Teda ak nebude pršať 🙂

jaduska
27. jún 2009

julči vitaj doma a šťastnú cestu ďalej.... 😝 😝 😝

sticker
autor
27. jún 2009

Tak tu hrmí, mraky sú riadne, ale nezaprší. Asi to riskneme a zbehneme k prababine. Keď nič iné aspoň jej dám palacinky a nachystám lieky. Ale na ríbezle mám chuť 😝

sticker
autor
27. jún 2009

Uf, tak sme to stihli len-tak-tak 😝 😅 . Niečo sme naoberali a ako sme sadali do auta začalo kvapkať. Pohoda, to nič nie je, no prešli sme tak 500ml a začalo strašne liať. Edko chcel ešte smotanu k palacinkám, tak som šprintovala do Lidla a kým som nakúpila začalo tak liať!!!
Teraz sú baby už vo vani a ja sa umyjem a očistím ríbezle, mňam. A keďže som si dala jednu ružovú, tak normálne zase fičím. Útlm v hlave cítim síce stále, ale aspoň nebolí. Edko mi sľúbil, že mi večer vymasíruje rameno a chrbát, tak dúfam, že deti nám budú priať a zaľahnú bez problémov 😅 😀

dadulik
27. jún 2009

my sme sa vratili z navstevy, mala zaspava, jaro stale bozekuje, co mu je furt zle od zaludka ☹ tiez mi ho zacina byt luto, ale co narobim ?
tu prsalo asi od druhej hodiny do teraz 😝
zajtra su tu hody, jaro v robote, tak pojdeme ku svokrovcom a konecne v nedelu nevarim 😀
jani, ako krasne hovoris muzikovi 😵

jaduska
27. jún 2009

aj u nás je také počasie kadejaké - včera ľadovec, dnes raz horúco na nevydržanie a o chvíľu dážď, potom zase teplo....fakt to vyzerá, že tá ozónová diera bude robiť čím ďalej tým väčšiu šarapatu... 😒

dadulík - len nedaj najavo, že ho ľutuješ 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
27. jún 2009

Dani ty si ale "tvrďas" 😀 😀 😀
Ja by som k nemu prišla a milým, ľútostivým hlasom by som sa ho opýtala - Jarino ešte ti je moc zle? A keď povie áno, tak by som sa na neho "tvrdo" pozrela a povedala mu"Tak Ti treba!" 😅 😀 😀 😀 😀 To ber ako srandu Dadulik 😉

sticker
autor
27. jún 2009

Ja som sa prejedla ríbezlí, malín a tých krížených egrešov s ríbezľami 😝 Snáď si to moje červené krvinky všimli a budú mi povďačné 😅 😝

dadulik
27. jún 2009

ale jani, ved ja som mu presne taku frazu uz niekolkokrat denne adresovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
27. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

sticker
autor
27. jún 2009

Baby v piatok 31 stupňov 😎

julca80
27. jún 2009

ahojte, tak mala spi uz od osmej. No a teraz vecer som zistila, ze ma teplotu 37,5. ☹ Co sa mi velmi nepaci. Okamzite ma napadla ta z najhorsich verzii, a to, aby naozaj nechytila ten novy typ chripky typu A. 🤐 😨 Slak by ma trafil. Ved uvidim, budem ju sledovat, okrem toho jej nebolo nic, len to ze sa v podvecer uz chcela nosit viac na rukach.