Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
11. sep 2009

joj, to by bolo super ... tuto pracu mam zo vsetkych najneradsej ... 😝

lenca13
11. sep 2009

Deni ja to robim s potesenim len viem ze do vecera to bude take iste ako pred umyvanim 😅
Uz mam aj obed navareny 😀

lusinda2000
11. sep 2009

bože,baby vy furt niečo vyvárate,hoďte tipa🙂

lenca13
11. sep 2009

Lusi no neviem kto vyvara ty ked niekedy pises co varis tak ja len ziram 😅 😝
Ja inak rada varim ale cez tyzden sa snazim varit co mi netrva moc dlho 😉 dnes som oprazila cibulku,tofu,tuniaka pridala cesnak,bazalku a dala na to rajcinovy pretlak 🙂

denisse
11. sep 2009

leni a co si k tomu date? cestoviny? to moze byt dobre ...

lenca13
11. sep 2009

Deni ano cestoviny

lenca13
11. sep 2009

A este na vrch postruham syr

dadulik
11. sep 2009

laura spala ledva hodinu 🙄
ale stihla som plavacky aspon umyt 🙂 deni, ja tuto robotu nenavidim 😠 radsej by som okna umyvala 😀 joj, aj to ma buduci mesiac caka 😝

denisse
11. sep 2009

a ja sa bez mucenia priznavam, ze buduci stvrtok pride pani, ktora mi okna umyje, ja jej zaplatim 3 ci 4 stovky a mam pokoj 😉

lenca13
11. sep 2009

Timea spala dve a pol hodiny 🙂 a teraz sa tu s Radkou pistia

denisse
11. sep 2009

nela posledne dni spi kratko ... max hodku a pol ... tak dufam, ze to je pomala cesta ku dnom bez obedneho spanku 😖

denisse
11. sep 2009

a ja idem pripravit obyvku na vytieranie a zbehnem s nelou von a roman zatial vytrie ...

lenca13
11. sep 2009

Deni mne Radka spavala cez obed do 5 rokov tak dufam ze Timea bude taka ista 🙂

lenca13
11. sep 2009

Posuvam 😀 😀 😀
Jarino isiel s Radkou sa kulturne vyzit isli do kulturaku na muzikal 😉 a ja som s Timkou doma ale prisla kamoska tak si ideme dat vinko a dobry ovci syr 😵 😵 😵

sticker
autor
11. sep 2009

Jaj Kročilka nedráždi 😀 😀 😀

sticker
autor
11. sep 2009

Idem ja do sprchy a pozriem si na Nove film s Nicolasom Cage, toho mám veľmi rada 🙂
Hľadám na nete niečo o tých opuchoch ☹ Maminke sa to presunulo už na zápästie a kúsok vyššie. Aj nohy od priehlavkov jej opúchajú, ledva chodí. Ale doktorke nešla!!! Taká som nahnevaná na ňu, na jednej strane 😒 . Dala som jej Dortiflex tak snáď tým nič nepokazím. Ale to nie je len tak podľa mňa v jej veku. Len neviem z čoho by to mohlo byť. Krčná? To ma napadlo prvé.

julca80
11. sep 2009

ahojte, my sme dnes poobede boli gratulovat prababe, kde sme sa zdrzali az do vecera.
Teraz uz mala lezi a ticho dufam, ze uz zalomi, lebo som za nou behala uz asi 4x. 😠 😒

Leni, mnaaam, aj to co si robila na obed, aj mnam ten ovci syr s vinkom. 🙂 Skoda, ze u mp by som s tofu syrom neuspela. ☹

Jani, neviem neviem, ale opuchanie koncatim sa velmi nezda. 😖 Snad tvoja mamina robi dobre. 🤐

julca80
11. sep 2009

zajtra sa chceme ist pozriet na vystapu nabytku a asi aj stavebnin ci coho to 😅 Ani sama neviem presne coho. 😀

denisse
11. sep 2009

caute .. tak ja som bola v posilke 😀 prisla som tam a pani na recepcii, ze prave zacina 15 minutove posilovanie brucha na bosu zdarma, ci nechcem este pred posilkou ist tam ... tak som sla a potom este do posilky, som uplne hotova ... 😝 😝 😝

a v pondelok som bola plavat, ale som sa nahnevala, lebo prave v pondelok v tom case jak nelu davam na dve hodky do jasli, je bazen pre verejnost zatvoreny 😠 esteze teraz bol prazdninovy rozvrh, tak som tam nesla zbytocne ... a od buduceho tyzdna budem chodit v utorok ...

taaaak, tymto som zahajila svoj cvicebny skolsky rok, bo prazdniny som co sa cvicenia tyka, doslova preflakala 😅

julca80
11. sep 2009

jeeminanku deni, co blaznis?! 😉 😀
Ale nie, srandujem, ved to je super. Keby mam take moznosti aj tu v nasej "dedine" a k tomu partacku, tak by som sa hned na to dala nahovorit.

denisse
11. sep 2009

juli, ja tak ako na ihrisko, i v tomto pripade zase sama 😔

julca80
11. sep 2009

a v utorok kedy budes chodit? ...vecer? 😕

julca80
11. sep 2009

ved to, ze samej sa mi do cvicenia v spolocnosti velmi nechce 😒

dadulik
11. sep 2009

joj deni, taketo sportove vyzitie ti fakt zavidim ☹ tu take moznosti nemame, a ja tak milujem vodu a plavanie, aj do posilky by som si zbehla 😅 a vobec by mi nevadilo, ze som sama 😅
no moje dieta tiez este v posteli vymysla 😒 a ja si asi pojdem skoro lahnut, lebo na mna prichadza jesenna unava 😔
jani, nech mamina neblazni a leti k lekarovi, so zdravim nie su zarty !!!!

lusinda2000
11. sep 2009

leni🙂 práveže ja nič nevyváram,teda nič extra☹

deni,super-závidím v dobrom🙂

denisse
11. sep 2009

juli, v utorok mam prave trosku casu, lebo do prace musim len na cca 4 hodky, takze normalne som po nelu chodievala do jasli okolo 14.00 ... ale kedze teraz chodi na ten kruzok, tam tam je do 16.00, tak ja stihnem pracu aj bazen 😀

jaduska
12. sep 2009

Ahojte, dobré ránko....ja zas len tak na skok, dúfam, že sa máte všetky dobre, že sú slniečka zdravé, že dadulíkovmu bratovi a deniskinmu svokrovi sa darí aspoň trochu lepšie.....
Ja už som bola včera v škole, malú mi strážila sesternica, ale voľajako s ňou Oli nechcela spočiatku byť, tak na rytmickej výchove bola malá so mnou v telocvični, ešteže profky boli také úžasné a normálne mi kázali ju tam vziať, nech neplače.... Dnes idem zas, ale došiel Jany, tak budem kľudnejšia....

julca80
12. sep 2009

dobre ranko 🙂

dadulik
12. sep 2009

dobre rano, ja letim k nasim a do dediny do obchodu a potom k svokre a na obed pridem s vyplazenym jazykom 😝

sticker
autor
12. sep 2009

Ahojte 🙂 Dani no naozaj klobúk dolu pred Tebou 😵 Kde berieš energiu?
Ja idem s malými von, len tak sa prejsť do mesta a pozrieť či už padajú gaštany v parku 🙂 Polievka hotová, ešte som Edovi robila na raňajky palacinky 😅 , nám spravím na obed. Edo bude v robote okrem zajtrajška asi stále 🙄 . Poslednú dobu je doma naozaj iba v nedeľu. Ale nejako to už prestávam vnímať, zvyk je železná košeľa, či ako sa to vraví 😀
A Zuzke prajem dobrú zábavu 🙂 Julik ty si zase v TN a tam máte tú oslavu? Či som to poplietla 😅