Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
7. okt 2009

jani, daj vediet, ci to preslo a ked hej, tak aj ja poslem dalsi 😉

denisse
7. okt 2009

ale mozno nemozem viac ako jeden za den ... urcite to je v pravidlach napisane ...

sticker
autor
7. okt 2009

No Deni poslala som a prišla mi aj spätná smska. ale tá mi napr. včera neprišla.... Tak neviem, či mi zarátalo ten včerajší hlas. Ja som to hneď nepozerala 😒

denisse
7. okt 2009

jani ...

Můžu v rámci jednoho soutěžního kola z jednoho telefonu poslat více hlasů?
Ano, ale hlasovat můžete z jednoho telefoního čísla pouze jednou za den. Další hlasy již nejsou započteny.

sticker
autor
7. okt 2009

A už má 29 hlasov. To je podľa mňa dosť slušné, keďže väčšina detí má 0-2 hlasy.

denisse
7. okt 2009

tak ja poslem este zajtra 🙂 alebo vecer z romanovho 😀

denisse
7. okt 2009

ale ked si vsimnes vitazov minuleho tyzdna, tak potrebuje okolo stovky, aby sa dostala do prvej patice ... tak musime este posielat 😀

dadulik
7. okt 2009

ahojte, mne sa ta hlava toci dalej ☹
a to chcem hore zmyt dnes posledne okna a dvere ☹

sticker
autor
7. okt 2009

Dad a nemáš návštevu? Ale asi nie. Tekutín piješ dosť? No ak to neprejde, neriskovala by som. Budeš sama s Laurikou a niečo sa ti stane, čo potom? 😒 ☹

denisse
7. okt 2009

dadu, neboli ta krcna chrbtica? mozno tam mas daco zaseknute a stacilo by, keby ti to nejaky odbornik, napriklad fyzioterapeut "popraskal" ... mne tak raz trpli prsty jednej ruky, len prostrednik a prstennik a nakoniec stacilo odblokovat krcnu chrbticu a okamzite to prestalo ...

denisse
7. okt 2009

urcite nic nezmyvaj s tociacou sa hlavou .. to pocka!!!!!

denisse
7. okt 2009

a este ma napadlo, ze mozes mat nizky tlak .. netrpis na to? neviem, ci pijes kavu, ale ak nie, tak by si si mohla aspon malu urobit ... a ked nie si na zvyknuta, tak by to mohlo o to viac zabrat ...

dadulik
7. okt 2009

baby, navstevu nemam, tlak mam v norme, merala som si ho, krcna ma neboli ☹
jaro je dnes do vecera doma, tak mi pomoze s tymi oknami 😢
ja neviem, mozno je to len z unavy, alebo z tohto premenliveho pocasia 😒 jake hice zase od vcera 😝

dadulik
7. okt 2009

deni, kavu nepijem, mozno skusim urobit...

denisse
7. okt 2009

aj tak skus pokrutit krkom, ci ti nepopraska ... mozno to necitis, ale nejaky blok tam mas ...

dadulik
7. okt 2009

deni, trosku praska 😅
ale uz som umyla tie okna aj balkonovky zvnutra a jaro to teraz umyva zvonka, lebo na balkone nemame zabradlie, tak to nechcem riskovat 😒
potom este pozmyvam hore podlahy a pre dnes hotovo, idem este vyvesit druhu pracku 🙂
inak tu je tak teplo od rana, ze mam tricko na ramienka a trojstvrtaky 😎 paradne oktobrove pocasie 😀

lusinda2000
7. okt 2009

ahoooojte moje🙂

krásne teplúčko máme vonku🙂
to som dnes normálne nečakala🙂

dad-mala by si teda oddychovať a nie drieť stále☹, musíš sa troška aj šetriť,aby si bola fit 😅

jani,ako tam nájdem julku v tej súťaži?

denisse
7. okt 2009

tak ja som navarila, pospratovala (na rozdiel od dadu len velmi povrchne), uz som sa aj najedla a idem sa obliekat, za chvilu idem do prace ... 😅

lusinda2000
7. okt 2009

deni,tak nech ti to v práci rýchlo ubehne🙂

sticker
autor
7. okt 2009

Deni zbožňujem to tvoje "povrchné" upratovanie 😀 😀 😀
Luci Julka bude až od budúceho týždňa, teda ak schvália fotku. Pretože zatiaľ iba čaká na schválenie 😉

sticker
autor
7. okt 2009

Žeby som aj ja šla povrchne upratať? 😀 😉 Ale mám nutkanie umyť okná, keď je takto pekne. Len cez víkend má pršať tak to ma odrádza 😝 . A budúci týždeň mi má prísť kamarátka - píšeme si už skoro rok, tak nech to tu vyzerá. Len si musím dávať pozor, koho púšťam do bytu, lebo s tým nemám dobré skúsenosti, som moc dôverčivá a potom "dlho vetrám" 😠 😉

jaduska
7. okt 2009

ahojte dievčatá....ste strašne zlaté, že ste Sandre tie hlasy poslali, veľmi pekne ďakujeme, ale mám pocit, že je to zbytočné ☹ ....v prvej päťke sú deti, čo majú okolo 100 hlasov...a tým, že sa dá poslať iba jedna SMS denne, tak my nemáme šancu, lebo 60 SMS-iek denne nezoženiem... fakt je to o tom, ktorí rodičia majú viac známych a tým, že je to spoločné pre SR aj ČR, tak české deti sú podľa mňa zvýhodnené tým, že čechov je viac....

lusinda2000
7. okt 2009

jaduš,nebuď smutná, môžeme poprosiť aj svoje kamarátky,aby poslali hlas sandruške. bude mať určite dostatok hlasov,aj keď nevyhrá,ale možno sa Vám ujde aspoň foťák🙂
tak hlavu hore,je to len hra🙂 a vieš čo?viem si normálne predstaviť tých našich drobcov na tej čokoláde🙂 ibaže ja som presne taký istý tip v tomto ako dadulíkov jarino🙂 tiež by som nechcela,aby mi malú v prípade výhry očumovalo milión ľudí...preto nesúťažíme🙂 mala som kód z čokolády,aj som ho pekne vyhodila🙂
je tam veľa detí zahlásených,takže je to dosť ťažké,ale hlavné je zúčastniť sa a nie vyhrať🙂

idem dať malej papať a pôjdem ju uspať,snáď to nebude zasa trvať hodinu a pol☹

dadulik
7. okt 2009

dani, presne ako pises 😒 ja takymto sutaziam vobec nedoverujem 😖 vobec to nie je o tom, ktore dieta je najsympatickejsie, najkrajsie .... 🙄
jani, ako to myslis, ze potom "dlho vetras " ? 😕 akoze ste sa s tou kamoskou este nikdy nestretli ? 😅
robim zapekane bolonske cestoviny, a uz mi to tu tak vonia, ze zeriem ocami cez sklo rury 😀

sticker
autor
7. okt 2009

Dad keď si vpustíš do bytu nesprávnych ľudí, tak sa potom z toho dlho spamätávaš...a tak vetráš a vetráš až to vyprchá 😉
tak som sa snáď už poučila a konečne som pozvala "normálneho" človeka 🙂 . Ale vyzerá to zatiaľ že hej.
A to teda nerátam vás a vaše slniečka 🙂 Vy aj bez ohlásenia 😎

jaduska
7. okt 2009

lus ja nie som smutná kvôli tomu, že nevyhráme, len mi to príde nefér voči deťom tento spôsob súťaženia, ale jasné, že to beriem len ako hru.... viac nefér v živote mi príde prideľovanie bytov v našom meste, len čakám, až budem vedieť naisto, kto byt dostal a potom sa do toho pustím....totižto jedna kámoška chodila osobne za primátorom, že fakt súrne potrebujú byt, majú dve deti a bývajú v podnájme, ktorý im o mesiac končí, no a nemá kam s tými deťmi ísť, tak oni byt nedostali, ale ľudia, ktorí majú kde bývať (síce u rodičov, alebo svokrovcov, ale do pohody, tí ich určite nevyhodia), tak tí byt dostali, len preto, že sú nejako spriaznení s vedením mesta. A každý tu drží ústa a sa neozve, tak som sa rozhodla, že teda napíšem aspoň článok do mestského časopisu.... A jedna perlička - napr.taký Robo Mikla tiež dostal sociálny byt, pretože je pre mesto prínosom (robí u nás v CVČ haha obrovský prínos). Pritom pokiaľ viem, tak mali byt v Blave a keď ten predali, tak za tie prachy si môžu u nás aj 5 bytov kúpiť....

aspoň že Dadulík mi tou svojou hláškou dvihla trošku náladu (že "žerie" cez sklo rúry) 😀 😀 😀 😀

lenca13
7. okt 2009

Ahojte 😉 Timeu som ulozila a pojdem si tiez za nou lahnut dnes ma neskutocne boli hlava a tiez mi je az na odpadnutie tak ako pisala dadulik 😖
Boli sme s Timkou aj trochu von aj ked sa mi nechcelo ale obed este nemam uvareny navarim az poobede ked pride jarino z roboty
Dnes ide Radka prvykrat na plavanie som zvedava ake budu zazitky 🙂

Jadus tak s tymi bytmi je to ozaj svinstvo 😖 tak ani vy ste ho nedostali 😕

jaduska
7. okt 2009

Leni - jasné, že sme nedostali, lebo nemáme tlačenku....neva, šak to hádam naši s nami ešte dáko vydržia, kým pôjdem do roboty a budeme môcť uvažovať nad hypoškou nejakou.....

Naša San majú v škole plavecký, tak sa jej tam páči, aj keď prvý deň nebola veľmi nadšená, ale dnes sa už tešila....

lenca13
7. okt 2009

Jaduska u nas v skole plavecky nie jeb tak chodi z CVC ale aj tak ju musi Jarino vozit je to na opacnom konci mesta 😖
Inak vcera sme mali rodicko a maju super ucitelku 🙂 tak hned nam oznamila ze ci ich pustime do SP tak urcite ano ak budu na to prasule

sticker
autor
7. okt 2009

Ahojte. Tak som upratala, aj keď nie povrchne 😀 Jankinu izbu som komplet - prach utrela, upratala stôl, a tie penové puzzle som zložila nech umyjem zem. Potom sa môžu hrať a skladať ich 😝 . A keď bola handra mokrá tak som zmyla aj obývačku, kuchyňu a chodbu. a nič nerobím až do škôlky. Musíme ísť k prababine, tak sa aspoň poriadne vyvetráme 😎