Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
29. jún 2009

babenky, tak ja si pojdem uz lahnut a zajtra ked sa mi bude dat, hned sa vam ozvem. 😒

jaduska
29. jún 2009

práveže teraz voľajako nechudnem tak, ako pri Barborke, ale zas nemám tie stresy ako vtedy -viete s tým otcom, keď mu trebalo každé 3 hodky chystať jedlo, to som bola v jednom kole, no a stravovala som sa ako on, takže zdravo a diétne.... teraz po pôrode mi ostalo také brucho, že svokor včera pozeral, či nie som tehotná....ale to by som musela byť v 5-tom mesiaci, také ho mám.... 🙄

lenca13
29. jún 2009

Julik drzte sa zajtra

sticker
autor
29. jún 2009

Julik dobrú noc a budeme na vás myslieť 🙂
Dani to vážne? 😕 Na fotkách vôbec nebolo nič vidieť....kde tam si mala brucho 🙂

jaduska
29. jún 2009

jaaaj, julči, držte sa...nech to máte rýchlo za sebou....

jani - ja som tak rozmýšľala, žeby sme my išli k tej ségre a potom sa nedeľu dopravili do Bojníc, aby sme sa s vami stretli aspoň v ZOO, šak tam sa dá ísť aj sadnúť na nejakú limču, len som nevedela, či idete do ZOO v sobotu alebo nedeľu....zajtra sa to hádam všetko ujasní...

jaduska
29. jún 2009

jani - lebo na tých fotkách "ani nedýcham" 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
29. jún 2009

Inak ak bude takéto počasie - doobeda a na obed celkom fajn a poobede búrky, tak neviem ako to tam bude....

jaduska
29. jún 2009

no a najhoršie na tom všetkom je, že diaľkové autobusy neberú kočíky a vlakom sa po minuloročnom zážitku bojíme ísť

denisse
29. jún 2009

no, s tou zoo ... uplne chapem vas plan, ze chcete ist az v nedelu, ale my by sme to uz v nedelu asi nestihli, kedze okolo 12.00 - 12.30 uz chceme vyrazit smer vychod, kedze daleka cesta pred nami ... 😝 tak nech nel aspon cast prespi, lebo inak neviem ako by sme to zvladli ... ja neviem, na ako dlho je ta zoo ... ale zase myslim, ze by asi ani nevadilo, keby cast isla v sobotu a cast v nedelu ... a spolocny program by bol v piatok vecer a v sobotu ked sa pride zo zoo ... ja neviem, ked pojdeme do zoo rano medzi 9.00 a 10.00 .. kedy mozeme byt naspat?

sticker
autor
29. jún 2009

S tými autobusmi je to fakt "úžasné" 😠 😠 😠 Ako keby očakávali, že všetci budú mať auto! Veď keď sa kočár zloží, tak nezaberie dolu v kufri toľko miesta...... 😒

lenca13
29. jún 2009

Deni to tak ta zoo je podla mna max. na 3 az 4 hodiny

sticker
autor
29. jún 2009

No veď Deni ja si myslím, že sa rozhodneme priamo na mieste 🙂

sticker
autor
29. jún 2009

Dani veď máme na seba tel. číslo tak nie je problém dať vedieť ak by ste prišli a my sa skôr prispôsobíme vám 🙂

jaduska
29. jún 2009

no veď práve, jani ,niežeby boli radi, že im urobíme tržbu, ale ešte budú vymýšľať, že kočiar nevezmú 😠 ale našla som teraz jeden bus, ktorý chodí z Prešova do NB, je to súkromný prepravca, tak ten by možno aj zobral...
ak to výjde, tak sa ti určite ozvem na mobil....

denisse - v ZOO sa dá byť aj celý deň, keď sa chce 😀 😀 😀 😀
ale drobcov by bolo asi namáhavé prejsť celú ZOO, ja som tam bola asi pre 7 rokmi, tak si to až tak presne nepamätám....ale nie je to také rozťahané ako napr. v KE

jaduska
29. jún 2009

denisse a vy ako potom cestujete z Bojníc na východ? či prídete autom z Prahy?

sticker
autor
29. jún 2009

Babenky ja idem spať 😔 Edo šiel z roboty na kolky tak ani nemá význam ho čakať 😒
A ráno sa snáď vytrepeme do tej škôlky 😝

denisse
29. jún 2009

ano, dani, ideme autom ... v piatok skoro rano do blavy, na obed z blavy do bojnic a v nedelu z bojnic do PO ...

jaduska
29. jún 2009

no tak to sa tiež ucestujete....

lenca13
29. jún 2009

Dani to ja som tam bola pred tromi rokmi 😉 ale tiez si to uz dobre nepamatam 😀

jaduska
29. jún 2009

brúúúúúúúú jani....

môj chlap chudák ešte zajtra musí ísť do roboty v Michalovciach a v stredu sa o siedmej ráno majú hlásiť v Leviciach, sila nie?

lenca13
29. jún 2009

Dani to im nedali ziadne volno 😕

jaduska
29. jún 2009

Leni - to tá "tehu skleróza" trvá ešte pár rokov po pôrode 😉 🤐 🤐 🤐 🤐

lenca13
29. jún 2009

Ja neviem ale asi ano 😀

jaduska
29. jún 2009

si predstav, že nie, dokonca aj veci všetky si musia sťahovať samy - kadejaké uniformy, maskáče, plná poľná....vaši chlapi, ak boli na vojne, tak si asi vedia predstaviť ten obrovský baťoh čo majú vojaci....

lenca13
29. jún 2009

Jarino este bol na vojne tak to je fakt sila a ze vojakom je hej 😕 kam speje ta armada

lenca13
29. jún 2009

Dobru noc vsetkym 😉

jaduska
29. jún 2009

no naša armáda....radšej nekomentujem, lebo sa zbytočne rozčúlim....kto nezažil, nepochopí, každý si myslí, ako je vojakom dobre....

leni - kto má dnes narodky, ty, či jarino? každopádne všetko NAJ, NAJ, NAJ jednému z vás ..... 😉

lenca13
29. jún 2009

Dani Dik Jarino ma dnes narodky 😉

jaduska
29. jún 2009

tak to vy máte dobrý mesiac na oslavy.... 🙂 obe dievčatá, aj jarino... 😵

lenca13
29. jún 2009

To teda hej sice Timka je 30.5 😉 a zajtra ma este ich krstna narodky 😉