Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
16. okt 2009

Zuzi mame ale je to az v centre mesta tak ked je takto skaredo tak sa mi tam nechce trepat ale ked bude pekne tam pojdem mrknut 😉

zuzla2
16. okt 2009

no ja to mam dost blizko..len zidem dole kopcom a som tam...len donedavna bolo teplo,tak som este vyuzivala ten cas byt vo vnutri...no a teraz sa uz posnazim ist aspon raz do tyzdna...sice tento sme mali ist 2x, t.j. aj vcera,ale kedze som zacala kaslat, soplit,tak som to zrusila..ved nepojdem nakazit deti...
ale tiez kolkokrat sa mi nexcelo ist,ked bola zima,alebo prsalo... 😀

dadulik
16. okt 2009

no zuzi, tu na dedine s 5 tis. obyv. asi tazko 😒

lenca13
16. okt 2009

Ved to ked bolo teplo tak sme vonku a teraz ked je skaredo tak sedime len doma 😖
Zuzi tiez si hovorim ze tam pojdem aspon raz do tyzdna 😉
Dad ta kamoska co bola dnes u mna tiez byva na dedine a u nich funguje MC trikrat do tydna 🙂

lenca13
16. okt 2009

Inak ked je Radka poobede doma tak sa spolu aspon zahraju ale Timea sa doobeda nedokaze sama hrat 😖

lusinda2000
16. okt 2009

baby,ja to kašlem,ja mám tak prispatý počítač dnes,až to pekné neni 😠 😠 😠

tri hodiny mi otvára jednu stránku!to je des...
už som sem písala dlhší príspevok a nezobralo mi ho...keby mi blbol iba MK chápem,ale od rána mu šibe!!!

idem radšej robiť pár palaciniek na ukľudnenie a možno to dovtedy pc trocha predýcha a pôjde normálne☹

lusinda2000
16. okt 2009

posúvam nás🙂

sticker
autor
16. okt 2009

Ahojte. Tak konečne sme doma, povysávala som, deti dala trochu do normálu, Edo spí 🙂 Minule sme 40€ za troje topánky pre malé + také ponožko-papuče 🙂 Leni tu v galantérky si ich tiež videla. V Deichmanne mali dobré ceny. Čižmy pre Janku 16,90, snehule pre obe za 9,95 🙂 Ale teda pre Janku som vôbec nevedela aké a ani akú veľkosť 🙄 . Ale som rada a máme pokoj 😎 A to sme ani nemali v pláne. Prišli sme z logopédie a chcela som len tu do tesca ísť kúpiť prababine nejakú zeminu. No a nemali a tak, že kúpime v meste a zbehneme pre babinu do roboty. Edo vraví poďme do PN pozrieť do Tesca tú zeminu a môžme aj Janke čižmy. A tak sme kúpili 🙂 Ale na Julke vidieť, že nespala...uf, nech je už večer 🙂

dadulik
16. okt 2009

fakt jani? takze buduci tyzden cupitame aj my do deichmannu, vyborna cena za snehulky 😉
my sme boli chvilu vonku, mala v prsiplasti, ja s dazdnikom 🙄 nikde nikoho nebolo, ale inak je uz trocha teplejsie, uz neni taka kosa,len keby konecne prsat prestalo 🤐
a to zajtra este ten pohreb, ach jo... ☹

lusinda2000
16. okt 2009

jani,tak ste super nakúpili🙂

dad, drobček bude s kým počas pohrebu? 😢

lusinda2000
16. okt 2009

idem si pozrieť správy,nikde nikoho☹

kočky čo budete zajtra porábať?

denisse
16. okt 2009

caute ... tak my sme trosku poupratovali v obyvacke .. ja som povysavala a roman povytieral, bo to ja nemozem 😀

my zajtra ideme na jesenno-francuzsky vecer k znamym ... tak urobim kyticku z listia a chcela by som skusit upiect croissanty, nikdy som to nerobila, tak drzte palce, nech to nevyhodime 😀

denisse
16. okt 2009

nela cvici na steperi ... 😀 mam taky obycajny steper, len slapaci ... a nela je nanho taka lahka, ze obidvoma nohami stoji na jednej slapke, pocka kym to s nou zide dole, prestupi na druhu a zas caka a tak dookola ... a tvrdi, ze cvici 😀

sticker
autor
16. okt 2009

Deni tak o tom pochybujem, že by si ty musela niečo vyhadzovať 🙂 😉 . Ale palce držím 😀

sticker
autor
16. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 viem si ju živo predstaviť. Aj ten jej sústredený a šťastný pohľad pri tom 😵 🙂

lenca13
16. okt 2009

Ahojte tak vyzeram zase ako clovek ked som prisla od kadernicky 😀 a nechala som tam 26 €
Jani ja som im zatial kupila take super hrube protismykove ponozky za 1.39€ a mam ich ja aj mm a su super tak tie ponozkopapuce nebudem ani kupovat
Dnes sa baby len pistali ani sa im necudejum take pocasie 😖

Lusi neviem co budeme robit cez vikend zatial nemame na plane nic a mm je zajtra doma tak si baby uziju tatina 😀 a tatino ich

dadulik
16. okt 2009

lusi, mala ide normalne s nami na pohreb 😕 ved idu aj moji rodicia aj jarovi 😅
deni, tak tie croissanty sa ti stopro podaria, ved ty si pani kucharka aj cukrarka 😎
a nelka musela byt ako inak podarena na tom stepery 😀
ja si pojdem dnes skor lahnut, lebo mi akosi vsetko ide na mozog 🙄

jaduska
16. okt 2009

ahojte....už asi všetky spíte (teda okrem denisky 😝 )....ja som bola dnes v škole, mali sme zdravotnú telesnú výchovu a normálne mám svalovku po nej....poobede sme mali psychohygienu - to bola super hodina, hneď sme aj testík napísali a máme s tým pokoj 😀 😀 😀

Jani - prečo chodíte na logopédiu? Ja som tiež chodila so Sandrou, jeden logopéd vravel, že nevie "R", druhý vravel, že nevie "L", ale ma to po čase prestalo baviť, lebo som si tam s ňou odsedela 2 hodiny v čakárni kvôli 5-tim minútam u doktora a vôbec nemám pocit, žeby to malo nejaký efekt. Teda ja som ani žiadnu rečovú chybu nepostrehla, ale zas nie som odborník. V ďalšom semestri budeme mať aj základy logopédie (ak dožijem), tak si ju potom preskúšam sama 😵 😵 😵 😵

Zuzka - čo sa týka výchovy - naša Sandra a Barbora sú tak odlišné osobnosti, žeby človek povedal, že ani nie sú sestry. Čo platilo na Sandru, na Bobu jednoducho neplatí. Takže žiaden stres z ďalších detí ( 🤐 ) nemaj, to ďalšie môže byť úplný anjelik. Samozrejme tým nechcem povedať, že V. je čert. Videla som ju "v akcii" iba raz, ale správala sa úplne normálne - ako zdravé dvojročné dieťa hľadajúci si svoje Ja 😉 Ale priznávam, že keď mala Barbarita asi rok, tak som stále hovorila, že keby bola Sandra taká ako ona, tak ďalšie dieťa by som už v žiadnom prípade nechcela.... 😎 😎 😎 😎 😎 Dúfam, že Oli bude kľuďas....

Nelinka hviezdi ako vždy.... 🙂

denisse
16. okt 2009

tak ja idem az teraz .. karkulka je skoro hotova, uz len rucne dosijem jeden rukav a odfotim ... noooo, uplne spokojna nie som, ale je to moja prva babka 😀 nabuduce sa poucim z niekolkych chyb ... napriklad, ze som ju mala najprv obliect a az potom nasadit hlavu, bo teraz mi hlava nechcela prejst cez otvor, tak som to musela nechat nezasite, obliect a dosijem zajtra rucne 😝

a este som dnes usila nele rukavice .. prva sa mi nedala zasit, bo bola hruba (som chcela dvojmo latku, nech ma teple 😀 ), tak som to vzdala a usila len z jednej, nela sa zobudila, vyskusala a ... MALA ... tak som vystrihla vacsie a pustim sa do nich cez vikend ... 😀 😀 😀

a teraz uz pomaly pojdem spat, bo rano ma cakaju tie croissanty ....

denisse
17. okt 2009

dobre ranko 😉
idem na to cesto, tak som si privstala, nech mam v klude cas .. normalne sa toho bojim 😅

sticker
autor
17. okt 2009

Deni ty si neskutočná 😀 🙂 . Kde berieš energiu? Veď len čítať čo ty robíš a už som unavená 😀. No klobúk dolu, naozaj. A držím palce na cesto 🙂
Dani a ty si tiež "kapitola" sama o sebe - v dobrom 🙂 My chodíme presne kvôli "R". Našťastie keď sme objednané na 10, tak ideme aj dovnútra o desiatej 🙂 Zatiaľ sme boli 4krát, tak uvidíme. Ale logicky ešte pokroky nevidím. Povie ho iba v jednom slove. Uvidíme či sa jej to podarí 🙂
Ja absolútne netuším čo dnes variť, ale vôbec 🙄 . Teda polievku. Ale možno budeme bez a spravím až zajtra. Edo teraz prišiel, takže celý deň bude spať 😒

dadulik
17. okt 2009

ahojte, ja len pozdravim a idem bavit malu, bo uz je unudena 😝

lusinda2000
17. okt 2009

čafte🙂

deni-obdiv,ty máš stále čo robiť,ty si jednoducho nájdeš prácičku....
dokážeš niekedy len tak "nevinne" sedkať?bez prácičky?
fakt si veľká šikulka,pustíš sa do všetkého,nemáš problém,si obdivuhodná... 😉

jaduška-ty tiež🙂máš tri deti a popri nich toľko vecí stíhaš....ja si neviem predstaviť len pri jednom,že by som chodila do školy...

dad-to už je teraz ráno taká unudená,slniečko malé?
to naša ešte spí🙂

lenca13
17. okt 2009

Ahojte 😉 my sme si dnes dobre pospali vstavali sme o 7.30 🙂
Deni,Jadus ste proste jednicky 😵 😵 😵
Ja mam polievku od vcera fazulovu s udenym a jarino bude piect kolac
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13981 snad sa podari

dadulik
17. okt 2009

no hej lusi, mala sa dokaze nudit uz od rana, kedze sa von neda ist 🙄
ale ved o druhej ideme do kostola na ten pohreb, ale zase asi ju uz nedam spat, lebo by som ju musela budit 😖

dadulik
17. okt 2009

leni, tak tvojho muza by som prave teraz chcela mat 😀 😀 😀
sa mi podarilo malu ulozit spat o dvanastej, tak aspon bude kludna na tom pohrebe 😅

sticker
autor
17. okt 2009

Baby ja asi ľutujem, že som malej zrušila cumeľ 😒 Odkedy ho nemá, nechce spávať ☹ Ale podvečer je potom mrzutá. Normálne neviem čo robiť - dať jej ho, nedať... ☹

dadulik
17. okt 2009

och jani, tazko radit 😒
je to ako s tym nasim mliekom, po dvoch veceroch, co laura vystrajala, a trvalo jej aj 2 hodiny zaspat, som jej to mlieko vratila 🙄

lenca13
17. okt 2009

Jani no neviem co poradit 😖 ale asi by som jej ho dala
Dad u nas je to podobne s mliekom uz sme boli aj bez neho a pekne prespala celu noc a ked som jej ho zacala davat vecer tak ho nanovo pyta aj v noci 😠

dadulik
17. okt 2009

leni, my v noci uz nie, iba cajik, niekedy prespime aj celu noc 😉 je to tak pol-na pol, ale ona skratka nezaspi ani na obed ani vecer bez toho mlieka 🙄