Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
12. feb 2010

Ahojte 😉 tak ja uz mam pozehlene,polievku podobnu ako Dadulik tiez na rozkaz malej porovu s vajickom 😀 😀 😀
Druhe bude zapekana brokolica,ked pride mm z prace tak upeciem jalitka on brokolicu nemusi 😉
Mam tu neter tak zoberie Timeu von a ja v klude poupratujem 😉

dadulik
12. feb 2010

leni, a kedy to mate ist do tej blavy ? 😕

lenca13
12. feb 2010

Dad za dva tyzdne 26.2.

jaduska
12. feb 2010

Ahojte....
Nelinka nech sa skoro uzdraví, mne ráno Lily plakala, že ju bolí druhé uško, tak dúfam, že to nechytila zápal aj tam, pritom berie ATB.....
Inak ma včera večer prekvapila. Nedávno sme ju učili počítať do 3, ale nejako nejavila žiaden zájem. No a večer v posteli tak sama od seba začala počítať a bez chyby napočítala do 6, s mojou dopomocou do 10. a že vraj blondíny sú hlúpe 😀 😀 😀 😀 😀

jaduska
12. feb 2010

baby aké autosedačky máte pre slniečka? Vyberám niečo pre Bobu a neviem sa rozhodnúť aký typ.

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/autosedacky-...

alebo

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/autosedacky-...

dadulik
12. feb 2010

dani, mame podobny typ ako si dala prvy link 😉

lenca13
12. feb 2010

Jadus my mame este stale tu do 18 kg,a ta prva sa podla mna viac oplati aj ked ta druha vyzera byt pohodlnejsia 😉
Jadus a chuda Boba s tymi uskami to musi byt riadna bolest ☹

jaduska
12. feb 2010

Leni aj mne sa Boba ešte zmestí do tej 0-18, ale Olívia sa mi už nezmestí do vajíčka, takže ju dám do Barborinej a pre Bobu treba novú. Na tých 9 -36 sa mi páči, že majú opierky na ruky, ale pripadajú mi dosť veľké pre toho nášho špunta. Tie 9-25 mi prídu pohodlnejšie, neviem....Asi by bolo najlepšie to vyskúšať niekde naživo, v čom sa jej bude dobre sedieť.
A tie ušká ju bolia tak nárazovo, takže sa celkom dá vydržať

zuzla2
12. feb 2010

ahojte...
ja sa neozyvam,lebo mi je zle 😒 dieta mi tu este pobehuje a robi bordel,ale o xvilu ju idem nahnat do postele... 😎 mam asi daky blby den,lebo este aj zeleninovu polievku som dobabrala..to sa mi este v zivote nestalo 🙄 😀
Leni budem na vas mysliet...
a ti,ktori su xori,nex sa cim skor vyzdraveju 😉
jadus my mame tuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=598879 ...
ja by som brala na tvojom mieste skor tu druhu...resp. zalezi ako rychlo rastie dieta...nasa kym dosiahne vahu 25kg,tak uz bude hadam aj xodit na druhy stupen zs 😀 😀

denisse
12. feb 2010

ahojte .. tak sme doma z Pohadky, nela tam dnes bola ako utrhnuta z retaze, sa nejak osmelila a lietala, skakala ... konecne si to poriadne uzila, kiezby sa tak dokazala hrat aj v jasliach ... nos ma stale upchaty, ale nic ine, tak snad jej to za par dni prejde ...

to malilinke babetko co sa predcasne narodili v junovkach2010 dnes v noci zomrelo 😔 😔 ☹ 😔 sme verili, ze to bude dobre, aj sa to tak zdalo, pekne priberalo a nakoniec ...

dadulik
12. feb 2010

joooooooooj deni, naozaj zomrelo ? 😔 chudatko, ale sance na zivot malo malicke 😔 a nasledky by boli urcite 😔

lenca13
12. feb 2010

Deni no to mi je luto,no ale urcite by tam boli nasledky tak ako pise Dad 😔 😔 😔
Deni inak nasim babam pomohol pri nadche sinupret 😉
Zuzi dik 😉

denisse
12. feb 2010

leni, keby sa mi zdalo, ze sa jej to nelepsi, tak jej dam ten sinupret .. zatial sa mi zda, ze to ma dobry priebeh ... tak uvidim .. ale dik za napad, ja by som nanho zabudla

jaduska
12. feb 2010

deni, toho bábätka mi je ľúto.... ☹ Ty chodievaš do témy jún2010? Nemala by si chodiť do júla?

Zuzi - s tou sedačkou aj ja tak uvažujem, že kým bude mať Boba 25kg, tak určite bude používať iba podsedák.Veď San už len na podsedáku vozíme a ešte nemá 25 kg.

denisse
12. feb 2010

dani, chodievam do jula, ale su baby, co chodia aj do juna aj do jula a tie nam o tom babetku napisali ...

jaduska
12. feb 2010

aha, vďaka za vysvetlenie.....

lusinda2000
12. feb 2010

čaute kočky🙂

tak po dlhej dobre sa ozývam, sme zdravučké,len tatinko je troška nachscípaný,ale snáď to skoro prejde.-)

maródikom želáme skoré uzdravenie🙂

dnes ideme na nákup do piešťan,malej chceme konečne kúpiť aj tú loptu s tými "ušami",aby sa mohla vyskákať...tak po nej túži,tak sme sa konečne rozhodli,že jej ju pôjdeme kúpiť,už len dúfať,že ju budú mať v dráčiku🙂
mala ju dostať od krstných pod stromček,ale zmenili sa plány,dostala iné hračky a veci preto jej to dnes chceme pozrieť,nech sa baví🙂

jani,ako sa dnes cítiš?

dad,veru aj mňe by sa zišlo žiť zdravšie🙂 asi si budem brať z teba príklad🙂

jaduska
12. feb 2010

lusi - nám ta lopta stojí už 2 roky sfúknutá na skrini. Sandra na nej vôbec neskákala a Boba sa mi na ňu ešte vidí malá....vy už to máte odskúšané?

denisse
12. feb 2010

nela na tej lopte nevie skakat .. maju ju v pohadke a stale z nej pada .. aj ked ju to asi bavi, bo furt to skusa .. ale sa mi zda, ze neodociahne poriadne na zem ... tak uvidime neskor .. myslim, ze jej zatial staci kazdy piatok 😀

lenca13
12. feb 2010

My mame tiez tu loptu,Timea na nej skakat vie len ju mame malo nafukana pretoze sa bojime aby si na nej neublizila 😖
Teraz tu pisti ze chce ist k nasim ,neter berie Radku tak budeme mat len jedno dieta 😀 😀 😀

denisse
12. feb 2010

dani, tie bungalovy vyzeraju velmi dobre ... a da sa platit aj na cesky ucet v banke, kde pracujem 😀

jaduska
12. feb 2010

no tak aspoň vieme, kde pracuješ Deni 😀 😀 😀 😀

jaduska
12. feb 2010

Baby aj vám ukazuje na FB sprostosti? Tak napravo bolo občas napísané, že ďakujeme....blá blá blá vďaka vám je na FB viac ľudí a teraz mi tam píše kadejaké vulgarizmy 😲

dadulik
12. feb 2010

dani, fakt super tie bungalovy, aj okolie 😉 baby, uz by sme sa mohli k tomu stretku blizsie vyjadrit a dohodnut, cas bezi... 😲
laura ma tu skakaciu loptu uz cez rok, skakat na nej vie od zaciatku, ale velmi si ju nevsima, tak 1x tyzdenne 😀 tak tiez zapadava prachom 😅 a laura dnes zase po 4 dnoch nezaspala 😠

jaduska
12. feb 2010

len veľmi nerozumiem tým cenám v bungalovoch - je delená podľa počtu osôb - aj dieťa počítajú za osobu? Niekde sú deti do 3 r.zadarmo, tu majú deti do 6 r. 50% zľavu....

denisse
12. feb 2010

dani, mne sa zda, ze mimo sezonu to je tych 8,3€ osoba/noc bez ohladu na pocet osob v jednom bungalove ... a s tymi detmi neviem ... asi zalezi, ci maju alebo nemaju narok na lozko ... by som si tipla ...

dadulik
12. feb 2010

asi tak deni 😉 ale zase ked do 4-posteloveho bungalovu pojde rodina s dvomi detmi, tak im ich zarataju 😖

denisse
12. feb 2010

este som vam chcela napisat srandu ....
ked si nela minuly tyzden nieco skusala, tak jej moj otec stale vravel, ze jej to pristane, ze je kocka ...
no a moje cesko-slovenske dieta ma potom cesalo a vraj "mami, ucesem ta, aby si bola kocka" a po chvili si to rozmyslela a hovori "alebo radsej ta ucesem na psa" 😀

jaduska
12. feb 2010