Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
12. mar 2010

my sme boli v Pohadke, rano som myslela, ze ma nela zase jeden zo svojich mrzutych dni, ale nakoniec bolo vemi fajne, nela sa blaznila aj sme lepili tulipan, dokonca sla do guliciek, aj ked tam boli ine deti 😀
a cestou domov isla za ruku s davidkom, ktoreho pozna aj z jasli aj z Pohadky, ale on je divoch, vrci na nu, prska na nu, takze doteraz sa ho bala 😕

denisse
12. mar 2010

a dani, ak to nakoniec naozaj bude barborka, tak bude malicka Barunka a neskor Bára 😉

lenca13
12. mar 2010

Ahojte ja trochu upratujem,bola som aj u dokiny zaniest vysledky a som akasi znechutena zo vsetkeho 😠 😠 😠
Deni ta Barunka velmi pekne znie vzdy si spomeniem na film Babicka 🙂

denisse
12. mar 2010

leni, to uz mate vysledky z tej blavy? ako to dopadlo?

lenca13
12. mar 2010

Deni mame je to vsetko v norme,poobede sa este dozviem co povie dokina z hematologie len rano tam nebola tak som to nechala Jarinovej sestranici ona sa s nou pozna 😉
Len budeme chodit na pravidelne polrocne kontroly do BA,no ale radsej ist vzdy na kontrolu ako volaco zanedbat 😕

denisse
12. mar 2010

leni, tak to su dobre spravy, super .. chvalabohu, ze je to ok ... tak moze ist timka na tie mandle? ci nepojde?

a inak, ak sa raz dostanes do nejake ambulancie pre podozrenie na cokolvek, tak aj ked sa nic nepotvrdi, tak si ta tam zaregistruju a chodis na kontroly ... ale ako vravis, radsej zbytocna kontrola, nez nieco zanedbat ...

lenca13
12. mar 2010

Deni na tymi mandlami stale vaham uvidim ako sa jej zdravotny stav vyvinie ked zacala chodit do skolky 😉

denisse
12. mar 2010

mas pravdu, keby jej to nevadilo, tak naco ju zbytocne trapit ... urcite pockaj ...

denisse
12. mar 2010

baby, my o chvilu vyrazame, je to skoro zazrak, ze roman ide tak skoro domov ale vraj je o chvilu tu 😀

vecer nakuknem ci sa ozvala janka ... zatial papa

lenca13
12. mar 2010

Deni tak sa to uzite,my pojdeme zajtra k nasim 😉
Tiez cakam na spravy od Janky 😕

jaduska
12. mar 2010

leni - super, že tie výsledky sú fajn....

deni - užite si víkendík.....

Barunka je super, len na toho nášho diablika sa to vôbec nehodí..... 😀 🤐

A ešte pre Dadu - dnes som čítala ďalšiu knihu a tam písali, že ak zajakávanie trvá dlhšie ako 6 mesiacov, tak potom treba riešiť s logopédom.....ostatné máš v maily....

sticker
autor
12. mar 2010

No ahojte 😝 Tak sme konečne doma. Teda cesta bola zaujímavá, ráno snežilo,mrzlo...no zábava.... Také máme zasvinené auto, že až 😀 Veľmi chýba diaľnica na Žilinu.... Okolie Martina to bola jedna hrôza. No ale prežili sme 🙂 Do nemocnice idem na Veľkonočný pondelok 😅 , operácia v utorok... Doktor bol neskutočný 🙂 😵 Bože keby ma on operuje.... Na jednej strane chcem aby to už bolo, na druhej sa bojím... Ešte vybaviť predoperačné a bude. Nesmiem hlavne ochorieť. A ja ťapa som mu zabudla povedať o tých kiahňach 😒 Ostáva mi dúfať, že ich nedostanem.. príp. že sa stihnem rýchlo vyliečiť...

dadulik
12. mar 2010

ahojte, hlasim sa po vydrhuti kupelne a priotraveni domestosom 😀 😀 😀
pre vsetkych, laurinka dnes cely den krasne cisto rozpravala a vooobec sa nezajakavala 😅 🙂 takze ostava dufat, ze sa to uz nevrati, lebo to bolo fakt strasne 😒
leni, super ze mate vysledky v poriadku, jani, teda sibacku stravis v nemocnici, no uz len nech mas po bolesti 😉
deni, aj mne sa paci meno barunka v ceskom zneni 🙂

dadulik
13. mar 2010

😕 😕 😕 😕 😕
caute zeny, ja mam vsetko upratane, pracka pere, polievka hraskova uvarena, idem upiect este strudlu, a uz padam na hubu 🤐 este neni som vyliecena, riadne ma boli na prieduskach a sa potim ako slon v porcelane 😝
u nas je dnes nejaka super studena vlna, aj sneh poletuje, no hroza 🙄

lenca13
13. mar 2010

ahojte no aj u nas je skaredo 😖 😖 😖 hned rano sme si boli zaplavat,Timea ostala doma s neterou idem este volaco porobit a pojdeme k nasim 😉

sticker
autor
13. mar 2010

Dad ty si teda akčná 🙂 Ja by som aj chcela, ale nejako nevládzem. Ale bola som trochu v meste - sama, kúpila som si pekné pyžamko do nemocky a potešila som sa náušnicami 🙂 Len sa mi zdá, že mi ich zarátala zámerne vyššie, lebo videla, že sa mi páčia. Musím tam vyslať nejakú kamarátku, nech ide akože prejaviť o ne záujem 😝 . Ale tak divne sa cítim, akoby ma pálili ruky a ramená, taká slabosť. Tak som si ešte vitamíny a tamtum verde sprej kúpila. No pri takomto počasí bude dosť ťažké udržať sa zdravá 😒 . Jul začala od včera sopliť a teda riadne. Ale dáva to von, keď nejde tak sa povysáva. Takže víkend budeme doma, ale nevadí mi to nejako 😅 😝

jaduska
13. mar 2010

Jani neboj, všetko zvládneš....ja som sa tak bála tej operácie na zubnom a nakoniec pohoda. Ja viem, že sa to nedá porovnávať, ale pri každej operácii sa môže niečo stať, tak pocity pred ňou sú asi rovnaké....takže úúúúplne chápem ako sa cítiš... ale my všetky ti budeme držať silno, silno palce, takže sa to určite podarí....

dadulík super..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenca13
13. mar 2010

Sandre k dnesnym narodeninam zelame vsetko najlepsie hlavne vela zdravia a uspechov v skole......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sticker
autor
13. mar 2010

Jéj Leni, jasné!!!!! Veď San má dnes narodky 🙂 😵 Tak oslavu už máte za sebou, darček je u majiteľky a my sa tiež pripájame k prianiu všetkého naj 😵 😵 😵

sticker
autor
13. mar 2010

Dad pozeráš STV1? Paráda! Je OTO a zatiaľ samé pesničky MJ 😵 😵 😵 😵 😵 Perfektne to naspievali A Mauréry je dobre schudnutá 🙂

dadulik
13. mar 2010

nie jani, nekukam 😒 boli sme na chalupe u segri a len pred chvilou sme dosli, laura je dnes totalne neznesitelna, lebo cez den nezaspala 😠 tusim budem musiet chodit do roboty aj cez vikendy, aby ona spala a ja som mala kludne nervy 🙄
aj od nas sandre vsetko najlepsie 😵 😵 😵
no ja si pojdem lahnut za chvilu, dnes som fakt vyzmykana a este aj ta choroba nejako nepolavuje ☹

jaduska
14. mar 2010

Ďakujeme za gratulácie....potom hodím fotky na FB, ale chcem urobiť každej taký album od narodenia a priebežne pridávať, len neviem, či sa mi to podarí ešte v tejto päťročnici 😀 😀 😀 😀

dadulik
14. mar 2010

ahojte 😅
u nas fuka uragan 😖 😲 tak zase stravime asi cely den doma 😠
robim vyprazane filety z morskej stuky a zemiakovu kasu 😉

denisse
14. mar 2010

ahojte, my sme u svokrovcov, takze nevarim, neupratujem, ale plne vyuzivam, ze mi zabavia nelu a robim ako drak do prace ... len obcas sa idem odreagovat, ze nakuknem k vam ...

tu inak pocasie ako v novembri, sychravo, prso-snezi a fuka vetrisko ... bleee ...
moja nadcha mi zazracne presla asi za tri dni ...klop klop ... konecne citim obcas v bruchu diskoteku, tak mam radost 😉

trosku s meskanim prajeme aj my sandre vsetko najlepsie, nech je zdrava a nech sa jej dari v skole a nech ju sestricky a rodicia posluchaju ... 😀

dadulik
14. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀
sa tu rehocem, ze obsah v bruchu diskoteku 😀 😀 😀 😀

jaduska
14. mar 2010

denisse - ďakujeme....a pozdravujeme malú bruškovú tanečnicu 😀

dadulik
14. mar 2010

jaaaaaaaaaaj, ja trdlo, som si to po tebe deni zle precitala 😀 nie obsah v bruchu 😀 😀 😀 ale OBCAS v bruchu 😀 😀 😀
moje nervy, som ja ale trdlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
14. mar 2010

Ahojte 🙂 Juj Deni tie pohyby úprimne závidím 😵
My sme dnes tiež doma, lebo ten vetrisko to je teda hrôza 😒 . Ale nikomu to nevadí. Jaja pôjde zajtra už do škôlky. Hádam už môže, ale 10 dní už je po kiahňach a v utorok si ju nechám zase doma, ideme na logopédiu 🙂 Na obed som šla s maminkou do Tesca a veru sme zabili dve hodiny, síce sme aj prababine obed zaniesli a ešte aj Lidl, ale aj tak... Sme si robili srandu, že nás dve poslať nakupovať 😝 A kúpila som Edovi aj pekný korbáč 🙂 Síce to bude taká divná Veľká noc, keďže budeme musieť ísť preč, ale tak ráno ich aspoň vyšibe 🙂 Aj tak mám z toho smutné pocity, ale snažím sa tváriť "statočne" 😅 😝 . Na obed boli rezne s hranolkami a dojedli ešte polievku od piatku 😝 . Teraz dorábam kapustnicu, mala som kosť z karé a dorobila som bebe nepečený 🙂

julca80
14. mar 2010

achojte. Malu som teraz ulozila, ale ocakavam, ze do hodiny sa zobudi s placom. Takto to je u nas uz asi tretiu noc, pretoze je chorucka teda dost. ☹ Radsej by som ja bola tak chora ako ona chudiatko.
Lebo uz viac ako tyzden ju trapi hrozny kasel, no a nakoniec sme vo stvrtok skoncili na atb. V piatok vecer az do polnoci ju trapila bolest usiek. Neviem preco, ale myslim si, ze to z nadchy. K tomu aj vracala, proste des. Kedze v polovici tyzdna sa jej zavalil uz aj nos.
Od toho stvrtka vecer berieme atb., ale stale nejako nemam pocit zeby jej to polavovalo.
Ani vykasliavanie jej neide, stale len kasle hlienovito, ale ziadne polepsenie. Sirup mame Solvolan. Dotoho mava semtam teplotku okolo 37,5. Napr. aj dnes som jej doobeda namerala. Na obed bola zase taka "nemastna-neslana", detto teraz na vecer mala 37,6 a mam taky dojem, ze jej bude este stupat.
Vidim na nej, ze uz ma toho dost. Chvilkami je skoro ok, ale ina uplne bez energie, casto sa pyta na ruky. Taka je z toho mimo. 🙄 ☹ A ja jej nemam ako pomoct. Sami zda, ze ju to uz dlho drzi, vatsinou tak po 2-3 dnoch sa dostavala do normalu, ale teraz.... 😖
Takze tak sme My na tom.

deni, super, ze diskoteka 😀

Jani, kedy presne ides do toho RK? Citala som vas, len som nejako nepostrehla datum, ale bo som nepozorna.

dadus, ako v praci? Aky mas z toho pociti, paci sa ti tam? 😕

lenca13
14. mar 2010

Ahojte 😉
Julik chuda male a nebolia ju nahodou tie uska 😕a ake ant,beriete nam vzdy zaberu behom dvoch dni