Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
5. júl 2009

My sme mali navstevu 😉
Timea isla konecne spat ale spala aj poobede ked sme prisli ma teplotu 38,5 takze zajtra ideme urciea k dokine a stale nas boli brusko 😖
Zuzi to je co za ..... ☹
Mne tiez uz doprala tretia pracka zajtra ma caka dalsie pradlo

jaduska
5. júl 2009

ahojte kočule, tak som rada, že ste všetky šťastne došli domov, idem popozerať fotečky na FB a nadávať na armádu, že mi takto pokazila stretnutie....ale už kujem plány na ďalší rok na stretko - presne ako písala tuším julka, že nejaký domčúr si na týždeň prenajať, minule som našla celkom lacné ubytko neďaleko Bešeňovej.... 😉

sticker
autor
5. júl 2009

Dani tak pekne uložiť a o rok hodiť link 🙂 😉

lenca13
5. júl 2009

Jadus stale sme ta spominali a cakali ci sa nahodou neobjavis 😕

jaduska
5. júl 2009

ja som stále tak strašne nejako dúfala, že sa tam dostaneme, až v sobotu som si uvedomila, že nemám šancu
☹ ☹ ☹ ☹ : 😢 😢 😢 😢

sticker
autor
5. júl 2009

Presne ako Lenka píše.....sme ťa obdivovali, že si vôbec uvažovala s tromi deťmi tam ísť bez auta 🙂 A veríme, že o rok budeš už aj Ty 😵

jaduska
5. júl 2009

cesta busom alebo vlakom by nebol problém, problém bol ten, že janyho prevelili a zmenili mu dovču 😠 😠 😠 😠 😠
ale dúfam, že aspoň so zuzkou a deni sa nejako stretneme v Prešove

lenca13
5. júl 2009

Jadus urcite sa s nimi stretni dnes sme hovorli o tom zo Zukou skoda ze nebyvame blizsie 😒

lenca13
5. júl 2009

My tento rok v auguste este planujeme dajaky predlzeny vikend ked ma Jarino dovolenku len nevieme kde este 😕

sticker
autor
5. júl 2009

Leni som zvedavá, čo zajtra povie MUDr. na Timku..... snáď to nebude niečo vážne a nebudú to mať aj ostatné slniečka.... Inak my ako sme šli autom tak Jul začala plakať, že ju bolí bruško 😒 Ale normálne začala plakať a to nerobí.... Tak snáď to bolo iba chvíľkové.

zuzla2
5. júl 2009

tak aj ja som pridala zopar foteciek...ale som nakoniec zistila,ze tych fotiek vas nemame az tak vela 😕 alebo by aj boli a su porozmazavane,tak som ani radsej nepridavala...
jadus veru spominali sme ta...a hod mi link na tu Besenovu pls...xcem mm prekvapkat

jaduska
5. júl 2009

zuzi hodím, hodím, len to musím znova nájsť, lebo som si to neuložila, bol to rodinný dom, tuším v Ivachnovej (či Ivanchovej 😕 ), celkom dobrá cena, tam by sme sa všetci pomestili 🙂

lenca13
5. júl 2009

Jani ved Timea sa tiez nikdy na nic nestazovala a vecer bola uplne do pohody aj doobeda v Zoo len ked sme prisli domov tak hrozne plakala ☹

jaduska
5. júl 2009

inak my sme sa teraz doma tak bavili o Podhájskej, tam je termál kupko, konečne už vieme, kedy bude mať jany dovču, tak tam by sme možno šli....neboli ste tam niektorá?

jaduska
5. júl 2009

zuzi 108 fotiek???? to aj jany dôjde do Levíc, kým to pozriem.....super 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
5. júl 2009

Zuzi a poslala by si mi niektoré fotky? Tam kde je Jul a aj Edo a ja..... 🙂 Dám mailík potom ak bude treba 🙂

sticker
autor
5. júl 2009

No ja fotky dokončím zajtra, lebo už FB nevládze 😠 Tak som dala okolo 60 zatiaľ... Idem spať konečne do svojej postieľky jááááááj 😝 😀

jaduska
5. júl 2009

jani a prečo nepridáš naraz všetky? Ja si stiahnem fotky do PC, potom to dám na FB naraz celý priečinok, potom si to prezerám a "nehodiace sa" vymažem.... 😉

sticker
autor
5. júl 2009

Tak to som neskúšala...ani som len netušila, že sa to dá 😝

jaduska
5. júl 2009

veru dá, len tam treba nainštalovať nejakú java aplikáciu...

sticker
autor
5. júl 2009

No veď to, že ja používam jednoduché nahrávanie....

jaduska
5. júl 2009

nooo a potom ti to "jednoducho" dlho trvá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

idem už aj ja do hajan, fotečky máte krásne, teším sa už na ďalšie......... brú nôcku 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jaduska
5. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5890955

baby myslíte, že oblečenie naozaj môže mať UV filter?

sticker
autor
5. júl 2009

No Dani neviem..... ale podľa mňa hej 🙂

sticker
autor
6. júl 2009

Dobré ránko baby 🙂 Ideme na raňajky? 😅 😀

julca80
6. júl 2009

ahojte, idem si vypit kavicku, nahodit nejake fotky, bo mala teraz pozera "Dorotka a papagaj" 😅 Tak to vyuzijem.

dadulik
6. júl 2009

dobre ranko, krasne sme sa doma vyspinkali 😵
idem rychlo kuk fotky a padim do obchodu pre ranajky, lebo doma neni nic 😀
dani, do podhajskej chodime, je to tam uplne super, skratka prave termale 😉

zuzla2
6. júl 2009

bre ranko....
vidno,ze sme spali uz doma 😎 vstali sme tesne pred pol 8ou 😀

sticker
autor
6. júl 2009

Ja som včera do polnoci dávala fotky na FB 🙄 . A to ešte musím dať z Deninho foťáky, kde je moja "family"... Len sa vás opýtam .....môžem tam dať aj fotky, čo sme sa večer fotili?

sticker
autor
6. júl 2009

Zuzi aj my sme spali dlhšie - Jul ma nechala do siedmej 😀