Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
20. nov 2009

ahojte....

deni, dúfam, že ste šťastne dorazili.....ja som bola dnes u zubár, lebo ma 2 dni nič nebolí, tak som sa odhodlala von....ale som bola iba na snímok a pôjdem sa objednať do nemocnice, dúfam, že sa tá bolesť nevráti, lebo na operáciu je čakacia doba 2 mesiace.....

Sandra má dnes chrípkové voľno, maličká má od včera teploty, ale asi jej zúbky idú, lebo ju aj preháňa.... teraz cez víkend sú u nás trhy, ale neidem ani pozrieť, bo už nemám ani fuka....dúfam, že ten rodičovský od januára dvihnú, lebo fakt neviem, ako utiahneme dve domácnosti...mamke už dlhujem toľko peňazí, že sa až hanbím.... 😒

dadulik
20. nov 2009

ahojte, my sme dnes boli pobehat obchody, par nevyhnutnosti do domacnosti a pre malu flase kupit 🙂
ja som tiez varila paradajkovu polievku, a cestovinu 😉
uvidim, ci dieta zaspi, podla toho pojdem upratovat 😒
a tu kraaasne slnecno 😎

lusinda2000
20. nov 2009

tak slniečko sa ukázalo aj u nás,ale nie je tak teplo ako včera☹

dad,aké fľaše malej?s dudlíkom? ona mliečko pije len z fľašky však?
my sme fľaše vôbec nevyužívali,len chvíľu,keď bola maličká tak na čaj,ale potom dostala už pohárik s náustkom,ten mala rada ale najradšej len z pohára🙂

dadulik
20. nov 2009

mlieko pije s flase s cumlov vyhradne len pri zaspavani, caj s pohara s naustkom, tak oboje sme dnes kupili 🙂
a laura spi uz vyse hodiny, tak som stihla aj upratat, ked sa zobudi, vytiahnem jej bicykel a pojdeme von 😎

sticker
autor
20. nov 2009

Dad práve včera večer som pozerala, že Julku chcem, nechcem budem musieť tiež fľašku kúpiť... Ona to ráno a večer musí mať kakao pekne vo fľaške 🙂 Cez deň pije tiež z pohárika, len to kakao...
My sme boli doobeda na sídlisku a veru bola zima aj cez to slniečko. Jul spala tak vymyslím ako ich unaviť. Idem povešať prádlo a baby si kreslia zatiaľ 🙂
Deni o jednej ráno som bola hore a som si na vás spomenula, že snáď cesta prebieha dobre 🙂

dadulik
20. nov 2009

a my sme zase skoro potme dorazili domov, boli sme pozriet v lese aj na dive prasiatko v ohrade, a teda mala si riadne zaslapala a vobec sa na ruky nepytala 😕
no teraz tu je unudena pri rozpravke 🙄 ach, ona musi byt zamestnana kazdu jednu sekundu 😝
jaro isiel zase do roboty ☹

dadulik
20. nov 2009

pre upresnenie, v tom lese sme boli pesi, bez bicykla 😀

lenca13
20. nov 2009

Dad tak ste mali aspon peknu prechadzku 🙂
Ja som upratovala,zehlila,Jarino bol s Timkou v Lidli na nakup a Radka si pisala ulohy 😉
Time hovorim ze dame cumel Jeziskovi a ona nato ja nechcem darceky 😀 😀 😀

lenca13
20. nov 2009

Dobra stranka a super ceny korculi
http://www.worker.sk/

dadulik
20. nov 2009

leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulik
20. nov 2009

reagovala som na tu timkinu hlasku 🙂 😀

lenca13
20. nov 2009

Dad no aspon usetrim 😀

lenca13
20. nov 2009

Inak dnes ked som bola s Radkou u dokiny,tak ona s Jarinom cakali vonku a ked sme sa stretli tak zacala hrozne nariekat ze aj ona chcela ist k dokine 😀 😀 😀

dadulik
20. nov 2009

no tak timka ma teda dnes hlaskovy den :- 😀 😀 😀 😀 😀

jaduska
20. nov 2009

Jani - ja som Sandre robila kakao do fľaše hádam aj do 5,5 roka...ale nemala cumeľ, ale taký náustok. Bolo to pre mňa jednoduchšie, aspoň neoliala periny.

Lenci - z toho workera som kupovala korčule Sandre, aj Janymu, aj prilbu pre San. Kúpila som kolieskové korčule aj sebe, ale som ich vrátila, lebo boli veľmi veľké....A keď majú akciu, tak majú fakt dobré ceny....

Inak naša Boba, keď ide von s mojou mamou, tak poctivo šľape pešo, ani ju nenapadne na ruky sa pýtať, ale akonáhle ide so mnou, tak škrieka dovtedy, kým ju nevezmem na ruky.....potvorka 😀 😝

lenca13
20. nov 2009

Jadus Radka ma tej znacky zimne aj kolieskove,len za normalne ceny no ale keby ma clovek stale cakat na akcie tak nic nekupime

dadulik
20. nov 2009

ja si idem pustit na nove snezenky a machri, zajtra na to nadvazuje dalsia cast, a tu som este nevidela, tak nech sa dostanem do obrazu, hoci som tento stary diel videla snad stokrat 😀

lenca13
20. nov 2009

My nemame novu 😖
Timea spi uz od pol osmej,cez den spala ani nie hodinu,na vecer mala trochu zvysenu teplotu 😖

lenca13
20. nov 2009

Dadulik tu novsiu cast som videla 😉 dufam ze nebudes sklamana

lenca13
20. nov 2009

Uz mame novu Jarino prepol antenu.Dad dik za tip 🙂

sticker
autor
20. nov 2009

Leni to sa dá? 😕
Inak ahojte 🙂 Ja idem zapnúť dvd - Než si pro nás přijde. Netuším o čom to je, ale mám referencie že je to vynikajúce, tak skúsim 🙂 Ani nepíšem, že Edo je v robote... 😒

lenca13
20. nov 2009

Jani ak mate este spolocnu antenu tak sa to da 😉

sticker
autor
20. nov 2009

Vlastne hej, tuším to aj Edo spomínal. A raz to naši skúšali ale bola dosť zrnitá 😝

lenca13
20. nov 2009

My ju mame peknu ked to Jarino nastavil 🙂

dadulik
20. nov 2009

tak co leni, vychutnavas doby davno minule ? 😀 🙂 ja pri tom ladujem do seba stvero na patero, zozrala som uz dezertne piskoty, a teraz si davam klobasu s horcicou 😀 😀 😀 boze, ja ked zostanem vecer sama doma, tak neviem, co do papule 😀 😀 😀 tym myslim samozrejme jedlo 😅 😀 😀 😀

jarinosk
20. nov 2009

Stick,
mame na stene dve zasuvky pre TV antenu.
Spolocny rozvod a kablovku ala Olas.
Potom staci len prehodit kabel z jednej do druhej a naladit TV.

lenca13
20. nov 2009

Dad tie tvoje hlasky normalne mi chybaju 😀 😀 😀 treba zacat uvazovat nad dalsim stretkom

dadulik
20. nov 2009

sak ja nad nim uz davno rozmyslam 😀 ved tu stale pokladam otazku, ci sa teda stretneme este do leta v tej prahe 😅 a akosi sa nikto k tomu nevyjadril ☹ vacsina z nas pojde uz v maji, juni do prace, tak dovtedy by sme sa mohli este na dva dni stretnut 🙂

lenca13
20. nov 2009

Dad presne som nad tym rozmyslala podla mna ten april by mohol byt samozrejme az po Julcinej svadbe 😉

dadulik
20. nov 2009

hej leni 😉 len by to bolo treba uz trosku organizovat, lebo clovek sa potrebuje zariadit, teda hlavne nase polovicky v praci, a my este premyslame nad anglickom zac. buduceho roku by sme chceli za svagrinou letiet 😎 tak aby sme to vedeli sklbit, lebo fakt stretko s vami by som si velmi nerada nechala utiect 😀